Przechodząc przez ściany wymiarowe, brama 977777, pojawi się monit

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie tego postu brama wieczorna o godzinie 8:08, w dniu 3D 61420, nowy dzień rozpocznie się o 3:00 rano. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07A4∞-∞S6A6S6A7A8∞-∞IGGGGG∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200613_1926176966718639777754046.jpg

– Gaja znajduje się w otoczeniu ducha ognia, który jest preferowanym domem fioletowego płomienia, co oznacza, że jesteśmy w miejscu duchowej przemiany i dlatego musimy iść na przejażdżkę. Biorąc to pod uwagę, ludzkość musi rozpocząć dyskusję jako kolektyw na temat tego, w którym kierunku chce się obrać. Nierozstrzygalność ludzkości staje się naprawdę problemem, ponieważ puszczenie starego wydaje się w tej chwili największą przeszkodą. Pamiętaj tylko, że nie możesz być tym, kim chcesz być i jednocześnie pozostać tym, kim jesteś.

Należy zauważyć, że Archanioł Jofiel przez cały dzień jest zaskakujący, biorąc pod uwagę jego intensywność.

Pojawienie się czystych liczb IGGGGG uwolniło bramę zwaną „bramą 977777”, która ma niesamowity wpływ na naszą makro-rzeczywistość. Ta brama / portal jest wystarczająco duża, aby pomieścić bardzo duże energetyczne istoty, lepszą technologię i jeszcze bardziej intensywne ulepszenia. To również zachęca światło wyższego wymiaru do świecenia nad wszystkimi ukrytymi rzeczami, i właśnie to zobaczymy dzisiaj, świecenie światła na wszystkie rzeczy czające się w cieniach.

– Intensywne energie, które nadchodzą, są poza celowe, a zanim Schumann całkowicie się załamie, wyda niesamowity program. Nie jest to nieoczekiwane i widzieliśmy, jak te energie idą dobrze do 300, zanim zakończymy ten obrót orbity, gdyby Schumann był w stanie zmierzyć tak wysoko. prawdę mówiąc, o ile wiemy o tych energiach, nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, w jakim stopniu wpłyną one na nas.

– Zorganizowana ciemność zadecydowała, że większość wyborów odbywających się w tym roku w 3D zostanie albo naprawiona, albo w ogóle się nie odbędzie. Ich strategia polega na uświadomieniu masowych niepokojów społecznych do tego stopnia, że nie będzie sposobu na przeprowadzenie jakiegokolwiek ważnego procesu wyborczego. Nie jest to coś, co samo się naprawi, aw rzeczywistości będzie miał wielki punkt kulminacyjny na osi czasu 3D, który historia będzie określać jako punkt odniesienia. To i wiele innych rzeczy wydarzy się na osi czasu 3D, ale z naszej perspektywy 5D obserwujemy tylko w celach edukacyjnych.

– Jesteśmy związani z wieloma różnymi kolektywami świadomości, z których wszystkie tworzą naszą wyjątkową osobę. Teraz, gdy więcej tych kolektywów jest dostępnych online, tym więcej ulepszeń możemy się spodziewać. To powiedziawszy, kolektyw 12-wymiarowy zaczął przenikać do mas ogólnych, a to przyniesie zadziwiająco magiczne rezultaty.

– Aby wznieść się na wymiar, trzeba przejść przez ściany wymiarowe (że tak powiem). Wiąże się to z fizycznym wydarzeniem przejściowym i dlatego drastyczne zdarzenia są związane z ostrymi skokami świadomości. Ludzki umysł wykorzystuje te wydarzenia, aby pomóc w trawieniu zmian, których doświadczył. Działa to w ten sam sposób w obu kierunkach, ponieważ może objawiać się skokami świadomości lub ich usunięciem, tak czy inaczej, nasze świadome umysły potrzebują punktu odniesienia, aby zaznaczyć zmianę. Będzie to miało miejsce w skali makro w pewnym momencie w najbliższej przyszłości i pomoże to o tym pamiętać.

– Poziom sukcesu legionu lightworker w codziennych zadaniach jest niesamowity. Jest to oczywiste i jest zgłaszane z wielu źródeł, brawo!

20200613_1927427909344416111972959.jpg

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma 9 lat, jest to optymalne ustawienie.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Bierny)
Nakrycie głowy Archanioła Camaela daje wgląd w twoje wewnętrzne talenty i umiejętności. Ustaw intencję i użyj jej tuż przed medytacją, nie pożałujesz.

(Bierny)
Uniwersalny klucz archanioła Raziela umożliwia dostęp do wszelkiej mądrości, wiedzy i królestw. To cudowna i szalona jazda, która zabierze Cię wszędzie. Proponuję Studium Archanioła Rafała i Kryształową Piramidę Archanioła Michała.

(Bierny)
Boutonniere Archanioła Iofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają do twojego życia najwspanialszych ludzi, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami. Jest to po prostu szczęśliwy wzmacniacz.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, na wypadek gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym organizatorem imprezy.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200613_1929033260778162867282371.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Broń naszej osi czasu i zestal oś czasu 5D metalicznym światłem. Przejdź do taśmy uniwersalnych osi czasu znajdujących się w 6. wymiarze. Możesz łatwo odróżnić oś czasu 5D od jej aury indygo, zlokalizować je, a następnie umieścić platynowe światło wokół wszystkich znalezionych osi czasu 5D.

Kiedy tam jesteś …

Fałszywe siatki uniwersalnego prawa muszą zostać zniszczone. Niefizyczne wrogie istoty umieściły wiele fałszywych nauk w holograficznej pętli i są przywiązane do naszych siatek rzeczywistości. Miało to na celu sprzedanie tych fałszywych prawd ludzkości poprzez oszustwo podświadomości ludzkości.

Musimy wdrożyć światła, ponieważ wyciągną one całą gęstą materię i oczyszczą naszą rzeczywistość od wewnątrz. To usuwa wszelką nieproszoną ciemność ze wszystkich rzeczy i ułatwia czyste światło, aby je zastąpić. Niektórzy ludzie nazwali to narzędzie chłodnym wietrzykiem, ponieważ światło przenika jak wiatr, ale bez względu na to, jak to nazwiesz, uruchom je na Ziemi i galaktyce dla 72 liczeń.

Gaia prosi o płomień fioletowego płomienia, będziesz promowany wiele razy dziennie, aby to zrobić przez bramki liczbowe (11:11, 1:11 1:23 itd.). Podaj go teraz co najmniej 72 i licz na inne podpowiedzi w ciągu dnia.

Aby pomóc ludzkości zachować spokój ducha, przynosimy podtrzymującą energię nieskończenie rozszerzającego się źródła stwórcy każdemu z dzieci matki. Wyślij rubinowo czerwone światło na ziemię i wszystkich jej mieszkańców, licząc przynajmniej 72.dimensions_by_chriscold_dbsdzez-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply