Przybyły nasze „lekkie ciała”, modlitwa z drugiej strony, wrogie statki kosmiczne Peekaboo

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie wysyłania tego postu 12:34 Wczesna poranna brama, w dniu 3D 52820, następujący 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu postępuj zgodnie z tym równoległym na całym świecie, aż dotrze do czasu lokalnego.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞072∞-∞R4A5R4A6A7∞-∞G8E8E8E8E8E8∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200527_1104591530711875286849151.jpg

– Niespodzianka, niespodzianka, Gaia wciąż dominuje w Duchu i nie spodziewamy się, że to się wkrótce zmieni. Zbliża się do swojego rekordu z 6 dni z rzędu i spekuluje się, że 9 dzień tej serii będzie kluczowy, będziemy Cię informować.

– Nasze „Ciała Światła” zostały zrealizowane, to wysoce prorocze wydarzenie ulepszenia jest innym sposobem na powiedzenie, że nasze ciała pozwolą, aby światło przepływało niefiltrowane i nierafinowane. To czyni nas pełnymi przewodnikami światła lub obwodów świetlnych, jeśli chcesz. Innymi słowy, możemy ułatwiać światło w sposób niewyobrażalny nawet dla największych umysłów literackich. Ta prawda tylko zaostrzy nadchodzące energie i sprawi, że staną się one bardziej urzeczywistnione i dominują fizycznie.

Nie żartowaliśmy, gdy mówiliśmy, że będziemy otrzymywać coraz większą energię i pliki do pobrania. Ta semantyka stała się zbyt niewygodna, aby wyrazić ją w tym medium, ponieważ są one rozległe i dalekosiężne. Po prostu wiedz, że będzie to tylko rosło, dopóki nie nastąpi całkowite połączenie wszystkich zaangażowanych wymiarów. Właśnie dlatego obserwujemy tak wiele niezwykłych zachowań na „Rezonansie Schumanna” i mówiliśmy od pewnego czasu, że ta technologia po prostu nie jest w stanie zmierzyć tych częstotliwości.

„Schumman” traci przytomność, gdy energie znikają z list przebojów, a taka technologia będzie normą. Gdyby Schumanable był w stanie wyłapać tę anomalię, wyglądałby jak spirala spiralna i miałby kody, które również powinniśmy studiować. Wiedza o tym, że nadejdą wcześniej, z pewnością pomaga złagodzić lęk przed tymi niezwykłymi odczytami, ale w bardzo niewielkim stopniu przyczynia się do naszej dokumentacji.

Rasa Mantis zapewniła nam radę w kwestii „Rezonansu Schummana” i zasugerowała użycie zelektryfikowanego kryształu kwarcu zaimplementowanego w gigantycznym instrumencie wyglądającym na gramofon. Ten instrument ma gigantyczny kulisty kryształ, który się obraca, i drobny kwarcowy punkt, który odbiera częstotliwości z większej płyty, działa podobnie jak odtwarzacz. Radzą również, że im większy kulisty kryształowy dysk, tym dokładniejsze będą odczyty, i że może on również działać jako bardzo dokładny międzygalaktyczny nadajnik i odbiornik, gdy zintegrowany z innymi technologiami.

– Osie czasu 3D stają się coraz bardziej chaotyczne, ponieważ niektóre bardzo błędne organizacje próbują przyspieszyć zamieszki. To okaże się ich własnym upadkiem pod każdym względem, ale jednak jest to coś, o czym powinieneś wiedzieć jako nieaktywny uczestnik obserwujący.

– Wiele „rządów światowych” obiecało swoje poparcie dla mieszkańców „Hongkongu”, ale nasze legiony czekają na bezpośrednie zaproszenie ze strony mieszkańców Hongkongu. Zawsze istnieje głęboki szacunek dla wolnej woli i należy ją szanować pod każdym względem z oczu boskości. Jedynym powodem, o którym wspominamy, jest to, aby zobaczyć, jak wyglądają modlitwy z drugiej strony.

20200527_110745(1)9124906600978270111.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma mocny ciąg 9, ale rozluźnił się na tyle, aby skorzystać z innych możliwości. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)
Różdżka Woli Archanioła Ouriela to różdżka, która może zamienić wszystkie negatywne energie w narzędzia boskiej woli. Może sprawić, że demon zatańczy zjeżdżalnię elektryczną, a polityk pokorny, wykorzystaj to mądrze. To narzędzie nie jest dostępne tak często, więc wydaj odpowiednio.

(Bierny)
Personel Archanioła Azraela pozwala widzieć rzeczy z boskiej perspektywy. To symbol mądrości, a wyposażenie to ma niesamowity wpływ na postrzeganie myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

(Bierny)
Sieć ratunkowa Archanioła Salathiela zapewnia ogromną przestrzeń na błędy. Jest to samodopasowujący się tuner osi czasu, który poprawia jakość życia poprzez manipulowanie kontinuum czasoprzestrzennym. Jest to miękkie, ale niezwykle potężne narzędzie, którego nie należy lekceważyć.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200527_110621(1)307542319821917364.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Niedawno połączyliśmy się galaktycznie z siecią, łącząc się z jej siatkami, w wyniku czego widzimy, co kiedyś były zamaskowanymi jednostkami pozornie pojawiającymi się znikąd. Główna koncentracja tych statków jest zlokalizowana przez Jowisza, Słońce i Plutona. Większość, ale nie wszystkie z tych ostatnio nieskrytych statków są wrogie, więc bądźcie ostrożni.

Sprawdź wszystkie planety naszego układu słonecznego pod kątem wrogich statków. Mogą być zauważone przez ich bardzo ciemne aury i mogą być łatwo obsługiwane mieczem i tarczą. Utwórz portal wyjściowy do źródła w celu łatwego czyszczenia.

W powiązanym temacie zwróciliśmy uwagę, że cztery tunele czasoprzestrzenne zostały nielegalnie otwarte na naszej planecie. Aby zamknąć te kłopotliwe portale, przepchnij diamentową plazmę przez portale. Jeśli istnieją wrogie istoty strzegące tuneli czasoprzestrzennych, wejdź do środka z mieczem i tarczą, zanim to zrobisz.

Lokalizacje tuneli czasoprzestrzennych są następujące: Kaszmir, Indie, The Sothern Most Point na Francuskiej Riwierze, San Paulo Brazylia i Mount Shasta, USA.

„Miejsca Alma” naszej galaktyki są dokładnym punktem kontaktowym naszych wczorajszych wysiłków i mają efekt mandali, który wydaje się potwierdzać nasz sukces. Nadszedł czas, aby połączyć punkty Alma Północne i Południowe bieguny ziemi, przyniesie to natychmiastowe rezultaty.

20160303-alma-ogp

Dzisiejsza medytacja nazywa się „Boskimi światłami świątyni” i jest opatrzona kodami światła i częstotliwości, proszę, ciesz się!

One comment

Leave a Reply