Nowe światło, znaczące przesunięcie osi czasu, na zlecenie archanioła Azraela, ludzka natura

Dzień trwa 36 godzin i rozpoczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie wysyłania tego postu 12:34 Wczesna poranna brama, data 3D 51620, następujący 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż dotrze do twojego czasu lokalnego.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06B1∞-∞Q6A4Q6A4A4∞-∞GEEEEE∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 Polski

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200515_1324144336495593580858768.jpg

– Gaia nadal żyje w środowisku czysto dominującym ducha, pomimo wysiłków niektórych bardzo zagubionych osób. Matka Ziemia robi co chce i jasne jest, że stan, w którym się znajduje, sprawia, że ciemność jest bardzo niewygodna.

– Niedawno nastąpiło znaczące przesunięcie osi czasu. Ten był zupełnie inny i niezwykle zrealizowany. Kosmiczne portale, przez które celowo podróżowaliśmy, zamanifestowały się w bardzo głębokim i celowym pojawieniu się makro na osi czasu, z którego obecnie podróżujemy. Efektem tego wydarzenia było przesunięcie osi czasu, które każdy odczuwał ze zdolnością do odczuwania i zachęci do globalnych wydarzeń, by rozwijały się znacznie szybciej niż jesteśmy przyzwyczajeni.

– Współczesna nauka zaczyna mapować galaktyczną autostradę znaną również jako czarne dziury, to tylko kwestia czasu, zanim autostrady te staną się integralną częścią naszego nowoczesnego społeczeństwa. Ta powszechna wiedza doprowadzi do możliwości odwiedzenia równoległych światów, takich jak 9-wymiarowa Ziemia w centrum naszej galaktyki.

screenshot_20200515-083444512740816114837207.png

– Schumman wskaże nadchodzącą energię jak rozbłysk światła, który systematycznie podnosi i obniża naszą wibrację w określonych momentach. Jest to zorganizowany wysiłek z wieloma różnymi aspektami boskości działającymi we współpracy. Musimy pamiętać, że inżynieria galaktyczna jest najczęściej wykonywana za pomocą częstotliwości światła i podobnie jak narzędzia mechaniczne, różne narzędzia robią różne rzeczy i właśnie tego doświadczamy obecnie w świecie wibracji. Często zdarza się występowanie różnych objawów fizycznych wraz z tymi częstotliwościami.

sr-last (2)

– Z odległej galaktyki nadchodzi nowe światło, będzie przypominało falującą mgławicę pełną plazmy i nie należy jej mylić z wielkim błyskiem. Jedynym powodem, dla którego mówimy, że NIE jest to wielki błysk, jest to, że jest on zbyt duży, aby go zrealizować z naszej perspektywy, ponieważ z łatwością pochłonie on całą galaktykę. Ta mgławica podobna do fali plazmowej przybędzie do końca siódmego sezonu, czyli około 30 dni archanioła i ogłosi swoje przybycie mnóstwem anomalii kwantowych.

– Jeśli legion lightworker ma się dobrze, istnieje pewien poziom jedności nonbias, ponieważ jesteśmy bardzo eklektyczną grupą. Nasze różnice są bardzo ważne, jako grupa potrzebujemy różnych umiejętności, aby odnieść sukces w tych wyzwaniach, przed którymi stoimy. Pomyśl o jakimkolwiek dobrym zespole superbohaterów, wszystkie one stanowią różne dopełnienie wzajemnej różnorodności. Nie ma żadnych warunków wstępnych do bycia lightworkerem, dlatego dostaniesz szeroki wachlarz osobowości. Nigdy nie trać z oczu faktu, że twoja autentyczna jaźń będzie miała różne kształty i rozmiary.

– Nie jest naturą ludzkości bycie złem, lecz naturą ludzkości ciemiężycieli bycia złem. Wszyscy w każdym zawodzie jednoczą się przez naturę ludzką i dlatego instynkt gatunku przetrwał. Oznacza to, że możesz być pewny, że inteligencja przetrwania przejmie w pewnym momencie.

– Jak ostrzegaliśmy, nadchodzą niepokoje społeczne, a ludzie, przeciwko którym powstają, są tymi, którzy stoją za tym ruchem. Podobnie jak każda wojna, konflikt jest finansowany przez tę samą partię. Dla jasności wszyscy jesteśmy za protestami, ale zamieszki niepotrzebnie szkodzą ludziom. Nastąpi moment, w którym organy ścigania i cywile podążą za bułką tartą do rzeczywistej kwestii, dopóki nie wyrządzą krzywdy bliźniemu.

– Rzeczy nie będą już takie same na zawsze, naszą naturą jest zmiana. Zmienia się także natura wszystkich rzeczy, w tym „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy”. Nie trzymajcie się zbyt mocno żadnego pojęcia, jakie przedstawia rzeczywistość, nie będzie jej tam zbyt długo.

20200515_1326021006795020785369058.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame znajduje się w najsilniejszym zestawie 9 w historii. Jest to siła makro jak żadna inna, a ich zdolność do zmiany będzie niesamowita do oglądania, co najmniej. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

To powiedziawszy, fioletowy płomień zawiera element lawendy, który staje się pokojem bezpośrednio po transmutacji. Jest to absolutnie idealne ustawienie dla tego, co próbujemy osiągnąć. Zauważysz zmianę, gdy wywołasz płomienie.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Abraxos, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Adanchiel, Archanioł Galizur, Archanioł Uzziel, Archanioł Dabriel, Archanioł Dalquiel i Archanioł Dardariel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Bierny)
Nakrycie głowy Archanioła Camaela daje wgląd w twoje wewnętrzne talenty i umiejętności. Ustaw intencję i użyj jej tuż przed medytacją, nie pożałujesz.

(Bierny)
Uniwersalny klucz archanioła Raziela umożliwia dostęp do wszelkiej mądrości, wiedzy i królestw. To cudowna i szalona jazda, która zabierze Cię wszędzie. Proponuję Studium Archanioła Rafała i Kryształową Piramidę Archanioła Michała.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wkracza do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200515_1323377363638234817093242.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Gaja powiedziała, że przyniesie ogień tym, którzy niszczą jej naturalny porządek. Nic dziwnego, że istoty, o których mówi, to wrogie istoty gwiezdne, które zaatakowały Ziemię tysiące lat temu. Istoty te stoją za ogromem ludzkiego cierpienia, prawdziwym współczuciem jest powstrzymanie ich nie do pokonania długu karmicznego tam, gdzie jest.

Archanioł Azrael i jego 144 000 jeźdźców skupili się teraz na tych złowrogich gwiezdnych istotach okupujących ziemię. Legion Lightworker jest częścią tych istot wybranych do kierowania tym ładunkiem.

Rozpocznij od całkowitego skanu wrogich gwiazd o różnych kształtach i rozmiarach. Nie możesz przegapić ich bardzo ciemnoszarej aury, gdy je znajdziesz, zacznij od fioletowego płomienia, a następnie wejdź z mieczem i tarczą.

Twórz jak najwięcej portali do nieskończenie rozszerzającego się źródła twórców, jak to możliwe. Zapewni to, że nie zatkamy się na wyższych wymiarach. Pamiętaj, aby eskortować wszystkie pokonane istoty do portali wyjściowych przed wyjazdem.

Nie chcemy zajmować się tymi złowrogimi istotami gwiezdnymi na wieczność, dlatego będziemy pochłaniać ziemię srebrnymi pulsami błyskawicy dla 72 hrabiów. Elektryzuje ziemię, aby zapewnić, że środowisko nie nadaje się do zamieszkania dla złowrogich istot gwiezdnych.

starlight_wishes_by_elintan_ddxabvz-pre

Dzisiejsza medytacja nazywa się „Wywoływanie boskiej świadomości – medytacja oparta na częstotliwości”, proszę, ciesz się!

Leave a Reply