Ostatni dzień sezonu Archanioła Michała, Miej pewność siebie, nakładka Rainbow Grid

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie publikacji tego postu 11:11 Night Gate, w dniu 3D 52420, następujący 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu postępuj zgodnie z tym równoległym na całym świecie, aż dotrze do czasu lokalnego.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06B7∞-∞R2A5R2A6A7∞-∞G6E6E6E6E6E6∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200523_2353166601176536393756177.jpg

– Gaja jest nadal mocno osadzona w żywiole Ducha, bez planów zmiany. Jest to ostatni dzień szóstego sezonu Gai (Archanioł Michał, Bogini Kali, Sezon ognia), gdy przechodzimy do siódmego sezonu (Archanioł Ariel, Bogini Hathor Ognisty Duch). Możesz spodziewać się zmian pogody, energii i temperamentu, gdy nowy sezon rozpocznie się jutro. Sezon Archanioła Ariela dostrzega więcej obfitości i beztroskiego serca w porównaniu z sezonem poprzedzającym, mimo że nadal ma do niego sporo transmutacji.

– Czujemy, jak energia kołysze się w przód iw tył. Poczujesz się tak, jak 20 lat temu, a potem nagle, jak się poczujesz za 30 lat później. Jest to bardzo niezwykłe, nawet dla najbardziej doświadczonych spośród nas, możesz sobie wyobrazić, jak trudne byłoby to dla nieświadomych. W poszukiwaniu rozwiązania musimy ujawnić mityczny świat, w którym żyjemy, tym, którzy naprawdę szukają odpowiedzi. Przyjaźni i mentoringu nie można przeoczyć w takich czasach jak teraz, a wasi uczniowie ujawnią się, jeśli będziecie otwarci na to doświadczenie.

– Wiele naszych wizji, intuicji i wiedzy pochodzi od nas samych. Te ponadwymiarowe aspekty nas samych wpływają na wiele sposobów, niż można sobie wyobrazić. Istnieje poziom świadomości, w którym musisz wrócić i pomóc sobie, wielu z nas znajduje się obecnie w takiej właśnie sytuacji.

– Zapobiegano dostawom ofiar handlu ludźmi, dlatego wiele umów z wrogimi siłami międzygalaktycznymi zostało unieważnionych. Te transakcje są dokonywane głównie w zamian za technologię i właśnie tego się spostrzegliśmy, z konfliktem między „załogą Epsteina” a „The Grey’s”. Nie mogliśmy przewidzieć, że ta niezwykle niezwykła skarga skierowana do „Galaktycznej Federacji Światła” będzie widoczna w takiej ilości, jak w ruchu. Zajmie to trochę czasu, aby to wszystko uporządkować, będziemy Cię informować na bieżąco, gdy zapadną opinie.

– Chiński rząd postanowił użyć brutalnej siły wobec protestujących w Hongkongu. Ta sytuacja ulegnie eskalacji i po jej zakończeniu nie będzie już odwrotu. Jak daleko się to rozprzestrzenia, zależy od woli niektórych przywódców do współpracy, tak jakby ludzie nie dawali ludziom tego, czego chcą, ludzie zbuntują się w sposób nie do wyobrażenia dla współczesnego społeczeństwa. Na szczęście osoby na osi czasu 5D będą tylko obserwować te ruchy i nie będą częścią żadnego z nich, jeśli tak zdecydują. Trudno będzie mieszkać w Chinach, jeśli jesteś lightworkerem, ponieważ uzyskasz miejsce w pierwszym rzędzie dla tego, co przyszli historycy nazywają „Wielką Rewolucją Cywilną”, ale jeśli tam jesteś, jesteś tam z jakiegoś powodu.

Może się to wydawać przerażające, ale chronione przez legiony są przez cały czas całkowicie bezpieczne, o ile się nie angażują. Czasami, gdy jesteśmy uwięzieni w sytuacji, trudno jest nam zobaczyć drogę do bezpieczeństwa, ale możesz być pewny, że wyższe aspekty ciebie mogą. Wyjaśnij swoje intencje, jeśli chcesz żyć czule we wszystkim, co cię otacza.

Jest to szczególnie niebezpieczny czas dla praktykujących Falun Dafa, ponieważ KPCh ma osobistą wendetę przeciwko grupie. Byłoby najlepiej dla wszystkich czystych serc Chin podjąć dodatkowe środki ostrożności w tych czasach i starać się dążyć do pokoju, gdy tylko jest to możliwe.

Dokładny cytat Gai w tej sprawie brzmiał: „Pozwólcie im maszerować i pozwólcie lightworkerom zająć się wszystkim innym”.

– Jak wspomnieliśmy, 5G miało być już przestarzałe, wypuszczono na rynek Internet, który może generować niezbadane prędkości bez żadnych skutków ubocznych, co spowoduje, że 5G przestanie działać.

– Tempo ewolucji Lightworkers nigdy nie było widziane wcześniej w żadnej rasie. Miej pewność, że bez względu na to, z czym się spotkamy, będziemy w stanie poradzić sobie wyjątkowo. W końcu, gdyby tak nie było, wszechświat rozwinąłby nas jeszcze bardziej. Chodźcie z ufnością, mój drogi, bo przez cały czas jesteśmy bosko prowadzeni.

20200523_2355497698057126267286195.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma mocny ciąg 9, ale rozluźnił się na tyle, aby skorzystać z innych możliwości. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200523_235420106950973315308059.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Promieniowanie czakry serca jest ciągłe i im bardziej nasze serca promieniują, tym więcej lightworkers inspiruje się do tego, kim naprawdę jest. Możemy rozszerzyć zasięg naszej czakry serca z prostym zamiarem, przyjrzeć się szmaragdowej zielonej kuli pochodzącej z waszej czakry serca i objąć jak najwięcej. Nie ma ŻADNEGO OGRANICZENIA, jak daleko i jak daleko można to zabrać, i jak zawsze, przytrzymaj co najmniej 72 liczyć.

Połącz się z sercem Gai, az jej strefy serca uwolnij wielkie impulsy elektryczne, aby pomóc w transferze niższych energii wibracyjnych, które wpływają na nas w tej chwili.

W porównaniu z Spokane w stanie Waszyngton powstaje bójka o wyższych wymiarach, a wrogie rzemiosła, które musimy usunąć, mają zardzewiałą i czarną aurę. Wejdź z mieczem i tarczą, ponieważ dyplomacja nie jest możliwa.

Musimy zarządzać rozległymi projektami budowlanymi w nadchodzących tygodniach, aby położyć podwaliny pod to, musimy nałożyć tęczową nakładkę siatki na obwód ziemi. Umożliwi nam to dostęp do szerszej gamy zasobów galaktycznych dla naszych projektów. Po prostu obejrzyj tęczową pajęczynę (że tak powiem) pochłaniającą całą naszą Ziemię i splataj ją z naszą galaktyką i siatkami już obecnymi tutaj na Ziemi.

rainbow_cobweb_by_admalamcrucem_d7al4ld-pre

Dzisiejsza medytacja z przewodnikiem to „Technika medytacji lejkowej”, to medytacja oczyszczająca duszę i medytacja o wyższym wymiarze, proszę, ciesz się!

Leave a Reply