Wilczy dysk, kosmiczny pierścień ognia, kluczowe reakcje punktowe, łatwy sposób na dostrzeżenie „efektu mandeli”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie wysyłania tego postu 11:11 Poranna Brama, w dniu 3D 6120, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż dotrze do twojego czasu lokalnego.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞075∞-∞R7A5R7A6A8∞-∞H1F1F1F1F1F1∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200531_1240383254884028074720642.jpg

– Gaia osiągnęła punkt kulminacyjny i, co zaskakujące, przyniosła pewną ulgę energetyczną na osi czasu 5D, to znaczy pod warunkiem, że nie zainwestujesz w osie czasu 3D. Po tym momencie Laksmi przeprowadziła się (jak wskazano w kolumnie Laksmi Rising Column w kalendarzu), chcąc wykorzystać inżynierię bramy FFFFFF, aby podnieść jakość naszego życia. Zbiegnie się to z bardzo dużym oczyszczającym księżycem w pełni, więc proszę poinformować, że energie wkrótce osiągną szczyt, ale potem cofną się, aby ujawnić dzień lepszego samopoczucia.

– Wiele się dzieje w sekcji „Orion” naszego nieba. Wielu w tym sektorze decyduje się zaryzykować swoje życie, aby wysłać energiczną pomoc na Ziemię i dlatego doszło do konfliktu w regionie. Nasz sukces ma bezpośrednie implikacje daleko poza naszą galaktyką, było im to warte.

– „Wilczy dysk” to galaktyka, która łamie prawa fizyki, głównie dlatego, że Lyrian Star Race tak ją zaprojektował. Jest to najbliższa rzecz, jaką kiedykolwiek widzieliśmy, jaka jest fikcyjna idea „Planety Krypton”. Nastąpi ogromna fala wcielonych z tego regionu, którzy będą mieli pozazmysłowe postrzeganie kotów i zdolności superbohatera. Wejdą tradycyjnie, jak również przez wejście, więc proszę o poradę.

– Istnieje „Kosmiczny Pierścień Ognia”, który pokazuje naszą galaktykę (Serzi) taką, jaka była 10 miliardów lat temu. Jest to jedna z najłatwiejszych sesji podróży astralnych, która może mieć, zapewnia także podróżnikowi ogromną wiedzę, ponieważ jest bardzo istotna dla bieżących wydarzeń.

– W czasach Atlantydy energia była niezwykle intensywna, co wymagało opracowania technologii, która poruszała rytmicznie płyty tektoniczne, aby uniknąć nieoczekiwanych trzęsień ziemi. Ta technologia wkrótce znów pojawi się w Internecie, ponieważ Atlantyda znów rośnie i według Archanioła Zofiela jest to główny czynnik niepokojów społecznych. Energiami tymi nie mogą poradzić sobie niższe wibracje i powodują one ogromne zamieszanie w umysłach nieświadomości.

– Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia, na jakiej jesteś osi czasu, jest poszukiwanie „efektów Mandeli” w swojej ulubionej muzyce. Wróć i posłuchaj albumów, które słyszałeś sto razy, czy się zmieniły? Teraz musisz zadać sobie pytanie: Gdzie jesteś?

Ta nowa oś czasu 5D zawsze istniała, po prostu zostaliśmy nią pochłonięci i dlatego stała się naszą nową rzeczywistością. Wyraźnie widzicie oddzielenie świata fizycznego i z tego powodu podział jest naprawdę gęsty. Tak właśnie jest i zawsze dzieje się tak w przypadku masowego wstąpienia.

– Kiedy dym zniknie, nastąpi gigantyczny przegląd Ziemi i wszystkich jej systemów. Nie dotyczy to wyłącznie każdej osi czasu, dlatego pracujemy z cieniami poznawczych istot, których świadomość w wielu przypadkach jest gdzie indziej. (Jutro opracuję więcej)

– Wszyscy jesteśmy podłączeni bardzo różnie, dlatego musimy płynąć w swoim własnym tempie. Nie bierzcie za dużo lub za mało, ale każdy z nas zostanie wezwany do zrobienia czegoś wyjątkowego.

20200531_1245403226316518005215960.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma mocny ciąg 9, ale rozluźnił się na tyle, aby skorzystać z innych możliwości. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200531_1242422215768271714909103.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Gaia dała nam kciuki do przeniesienia wszystkich negatywnych energii w odniesieniu do niej w skali makro i sub-makro.

Nadejdzie to ze zdolnością do pochłonięcia ziemi w całości na wszystkich poziomach, obejmujących wszystkie problemy i wszystkie okoliczności. Biorąc to pod uwagę, wyniki tego mogą nie być dokładnie takie, jak można się spodziewać, ale tym niemniej pomoże przynieść rozwiązanie.

Zanurz ziemię w następujących płomieniach, licząc 72, biały, różowy, jasnoniebieski i złoty. Interesującą rzeczą w tych kodach świetlnych jest to, że pochodzi bezpośrednio od Matki Maryi, która powiedziała nam dokładnie, kiedy i gdzie ich używać.

Powódź w Ameryce Środkowej wskazuje, że Ziemia przechodzi w nową formację kontynentalną. Możemy złagodzić cierpienie tego obszaru, umieszczając portale drenażowe pod powodzią. Zaufaj swoim umiejętnościom, ponieważ w przeszłości osiągnęliśmy z tym duży sukces.

Poniżej znajduje się świetna technika, gdy napotykasz duże tłumy, może to pomóc wstrząsnąć energią i uporządkować rzeczy, że tak powiem.

Wyobraź sobie mandalę obracającą się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a następnie gigantyczną wiązkę światła (w tym przypadku różową) przechodzącą bezpośrednio przez jej środek, która obraca się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Można to umieścić w dowolnym miejscu, ale jego miejscem dla tego zadania byłby równik Ziemi.

ring_of_fire_by_dirtyphonik_d2w18os-fullview

Dzisiejsza medytacja została zaprojektowana, aby pomóc w przeniesieniu częstotliwości miłości (285 Hz) do naszej ogólnej rzeczywistości. Bardzo ważne jest, abyśmy pozwolili, aby energia ta również znalazła się na ziemi. Proszę cieszyć się!

Jestem w trakcie przeprowadzki, „weterani”, proszę, pomóżcie „padawanom” w moim imieniu. Nie będę miał dużo czasu na doradztwo.

Leave a Reply