Archanioł Chamuel rodzaju dnia, z niewielką pomocą Lightworkers, Virus 2.0

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 20:08 51220, następnego 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu postępuj zgodnie z tym równoległym na całym świecie, aż dotrze do czasu lokalnego.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06A9∞-∞Q4A4Q4A4A4∞-∞F8D8D8D8D8D8∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200512_1907082109311931924174358.jpg

– Gaia pozostała w dominującym duchowo otoczeniu bez śladów zmian. Jest to raczej niezwykłe zachowanie dla każdej planety, ponieważ jej faza kokonowania stała się bardziej sposobem na życie, niż moglibyśmy sobie wyobrazić. Emocjonalny klimat ludzkości z pewnością przyczynia się do tego, ale w większości jest to jej wola.

– Jest więcej przychodzących kodów świetlnych, pobrań i aktualizacji, niż można policzyć. Będą one odczuwać jedynie spokojną ulgę z powodu ulepszeń DNA, które już trawiłeś, a ponieważ istnieją różne stopnie tego, może to nie być powszechne dla wszystkich. Tak czy inaczej, wszyscy dojdą do punktu, w którym te gęste energie odczują ulgę.

– Dzień wydaje się płynny i łatwy w zależności od przepływu energii i jest to z pewnością zmiana tempa, która, mamy nadzieję, stanie się naszą nową normą. To ustawienie nazywamy „dniem Chamuela”, ponieważ jest to preferowane ustawienie inżynieryjne Archanioła Chamuela, zrównoważone i stabilne.

– Osoby napędzane strachem nie zwyciężą w świetle dziennym. Zawsze potrzebny jest skok wiary i ciemna noc duszy, aby uzyskać dostęp do procesu myślenia wyższego wymiaru, ale jest to naturalna konsekwencja ewolucji. To samo dotyczy wszystkich form życia. Ktoś będzie musiał przelecieć przez ocean, aby popularyzować gatunek.

– Jak informowaliśmy, w chińskiej sekcji Wuhan pojawia się wtórny wirus, który pochodzi z tego samego miejsca. „Oni” mówią, że to ten sam wirus, ale możemy was zapewnić, że nie jest. Został wydany znacznie szybciej, niż się spodziewali, więc ten szczep jest bardzo niestabilny, co oznacza, że będzie uderzał mocno przez krótki wybuch, ale jego żywotność jest poważnie ograniczona. Ta odmiana uderza w ludzi pochodzenia afrykańskiego i rdzennego silniej niż ktokolwiek inny, ponieważ są do tego genetycznie zmodyfikowani. Gwiezdne rasy stojące za tym programem desperacko próbują usunąć genetyczny wpływ Annunaki.

Nieprzypadkowo Hongkong znów protestuje i kwestią czasu jest, aby wszystko w tym regionie świata wymknęło się spod kontroli. Klimat świata podąży za przykładem Hongkongu, ponieważ zamieszki, które mają się odbyć, wywołają serię podobnie agresywnych protestów na całym świecie.

Jesteśmy świadomi, że niepokoje społeczne pojawią się w wyniku wielu osobistych wyborów, dlatego nie możemy interweniować. Naszym planem działania jest podniesienie osi czasu 5D w górę, ponieważ zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, dla niższych osi czasu. Jeśli ktokolwiek nie mógł przejść do 5D bez wyczerpania wszystkich możliwych opcji współczucia, zaufaj mi, gdy powiem, że wyczerpaliśmy wszystkie możliwe opcje. Możemy tylko odpuścić i mieć nadzieję, że WYBRAJ inną ścieżkę. Ci na osi czasu 5D nie będą dotknięte chaosem na dolnych liniach czasu, staraj się nie angażować w te linie czasu, podczas gdy my „wystartujemy”, że tak powiem.

– Masy ogólne wkroczą w fazę zamieszania, a lightworkers będą pomagać ludzkości w zbieraniu części ich traumatycznej mentalności. Musimy być cierpliwi, uprzejmi i pamiętać, że każdy miał pierwszy dzień przebudzenia.

20200512_1909434732810788597213891.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame znajduje się w najsilniejszym zestawie 9 w historii. Jest to siła makro jak żadna inna, a ich zdolność do zmiany będzie niesamowita do oglądania, co najmniej. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Abraxos, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Adanchiel, Archanioł Galizur, Archanioł Uzziel, Archanioł Dabriel, Archanioł Dalquiel i Archanioł Dardariel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Personel Archanioła Azraela pozwala widzieć rzeczy z boskiej perspektywy. To symbol mądrości, a wyposażenie to ma niesamowity wpływ na postrzeganie myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

(Bierny)
Skoczek na osi czasu Archanioła Asteroatha przenosi cię na wyższą oś czasu niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze zabierze Cię droga o dwie lub wyżej. To w zasadzie sprawia, że wszystko jest lepsze na całym świecie.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Niezwykle skuteczny w życiu i na głazie. To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów. To świetne narzędzie do każdego zadania.

(Bierny)
Butonek Archanioła Lofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają do twojego życia najwspanialszych ludzi, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami. Zasadniczo jest to szczęśliwy wzmacniacz.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, na wypadek gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym organizatorem imprezy.

(Aktywne i pasywne)
Personel lekarstwa na niedźwiedzie Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim, co mogą przeszkadzać.

(Aktywny pasywny)
Chayyliel’s Horn przywołuje armię niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe i dostosuje się do bieżących wydarzeń w twoim życiu, a także w skali globalnej.

(Bierny)
Urok boskiego pozwolenia Archanioła Ophamiela pozwala boskiej ręce nieskończenie rozszerzającego się źródła, by bezpośrednio ingerować w twoje życie.

20200512_1908188274544144349314740.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonywaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Kosmiczne przemiatania trwają, gdy posuwamy się naprzód z naszymi galaktycznymi kalibracjami. Większość z nas zdaje sobie sprawę, że tęczowy Arkturski most jest jedyną legalną drogą do i z naszej galaktyki, ale może dziwić, że tęczowy most jest ciągle atakowany.

Istnieją trzy specyficzne odcinki tęczowego mostu, które są ciężko atakowane, a my będziemy wspierać galaktyczne i międzygalaktyczne legiony w ich obronie. Wejdź z mieczem i tarczą, a następnie przebij się przez konfrontację.

Gdy odcinki mostu staną się bezpieczniejsze, zszyj i leczy nowo uwolnione obszary, aby pomóc im pozostać w ten sposób.

Archanioł Barakiel ma wkrótce aktywować i właściwie skalibrować każdą świątynię na ziemi, a następnie resztę w galaktyce. Jest to ręczne zadanie i w naszej bezpośredniej okolicy znajduje się niezliczona liczba świątyń, które mają wpływ na naszą rzeczywistość. Będziemy mu pomagać w tym zadaniu, jest więcej niż wystarczająco dużo pracy, aby się obejść i jest to coś, nad czym chciałby współpracować.

Możesz powiedzieć, co muszą zrobić aury świątynne, oczywiście dążymy do uzyskania jasnej lub jasnej aury. Jeśli napotkasz świątynię, która wymaga innych określonych świateł, możesz spełnić jej prośby, o ile rezonuje ona z twoją intuicją.

the_white_city_by_ellysiumn_ddvsa5p-fullview

Dzisiejsza medytacja pomaga ci przez chwilę połączyć się z Nieskończenie rozwijającym się Źródłem Stwórcy z boskością.

Leave a Reply