Ostateczne rozwiązanie nieuchronne, Archanioł Azrael powiedział, że się odwróci, podświadome porwanie

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 11:11 rano brama, w dniu 3D 6420, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞077∞-∞R9A6R9A7A8∞-∞H3F3F3F3F3F3∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی हिन्दी日本人 ~ עברית

20200603_2058064648663119195116715.jpg

– Gaia jest w duchu dominującym i nie odejdzie, powinniśmy się do tego przyzwyczaić. Nie ma odwrotu, nikt się nie cofnie, a fakt, że Gaja zbiega się na makro osi czasu w stanie wiecznego ducha, powinien powiedzieć nam, że czysta boskość płynie jej żyłami.

– Jak wspomniano, zdecydowano, że będzie to ostateczna rezolucja. To powiedziawszy, jest to fizyczna manifestacja bitew i okoliczności na astralu sprzed 2 i 3 lat ziemskich. Z czego wynik został już ustalony i musimy być świadomi tego faktu. Doświadczyliśmy tego na wyższych poziomach, a zatem znamy wynik już z natury.

– Boskość oświadczyła, że jeśli nie poddadzą się Wszechświatowi, Wszechświat powali ich na kolana. Jest tutaj i mam na myśli to. W jakiś sposób makro zostało zmikronizowane i zobaczymy wiele rzeczy, których nie uważaliśmy za możliwe z tego powodu.

– Istnieje znaczna energiczna presja na rozdzielenie stanów Unii. Powodem tego jest to, że kraj makr stał się zbyt trudny do kontrolowania dla „Zorganizowanej ciemności”. Cofają się teraz do poziomu stanowego w USA i innych krajach, a to oznaczałoby, że lightworkers z rezydencjami w granicach każdego stanu lub sekcji powinni być bardziej pracowici z energią w wyznaczonych obszarach.

– Niebo będzie wyglądać zupełnie inaczej niż kiedyś. Nie przejmuj się, bo niebo nie spada, po prostu się zmienia. Będą wielkie kolory i anomalie, których ludzkość nigdy wcześniej nie widziała, i mogą być zaskakujące dla tych, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, że to nastąpi, dlatego uświadamiamy wam.

– Wywołanie wywołane to coś, co można zobaczyć w telewizji lub w filmach, które stają się rzeczywistością. Najwyraźniej dzieje się to celowo i nie ma nic naturalnego w tworzonych przez siebie manifestacjach. Ich wysiłki polegają na próbie opanowania twoich myśli, aby stworzyć „ciemne makro wyniki”, które chcą oni wdrożyć. Ta technika jest również czasami określana jako „podświadome uprowadzenie”.

– Twoi zmarli bliscy są przy tobie, próbując cię poprowadzić, posłuchaj, błagają o uwagę.

– Znamy tę burzę, jest znana i mówi głośno. Byliśmy tu już wcześniej i znamy związane z tym uczucia. Znamy błyskawice i grzmoty, a także ognie, które wnikają w nie, ponieważ na pewno byliśmy tu już wcześniej.

„Odwróć się, zobacz, kto dokładnie sprawdza się w codziennym życiu”. – Archanioł Azrael

20200603_2101271365650681065926915.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma mocny ciąg 9, ale rozluźnił się na tyle, aby skorzystać z innych możliwości. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
(Artemis) Płonące strzały Diany są agresywnym ostrzałem ognistych strzał, które trafiają we wszystkie cele, zanim wyrządzą szkodę tobie lub twoim interesom.

(Aktywny długi lub krótki zasięg)
Miecz Bogini Ateny jest wszechmocny w zupełnie inny sposób niż Miecz Archaniołów, jej może zamienić coś w kamień i rozbić go jednym zamachem. Jeśli przebijesz zbroję mrocznych serc tym mieczem, natychmiast połączą się one z twoimi siłami. Działa to również świetnie do niszczenia dużych kieszeni energetycznych, takich jak te, które widujemy w dzisiejszych zadaniach.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, co napotka. Jest niezwykle skuteczny do użytku w życiu i w nieożywionych rzeczach, co czyni go niesamowitą bronią przeciwko elektronice. Przenosi również ciemne energie na legendarnym poziomie.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200603_205931526030194902499269.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Incydent, na który czekaliśmy, już się wydarzył i dlatego możemy interweniować. Nie chcę omawiać szczegółów, ale wymagało to od płatnego anarchisty spalenia żywej dużej liczby uwięzionych koni. Te konie zostały teraz ulepszone i dołączyły do legionów, ich kara będzie ich. Będą również dostępne do jazdy, jeśli ktoś z was zna się na tym, jak to robić w sferach metafizycznych.

Nie możemy wybierać stron, które nam narysowali, jesteśmy ponad dualnością, ale wyznaczamy nasze linie w sposób, który przekracza wszystkie granice. W naszych oczach jesteś albo czystym sercem, albo nie, a to wykracza poza wszystkie ziemskie linie. Nie oznacza to, że zatrzymamy wolną wolę tych, którzy zdecydują się walczyć, po prostu pozwala nam oddzielić czyste serca od bezbożnych.

W tej sytuacji możemy zrobić wiele różnych rzeczy. Pierwszą rzeczą byłoby zidentyfikowanie ciemnych przywódców zamieszek, którzy nie są ludźmi i zawsze będą mieli dołączonego demona. Możesz uderzyć ich dowolnym dowolnym narzędziem metafizycznym, ponieważ jest to konieczne, ponieważ kontrolują psychicznie zakładników i powodują wiele zamieszania.

Możesz zidentyfikować tych gadzich przywódców po bardzo głębokiej ciemności poza ich wiśniowo-czerwoną aurą. Ponownie, nie ma ludzi na wyższym szczeblu zarządzania, te istoty są zawsze uczciwe, ponieważ wkraczają.

Następnie wywołamy fioletowy płomień z bezpośrednią intencją transmutacji. Musimy jasno powiedzieć, że zamierzamy transmutować ciężkie serca i błogosławić czyste serca, które bardzo mieszają się w tej sytuacji.

Cała ta grupa potrzebuje trzeciego otwarcia oczu i cud znajduje się na pokładzie. Zamieszaj zamieszki deszczowymi kroplami białego światła, gdy uderzy ich trzecie oko, nastąpi realizacja.

Ponownie, nie powstrzyma to zamieszek, pozwoli mu się rozegrać, jednocześnie zmniejszając krzywdę niewinnych. Nie zajmujemy się szkodami materialnymi, ponieważ większość z nich jest skoordynowanym wysiłkiem, przy czym wszystkie strony koordynują bardzo skutecznie. Zajmujemy się jedynie dobrem WSZYSTKICH zaangażowanych istot, a dotyczy to wszystkich, zarówno ciemnych, jak i jasnych.

To ostatecznie przyniesie wielki boski znak dla mas, a następnie nastąpi objawienie, a zatem będzie widoczny relaks w niższych wymiarach.

W tym momencie dobrze jest pobrać nasze myśli świadomości do Gai, pozwolić jej wykorzystać nasze doświadczenie z pierwszej ręki, aby nauczyć innych, jak osiągnąć poziom sukcesu, jaki osiągnęli lightworkers. Zrób to, wytwarzając światło z czakry trzeciego oka i połącz je z sercem Gai w stanie czystej intencji.

a_magical_balloon_ride_into_the_sunset_by_sangeeta1995_ddyp70p-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Link do dzisiejszej pudży z truskawkami (róża) Full Moon Puja (kliknij tutaj)

One comment

Leave a Reply