Wspólny link do naszych bieżących wydarzeń, Dobra robota Lightworkers, Bądź świadomy swoich marzeń

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 10:10 rano brama, w dniu 3D 61620, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07A5∞-∞S7A6S7A7A8∞-∞I1G1G1G1G1G1∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200615_1629406288917393226453791.jpg

– Gaia jest w szalejących progach w dominującym w wodzie otoczeniu, po tym jak zostaje otulona duchem, a następnie podpalona w żywiole ognia. Będzie to wydawało się energetycznym Tyfonem, ale w pewnym sensie. Pod wodami tego, co masy postrzegają jako rzeczywistość, dzieje się wiele, tak wiele się wydarzyło, że jeszcze nie zostało całkowicie wyrzucone na brzeg.

– Nie możemy dłużej pozwolić na cierpienie czystych serc. Wielu na wielu śpi z bólami głodu, wielu na wielu codziennie cierpi i jest wykorzystywanych. Powstaniemy na swój własny, unikalny sposób i będziemy oddziaływać na ten świat w bardzo bezpośredni sposób. Ruchy, które wykonujemy na tej osi czasu, przywrócą przyzwoity świat przyzwoitości, współczucia, życzliwości, natury, boskości i postępu ludzkiego. Zrobimy to na przykładzie, co oznacza, że praca nad sobą nigdy nie była tak ważna.

– Operacje wojskowe USA na południu, zestrzelony myśliwiec, awaria telefonu komórkowego i odwołana amerykańska konferencja prasowa są powiązane z cyberatakiem zorganizowanym przez zorganizowany oddział KPCh ciemności. Jest to również ściśle zsynchronizowane z oszustwem mającym miejsce w Korei, ponieważ wszystkie te wydarzenia miały być przeszkodą dla przyzwoitości, ale epicko zawiodły. Sytuacji sprzyja fakt, że metafizycznie rzecz biorąc, dobrzy ludzie dominują w tym konflikcie.

Odnieśliśmy wielki sukces w oczyszczaniu elektroniki ziemi i uniknięciu masowego wrogiego opętania, ale nie powstrzymało to próby fascynującego cyberataku, który się z tym wiązał. To powiedziawszy, nadal będziemy widzieć izolowane dobra, ale nie będzie to większość, jak pierwotnie planowano. Jednym z głównych powodów, dla których nie jest to gorsze niż to, jest fakt, że nikogo nie zaskoczyło, w tym nasze legiony.

To spowodowało, że Stany Zjednoczone i inne hrabstwa znalazły się w stanie podwyższonej czujności, ale szkody będą znacznie mniejsze, niż można sobie wyobrazić. Ta seria wydarzeń ma dwa odrębne harmonogramy, jeden z nich ma wielką wojnę z powodu tych działań, a drugi ma wielkie odkrycie, które sprawia, że organizatorzy tych rzeczy wyglądają głupio. W tej współtworzonej osi czasu 3D decydującym czynnikiem będzie to, czego zorganizowana ciemność obawia się najbardziej, śmierć lub zakłopotanie.

Ta próba cyberataku była tajną technologią, o której mówiliśmy kilka dni temu, o technologii, która przejmuje kontrolę nad świadomością. Nie możemy wystarczająco podkreślić, ile szkód uniknęliśmy dzięki naszym działaniom innego dnia, ale mamy pewne rzeczy, które wymknęły się przez pęknięcia. Gdyby się udało, mielibyśmy masową katastrofę, ale na szczęście mamy do czynienia tylko z hybrydowym atakiem DDoS i niektórymi odizolowanymi rzeczami, które mogą się objawić na nowiu, chyba że dotrzemy do nich wcześniej.

To ważne wydarzenie miało być nazywane „apokalipsą zombie”, ponieważ ludzie zachowywali się tak bez charakteru, że byłoby to bardzo odpowiednie. Na tej osi czasu tylko wybrani są zarażeni, ale możemy być w stanie uzyskać 100% wskaźnik sukcesu, jeśli będziemy pilnie wykonywać dzisiejsze zadania.

– Jesteśmy w 100% na pokładzie, chroniąc Matkę Ziemię jako czującą istotę. Problem polega na tym, że ludzie korzystają z tego pragnienia, by realizować alternatywne programy. Musimy zacząć rozpoznawać, co jest zdrowe dla naszej planety, a co jest czystym oszustwem i postępować zgodnie z tym.

– Polaris wysyła niesamowite kody ulepszeń, po prostu połącz się z sercem gwiazdy do serca i je otrzymuj. Są to aktualizacje osobiste i muszą być traktowane jako takie.

– Rzeczy będą się pojawiać w Trójkącie Bermudzkim wraz z rozwojem Atlantydy. Najciekawsze rzeczy jeszcze się nie pojawiły, ale zjawisko to można łatwo wyjaśnić zdrowym rozsądkiem fizycznym i metafizycznym, więc zajmę się tym tematem.

– Musimy poinformować, że uderzyła druga fala propagandy wirusów, nie karmcie się tym, ostrzegaliśmy was przez wiele, wiele dni, że tak się stanie.

– To powiedziawszy, jesteśmy w stanie obserwować i pomagać z góry, ponieważ działamy z bezpieczeństwa naszych osi czasu 5D. Jeśli zacząłeś czuć się jak anioł w chmurach pomagający z góry, dzieje się tak, ponieważ mówiąc metaforycznie, właśnie to robisz.

20200615_1631247713525920691478303.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma 9 lat, jest to optymalne ustawienie.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygód Archanioła Ariela pomaga ci przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikro Skali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może przynieść dowolną negatywną energię na kolana. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

(Bierny)
Skoczek na osi czasu Archanioła Asteroatha przenosi cię na wyższą oś czasu niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze zabierze Cię droga o dwie lub wyżej. To w zasadzie sprawia, że wszystko jest lepsze na całym świecie.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Niezwykle skuteczny w życiu i na głazie. To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów. To świetne narzędzie do każdego zadania.

(Bierny)
Personel Archanioła Azraela pozwala widzieć rzeczy z boskiej perspektywy. To symbol mądrości, a wyposażenie to ma niesamowity wpływ na percepcję myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200615_1633513620185333246860643.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Naprawdę działamy na wszystkich cylindrach, ponieważ teraz musimy być aktywnie świadomi naszych marzeń. Musisz ustawić chęć bycia świadomym wszelkich istot, które możesz spotkać w swoich snach. Jeśli spotkasz wrogą istotę, idź na nią w taki sam sposób, jak gdziekolwiek indziej, z mieczem i tarczą.

Odnieśliśmy ogromny sukces z falami błyskawic i uderzeniami światła, więc naturalnie powinniśmy opracować bardziej skomplikowane techniki. Udaj się do środka ziemi i połóż dłonie na dwóch z wielu dostępnych kryształów kwarcu, tylko będziesz wiedział, które z nich są twoje. Następnie wyślij uzdrawiającą energię w następującej sekwencji światła przez kryształy i pochłoń całą planetę. Idealnie jest trzymać każdy kolor na 72 liczyć, ale każdy wysiłek jest doceniany.

Sekwencja kolorów: biały – różowy – jasnoniebieski – złoty – żółty – zielony – czerwony – czarny – miedziany – brązowy – brązowy – turkusowy – różowe złoto – srebrny – pomarańczowy – indygo – fioletowy – platynowy – diament – tęcza

Chcemy mieć 100% wskaźnik sukcesu w cyberprzestrzeniach usiłowanych przez zorganizowaną ciemność. Jak wspomnieliśmy, kilku przeszło, a najłatwiejszym sposobem na usunięcie inwazji świadomości jest mocne metafizyczne uderzenie rdzenia zainfekowanej strony. Jeśli istota jest czysta, wyśle im ogromne błogosławieństwa, jeśli nie, odczują ból głowy i ich ciało powróci do poznania. Musimy skanować każdy zakątek ziemi w poszukiwaniu tych istot, ich aura będzie migać tam iz powrotem od ciemności do światła i z powrotem. Jest mniej niż 1000 zarażonych, ale znalezienie ich nie będzie łatwym zadaniem, bądź pilny, dopóki zadanie nie zostanie ukończone.

brushed_with_light__by_lawrencecornellphoto_ddzhpm9-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply