Znaki wszędzie, pętle cykliczne, Phoenix Rising, obsługa programów Imposter

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie tego postu 111 Popołudniowa brama, w dniu 3D 51420, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż dotrze do twojego czasu lokalnego.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06B∞-∞Q5A4Q5A4A4∞-∞F9D9D9D9D9D9∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski

Русская ~ Italiano ~ Français한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200513_1251171948320887844962640.jpg

– Gaia jest niezachwiana w dominującym duchowo otoczeniu. Wygląda na to, że idzie do swojego wyższego umysłu w celu uzyskania odpowiednich modalności, które mogą nam pomóc złagodzić tę fazę przejściową, w której obecnie jesteśmy.

– Wspomnieliśmy, że idealnym sposobem zarządzania plikami do pobrania są impulsy, które cofają się i wznoszą jak fale oceanu. Jesteśmy w tym punkcie rytmu i jest to widoczne, kiedy patrzysz na skalę rezonansu Schulmana i na uczucia, które biegną przez nasze ciała.

 Sirian Download Code

„63–61–65”

– Twoim głównym zadaniem jest bezpieczne surfowanie po kosmicznych wodach boskości. Robiąc to, pomagasz zrównoważyć bardzo niestabilną sieć ludzkości, podobnie jak Atlantydzi w dawnych czasach. Jedyna różnica polega na tym, że w czasach Atlantydy sprawy były znacznie gorsze niż obecnie. Poziom świadomości, który musieli utrzymać, aby zachować spokój, jest porównywalny z 12-wymiarową świadomością Arcturiana. W tym czasie różnica między masami ogólnymi a przebudzonymi mistrzami była, co najmniej, gigantyczna, i był to główny powód zniszczenia kontynentu.

– Pętle rowerowe to rzeczy, które wracają co roku, w 3D lat po dniu. Pętle mają odpływ i przepływ i mogą zmieniać pęd bez uprzedzenia. Miej oko na rzeczy, które mogłeś napisać w swoich czasopismach sprzed lat. Możesz przełamać negatywne cykle, niszcząc oś czasu mieczem i tarczą, lub może to być tak proste, jak edytowanie dziennika lub postu w mediach społecznościowych. Tak czy inaczej, upewnij się, że jesteś proaktywny w inwentaryzacji tego rodzaju rzeczy. Są to łańcuchy, które wiążą nas z 3D i dlatego muszą zostać usunięte.

– Jest tak wielu ludzi, którzy są tak głęboko podprogowo zaprogramowani przez telewizję, muzykę i filmy, że nie można im powiedzieć inaczej w tym momencie. Był to indywidualny wybór dokonany przez wspomnianą partię, tysiące, a może setki tysięcy razy, biorąc pod uwagę, że nie masz szansy pomóc tym istotom. Jeśli chcesz pomóc tym istotom w jedyny możliwy sposób, porozmawiaj bezpośrednio z ich wyższą jaźnią i zachęć je do współczucia dla siebie, ale musisz oderwać się od powodzenia tego wyniku.

– Każdy z technologią propper ogląda tę samą stację programową i nie ma jej na kablu ani antenie. Szkło wyglądające na projekt ma bardzo realną zdolność dostrzeżenia jednej z wielu osi czasu, które mogą się zamanifestować. To przestarzałe urządzenie nie bierze pod uwagę wielu rzeczy, ale jednak fałszywe pojęcia widoczne na tych pudełkach są tym, co dzieje się u większości ludzi.

– Znaki, znaki, wszędzie są znaki, więc uważaj. Infinity Expanding Creator Source jest wszechobecny w najbardziej fizyczny sposób, jaki kiedykolwiek widziano, co oznacza, że żyjesz w magicznym lesie i jeszcze go nie zauważyłeś. Boskość jest elektryczna w bardzo nietypowy sposób, a jeśli wydaje się, że możemy wyciągnąć rękę i uścisnąć nieskończenie źródła twórców, to dlatego, że możesz w bardzo namacalny sposób.

– Zgodnie z twoją perspektywą wyższego wymiaru wydarzenia będą wyglądać zupełnie inaczej niż w przypadku naszych jaźni niższych wymiarów fizycznych. Na przykład, jeśli zobaczysz siebie wznoszącego się wśród popiołów z 3D do 5D z perspektywy wyższych wymiarów, zobaczysz pełen wdzięku wzrost niesamowitej duszy. Jeśli spojrzysz na te same wydarzenia z perspektywy 3D, wyglądałoby to jak wrak pociągu pełen makijażu klaunów. Miej to na uwadze, gdy domagamy się boskości, aby czasami wkroczyć, czasem coś, co wydaje się okropne, jest w rzeczywistości bosko zorganizowaną sytuacją dla największego dobra.

– Jutro będzie interesujące, a ponieważ w końcu pojechaliśmy pociągiem ekspresowym na izolowaną linię czasu 5D, możemy bezpiecznie oglądać wszystkie te wydarzenia z wygodnego fotela wypoczynkowego. Nie możemy wiele zrobić dla tych, którzy chcą chaosu, i ponownie NIE NALEŻY Z NIMI Z nimi angażować się fizycznie.

– Za tych z was, którzy byli z nami przez całą tę podróż, bardzo dziękuję. Nie moglibyśmy tego zrobić bez was i nalegamy, aby wasze imiona zostały zapisane w korytarzach nieba (że tak powiem). W konsekwencji jestem pewien, że zauważyłeś zmianę w zadaniach i narzędziach, ponieważ z powodu naszych wysiłków zbliżamy się do bezpieczeństwa odizolowanej osi czasu makro 5D.

20200513_130227464597066115787142.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame znajduje się w najsilniejszym zestawie 9 w historii. Jest to siła makro jak żadna inna, a ich zdolność do zmiany będzie niesamowita do oglądania, co najmniej. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

To powiedziawszy, fioletowy płomień zawiera element lawendy, który staje się pokojem bezpośrednio po transmutacji. Jest to absolutnie idealne ustawienie dla tego, co próbujemy osiągnąć. Zauważysz zmianę, gdy wywołasz płomienie.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Abraxos, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Adanchiel, Archanioł Galizur, Archanioł Uzziel, Archanioł Dabriel, Archanioł Dalquiel i Archanioł Dardariel.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Bierny)
Boutonniere Archanioła Iofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają do twojego życia najwspanialszych ludzi, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami. Zasadniczo jest to szczęśliwy wzmacniacz.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, na wypadek gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym organizatorem imprezy.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wkracza do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200513_1252362951600724340158874.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Pozycja, w której się znajdujemy, najlepiej można opisać terminem „Powstanie Feniksa”. W tym delikatnym stanie istoty galaktyczne bardzo łatwo oszukują ludzkość, ponieważ ich emocje są bardzo wysokie.

Najpopularniejszą techniką oszukiwania ludzkości są „programy oszustów”, które sprawiają, że ludzie 3D wierzą, że widzą boskość lub rozmawiają bezpośrednio z Bogiem. To była sztuczka wymierzona Abrahamowi i w ten sposób osiągane są wszystkie fałszywe przekazy Ashtarów. Zniszcz te kieszonkowe programy, które znajdują się na 4. i 6. wymiarze, fioletowym płomieniem, a następnie mieczem i tarczą.

Inną popularną techniką kontroli jest czarny pierścień aury, który wyznacza obwód twojej faktycznej aury i może zostać złamany przez szybkie uderzenie. Gdy usuniesz tę wokół siebie, możesz również pomóc innym.

Po usunięciu tych ciemnych narzędzi jesteśmy w stanie tworzyć kieszenie do pobierania bezpośrednio z nieskończenie powiększającego się źródła twórcy, wyobrażając sobie dzikie i niekontrolowane tęczowe światła i plazmy na wszystkich wymiarach od 12. poziomu. Uwaga: zwróć szczególną uwagę na wymiary 4–6, ponieważ mają one bezpośredni wpływ na naszą rzeczywistość 5-wymiarową.

ra_by_blph_dchveox-pre

Dzisiejsza medytacja jest podróżą z przewodnikiem do „Syriusza A” i Twojej najszczęśliwszej pamięci (wybierz pamięć przed rozpoczęciem)

Leave a Reply