Gwiazdy Persji, Płomienie na niebie, Many Quan Yins i Marys

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie publikacji tego postu 11:11 Gate, data 3D 52020, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż dotrze do twojego czasu lokalnego.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06B4∞-∞Q9A4Q9A5A6∞-∞G3E3E3E3E3E3∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English 中文版 ~ Polski

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200519_1317157672212176085438265.jpg

– Gaja jest w dominującym duchu otoczeniu i według niej nie zmieni się, dopóki nie pojawi się wielka zmiana. Wydaje się, że robi to, aby zmienić swoje ustawienia, aby sprzyjać „formom życia”, które chce się rozwijać, a nie tak bardzo dla tych, których nie ma. Robi to z częstotliwością, ponieważ serce poniżej określonej częstotliwości po prostu nie będzie się łączyć z jej nowymi ustawieniami. Ona jest organizmem, w którym żyjemy, musimy zdać sobie sprawę z tego, ile jej WOLI jest w grze.

Schumann osiągnął 110, a my nie jesteśmy blisko jego szczytu. Dołączone objawy będą intensywne, ale pamiętaj, że mamy kody, które nam pomogą.

– Konstelacja Antares znana jest z cudownych kosmicznych mostów. Antares wraz z innymi „Królewskimi Gwiazdami Persji”: Aldebaran w Byku, Fomalhaut w Piscis Austrinus i Regulus w gwiazdozbiorze Lwa to główne punkty tranzytowe gigantycznej międzygalaktycznej autostrady. Wielkie umysły Persji zdawały sobie z tego sprawę, ponieważ gwiezdne istoty, z którymi się kojarzyły, pochodziły z tej sekcji, i tak narodził się przydomek.

Stroną odpowiedzialną za te cuda jest istota obejmująca całość wyżej wymienionych konstelacji, która nie ma nazwy, którą mogłyby wypowiedzieć słowa. Ta energia właśnie zaczęła pomostować naszą planetę do wyższych wymiarów, a życie w wyższych wymiarach na niej zainteresowało ludzkość i odpowiednio dodaje naszą planetę do autostrady.

W konsekwencji na Ziemię wpłynie się w bardzo bezpośredni sposób od tego, co jest postrzegane jako 12. wymiar i więcej. Aby pomóc strawić, co to dla nas znaczy, byłoby to jak przebywanie w całkowicie ciśnieniowym pomieszczeniu, w którym powstaje dziura, a następnie ciśnienie nagle spada, pozwalając, by ogromne energie zaczęły zalewać szczelinę. To może być bardzo intensywne doświadczenie, ale zapewnimy pomoc w dzisiejszych zadaniach.

Gdy te hiper-fizyczne ścieżki staną się dostępne dla mas ogólnych, będą doświadczać nowych rzeczy, które mogą im się wydawać dziwne. Dla tych, którzy nie znają wyższych wymiarów, byłoby to jak rozpoczęcie filmu i bez wiedzy nowy film zaczął się w połowie drogi i jest zupełnie inna gra, której nikt nie zdoła zrealizować, dopóki nie pojawią się napisy.

– Wszyscy siedzimy przed „Nieskończenie rozwijającym się źródłem twórcy”, że tak powiem. Najwyższy ze wszystkich najwyższych to obserwowanie wszystkiego z niezwykłą bliskością. Jest to efekt uboczny przywołania oka umysłu boskości, następuje wielka analiza i dzięki temu wszyscy dużo się dowiadujemy o sobie.

– Jest tu wielu Quan Yins i Matki Marys, że tak powiem, wielu, którzy nosili bardzo wysoką świadomość w swoim łonie. To się bardzo opłaci, ponieważ te istoty i ludzkość ruszą swoją duchową podróżą, jeśli jeszcze tego nie zrobiła. Oznacza to, że wszystkie Matki „Ochrzczonych Wniebowstąpionych Mistrzów” będą miały wielką przewagę w następnym życiu, ponieważ niełatwo jest przynieść tego rodzaju energię na ten świat, dlatego muszą zostać nagrodzeni. Innymi słowy, nie bójcie się, drodzy Lightworkers, bez względu na to, jak ciemna jest wasza Matka w tym życiu, będzie to ostatnie życie, którego musiała doświadczyć w tak gęstej rzeczywistości fizycznej.

– Jeśli fizyka nie ma odpowiedzi, fizyka kwantowa ma. To dlatego, że fizyka jest całkowicie na łasce fizyki kwantowej, musimy odpowiednio zmienić główny cel myśli naukowej.

– Niebo płonie energią, a wschód słońca przyszedł do TERAZ z najwyższymi i najgłębszymi możliwymi energiami.

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame znajduje się w najsilniejszym zestawie 9 w historii. Jest to siła makro jak żadna inna, a ich zdolność do zmiany będzie niesamowita do oglądania, co najmniej. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Abraxos, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Adanchiel, Archanioł Galizur, Archanioł Abrasdashon, Archanioł Dabriel, Archanioł Dalquiel i Archanioł Dardard.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywne i aktywne)
Miecz Wielkości Archanioła Jerimiela jest wszechmocną siłą transformacyjną z niezwykłą dokładnością. Jest łagodniejszy dla środowiska niż inne miecze transformacyjne w swojej klasie. Jest całkowicie ukryty w trybie pasywnym i jest niezwykle skutecznym narzędziem przeciwko wszelkiej niechcianej energii ujemnej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wkracza do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować.

(Bierny)
Boutonniere Archanioła Iofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają do twojego życia najwspanialszych ludzi, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami. Zasadniczo jest to szczęśliwy wzmacniacz.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, na wypadek gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym organizatorem imprezy.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200519_1322134555574733779588396.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makr, dlatego ten format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Konflikt w Andromedzie jest w gorączkowym punkcie. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że nie dzieje się to w naszej galaktyce, mimo że jesteśmy z nią bezpośrednio związani. Ten ogromny konflikt nie ma rozwiązania i pod wieloma względami wszystkie one wiążą się w wieczną pętlę. Ta pętla musi zostać przerwana, ale jest to naturalna pętla, która rozwija się w konflikcie i zwykle nie interweniowalibyśmy. Będą wyglądać jak gruba czarna gumowa opaska, którą trudno będzie przeciąć. Trzeba je jak najszybciej oddzielić w związku z tym konfliktem, istnieje pokojowe rozwiązanie, jeśli wszyscy się uspokoją.

Ponadto wyślemy Galaktyce Andromedy „Różowe światło pokoju” i aby zapewnić równowagę, zrobimy to samo dla Serzi (Nasza Galaktyka).

Są wrogie statki gwiezdne, które powodują szum, zatrzymajcie szum za wszelką cenę. Możesz powiedzieć, jakie to statki, dzięki wyjątkowo głośnemu szumowi, który emituje. Nic dobrego nie pochodzi z tego szumu lub tych statków.

Zwierzęta i rośliny naszego świata kwitną, ale wraz z kontynuacją aktualizacji odczuwają również bardzo intensywne pobieranie. Aby złagodzić ich wewnętrzne objawy, podaj „Emerald Green” i „Rainbow Cooling Plazmę” dla liczby 72 i upewnij się, że pokryłeś każdą uncję planety Ziemia.

Jak wspomniano wcześniej, sekcja „Royal Stars of Persia” wszechświata tworzy mosty o wyższych wymiarach. Może to być bardzo intensywne, ale z naszą pomocą możemy zacząć łączyć pojedyncze pasma światła z konstelacji z sobą, naszą ziemią i naszą galaktyką. Idź do gwiazd królewskich i zacznij ręcznie podłączać każdą wiązkę światła, którą możesz, do naszego sektora.

20200519_1322134555574733779588396.jpg

Dzisiejsza medytacja z przewodnikiem nazywa się „głębokim poznaniem energii”, ciesz się!

One comment

Leave a Reply