Boom Archanioła Michała, Wskazówki Archanioła Rafaela, Sukces przydziału

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie wysyłania tego postu 12:34 Brama popołudniowa, data 3D 51720, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu postępuj zgodnie z tym równoległym na całym świecie, aż dotrze do czasu lokalnego.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06B2∞-∞Q7A4Q7A4A5∞-∞G1E1E1E1E1E1∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200516_1757547608862734163901282.jpg

– Gaia wciąż jest w dominującym duchu, gdy Kolumna Lakshmi nagle wykonuje ruch, próbując podnieść jakość naszego życia. Te boskie kobiece aspekty wszechświata były doskonale zsynchronizowane jeszcze niedawno. Oznacza to, że znajdujemy się na kolejce wielkich zmian, która jest bosko prowadzona przez sale największej miłości.

– Według „Modern Science” bieguny Ziemi przesuwają się między 9 a 37 milami rocznie. To się potroi przed końcem roku 3D, którego efekty będą oczywiste i dalekosiężne.

– „Pomiędzy” to dzieci kogoś z przodkiem anielskiej duszy i kogoś, kto jest zrównany z czymś przeciwnym. Te piękne istoty zapewniają równowagę wszystkim rzeczom poprzez samo istnienie i stanowią wspólny interes dla wszystkich stron do zainwestowania. Ta koncepcja została uporządkowana przez boskość i jest w dużej mierze powodem, dla którego widzisz takie polarne przeciwieństwa w stosunku do rodziców, ponieważ ich koncepcja została zadeklarowana przez najwyższy autorytet. Jest wiele korzyści z bycia w tej pozycji energetycznej, ponieważ ostatecznie staną się niesamowicie uzdolnieni „Hyper Hybrid Angels”, ale nie ujawni się to w pełni aż do dorosłości.

– Straszni przywódcy twierdzą, że przywództwo jest cienką linią między po prostu wystarczająco okropnym a dawaniem ludziom tego, czego chcą. Ta linia została zlekceważona i teraz nie ma odwrotu, ci z tą mentalnością będą mieli bardzo ciężki czas normalnie z powodu tej fałszywej pewności siebie.

– Jabłko materializuje się z drzewa, pozornie z niczego. Nicość w coś jest najłatwiejszym sposobem na zobaczenie boskiej ręki w pracy. Fakt, że zwiększyliśmy naszą magiczną pojemność kwantową, zauważając, że boska ręka będzie teraz powszechny.

– Archanioł Rafał jest królem karcenia cię o twoje złe nawyki, i to ci się podoba, czy nie, zawsze ma rację. Jeśli usłyszysz myśl rodzicielską z tyłu głowy podczas jedzenia śmieciowego jedzenia i zauważysz kolor zielony jednocześnie, możesz być absolutnie pewien, że to pojęcie pochodzi od niego. Inną istotną prawdą jest to, że jest on również wyjątkowo uparty.

– Archanioł Michał nadchodzi z wielkim boomem fizycznym, po kilku niezadawanych teatrach w ciągu ostatnich kilku dni. Nadchodzi szybko i z wielkim celem, będziesz mógł poczuć, jak ląduje na ziemi bez żadnych wątpliwości co do tego, kto to jest.

– Nowe energie ulepszeń nadchodzą od Syriusza. Te energie nigdy wcześniej nie były używane na ziemi i przybyły zgodnie z planem.

– Co się stanie, gdy masy ogólne zdadzą sobie sprawę, że świat nie jest tym samym miejscem, w którym myśleli, że jest?

– Zadanie, które ustanowiliśmy kilka dni temu, dotyczące jednoczesnej aktywacji świątyń Annunaki i stabilizacji tuneli w Tennessee było wielkim sukcesem. Ostrzegaliśmy, że jeśli nie będziemy ostrożni, możemy spowodować dużą aktywność sejsmiczną. Dzięki doskonałemu opanowaniu osiągnęliśmy cel, a jedynym efektem ubocznym były 4 małe trzęsienia ziemi, które nie spowodowały żadnych szkód. Nie mogliśmy tego lepiej wykonać, świetna robota!

20200516_1801546005524672607433042.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame znajduje się w najsilniejszym zestawie 9 w historii. Jest to siła makro jak żadna inna, a ich zdolność do zmiany będzie niesamowita do oglądania, co najmniej. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Abraxos, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Adanchiel, Archanioł Galizur, Archanioł Uzziel, Archanioł Dabriel, Archanioł Dalquiel i Archanioł Dardariel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wkracza do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygód Archanioła Ariela pomaga ci przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikro Skali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może przynieść dowolną negatywną energię na kolana. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200516_1759476299378266293917373.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makr, dlatego ten format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Ci, którzy sprzeciwiają się przejęciu boskości, zostają pokonani poza wiarą, a ci „Left Behind” znajdują się w rozpaczliwej panice. Aby uniknąć komplikacji, jakie te istoty mogą spowodować, wywołamy „Pink Ray Flame”, a następnie „Violet Flame”, licząc 72 osoby za całą ziemię. Spowoduje to transmutację wszelkich nisko leżących problemów i ujawni duże problemy, które należy rozwiązać za pomocą miecza i tarczy, a następnie uruchomić w portalu wyjściowym, który również będziesz musiał stworzyć.

Sposoby leczenia smoków są bardzo różne niż tradycyjne techniki leczenia. Generowana promieniująca energia wydobywa się z czakr serca i gardła, ponieważ z braku lepszego sposobu ujęcia tego, pomyśl o „niedźwiedziach opiekuńczych”.

Będziemy używać uzdrawiającego szmaragdowo zielonego smoka, aby pochłonąć całą Ziemię, a jeśli możesz rozciągnąć ją na dalsze obszary naszej galaktyki, zrób to. Zawsze zalecamy trzymanie tych rzeczy na 72 punkty, ale w razie potrzeby można robić przerwy.

uncrown_by_chriscold_ddxe6fz-pre

Dzisiejsza medytacja nazywa się „falami energii”, proszę, ciesz się!

Osobista uwaga: jesteśmy zmuszeni przenosić rezydencje. W tym czasie mogę nie być w stanie codziennie tworzyć nowych treści na YouTube lub konwertować tej pracy na wiele języków, które zwykle używam, ale zapewniam, że moja praca będzie kontynuowana codziennie, ale być może będziesz musiał wytrzymać przez kilka tygodni. Biorąc to pod uwagę, celem tego jest wypełnianie naszych zadań i przekazywanie odpowiednich informacji tym zadaniom, które się nie zmienią.

One comment

Leave a Reply