Projekcje fałszywych obrazów

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie opublikowania tego postu 11:11 wieczorna brama, w dniu 3D 6820, rozpocznie się następujący 3: AM nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07A∞-∞S2A6S2A7A8∞-∞H6F6F6F6F6F6∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200608_1828174345618857215695100.jpg

– Gaia pozostała w duchu dominującym przez kolejny dzień, ale jasne jest, że zamierza wykonać ruch. Niewiele możemy zrobić oprócz czekania. Istnieje również wiele dowodów sugerujących, że wezwała ona również pomoc spoza galaktyki. To może znaczyć absolutnie wszystko i dobrze jest oczekiwać, że będzie to bardzo zauważalne.

– „Fałszywe projekcje obrazu” zastosowano w Rzymie, DC, Sydney, LA, Argentynie i Belgii. To dość amatorskie, na to nie zakochuje się zbyt wiele osób. To nic innego jak projekcja świetlna, podobna do codziennych namiotów cyrkowych. Gdyby intencja nie była tak wroga, nazwalibyśmy to komicznym.

– Podział zostanie wprowadzony do naszych domów. Widzimy rozdzielenie osi czasu 3d i 5D, a ostatecznie nic nie pozostanie między tymi dwoma. Wiele lat temu, rozmawiając z Gaią na temat tej osi czasu, powiedziała, że wszystkie jej dzieci będą bezpieczne, nawet te żyjące na aktywnym wulkanie i że wszystkie istoty będą traktowane jak jednostki. Oznacza to, że bez względu na wszystko, czyste serca będą bezpieczne, idźcie naprzód z ufnością.

– Nawet po tym wszystkim z pewnością wydaje się, że jesteśmy u progu zbliżającego się wydarzenia, które ukształtuje ludzkość. Wydaje się, że nie będzie oparte na klęskach żywiołowych, a nadzieja na wielkie odkrycie jest teraz bardziej żywa niż kiedykolwiek. Oś czasu została mistrzowsko zaprojektowana na wiele sposobów, a na każdym kroku są zdecydowanie niespodzianki.

– To niesamowite, jak szybko można było sobie poradzić, kiedy legiony zaangażowały się POŚREDNIO. Nie należy tego lekceważyć, a ty jako część tego, i musisz je przypisać. Wszystko, co zrobiliśmy, to przemieszczenie okolicy i usunięcie demonicznych wpływów, po czym nastąpiła drastyczna zmiana. Szanowaliśmy wszystkie prawa i egzekwowaliśmy je doskonale, nie można nie zastanowić się, co przejawiłoby nasze bezpośrednie zaangażowanie.

– Wszyscy jesteśmy świadomi, że energia spada na nas, to oczywiste. Ta energia działała jako rodzaj smaru i pomogła w ułatwieniu jazdy. Przyniosło to również energie makro, których tak bardzo potrzebowaliśmy, a nie to, że pomogło ciału pocieszyć. Integracja tych energii nie jest płynna, ale idzie dobrze. Energia wpływa na wszystko na ziemi, od wielkiej „Aurory Borealis” po najbardziej niejasne bakterie zamrożone w lodzie i nie można uciec od jej życia na Ziemi.

– Istnieje duża liczba „Lyrian” walk-ins rozmawiających nad tymi, którzy pozostawili swoje ciała puste. Wiele złych dusz opuściło swoje fizyczne naczynia i opuściło swoje ciała działające na autopilocie. Zobaczysz drastyczne odwrócenie się u codziennych ludzi i właśnie z tego powodu.

– Istnieje oś czasu 3D makra, w której rzeczy są bardzo szorstkie, ale nie będzie to problemem dla osób na osi czasu 5D. Podnosimy tylko ten punkt, aby ci, którzy przewidują kataklizm, mogli przestać go przewidywać, tak jak miało to już miejsce na niższych terminach i i tak nie miało na nas wpływu.

– Pakiety 5d pojawiają się na osi czasu 3D. Tam właśnie wdrożyliśmy kilka dni temu i jest to świetny znak tego, jak naprawdę wpływowa stała się nasza energia.

20200608_1829146535389498590856080.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Drużyna Fioletowego Płomienia ma 6 lat i dzięki temu będzie dużo transmutacji.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel i Archanioł Adonai.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Aktywne i pasywne)
Różdżka struktury Archanioła Yehudiah może zbudować „Schody do nieba” lub dowolną inną metafizyczną strukturę do perfekcji. To narzędzie jest również pomocne w budowaniu pól siłowych ochrony.

(Bierny)
Blask Archanioła Jofiela to piękne narzędzie, które pozwala zabłysnąć naszemu wewnętrznemu pięknu. Jest to świetne narzędzie, ale może sprawić, że ludzie będą się nad tobą zaborczy, ponieważ promieniujące piękno jest bardzo intensywne. Używaj tego narzędzia tylko w zaufanej firmie.

(Aktywny)
Miecz transmutacji Archanioła Sorusha służy tylko do naprawdę złych energii. Jest to zdecydowanie zbyt potężne, aby lekko ustępować, jest stworzone dla najgorszego z najgorszych. Ten miecz przyda się w zadaniu numer trzy.

(Aktywne i pasywne)
Personel lekarstwa na niedźwiedzie Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim, co mogą przeszkadzać.

(Aktywny pasywny)
Chayyliel’s Horn przywołuje armię niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe i dostosuje się do bieżących wydarzeń w twoim życiu, a także w skali globalnej.

(Bierny)
Urok boskiego pozwolenia Archanioła Ophamiela pozwala boskiej ręce nieskończenie rozszerzającego się źródła, by bezpośrednio ingerować w twoje życie.

20200608_1828034823316989316923272.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Dzisiaj naprawdę pracujemy na wielką skalę i zachęcał nas fakt, że dzięki naszym wysiłkom osiągamy doskonałe wyniki.

Nie widzimy zbyt dużej aktywności w czwartym wymiarze, ponieważ byliśmy bardzo skuteczni w radzeniu sobie z tą sytuacją, teraz nadszedł czas, aby przełączyć cały czwarty wymiar. W czwartym wymiarze są węzły w przestrzeni i czasie, proszę wejdź ręcznie i je rozplątaj. Kiedy to naprawisz, nasyc siatkę tęczową plazmą.

Przy współpracy prosimy o przesłanie tęczowego deszczu, aby pochłonął ziemię za 72 liczyć. Musimy również upewnić się, że nie zalejemy ziemi, więc proszę otworzyć linie odpowietrzające na biegunach magnetycznych w idealnej synchronizacji.

Dla chętnych istnieje dość ważne zadanie dyplomacji. Większość naszych legionów nie nadawałaby się do tego zadania, ponieważ mamy do czynienia z wyjątkowo łagodną rasą. Ta rasa lubi nazywać się „Fluffami” ze względu na nieprzekonujące imię, bardzo futrzane ciało i beztroskie podejście do życia. Jeśli uda nam się zachęcić ich do wejścia na naszą siatkę ziemską, ustawi medianę poziomów pokoju w znacznie łatwiejszym do opanowania stopniu. Po prostu zlokalizuj ich jasnoróżowe statki przy północnych biegunach ziemi, zaproś ich na wycieczkę i pokaż im najlepsze rzeczy, jakie Ziemia ma do zaoferowania. Spróbuj wysłać je z powrotem do swoich ludzi z pozytywną opinią i mam nadzieję, że zdecydują się na dłuższy pobyt.

glimpse_of_more_by_darkhorse11_ddz0ld3-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply