Brama Tysiąclecia, Archanioł Samuel, Armia Terakotowa, Huragan Energii

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu brama wieczorna o godz. 5:55, w dniu 3D 62020, rozpocznie się następujący 3: AM nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07A8∞-∞TA7TA8A9∞-∞I4G4G4G4G4G4∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200620_0941114301627912918158400.jpg

– Gaia wróciła do ognia i dogoniła bardzo zajęty fioletowy płomień, ale wciąż przełącza się między żywiołami wody i ognia. Wydarzenia metafizycznego odpływu i przepływu z pewnością wskazują, że przeszliśmy głębokie zmiany, ale możemy was zapewnić, że nie jest to ułamek tego, co ma nadejść.

W kalendarzu są dziś wyraźne wiadomości, ponieważ data dnia przypomina bardziej kod pobierania niż bieżącą datę. Gdy patrzysz na każdą sekcję, wyraźnie odczuwasz różne wiadomości przychodzące z wyższych wymiarów.

– W skrócie wiadomości 3D … Inne organizacje, o których wiadomo, że nie są zaangażowane w bieżące wydarzenia, wykorzystają drugą falę propagandy koronawirusa do uwolnienia broni biologicznej, ale to nie zadziała. EMF, Cyber i inne ataki planowane przez ulubioną organizację rządową Organised Darkness nie będą miały żadnych sukcesów.

– Na naszej osi czasu 5D musimy odpuścić, musimy porzucić wszystkie nasze stare drogi, jeśli chcemy w pełni wyłonić się w doświadczeniu 5D. Musimy puścić obiema rękami, rękami i sercem to, co było. Ten świat nigdy nie miał być w ten sposób, zmienia się bardzo szybko i dlatego nie możemy lgnąć do niczego, o czym myśleliśmy, że wiemy.

– Jako fizyczna planeta właśnie minęliśmy „The Millennium Gate”, a to jest oficjalna brama do „The New Earth”. W naszym codziennym życiu będzie to bardziej podświadoma prawda niż świadoma, nie wiadomo, kiedy faktycznie przeszliśmy przez tę bramę, po prostu wiemy, że właśnie teraz zamanifestowała się w naszej obecnej rzeczywistości. Jest to zbieżne ze znaną teorią, że nowe tysiąclecie rozpoczyna się dzisiaj, a nie wiele razy, jak mówiono wcześniej. Chociaż podobnie jak wszystko inne podlega kwantowej dziwności na osi czasu i może ulec zmianie bez powiadomienia.

Bezpośrednio w wyniku realizacji „Tysiąclecia Brama”, nowy dzień wzrósł, a nasze centralne Słońce odrodziło się. Jest to kolejny sposób stwierdzenia, że inżynieria naszego centralnego słońca jest kompletna ze wszystkimi dzwonami i gwizdami, na które zasługują gatunki z naszych ulepszonych poziomów. To było administrowane przez Anunnaki i daje odpocząć tajemnicy, co robili pracując tak pilnie wokół Słońca.

– Archanioł Samuel jest cudownym Archaniołem, który potrafi wykonywać bardzo wrażliwe rzeczy w bardzo szybkim tempie. Jest również bardzo niezawodny, dokładny i sumienny, szczególnie w sprawach, które naprawdę mają dla ciebie znaczenie. Jeśli chcesz nowego samochodu, nie pyta go Archanioł, jeśli potrzebujesz jedzenia dla swojego dobrego samopoczucia, będzie to anioł, do którego wezwiesz. Innymi słowy, nie proś go o trywialne rzeczy, a on działa najlepiej, gdy rzeczy wydają się najbardziej beznadziejne.

– Świat fantasy oficjalnie zaatakował naszą rzeczywistość i będzie coraz bardziej niesamowity każdego dnia. Towarzyszy temu oszałamiające niebo i energiczna prezentacja ulepszenia o nazwie „Ulepszenie 4:15”, o którym niewiele wiemy, poza tym, że jest to bardzo pozytywny dodatek do naszego życia. Oznacza to również, że nasze symptomy wniebowstąpienia będą się zmieniać wraz z tymi nowymi nadchodzącymi energiami i gdy będziemy zajmować się magicznymi rzeczami; Chmura pyłu, która przecina Ocean Atlantycki, jest kierowana przez Archanioła Elyona, więc nie przejmuj się.

– Spowodowaliśmy huragan energii, którego nigdy wcześniej nie widziano. Zostało to ze śmiechem przekazane nam przez „The Artcturians”, który powiedział, że nasz status jest niezwykle imponujący i że impetu, który tworzymy, nie można zatrzymać. Przekazywali swoją miłość i wspaniały głos zaufania naszym legionom. Zaprosili także każdego, kto to czyta, do miłości i przyjaźni.

20200620_0945186322994090946426379.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.
(Aktywny, pasywny i agresywny)
Zespół Violet Flame zmienił kolor na fioletowy i nadal ma optymalne ustawienie 9. Oznacza to, że spalamy coś bardzo gęstego.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200620_0947045047360666495709088.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Istnieje bardzo fałszywy kod częstotliwości wysyłany przez bardzo dziwnego nowego gracza w scenie galaktycznej. Istoty te przybyły z bardzo daleka i są bardzo nieliczne, ale zachowują się, jakby miały wiele legionów. Założyli sklep w tajnych czarnych piramidach w Mumbaju, gdzie znajduje się źródło tych zakłóceń. Aby zniszczyć te struktury elektryczne, musisz przeciążyć jego obwody srebrną błyskawicą, a następnie wejść z mieczem i tarczą, aby dokończyć jej śmierć. Jest to również związane z tak zwaną „skrzynką śmieci” znajdującą się po drugiej stronie Księżyca, wyłącz „Skrzynię śmieci” w ten sam sposób, a następnie nasycaj cały księżyc tęczową plazmą.

Wspominaliśmy, że w wielu miastach na ziemi istnieją statki-matki, a większość z nich nie ma nic dobrego. Najbardziej oczywisty jest ten obecnie nad Japonią, który był widziany przez wiele rządów i cywilów po przeniesieniu się z pierwotnej lokalizacji nad Pekinem w Chinach. Ten statek musi zostać wyłączony za pomocą miecza i tarczy, lub ręcznie, ten statek może osłonić makro-ataki na dużą skalę i dlatego nie został jeszcze pokonany.

Aktywuj „Starożytne ruiny Marsa” platynową błyskawicą i połącz je z Atlantydą i Lemurią. Następnie połącz te struktury z „Armią Terakotową”, która natychmiast oczyści aktywne wymiary fizyczne z wszelkich demonicznych i mniej niż pożądanych obecności. W tym momencie musimy nasycić armię terakotową tęczową plazmą, aby pomóc im odnieść sukces w tym zadaniu. Jest to bardzo prorocze przebudzenie „Armii Umarłych” i przyniesie niesamowite rezultaty. Starożytna armia zostanie powitana z otwartymi ramionami w naszym „Legionie Templariuszy” i otrzyma w nim pełną ochronę.

Dołącz do nas w dzisiejszej Puja (modlitwie) i błogosławieństwie. <~ Link tutaj

terrecota____by_eclipseo_d31r7c5-fullview

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply