Anomalia magnetyczna, skakanie na osi czasu nie jest łatwe, co się z tobą dzieje

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie pisania tego postu Brama popołudniowa 1:11, w dacie 3D 52920, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż dotrze do twojego czasu lokalnego.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞073∞-∞R5A5R5A6A7∞-∞G9E9E9E9E9E9∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

∞ – ∞

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

– Gaia wciąż jest w Duchu, co jeszcze jest nowe …

20200528_2012201787754706674859490.jpg

– Może się wydawać dość niezwykłe, że urodzić się z jednym ciałem i wyjść z innego, ale w gruncie rzeczy właśnie tak się dzieje. Nawet jeśli chcesz usunąć „równanie lekkiego ciała” z równania, twoje komórki umierają i regenerują się wiele razy, zanim straci swoje funkcje. Podczas tego procesu dodanie częstotliwości i bodźców świetlnych zmieni plany komórek. Gdy ten plan wyprzedza twoje naczynie, nowe ciało rodzi się w tym samym życiu. Jest to jeden z wielu brakujących aspektów teorii ewolucji tylko dlatego, że nie uwzględnia regeneracji genetycznej i boskiego wpływu, ale z pewnością może ją zasugerować, jeśli zostanie przedstawiony w odpowiednim świetle.

Oczywiście przejście przez taką metamorfozę, jak ta opisana powyżej, spowoduje pewne dostosowanie, mówiąc delikatnie. Jakby tego było mało, widzimy poważną dezorientację w związku z obecnymi ulepszeniami i przesunięciami osi czasu, co stało się w tej chwili najbardziej dominującym problemem, chociaż manifestuje się inaczej dla wszystkich. Bóle głowy są bardzo częste, podobnie jak dzwonienie w uszach i zamieszanie psychiczne. Wydaje mi się, że podróżowanie z absurdalnymi prędkościami w całej przestrzeni i czasie nie jest pozbawione konsekwencji.

To również przyniesie żywe sny, ponieważ wraz z podróżami wymiarowymi twój umysł trawi wydarzenia wielowymiarowego dnia podczas snu. To dobrze, ponieważ dla osób na niższej linii czasu odpoczynek będzie całkowicie niemożliwy. Jeśli śnisz, jesteś przynajmniej w jakiś sposób połączony z kolektywem wyższego wymiaru.

Kolejnym niezadeklarowanym efektem ubocznym są główne efekty makro mandali, które stały się bardzo częste, dynamiczne i wymierne. W wielkim planie tego wszystkiego jest to świetne, ale jak wspomniano wcześniej, nie jest to bez konsekwencji. Starożytni nigdy nie byliby w stanie zrozumieć tych rzeczy i dlatego tak wiele mitologii narodziło się w czasach wielkich zmian. Musieli wyrazić te metafizyczne prawdy, ale nie mieli pojęcia, jak to zrobić. Na szczęście możemy wprost powiedzieć, że te cuda są głównie funkcją inżynierii wyższych wymiarów.

W skali makro powoduje to tak wiele, ale nie możemy sobie nawet wyobrazić walki, przez którą przechodzą ci, którzy nie są w „Wiem”. Bezsenność i przemyślane myśli osób o niższej częstotliwości muszą wydawać się nie do zniesienia, bądź uprzejmy, kiedy możesz, ale musimy podkreślić, że nie wolno ci się angażować. Jesteśmy nastawieni na pozytywne, kiedy jesteśmy mocno przywiązani do osi czasu makro 5D, ale z pewnością zalecamy cierpliwość i pokutę.

Poziom zamieszania w zbiorowości osiągnął skalę makro, a ponieważ działamy na tak wyższym poziomie niż większość, płyniemy na tych falach znacznie lepiej niż większość ludzi. Mimo to fizyczne objawy występujące u osób na osi czasu 5D są z pewnością intensywne.

Ta sytuacja nie jest typowa dla żadnej innej planety, z wyjątkiem Nibiru, i uważamy, że jest to największy czynnik przyczyniający się do naszych dyskomfortów, ponieważ szybka podróż z linii czasu na linię czasu nie jest dla osób o słabym sercu.

– Zamieszki w Minnesocie są spodziewane, planowane, bezcelowe, a po raz kolejny ta sama strona walczy ze sobą. Na osi czasu 3D z pewnością potrzebna jest jedność, ale wydaje się to coraz mniej prawdopodobne dla zaangażowanych w nią osób. Wszystko nie jest tym, czym się wydaje, i mówiliśmy to przez wiele dni, że jest to kwestia wolnej woli i nie będziemy interweniować w tych, którzy zdecydowali się to zrobić.

Wyrzucając przez chwilę duchowość za okno, rasizm jest absurdalny, na sferycznej planecie nie ma granic. Kolor skóry jest określany przez narząd. Nienawiść do kogoś z powodu koloru skóry jest jak uraza do kogoś z powodu jego funkcji nerek. Teraz, gdy duchowość znów pojawia się w rozmowie, wszyscy jesteśmy częścią jednego boskiego organizmu, który nie ma początku ani końca, i w którym nie ma ucieczki, tak jakbyście to zrobili, przestalibyście istnieć. Zawsze musimy pamiętać, że jest to wielki unifikator i przebija wszystko.

– Na południowym Oceanie Atlantyckim występuje anomalia magnetyczna spowodowana powstaniem Atlantydy. Właśnie dlatego nasza elektronika nie działa poprawnie, przyciąganie magnetyczne z tego zdarzenia ma rozbłyski silniejsze niż oba nasze bieguny magnetyczne łącznie.

20200528_2015214758478301771397977.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma mocny ciąg 9, ale rozluźnił się na tyle, aby skorzystać z innych możliwości. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywne i pasywne)
Różdżka struktury Archanioła Yehudiah może zbudować „Schody do nieba” lub dowolną inną metafizyczną strukturę do perfekcji. To narzędzie jest również pomocne w budowaniu pól siłowych ochrony.

(Bierny)
Blask Archanioła Jofiela to piękne narzędzie, które pozwala zabłysnąć naszemu wewnętrznemu pięknu. Jest to świetne narzędzie, ale może sprawić, że ludzie będą się nad tobą zaborczy, ponieważ promieniujące piękno jest bardzo intensywne. Używaj tego narzędzia tylko w zaufanej firmie.

(Aktywny)
Miecz transmutacji Archanioła Sorusha służy tylko do naprawdę złych energii. Jest to zdecydowanie zbyt potężne, aby lekko ustępować, jest stworzone dla najgorszego z najgorszych. Ten miecz przyda się w zadaniu numer trzy.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200528_2013175846059108767378420.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.
Przydzielać

Wielu zaczyna mieć wrażenie, że ich anielskie ja spoglądają z góry na niższe linie czasu. Wiele rzeczy dzieje się na raz i lecimy ponad fizycznymi incydentami na ziemi, a jednak wciąż staramy się zapewnić światło dla potrzebujących. Oczywiste jest, że jesteśmy częścią tej samej organizacji i musimy zacząć identyfikować się z „Eseńczykami”, kiedyś jako jednym wspólnym społeczeństwem ludzi i archanglików.

W całej wspólnocie duchowej panuje zgoda, że jest już za późno, aby zmienić kogokolwiek na wyższe terminy. Może się tak zdarzyć, ale nie jest za późno, aby zrzucić tony lin, aby pomóc im się podnieść.

Invision, białe promienie światła docierające z niebios przenikające głęboko w niższe wymiary ziemi. Pamiętaj tylko, że możesz doprowadzić konia do wody, ale nie możesz go zmusić do picia … ale z pewnością możesz go pić.

Pierścień palnego gazu rozwinął się poza czarną dziurą naszej galaktyki, wiele portali wyjściowych jest potrzebnych w tym miejscu tak szybko, jak to możliwe.

Pod „Saharą” znajduje się Ukryta świątynia. Będzie to nasze centralne centrum dla nowo utworzonych siatek. Aktywuj tę świątynię srebrnym piorunem, a następnie podłącz „Nakładkę tęczy” do świątyni.

total_solar_eclipse__by_bella9wolf_ddxygeo-fullview

Dzisiejsza medytacja to 17-minutowa medytacja podpowiedzi, która obejmuje częste gojenie się ran w żołądku i lęku, a także następujące Binurale: 741 Hz Rozwiązywanie problemów, Intuicja przebudzenia 734 Hz, Zmniejszenie niepokoju 428 Hz i Uzdrowienie 258 Hz Miłość.

Leave a Reply