Kosmiczne miejsce, Przesłanie Annunaki, Młot Archanioła Metatrona

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie tego postu 12: 34,51120, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu postępuj zgodnie z tym równoległym na całym świecie, aż dotrze do czasu lokalnego.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06A8∞-∞Q3A4Q3A4A4∞-∞F7D7D7D7D7D7∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200510_1916144452548864988627534.jpg

– Gaia znów jest w jednym z nastrojów i po raz kolejny mocno zakorzeniła się w swoim otoczeniu duchowym. Jeśli przypomnisz sobie, że przez 6 prostych dni dominowała w duchu, chce „ognia” i „ognia duchów”, a następnie odwróciła swój kurs z powrotem w duchu, gdzie była przez ostatnie dwa dni. Nikt też nie wie, a kiedy zapytasz ją, jaka jest odpowiedź, odpowiedź brzmi: „Zrobię, co chcę!”.

– W kolektywie jest „Przeciąganie liny” iz tego powodu nasz świat nie może wrócić do dawnego stanu. Musimy iść naprzód i nie patrzeć wstecz, ponieważ jest to nasza jedyna opcja w tym względzie. Makroosiowe linie czasu popychają nas z prędkością błyskawicy zgodnie z naszymi osobistymi tańcami kwantowymi. Jesteśmy świadkami transformacji planety, a znaczna część tego jest nadal kwestią osobistego wyboru, a następnie osobiste wybory gromadzą się w zbiorowości i przejawiają się w naszej rzeczywistości kwantowej.

– Życie jest życiem, a legiony nie widzą różnicy między owadami, zwierzętami i lightworkers. Jest tak, ponieważ całe życie jest świadome i musimy mieć pełny szacunek dla tego faktu i jego wyborów. To powiedziawszy: Szarańcza nigdy nie zostaje wezwana, są po prostu proszeni o wykonanie pracy, a ze względu na związek, jaki mają z osobą proszącą, czują potrzebę, albo nie.

– Znajdujemy się w nowej części kosmosu, w której serzi (nasza galaktyka) nigdy wcześniej nie podróżował, i jest to związane z nową częścią galaktyki, której nasz Układ Słoneczny nigdy wcześniej nie podróżował. Spowodowało to, że zasłona rozdrobniła się na drobne kawałki, co również wpływa na naszą polaryzację magnetyczną, a także na ogólną inżynierię naszej galaktyki.

– Wspomnieliśmy, że odbędzie się wielkie spotkanie, które zostało zmienione z imprezy fizycznej na spotkanie w astralu. Fakt, że nie wydarzyło się to w fizyczny sposób, dogłębnie wywołał nasze wyższe ja, a napływ energii tutaj sprowadzany jest w dużej mierze przez opór, jaki napotkała ewolucja duchowa na ten temat i ogólnie.

– Annunaki chcą, abyśmy wiedzieli, że tak, mają wszystko do roboty bez naszej manipulacji DNA, ale absolutnie nie mają nic wspólnego z zniewoleniem ludzkości. Będą się ujawniać masom i są nieugięci, że ustanowiliśmy rekord wcześniej.

– Naprawdę nie chcę tego przekazywać w niewłaściwy sposób, dlatego ponownie to przedmówię, mówiąc, że uwielbiamy, kochamy i doceniamy Chiny. Dzisiejszy słoń w pokoju jest taki, że wszystkie drogi zorganizowanej ciemności prowadzą do C-C-P.

– Gigantyczne metafizyczne i fizyczne trzęsienie ziemi zostało zainicjowane przez Archanioła Metatrona bardzo specjalnym młotem, którego manifestacja zajmie kilka wschodów słońca.

– Wschody i wschody Michaela oznaczone „Q” jak dotąd nie zawiodły.

– Został zainicjowany żółty / pomarańczowy / złoty promień Archanioła Jophiela. To wywołuje przyjemną zmianę w bardzo ostry sposób.

20200510_1919308283872725587474685.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame znajduje się w najsilniejszym zestawie 9 w historii. Jest to siła makro jak żadna inna, a ich zdolność do zmiany będzie niesamowita do oglądania, co najmniej. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Abraxos, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Adanchiel, Archanioł Galizur, Archanioł Uzziel, Archanioł Dabriel, Archanioł Dalquiel i Archanioł Dardariel.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wkracza do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować.

(Bierny)
Buton Archanioła Lofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają do twojego życia najwspanialszych ludzi, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami. Zasadniczo jest to szczęśliwy wzmacniacz.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, na wypadek gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym organizatorem imprezy.

(Aktywne i pasywne)
Personel lekarstwa na niedźwiedzie Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim, co mogą przeszkadzać.

(Aktywny pasywny)
Chayyliel’s Horn przywołuje armię niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe i dostosuje się do bieżących wydarzeń w twoim życiu, a także w skali globalnej.

(Bierny)
Urok boskiego pozwolenia Archanioła Ophamiela pozwala boskiej ręce nieskończenie rozszerzającego się źródła, by bezpośrednio ingerować w twoje życie.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200510_191712888079544496193995.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonywaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

W południowej Afryce znajduje się mało znana świątynia Annunaki, około 90 mil od Maputo. Świątynia ta nie była aktywna od ponad 200 000 ziemskich lat i dzisiaj otworzymy jej energetyczne drzwi.

Aktywując tę świątynię, aktywujemy nadpobudliwe DNA natury. Ucieleśnia to całą naturę, w której uwzględniona jest ludzkość, i dodaje ulepszenia DNA, aby poradzić sobie z nadchodzącymi zmianami atmosferycznymi.

Istnieją tunele w Tennessee, w USA, które pierwotnie były używane przez Annunaki, i grozi im zawalenie z powodu aktywacji świątyń. Tunele te znajdują się poniżej wielu obszarów mieszkalnych i ich stabilizacja będzie naszym najwyższym priorytetem, gdy świątynia będzie aktywna.

Zamiataj te tunele fioletowym płomieniem, a następnie użyj fioletowej plazmy, aby utrzymać tunele stabilnie. Zawsze zaleca się trzymanie tych narzędzi przez co najmniej 72 lub więcej, jeśli to możliwe.

Działając z szóstego wymiaru, możemy znacznie łatwiej regulować poczucie czasu niż w czwartym wymiarze. Rozświetlając szósty wymiar światłem tęczy, wnosimy poziom czystości do naszej percepcji wymiarowej, a tym samym oczyszczamy naszą obecną rzeczywistość czasoprzestrzenną. Ponownie zaleca się, aby trzymać to dla liczby 72.

constellation_by_vv_ave_ddsyvil-fullview

Dzisiejsza medytacja zatytułowana jest „Fast Track Your Ascension Process”

Wyjaśnienie tego całkowicie świadomemu i podświadomemu umysłowi jest kluczowe dla procesu wznoszenia się. To powiedziawszy, ta medytacja prowadzona właśnie to robi i zawiera mnóstwo kodów uzdrawiających, pobrań i ulepszeń. Proszę cieszyć się!

* Dołącz do naszej społeczności FaceBook *

https://www.facebook.com/groups/574543206465202/

Leave a Reply