Poruszona Gaia, Elektryczne Energetyczne Istoty, Przekierowanie Światła, To się liczy!

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 10:10 wieczorna brama, w dniu 3D 61120, następnego 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07A2∞-∞S4A6S4A7A8∞-∞H8F8F8F8F8F8∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی हिन्दी日本人 ~ עברית

20200611_1937035750554741963849362.jpg

– Gaia przeniosła się do dominującego ducha wody po bardzo długim pobycie w duchu. Stało się to wraz z niezwykle niestabilnym kontinuum czasoprzestrzennym. Zasadniczo jest to trzęsienie ziemi, którego doświadczy głębokość wymiarów, innymi słowy, zmiana ta będzie wielopłaszczyznowa i wpłynie na każdy wymiar, w którym ona istnieje. W tym czasie nie będzie żadnej kontroli nad rzeczywistością, ponieważ wiele rzeczywistości będzie działać jednocześnie . Chociaż przejawi się to jako stabilna energia ziemska, będzie bardzo niestabilną energią niemal wszędzie.

Anomalie kwantowe sprawią, że poczujemy się, jakbyśmy znajdowali się w zepsutej matrycy, co jest prawdą. Nowe plansze stają się dominującą inżynierią, a stare przestają kopać i krzyczeć. Przejście tego wszystkiego było, co najmniej, wyboistą jazdą, ale z czasem ulży.

Niepokój tylko utrudni skuteczność naszych wysiłków, starając się tego uniknąć, przybliżymy wiedzę o nadchodzących anomaliach: aktywność sejsmiczna i wulkaniczna będzie się zwiększać w dziwny sposób, zmiana świadomości pod przewodnictwem Indii zostanie wywołana przez duży protest publiczny, aw niektórych bardzo interesujących miejscach będzie bardzo nietypowa pogoda. Ważne jest, abyśmy byli świadomi faktu, że nie ma się czego obawiać, ponieważ te rzeczy są pod całkowitą kontrolą naszych sił wyższych.

– Ciężki skok osi czasu, który właśnie odczuwaliśmy, był bardziej wydarzeniem w portalu niż przesunięciem osi czasu. Zostało to zainicjowane przez Mantis Race i natychmiast zapewniło ulgę w całym dziale inżynierii. Nie zmienił niczego, jeśli chodzi o okoliczności, raczej zmienił ton energetyczny w sensie ogólnym.

– Saturn traci siłę grawitacji, ponieważ początkowo był sztuczną grawitacją. Źródło tej grawitacji zostało uszkodzone nie do naprawienia, co oznacza również, że złowroga twierdza Saturna została rozebrana. Będzie to miało pozytywne i dalekosiężne skutki, ale nie bardziej niż tutaj, na ziemi.

– Oczywiście, nowa narracja o Ziemi przecina wszystkie linie, ale znowu jedyną linią, którą powinniśmy się zajmować, jest ta okrągła, utworzona przez boskość. Czyste serca były terroryzowane przez społeczeństwo, ponieważ tak głęboko czują się w bardzo bolesnym świecie. To wszystko się zmienia, a świadomość, którą świętujemy dla ludzkości, stała się ważniejsza niż kiedykolwiek, ponieważ nasze skromne istnienie odciąga życie, że tak powiem.

– Przybyły „Elektryczne Energetyczne Istoty” i będzie to problematyczne dla wszystkich rzeczy elektrycznych. Są bardzo dobroczynnymi istotami, ale stanowią bardzo intensywny dodatek do kolektywnych form życia na Ziemi. Nie komunikują się zbyt wiele, ale wiemy, że podobają im się jaskinie obu Ameryk.

– To się liczy! Nie mogę nawet powiedzieć, ile razy to uruchomiliśmy i ile razy zostało to odwołane ze względu na szczegóły techniczne. Tym razem do tego dojdziemy, to w końcu rozwiązuje problem i jest to zdecydowanie najdalszy krok, jaki kiedykolwiek odwiedziliśmy.

20200611_193900901109596540233903.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma 9 lat, jest to optymalne ustawienie.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Bierny)
Nakrycie głowy Archanioła Camaela daje wgląd w twoje wewnętrzne talenty i umiejętności. Ustaw intencję i użyj jej tuż przed medytacją, nie pożałujesz.

(Bierny)
Uniwersalny klucz archanioła Raziela umożliwia dostęp do wszelkiej mądrości, wiedzy i królestw. To cudowna i szalona jazda, która zabierze Cię wszędzie. Proponuję Studium Archanioła Rafała i Kryształową Piramidę Archanioła Michała.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto prowadzi jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośredniej publiczności z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200611_1940057426348238996358600.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Światło istnieje wszędzie w czasie i przestrzeni, skondensowane, rozproszone i rozcieńczone. Widać to tylko wtedy, gdy jest coś, na co można by świecić, więc bez gęstej materii światło nie mogłoby istnieć. Istnieje wiele gwiazd, których świadome życie fizyczne nigdy nie zobaczy, ale możemy udać się do najodleglejszych części wszechświata, aby eskortować promienie światła na naszą piękną Ziemię. Jest ich niezliczona liczba, więc proszę, przynieś przynajmniej kilkanaście z powrotem do Gai. Innymi słowy, znajdź odległą gwiazdę w jej najwyższym świetle i zanieś ją do domu na ziemię lub pozwól jej podążać za tobą, jeśli jest w stanie to zrobić.

Musimy ustawić burze grzmotów, aby latały po wszystkich kontynentach, ponieważ wyeliminują gromady ciemnej energii, które zorganizowana ciemność próbuje uformować. Te burze elektryczne wydają się być najlepszą obroną, jaką mamy przed obecnymi złowrogimi planami, które obejmują podstępne owady. Na wolności są owady borg, pamiętaj, aby zaatakować owady robota impulsami elektrycznymi podczas przemiatania. Można je łatwo zobaczyć po metalicznej aurze, są również bardzo delikatne.

Problem złych satelitów zaczyna się od nowa i za każdym razem, gdy podejmą taką próbę, z łatwością je wyłączamy. Na naszych niebie są jasne świecące pomarańczowe satelity, których jedynym celem jest zakłócenie fal alfa ziemi. Wyjmij je mieczem i tarczą lub w dowolny inny sposób.

beach_by_overcuadros_ddz678r-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply