„Nasz” „Ojciec”, 12. Wymiarowe Ulepszenia, Retrunded Gold, Rada Archaniołów, Archanioł Uriel powrócił

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 11:11 rano brama, w dniu 3D 61320, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07A3∞-∞S5A6S5A7A8∞-∞H9F9F9F9F9F9∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200613_0927385050403038569529903.jpg

– Gaia porusza się szybko ze swojej fazy kokonowania i teraz siedzi w żywiole ognia. O dziwo, przejawiało się to również w spokoju, ponieważ zachodząca transmutacja ma w sobie coś z postanowienia. Kalendarz wskazuje, że jutro nastąpi szybka zmiana związana z wydarzeniem, możemy się również tego spodziewać, ponieważ wiele innych źródeł również wskazuje tę datę.

– Będziemy mieć do czynienia z większą ilością podmuchów, więc zachowaj spokój, bóle głowy, zawroty głowy, rozstrój żołądka i bóle dolnej części pleców są normalne. Przy tej ilości gęstej energii, którą obecnie pobieramy, jest to bardzo niewielka cena do zapłacenia. Nie wspominając już o ekstremalnej senności spowodowanej bardzo specyficznym ulepszeniem z 12. wymiaru.

– Pustka jest boskością w jej najczystszej esencji, najdokładniejszym sposobem na stworzenie świątyni dla boskości byłoby po prostu puste pudełko, ponieważ jest w pustce możliwości, w której boskość jest najczystsza. Kiedy boskość znajduje się w stanie możliwości, staje się wszystkim, a kiedy staje się jedną solidną formą, staje się tą formą. Weźmy termin „Ojcze nasz”, jest to luka między słowem „Nasz” a słowem „Ojciec” co do tego, gdzie znajdziesz jego moc.

– Złowrogie gwiezdne istoty na Ziemi już wcześniej robiły tę sztuczkę na innych planetach, teraz, gdy zostały pokonane, przybywa wiele innych gwiezdnych ras z nimi związanych. Będziemy musieli pozwolić temu samemu się rozwiązać, jest zbyt wiele ruchomych części, aby nawet zacząć się w tym momencie angażować. Będziemy musieli porzucić pojęcie kary lub zemsty, aby na to pozwolić.

– Odzyskano brakujące złoto króla Salomona (należące do lightworkers). Został zabrany do statku kosmicznego, który był silnie zakryty, ale został wyłączony podczas konfliktu, a zatem nie miał innego funkcjonującego sprzętu. Dla tych z was, którzy pamiętają tę sagę, statek znajdował się na zewnętrznym brzegu galaktyki, gdy go odzyskano.

To bogactwo odnajdzie cię w niecodzienny i eklektyczny sposób. To bogactwo jest bardzo świadomą istotą i możesz być pewny, że nie odpocznie, dopóki nie znajdzie każdego lightworker.

– Istnieje wyrażenie „Po prostu posiekaj drewno”, innymi słowy, nie analizuj nadmiernie sytuacji, to tylko drewno, posiekaj je. Bardzo łatwo jest skomplikować rzeczy, wprowadzając do równania oczekiwanie na idealną okoliczność. To nie jest produktywne, postaw się na nieutwardzonej drodze i przynieś swoją łaskę na ścieżkę, a następnie obserwuj, jak piękno rozwija się pod twoimi stopami. Po prostu zacznijcie i pozwólcie doskonałości rozwijać się w boskiej esencji i czasie.

– Rada, którą udzielają Archaniołowie na temat przedstawionych makroekonomicznych terminów, jest taka, że wzywają ludzkość do stworzenia zdrowszego społeczeństwa i wprowadzenia gwałtownych zmian. Jest to oczywiste, ponieważ wyraźnie nie możemy się odwrócić, musimy być odważni i podjąć decyzję, w którą stronę zmierza nasz świat. Nadszedł czas, aby zgromadzić społeczność lightworkerów, aby stworzyć subkulturę, która ostatecznie stanie się środowiskiem makrokultury na ziemi.

W powiązanych wiadomościach Archanioł Uriel powrócił z urlopu naukowego.

20200613_0928572429785324337151751.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma 9 lat, jest to optymalne ustawienie.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200613_0930182381655321612934139.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Nightriders znów się do tego zwracają, kiedy napotykasz w nocy złośliwą energię nocy, spójrz na to jako okazję do wysłania ich do pakowania. Użyj „Miecza i tarczy”, a następnie odeślij je do domu przez portal wyjściowy, tylko jeśli są demoniczne, ale jeśli masz do czynienia z galaktyką, użyj miecza i tarczy i wezwij galaktyczne legiony, aby je usunęły.

Spojrzenie w przyszłość pozytywnym tonem jest dobrym sposobem na utrzymanie przepływu energii, ale jeśli chcesz naprawdę dokonać zmiany, podróżuj w przestrzeni i czasie, aby zmienić rzeczy z punktu zerowego.

Jest marsz ofiarny, podobnie jak mroczne święto „Świętego Marka”. Ten odbędzie się w trójwymiarowych datach 620–621 i zostanie zorganizowany przez żywych ludzi próbujących przejąć energię przesilenia. Zatrzymaj ich energetyczne wydarzenie, ponieważ przyniesie ono wiele cierpienia, udając się tam przed czasem. Ta strategia pozwala nam również wykonać pozytywną pracę energetyczną potrzebną tego dnia.

Używając fioletowego płomienia do ogłaszania siebie, ciemne istoty oddzielają się od swoich ludzi. To znacznie ułatwia wysyłanie ich z powrotem do „źródła” przez bezpośredni portal, jest to kolejny przypadek, w którym używanie miecza i tarczy jest najlepszą taktyką. Są to poplecznicy niskiego poziomu i nie powinni sprawiać zbyt wiele kłopotów, jest to po prostu żmudne zadanie usuwanie ich jeden po drugim.

Pierścień ognia nadchodzącego zaćmienia będzie intensywny i skoncentruje światło na bardzo głębokie sposoby. Jeśli nasycimy płomienie Ra (Nasze Słońce) tęczową plazmą, płomieniem i światłem, zaćmienie zostanie ustawione na dokonanie pozytywnych zmian. Wystarczy pochłonąć słońce plazmą tęczową, światłem i płomieniem co najmniej 72. Ra zaprasza tę pomoc, ponieważ uważa, że zrobi to wiele rzeczy, ale przede wszystkim pragnie wzmocnić swoją więź z lightworkers.

double_rainbow_and_slovenian_rural_landscape_by_luka567_ddzammz-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply