Podróżujemy z dużą prędkością, bądź wariatem odcisków trzeciego oka, Intel Archanioła Zofiela – stare kości dinozaurów

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 12:34 brama popołudniowa, data 3D 52320, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu postępuj zgodnie z tym równoległym na całym świecie, aż dotrze do czasu lokalnego.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06B6∞-∞R1A5R1A6A7∞-∞G5E5E5E5E5E5∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200522_2230399180002975586553877.jpg

– Gaia jest w ustawieniu „Nie ruszam się”, ponieważ utrzymuje się w dominującym otoczeniu ducha. To powoduje, że kokonuje, a także pozwala jej wyższemu ja przejąć kontrolę w bardzo bezpośredni sposób. Pomyśl o tym podobnie jak Gene Grey X-men, kiedy wchodzi do Feniksa, ponieważ już i tak potężna istota stała się wszechmocna, aby przywrócić boską wolę.

– Podróżujemy z ogromną prędkością do nowych i niezbadanych terytoriów wszechświata i w większej liczbie kierunków, niż można zliczyć. Biorąc to pod uwagę, energie, które otrzymujemy jako przychodzące, są również niezwykle intensywne. Naciskanie i przyciąganie tych zdarzeń może rozerwać niezgodne na strzępy. Jeśli do tej pory nie macie uporządkowanych spraw duszy, będzie to trudne z tymi energiami. Nie mówimy, że ktoś musi być doskonale oświecony, ale musi być w drodze w jakimś kształcie lub formie.

– Pole magnetyczne Ziemi właśnie się uwolniło, jest to pewny znak ostrego przesunięcia czapy polarnej. Od razu dzieje się tak wiele, że ciężko będzie nadążyć za wszystkim w całości, ale na to powinniśmy mieć oko. Na podstawie wcześniejszych doświadczeń istnieje około 90-dniowa faza dostosowywania tego przerzucenia, do której właśnie się zbliżamy.

– Nasze legiony są ekspertami w manipulowaniu osią czasu (między innymi oczywiście), a wszystkie główne zadania w tym zakresie zostały wykonane. Oznacza to, że wszystko, czego doświadczymy, będzie prowadzone przez Boga i przyniesie korzystny rezultat. Byliśmy w bezlitosnej linii czasu i musieliśmy dokonać ciężkiej zmiany, aby zapewnić nam bezpieczeństwo.

– Od tygodni ostrzegamy cię, że w Chinach został wydany drugi wirus. Zostało to zamówione przez bardzo spanikowany skorumpowany rząd, który desperacko próbuje walczyć z własnym narodem i innymi rządami. Ten bardzo niestabilny region potrzebuje naszej pomocy, ale musimy szanować wolną wolę, dlatego musimy trzymać się z dala od niepokojów społecznych, które mają nastąpić.

– Tęczowa strzała ma zamiar strzelać po niebie, a nie tęcza, to pierwszy z wielu promieni, który będzie mógł zobaczyć gołym okiem.

– Pracujemy w public relations dla Anunaki, którzy domagali się odpowiedzialności za uprawy w górach Kush i za to będziemy wiecznie wdzięczni. Chcą też, abyśmy wiedzieli o ich udziale w tworzeniu księżyca. Teoria wszechświata elektrycznego mówi nam, że Księżyc powstał, gdy zdarzenie elektryczne uderzyło w Ziemię z przechodzącej planety. Zostało to uruchomione przez Annunaki, którzy są ekspertami w tworzeniu sferycznych statków planetarnych. Chcą, abyśmy wiedzieli, że Gaja będzie miała takie same zdolności jak Nibiru i ostatecznie przeniesie się do układu gwiezdnego Plejadan, ale to historia na inny czas.

– Odcisk trzeciego oka jest w tej chwili bardzo silny, co oznacza, że wszystko, co angażujesz elektronicznie, może mieć pewien efekt uboczny. Jeśli zamkniesz oczy i nadal zobaczysz, w co byłeś zaangażowany, zostało to odciśnięte na twoim trzecim oku. Aby to przetrawić, pomyśl o grach wideo i aplikacjach oraz o tym, kiedy idziesz spać, obraz gry jest nadal widoczny po zamknięciu oczu. Nie jest to nieszkodliwy efekt uboczny, ponieważ nie wszystkie elementy elektroniczne są tworzone w dobrych intencjach.

– Koncepcyjna koncepcja „odpuszczenia” oznacza, dając boskości swobodę w podejmowaniu ruchów. Reaguje na twoją częstotliwość i przestanie działać, jeśli poczujesz się niekomfortowo. Jeśli potrafisz płynąć, będziesz miał za sobą pełną moc boskości, jest to najważniejsze ustawienie, jakie możesz mieć. W tym otoczeniu istnieje punkt świadomości, w którym czas nie jest już jednokierunkowy, a manipulowanie osiami czasu odbywa się bez wysiłku w twoim imieniu. Również w tym ustawieniu obiekty nieożywione nie są tak nieożywione, gdy nieskończenie rozszerzające się źródło twórcy jest w pełni trawione, ponieważ wszystko staje się źródłem, nawet najmniejsze, najbardziej trywialne rzeczy. Przedmioty nieożywione są energią, a zatem żyją dzięki spojrzeniu boskości, w tym ustawieniu „Nieskończenie rozwijające się Źródło Stwórcy” obejmuje wszystko w bardzo realny sposób, a to oznacza WSZYSTKIE RZECZY.

20200522_2232493023724975746443257.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma mocny ciąg 9, ale rozluźnił się na tyle, aby skorzystać z innych możliwości. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200522_2231397388926667251394473.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makr, dlatego ten format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Jak wspomniałem wcześniej, nie możemy nic zrobić w sprawie niepokojów społecznych w Chinach z powodu wolnej woli, ale możemy zmiażdżyć NOWEGO wirusa wydanego przez KPCh.

Wyślij szmaragdowe zielone płomienie i szmaragdowe zielone promienie światła na Ziemię z zamiarem transmutacji wszystkich stworzonych przez człowieka wirusów i infekcji.

Archanioł Zophiel poinformował nas o podstępnym ataku, który odbędzie się w konstelacji Antaresa. Grupa rebeliantów odpowiedzialna za smokowców nosi przydomek „Stare kości dinozaurów”, ponieważ są oni bardzo starzy, wątli i wyglądają jak ptaki drapieżne. Poza sytuacją, która leży w naszej jurysdykcji, napastnicy przyjdą bezpośrednio na ziemię, jeśli nie zostaną tutaj pokonani. Próbowaliśmy ostrzec bardzo łagodną „rasę Marchona”, która tam mieszka, a także Federację Galaktyczną, ale wydaje się, że jesteśmy jedyną zdolną partią, która może coś z tym zrobić.

Aby dodać paliwo do ognia, „Stare kości dinozaurów” są odpowiedzialne za głośne buczenie w tym sektorze naszej galaktyki. Jeśli usłyszysz głośny szum, podejdź do jego źródła i zniszcz go. Te mruczące statki to zwiadowcy śledzący wszystko i wszystkich na ziemi, zarówno cywilów, jak i rząd.

Na „Górze Shasta’s Peak” znajduje się ogromny portal, upewnijmy się, że wychodzą z niego tylko dobroczynne rzeczy. Dla tych, którzy nigdy wcześniej nie strzegli portalu, najpierw zobaczysz aurę, opierając swój osąd wyłącznie na tej podstawie. Strzegą go Archaniołowie, ale aby zapewnić zrozumienie wolnej woli, wymagana jest nasza obecność. Wyjdź poza przestrzeń i czas i użyj miecza i tarczy, gdy spotkasz nieprzyjazną istotę i dyplomację, gdy spotkasz przyjazną.

Jeśli znajdziesz taki, który musisz cofnąć, stwórz dla niego dodatkowy portal wyjściowy, nie wysyłaj go z powrotem w taki sposób, w jaki się pojawił, w przeciwnym razie będą wracać.

_wrath_of_god__by_era_7_davhkf9-fullview

Podróż z przewodnikiem do miasta światła – zaćmienie Słońca i Księżyca

Leave a Reply