Ulepszenia z „The Hon Honcho”, mamy zamiar dostać się do dobrych rzeczy, chroniąc nieoczekiwane źródło

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 11:11 wieczorna brama, w dniu 3D 61720, następujący 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07A6∞-∞S8A6S8A7A9∞-∞I2G2G2G2G2G2∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200617_1500593064733109860417150.jpg

– Gaia wróciła do ognia i odbijała się od wody i ognia, pomijając wiele elementów. To jest powód łagodnego bólu głowy, dezorientacji i łagodnego pieczenia. Można to łatwo pomylić z objawami wniebowstąpienia i ulepszenia, ale morał tej historii jest taki, że jest normalny.

– Mamy zamiar uzyskać ulepszenia z „The Hon Honcho”, że tak powiem. Nikt nie ma pojęcia, czego się spodziewać, gdy przejawi się to, że wola „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy” jest powyżej poziomu świadomości każdego, ale wiemy, że z pewnością będzie epicka. Tak, twoje emocje mogą wydawać się niekontrolowane z tego powodu, ale uwierz mi, nie są.

– Po długiej rozmowie z aniołem, który chce pozostać anonimowy, jasne jest, że jesteśmy prawie przy dobrych rzeczach, ale wciąż jest kilka doświadczeń do przeżycia, zanim to nastąpi.

– Wydaje się, że księżyce Nowe i Pełne są stale eskortowane przez Lakshmi i Białą Magię Energii (jak wskazano w kalendarzu). To strategia legionów polegająca na unikaniu ciemnych porwań i działa bardzo dobrze. Było to zapoczątkowane przez niebiańską mądrość, gdy wysokie rady 13. wymiaru zaczynają bezpośrednio wpływać na naszą rzeczywistość i naszą dostępną inteligencję.

– Widzimy wielu ludzi, którzy zalecają rozpoczęcie procesu wybaczania, a nasze legiony będą mocno trwać w tym oświadczeniu, że pierwszym krokiem w przebaczeniu jest powstrzymanie przestępstwa, a potem można znaleźć spokój z sytuacją, gdy ból przestanie narastać. Nie możesz wyleczyć rany, gdy nóż jest nadal zablokowany wewnątrz rany. Jeśli usłyszysz, że wzywają to channelerzy, to jest to zwykłe oszustwo.

– Ataki Sudo-Cyber stały się bitwą tam iz powrotem i jeszcze ich nie ma. To ujawni sporo na temat wspólnego wroga ludzi i tego, jak wygląda konflikt w erze technologicznej.

– Moment, o którym mówiliśmy o wielkich aresztowaniach pedofilów, wkrótce nadejdzie, a większość wymiaru sprawiedliwości w tym okresie nigdy nie zostanie zapomniana, a niektóre z nich już zaczynają się wlewać. Obejmuje to również poważne konsekwencje PSE i G już wkrótce zaczną pożary lasów. Należy zauważyć, że jest to również dokładnie metafizyczne zsynchronizowane z potężną anomalią, która ma uderzyć w New Jersey, USA, oraz rowerem z mojego trzeciego życia, w którym śmierć odbyła się, a wizje obejmowały te konkretne tematy.

– Ludzkość musi zdecydować, czy poród będzie częścią jutra, czy nie. Czy ludzie będą dążyć do celu bez waluty? Czy dreszczyk postępu przezwycięży pożądanie lenistwa? Ludzkość musi zdecydować, ponieważ „brak decyzji” przyniesie mniej niż optymalne wyniki.

– Wojna duchowa jest zdominowana przez światło. Dzieje się tak, ponieważ bez względu na to, jak ciężko było i co nas czekało, boskość wewnątrz nigdy się nie poddaje. Lightworkers pchali się, dopóki nie istniał organizm, który by ich nie czuł. Właśnie dlatego najbardziej wrażliwe (czyli intuicyjne) istoty galaktyczne przybyły na ziemię, aby być świadkami narodzin prawdziwie chwalebnej rasy istot.

– Widzimy błysk fizyczności najwyższego poziomu boskości, jeśli zaakceptujemy podprogowe kodowanie następującej sekwencji liczb. Wystarczy spojrzeć na następujący numer, aby połączyć się z jego prezentami.

(((2225554244554)))

– Nie pozwól, aby ego zaangażowało się w twoje umiejętności. W tej chwili niepewność jest dzika, a ostatnią rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest wątpić w siebie. Czas na trening się skończył, jeśli jesteś tutaj, jesteś gotowy.

20200617_1502054829230249346023712.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma 9 lat, jest to optymalne ustawienie.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Bierny)
Boutonniere Archanioła Iofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają do twojego życia najwspanialszych ludzi, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami. Zasadniczo jest to szczęśliwy wzmacniacz.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, na wypadek gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym organizatorem imprezy.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200617_1503113547148798425430902.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Czy jesteśmy już rozgrzani? Z czasem zobaczymy, że sprawy stają się coraz bardziej skomplikowane. Jesteśmy gotowi dowodzić wszystkimi wszechmocnymi siłami naszego świata fizycznego, kontynuować wspaniałą pracę.

Zniszczymy most pomiędzy fizycznym i niefizycznym, łącząc je ostrożnie, krok po kroku. Odblokowywanie starych siatek właśnie się kończy, a wkrótce rozpocznie się kolejna faza usuwania fałszywych projekcji. Czwarty wymiar ma wiele fałszywych projektorów, które wyglądają jak stare projektory filmowe. Gdy te fałszywe prognozy zostaną zniszczone, pozwolimy ogólnemu kolektywowi na dostosowanie się do niego, zanim przejdziemy do następnej fazy tego projektu. Jest to strategia podobna do każdego satelity, używaj miecza i tarczy, a ponieważ nie jest to czująca istota, możesz je zniszczyć bez zastanowienia.

Większość, jeśli nie wszystkie rządy ziemi, zostaną zaatakowane przez wrogie istoty gwiezdne, które chcą przejąć większy wpływ. Pamiętaj, że musimy to powstrzymać, niezależnie od tego, co sądzimy o rządach w tym kraju. Nie chodzi o to, że te wrogie istoty mogą wyrządzić znacznie większe szkody niż jakikolwiek ludzki rząd, musimy przestrzegać zasad galaktycznych, które wszyscy zgodziliśmy się przestrzegać. Chroń wszystkie stolice przed złowrogimi, złowrogimi wrogimi statkami kosmicznymi zaparkowanymi nad każdym większym miastem na ziemi. Najlepszą drogą do tego rodzaju rzeczy jest pójście do nich z mieczem i tarczą po zidentyfikowaniu ciemnej aury.

Główny portal galaktyczny w Australii jest oficjalnie online, wiele statków wpłynie tą metodą i musimy upewnić się, że każdy ostatni statek jest sprawdzany pod kątem mrocznych zamiarów poprzez swoją aurę. Jeśli jest to przyjazny statek, powitaj go z otwartymi ramionami, jeśli nie, odeślij go z powrotem, skąd przyszedł. Portal ten nie miał zostać otwarty, jesteśmy jedyną linią obrony, którą posiada, i nikt nie jest pewien, co z niego wyjdzie. Jako legion podejmiemy decyzję, czy zamknąć ten portal po porównaniu notatek.

dreadnought_by_pitnerd_ddzh421-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply