144 000 „Chrystusowych” mistrzów, anielskie skrzydła, zmiana w naszej psychice, fala uderzeniowa

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 11:11 rano brama, w dniu 3D 61020, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07A1∞-∞S3A6S3A7A8∞-∞H7F7F7F7F7F7∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200610_0902087515319113570590159.jpg

– Gaia pozostała w dominującym duchowo otoczeniu. Nie jesteśmy pewni, jaki jest jej proces myślowy, ale wiemy, że wciąż bawi się pojęciem ruchu, a potem nie. To dla niej interesująca pozycja, ponieważ wydaje się, że jako jedyna trzyma się tego, co ma nadejść. Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że jest bardzo delikatna i prawie krzywi się z bólu, więc zakładamy, że to może mieć z tym coś wspólnego.

– To bardzo fajna oś czasu, mam nadzieję, że tu zostaniemy. Nie wydaje się to jednak prawdopodobne, ponieważ przeskakujemy osie czasu, jakby wychodziło to z mody. W idealnej synchroniczności, osie czasu o niższej gęstości są całkowicie oderwane, i to jest jeden z powodów delikatności Gai, ale gwarantuje również, że nie zanurzymy się w niższych osiach czasu przez te bardzo intensywne skoki kwantowe.

– Drodzy Mchy, nie wędrowaliście przez pustynię przez 40 lat, nazywa się to skakaniem przez portal.

– Nauka głównego nurtu uznaje, że cztery galaktyki wysyłają energie na Ziemię, ale na tej płaszczyźnie jest co najmniej 12, a na wyższych wymiarach jest ich niezliczona liczba.

– Anielskie skrzydła na rezonansie Schumanna są częścią tego, o czym wspominaliśmy o ludzkości znającej archaniołów jak nigdy przedtem. Będą cię ułatwiać w tym zintegrowanym społeczeństwie, ale nie będą się już o to wstydzić. W pokrewnych wiadomościach są dziś specjaliści od ciężkich transmutacji demonów w pełnej mocy, co może oznaczać tylko jedno.

– Kolejny program makro „Zorganizowanej ciemności to inwazja gwiezdnej rasy, ale to jest nasze terytorium, a zatem mamy pełną jurysdykcję. Oznacza to, że jeśli zamierzają sfałszować tę flagę, pudełko Pandory zostanie rozbite. Nie będzie żadnego wyjścia z powrotem, jeśli zmuszą nas do zgięcia mięśni.

Wrogie rasy gwiezdne doskonale zdają sobie sprawę, że są bezsilne wobec silnych mocy metafizycznych. Są również świadomi, że wokoło wędruje co najmniej 144 000 Chrystusowych Mistrzów, z których wszyscy pragną wykorzystać swoje nowo odkryte talenty. Oznacza to, że będą stąpać lekko, ale ludzie OD mogą kusić los.

– Gigantyczna fala uderzeniowa nadejdzie z Góry Shasta i zostanie zainicjowana przez dwie „Galaktyczną Federację Lekkich Statków Kosmicznych”, mamy nadzieję, że uda nam się nagrać wideo z nadchodzącego wydarzenia.

– Gdy topnieją czapy polarne, pojawią się nowe bakterie i formy życia, niektóre będą bardzo pomocne, a niektóre mają na celu regulację odpływu energii i przepływu.

– Kiedy wcześni ludzie rozwinęli płat czołowy, ich zwierzęta stały się emocjonalne i zamyślone. Teraz, gdy przechodzimy do kolejnego takiego wybuchu w postępie, zachodzą również zmiany w naszej psychice.

20200610_0903046159442617234763658.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma 9 lat, jest to optymalne ustawienie.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Aktywny)
Kula promienistego wybuchu Archanioła Haruta uderza niczym metafizyczna bomba neutronowa dla każdego, kto chce wyrządzić ci krzywdę. To powstrzymuje każdego, kto da ci złe oko, od wyrządzenia ci krzywdy również energetycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

20200610_0903564143824553903272980.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Wszyscy musimy rzucić okiem na podstępne działania Dywizji Komunistycznej Partii Chin (KPCh). Celowo uruchomili wszystkie pułapki, które zorganizowała ciemność. KPCh wydaje się w tej chwili epicentrum zorganizowanej ciemności i wiele osób budzi się z tego faktu.

Ich plan polega na przeprowadzeniu cyberataku, który przejmie kontrolę nad świadomością osoby i umożliwi jej zdalne przejęcie kontroli. Technologię tę otrzymali od sojuszy gwiazdorskich. Aby temu przeciwdziałać, fioletowy płomień wszystkich obwodów elektrycznych i form łączności elektronicznej na ziemi. Jeśli powoduje to usterki w naszej technologii makro, niech tak będzie, to jest lepsza niż alternatywa.

Chiny celowo zatruwają oceany, ale zanim naprawimy wody, musimy powstrzymać ciągłe zagrożenie. Są gigantycznymi czarnymi liniowcami, które zrzucają truciznę do oceanów w Azji, zakłócają te statki, idąc do maszynowni z mieczem i tarczą.

Następnie wyślij portale wylotowe lejka odpływowego, aby przejrzeć powierzchnię wszystkich oceanów w poszukiwaniu gęstej substancji. Po usunięciu ciemnej materii z oceanu poproś delfiny i wieloryby, aby otworzyły włazy i wpuściły do nich czystą wodę.

W tym momencie najlepiej jest przejść do punktów władzy. Ponad Chinami jest duży statek-matka, zdejmij go wszelkimi niezbędnymi środkami.

To jest gęsta praca, dlatego musimy wywoływać uzdrowienie. Wyślij ziemi szmaragdowo zielony płomień, jasnoniebieskie wody i tęczowe światło, każdy za 72 liczyć.

fb_img_15917903201188950622568182286652.jpg

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się nią!

Osobiście … Jest więcej niż możliwość, że będę musiał opuścić rezydencję, do której właśnie się wprowadziłem, nie będę wchodził w szczegóły (ponieważ nie narzekam), ale dopóki nie zdobędziemy miejsca zamieszkania , Ograniczę się do możliwości odpowiedzi na pytania dotyczące kalendarza. Możesz uzyskać dostęp do wielu informacji w tylnych odcinkach, więc przeczytaj trochę, jeśli się zgubisz.

Mówię wam to również, aby zachęcić naszych starszych lightworkers do pomocy w wielu pytaniach, które pojawiają się codziennie. Pamiętaj, że głównym powodem, dla którego to robię, jest utrzymanie legionu lightworkera na zadaniu, który został prawie odpisany jako leniwy przez wyższe wymiary. Ta praca jest zaawansowanym wysiłkiem metafizycznym, a nie blogiem w nowym wieku, który masowo mogą swobodnie czytać, musimy sobie nawzajem pomagać we wspólnym wysiłku. Mój stół jest okrągły, mamy wielu mentorów w grupie, nadszedł czas, aby przyspieszyli i przyjęli tę rolę.

Morał tej historii jest taki, że gówno się zdarza, utrzymuj pociąg w ciągłym ruchu!

Chociaż mam waszą uwagę, dziękuję wam bardzo za całą miłość, wsparcie i wsparcie, ale zawsze jest ona bardzo doceniana i odczuwana w sercu. Wasze przyjaźnie oznaczają dla mnie świat i nie mogę wam za to wystarczająco podziękować.

One comment

Leave a Reply