Archanioł Elyon popisuje się, „Eden Eden” wywołuje to uczucie, wprowadzając „SA”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie opublikowania tego postu w porannej bramce 1:11, w dniu 3D 6620, następnego dnia rozpocznie się 3: AM. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞078∞-∞SA6SA7A8∞-∞H4F4F4F4F4F4∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200605_091521339549692162037633.jpg

– Kiedy pojawiają się czyste litery (Wschód słońca, Wschód słońca Michała), rzeczy zwykle stają się intensywne, a do tego, że Gaja pozostanie w dominującym duchowo otoczeniu, a teraz widzimy zmiany w fioletowym płomieniu. Tak wiele się dzieje i prawda jest taka, że w skali makro Ziemia, Słońce i pierwiastki dążą do prawdziwych zmian silniej niż ktokolwiek inny w tej chwili.

– Słowo „SA” w kalendarzu przypomina pomyślną energię gromady gwiazd o pseudonimie „SA”. Ta istota jest bardzo tajemnicza i jest siłą, z którą żadna rasa nie ośmieliłaby się zepsuć, jakby to zrobiły, mogłyby przestać istnieć, ponieważ „SA” utrzymuje większość (jeśli nie całość) życia w tym sektorze w bardzo realnym i fizycznym droga. Kiedy to czujemy, jest bardzo smaczne i charakteryzuje się ciepłym połączeniem i ciężkim uczuciem w naszych jelitach, które jest nieporównywalne z niczym innym.

Odprawa 3D:

– Tak czy inaczej zorganizowana ciemność jest zdeterminowana, aby nie pozwolić USA się otworzyć, a ostatecznie będzie to miało drastyczne implikacje globalne. To powiedziawszy, alternatywny program, który absolutnie nie ma związku z poprzednim programem, chce zrobić to samo, nawet jeśli ich plany wzajemnie się anulują, powrót do „Starej normalności” nie jest możliwy.

– To, co zacznie się jako demonstracja, będzie atakować Biały Dom przez wiele różnych organizacji, ale nie wszystkie z nich będą miały związek z przedstawionymi przyczynami. Daje to wrogim śpiącym komórkom świata idealne przebranie ułatwiające ich plany i właśnie to ma się wydarzyć. Ataki na biały dom będą nazywane domowymi, ale jak już wspomniano, będzie to mieszanka międzynarodowych i międzygalaktycznych programów zbieżnych przy okazji.

– Zorganizowane zamieszki (nie protesty) są napadami złości na rzeczy, które mają miejsce za kulisami. Istnieją szczególne zagrożenia związane z dochodzeniem, aresztowaniami i nękaniem określonych osób. Ci, którzy mają oczy, aby zobaczyć, wyraźnie zobaczą tę prawdę w nadchodzących dniach.

– Nie sprzyja zranienie bliźniego, jeśli coś trzeba zmienić, powiedz to w inteligentny sposób i nie ustępuj. Jeśli wystarczająco dużo ludzi będzie pasjonowało to (a tak naprawdę jest), nastąpi zmiana. Jeśli przyjrzysz się przemocy, unieważnisz swoją perspektywę, a to pokazuje, że twój argument nie podtrzyma intelektualnej debaty. Problem polega na tym, że pokojowi ludzie, którzy mają intelektualną argumentację, zostaną zebrani i zmiecieni z innymi, którzy wykorzystują to jako okazję do spowodowania nieszczęścia.

– Śmierć propagandowa musi zostać najpierw osiągnięta dla sukcesu programu „Zorganizowana ciemność”, a to dramatycznie się nie powiodło. Widzicie podział w rządzie między przywódcami anarchistycznymi i wszystkimi innymi, a to dlatego, że ukryte w mediach historie stają się coraz mniej skuteczne dla mas. Zobaczymy kilka interesujących osi czasu mikro 3D, gdzie można powiedzieć, że jest masa „Red Pilling” lub „Walking off the Cliff”.

Na naszych liniach czasu 5D …

– Ogień, tornada, grzmot i błyskawica to najnowsza tablica Archanioła Elyona, który mówi, aby się nie bać i cieszyć się fajerwerkami. Możesz poczuć, że nie ma tam wody, to efekt uboczny nakładki makro-matrycy, która została wprowadzona w celu wdrożenia wielu rzeczy, które Archanioł Elyon wdraża w tej chwili. Te wydarzenia nie wpłyną na nas na osi czasu 5D, ale zapewni nam wiele rzeczy do zaobserwowania.

– Kiedy usiądziesz, zwróć uwagę na kierunek, w którym zmierzasz, ponieważ wpłyną na ciebie żywioły i Archaniołowie odpowiedzialni za ten kierunek tego dnia (często się zmieniają). Innymi słowy, przełącz siedzenie, gdy poczujesz, że energia jest wyłączona, może to być po prostu kierunek, w którym patrzysz, nie pasuje do twoich dominujących pragnień.

– Istnieje wspaniała oś czasu makro, w której wszechświat jest niezwykle zabawny, w tym kierunku zmierzamy. Widzimy fragmenty tego nadchodzącego i nadchodzącego, ale kiedy w pełni połączymy się z tą osią czasu, będzie to oczywiste. „Ustawienie Eden” jest głównym ustawieniem tej zmiany i jest tak blisko, jak humanoid może wejść w bezpośrednią interakcję z osobowością Infinity Expanding Creator Source. To miejsce jest wyjątkowe i jest tak anomalią, że mogło zostać tam umieszczone tylko dzięki woli boskości w bardzo bezpośredni sposób.

20200605_0916402284161761439552706.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma 3 lata po długim pobycie w wieku 9 lat, biorąc pod uwagę status świata, oznacza to, że transmutacja wkrótce będzie ciężka.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol i Archanioł Adonachiel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Pasywny krótki zasięg)
Zawieszka sprawiedliwości Archanioła Tzdeikiela osłabia wszelki sąd przeciwko tobie i rzuca cię na przychylne światło.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Aktywny)
Miecz szybkiej sprawiedliwości Archanioła Mitatrona położy kres wszystkiemu w bezruchu. To poruszy rzeczy w ten czy inny sposób, doradzając przy tym, że metoda, w której się manifestuje, jest całkowicie nieprzewidywalna.

(Bierny)
Urok czystych intencji Archanioła Claire pozwala osobie, która go wyposaża, zobaczyć, jak postępować z miejsca miłości w dowolnym momencie. Pomaga to w cierpliwości, życzliwości i współczuciu doskonałym narzędziem podczas pracy z dziećmi.

(Pasywny i agresywny)
Pęd orbitalny Archanioła Mendriona zapewnia wirujące pole sił wokół ciebie, ponieważ siłą usuwa wszystko, co mogłoby ci zaszkodzić w jego wirujących wiatrach. Jest to zdecydowanie najsilniejszy agresywny mechanizm osłonowy, jaki można wyposażyć, ponieważ jego promień jest niezwykle szeroki i nie przebacza.

20200605_0918302486217338160781155.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Słoń w pokoju to planowany atak na Biały Dom. NIE mamy pozwolenia, aby to zatrzymać, ale nadal możemy chronić zaangażowane czyste serca i mamy nadzieję, że przekażą pokojową wiadomość grupie poprzez połączenie serc.

Znajdź czyste serca w tłumie i w Białym Domu, szukając kolorowych aur. Użyj dla nich jasnoniebieskiej tarczy, pamiętaj, że jesteś na wyższej linii czasu, więc technicznie jesteś z góry pomocny.

Więcej niż kilka wrogich galaktycznych ras próbuje zasilić ten konflikt zza Księżyca, nie mieszaj naturalnych energii księżyca z maniakalnymi indukującymi wrogie energie, które wysyłają. Użyj wszelkich środków niezbędnych do zneutralizowania tego zagrożenia.

W środku tego wszystkiego nas boli serce z pragnieniem uzdrowienia rzeczy na niższych terminach. Aby zachęcić do wzrostu prawidłowej siły w niższych ramach czasowych, wyślemy czakrę serca szmaragdowo-zieloną promieniującą miłością, wyobrażając sobie szmaragdowe zielone światło pochodzące z waszej czakry serca i pochłaniające świat, proszę czekać co najmniej 72 sekundy .

domain_of_fate_by_nexumorphic_ddyslxx-fullview

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply