Najlepsze jeszcze przed nami, oszałamiające anomalie nieba, archanioł Elyon jest skoncentrowany, zawsze mamy kolejny wycinek

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 11:11 rano brama, w dniu 3D 62220, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07A9∞-∞T1A7T1A8A9∞-∞I5G5G5G5G5G5∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200621_2015025481143166525942400.jpg

– Gaia znajduje się w „Ziemi”, która utrwala jej ruchy w bardzo realny sposób. Ugruntowuje również pogląd, że Gaja bardzo poważnie podchodzi do inspirujących zmian i wydaje się, że jest to jedyna konsekwencja, z którą mamy obecnie do czynienia. Na jej odczucia w dużym stopniu wpływa jej nastrój, a kiedy siedzi w dominującym „ziemskim” otoczeniu, możesz spodziewać się, że przemówi w jej imieniu. Jeśli coś wyjdzie niesprowokowane, najprawdopodobniej wynika to z jej wpływu.

– Niebo jest oszałamiające, obserwuj, jak najlepsze jeszcze przed nami. Ciągle słyszymy o błyskawicach i anomaliach błyskawicy, które będą budzić podziw. Mówi się, że będzie to coś, co nie było uważane za możliwe, ale nikt nie będzie bardziej szczegółowo omawiał tego tematu. W połączeniu zobaczymy iskry elektryczne ze zwiększonego tempa i częstotliwości aktywności sejsmicznej. Płyty tektoniczne poruszają się znacznie szybciej niż się spodziewano, ale mamy nadzieję, że w dzisiejszych zadaniach zmniejszymy presję.

Musimy wspomnieć o działaniach Archanioła Elyona w tym kontekście, który dokonuje głębokich zmian na Ziemi poprzez chmurę pyłu. Mówi, że będzie to miało związek z pokazem świetlnym, ale że jego intencja nie była taka, i ma bardzo konkretny cel na myśli. Z naciskiem wspomina również, że nie podda się celowi z jakiegokolwiek powodu.

– Zgodnie z przewidywaniami Shumman wystawia program, ale to nie jest tak, jak mogłoby być, gdybyśmy mieli technologię do prawidłowego pomiaru nadchodzących aktualizacji. Mówiąc o, aktualizacja 4:15 daje nam nowe energie, a tym samym nowe odczucia, które są obce dla naszej galaktyki. Nie możemy się nie zastanawiać, co zainicjowało te energie, ale jestem pewien, że zaraz się dowiemy.

– Niebiescy Awianie są znani jako niezwykle przyjazna i pomocna rasa i chcą przekazać swoje usługi uzdrawiania naszym legionom. Chcą również pożyczyć swoje usługi jako przewodnicy międzygalaktyczni, jeśli masz trudności ze znalezieniem czegoś związanego z naszymi zadaniami, przywołaj ich mądrość, a oni wskażą ci drogę.

Wysoce nagłośnione wyjście trzech z ich dominujących członków „Najwyższej Gwardii Ptaków” zostało znacznie przesadzone i chociaż się rozstali, upierają się, że nie stanowią dla nikogo zagrożenia i opuścili warunki cywilne.

W wiadomościach 3D …

– MSM wciąż próbuje wgląd, uzasadnić i wspierać przemoc, ponieważ talia jest ułożona ze wszystkich stron i potrzebna jest historia przewodnia. Najważniejszym celem tego programu jest zakłócenie procesu wyborczego w USA i bez stałej propagandy program ten po prostu nie zadziała.

– Jeśli bierzesz udział w podstępnym ataku, przyznałeś, że twoja umiejętność jest pod istotą lub istotami, które uderzyłeś. Istnieje pewien poziom honoru, który należy emanować, jeśli chce się pracować z wyższymi mocami metafizycznymi, i wszystkie strony muszą przestrzegać tego lub ich moc znacznie się zmniejsza.

– Wspominaliśmy o tym wcześniej, ale wydaje się, że teraz bardziej niż kiedykolwiek twoja lokalizacja geograficzna ma znaczenie dla twoich prac energetycznych. Możesz zrobić o wiele więcej dobra w swojej jurysdykcji geograficznej niż gdziekolwiek indziej, nie oznacza to, że nie jesteś skuteczny gdzie indziej, ale ludzie wydają się mieć większą intensywność podczas obrony własnej murawy.

20200621_2016126328729733606384027.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Zespół Violet Flame powrócił do fioletu i pozostał na 9, co oznacza, że jest on przygotowany i gotowy do celów transmutacyjnych.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

(Bierny)
Boutonniere Archanioła Iofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają do twojego życia najwspanialszych ludzi, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami. Zasadniczo jest to szczęśliwy wzmacniacz.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, na wypadek gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym organizatorem imprezy.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200621_2017328553244613247191958.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Zawsze mamy kolejny krok, aby to podkręcić, uważam, że byliśmy bardzo łagodni w naszych wysiłkach, ponieważ jeśli chcielibyśmy przełknąć całą kontynent, moglibyśmy wprowadzić w tym celu strategie. Na szczęście mamy głębokie kodeksy moralne i duchowe, według których działamy, w przeciwnym razie nikt nie mógłby wiele zrobić, aby nas powstrzymać.

Chodzi o to, aby powiedzieć, że bez względu na to, dokąd zaprowadzi nas globalny klimat, mamy wyższy stopień działania. Nie należy tego lekceważyć, podobnie jak odpowiedzialność, jaką nałożyła na nas boskość, aby regulować energię tych bardzo niestabilnych czasów. Biorąc to pod uwagę, jeśli wrogie statki nad ziemią nie odejdą, nie ponosimy moralności przeciwko robieniu spektaklu z naszymi możliwościami.

Istnieje olbrzymi statek, który ścigamy, który stoi teraz nad Australią, co nie jest zbiegiem okoliczności z cyber i innymi atakami atakującymi ten obszar. Lightworkers w Australii naprawdę muszą poradzić sobie z tym zadaniem tak bezpośrednio, jak to możliwe, oczywiście, wszystkie nasze legiony też są przy tym, ale jak wspomniano wcześniej, twoja bliskość może odgrywać pewną rolę. Z pewnością istnieją poziomy świadomości, w których geografia nie ma znaczenia, ale wydaje się, że nie dotyczy to w tej chwili mediany kolektywu lightworkers.

Australia naprawdę wydaje się być celem numer jeden wśród zorganizowanej ciemności. Musimy dołożyć wszelkich starań, aby oczyścić linie komunikacyjne Australii poprzez bezpośrednie przepłukanie tych ścieżek za pomocą silnych srebrnych uderzeń pioruna, a następnie zrobić to samo również w przypadku globalnych linii komunikacyjnych. Wynika to z faktu, że większość ataków opiera się na energii elektrycznej i jeśli nie wypłukamy złowrogiej energii ze ścieżek, możemy zobaczyć masowy ciąg posiadłości.

„Fałszywe powtórki wiadomości” odtwarzają się ciągle i umieszczają nieprzyjemne wiadomości w naszej podświadomości. Mogą powodować wszystko, od lęku po samobójstwo, a maszyny te muszą zostać zniszczone. Zazwyczaj są one zlokalizowane w odległych obszarach, ale najlepszym sposobem na ich zlokalizowanie jest zlokalizowanie echa (fali dźwiękowej nierozróżnialnej paplaniny) i podążenie za nim do źródła. Następnie zniszcz ich mieczem i tarczą. Możesz całkowicie okaleczyć te urządzenia i przy wystarczającej sile nie można ich naprawić.

Aby zmniejszyć ciśnienie planetarne, otwórz koło na dnie „Morza Galilejskiego”, obracając je zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Robi to wiele pozytywnych rzeczy dla naszego ludzkiego statku i Ziemi, ale także robi wiele rzeczy, aby złagodzić presję narastającą wewnątrz naszej planety. Miejmy nadzieję, że to złagodzi nieszczęście, które jest nieuniknione na obecnych liniach czasowych 3D, i mamy nadzieję, że pojawi się nowa oś czasu, w której nie ma miejsca wielkie cierpienie.

Jak wspomniano, Gaja znajduje się w dominującym „ziemskim” otoczeniu, dlatego jest gotowa na otrzymanie pomocy energetycznej. Może łatwo naładować, mając wystarczającą ilość tęczowej plazmy, więc proszę, pochłoń ziemię Rainbow Plazmą przez co najmniej 72 liczyć i ponownie Emerald Green Flames za dodatkowe 72 liczyć, aby również promować leczenie.

morning_of_silence_by_neographart_ddztt3p-fullview

Dzisiejsza mediacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply