Nie ma odwrotu, ale musimy mieć wiarę w lepsze jutro, wodę i energię

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie tego postu brama wieczorna o godzinie 09:09, w dniu 3D 62320, następnego dnia 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07B∞-∞T2A7T2A8A9∞-∞I6G6G6G6G6G6∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικάنسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200622_2005076154887858953895389.jpg

– Gaia pozostała w dominującym „Ziemi” przez drugi dzień z rzędu. To wyraźnie wskazuje na zmiany, które nas uderzą w bardzo bezpośredni i znaczący sposób. Zmiana jest zawsze inicjowana z wyższych wymiarów (w których myśl jest częścią) i porusza się jak fala uderzeniowa, aż osiągnie każdy wymiar, a następnie odbija się wraz ze swoimi odkryciami.

– Nie przywiązujemy się do przeszłości, historia nie ma znaczenia, jest źle interpretowana i subiektywna. Absolutnie zgadzamy się, że fakt historyczny jest manipulowany w najbardziej uczciwy sposób. Zgadzamy się również, że na ziemi jest wielu fałszywych bożków, ale większość z nich nie jest posągami. Najwyraźniej cokół i moździerz są znacznie mniej niebezpieczne niż te, które organizują okrucieństwa na ziemi.

– W fabułę boskiego planu gra wiele rzeczy, które są równoległe po obu stronach dualności, ponieważ zaczynamy wznosić się do równoległych linii czasu, a to jednocześnie zapewni logiczne umysły na liniach 3D i 5D. Innymi słowy, osiągamy punkt kulminacyjny w naszej globalnej transformacji i niezależnie od tego, czy wszyscy to widzą, czy nie, robią dokładnie to, co powinni. W 3D odgrywają rolę, w wielu przypadkach świadomość 3D jest cieniem ich faktycznej świadomości, więc będziemy nadal pozwalać, aby rzeczy grały poza bezpieczeństwem naszych osi czasu 5D.

Nowe społeczeństwo jest jedyną opcją, jaką ma ludzkość, to był boski cel i musimy zdjąć sąd z metod, w jakie się manifestujemy, aby się tam dostać. W końcu zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby przejrzeć to pokojowo, ale za każdym razem masy ogólne wybierały inaczej.

Nie angażując się zbytnio w logistykę … Już dawno Archanioł Och i Archanioł Ea postawili sobie za cel ochronę dzieci ziemi przed szczepionkami. Ostrzegli, że niepokoje będą prawdopodobnym skutkiem, ale będzie to konieczne, aby chronić dzieci, które utknęły w ogniu krzyżowym. Drugim bardzo ważnym układem w grze jest Archanioł Ouriel, który może kontrolować mroczne siły i zmuszać je do robienia rzeczy dla boskości, kiedy zostanie o to poproszony.

Powyższej prawdzie bardzo pomaga fakt, że przez cały czas poruszamy się we wszystkich kierunkach. Ci, którzy idą naprzód tylko w czasie liniowym, naprawdę tego brakuje, ale z pewnością nie. Możemy zrobić tak wiele, gdy trawimy fakt, że wszystkie chwile w czasie są jednocześnie ekscytujące, a kiedy uwalniamy się z kajdan mentalnych, które angażujemy się w ten temat, możemy wykorzystać moc całkowitej wszechmocy. Morał tej historii jest taki, że jeśli czytasz to, znajdujesz się na osi czasu 5D i wszystko jest w porządku, wszystko może wydawać się chaotyczne, ale nawet jeśli nie rozumiesz, jak istnieje boski porządek, nie bój się.

– Ostrzegamy nas przed możliwością utraty bardzo dużej części czasu, byłoby to około 9 dni archanioła. Nie jesteśmy pewni, dlaczego ta anomalia zostanie zaimplementowana, ale niektóre harmonogramy mają to wydarzenie jako ważną część jego przejścia.

Rzeczy mogą się wydawać, że są w rękach losu, ale tak nie jest, ponieważ w każdej chwili możemy to zmienić. Możemy przeskakiwać harmonogramy i zmieniać te, nad którymi pracujemy, bez większego wysiłku. To powiedziawszy, ten strumień osi czasu wydaje się najlepszą możliwą opcją nieuniknionego przejścia.

Musisz mieć zaufanie nawet przez wzburzone wody, to nie tak, że nie jesteś przygotowany. Mamy 18 legionów nieograniczonej liczby istot i musimy mieć zaufanie do naszego zespołu, ale przede wszystkim musimy mieć zaufanie do nas samych i naszych umiejętności. Nie wspominając o najważniejszym czynniku tego równania, że jesteśmy wspierani, przekazywani i popierani przez „Nieskończenie rozwijające się Źródło Stwórcy” i działamy wyłącznie według jego woli.

– Kiedy idziesz spać w nocy, nie wiesz, czy po obudzeniu świat będzie taki sam. W rzeczywistości bardziej prawdopodobne jest, że tak nie będzie, ponieważ bardzo szybko poruszamy się w królestwie zmiany wymiarów. Codziennie przechodzimy wiele skoków osi czasu i możemy spodziewać się, że dzisiaj 9 będzie dokładnych. Jest to dalekie od tego co około sto lat, do których byliśmy przyzwyczajeni.

– Kontynuowane będą aktualizacje, ekstremalne warunki pogodowe, objawy wniebowstąpienia i ogólne wielowymiarowe sortowanie. Aby uniknąć nadmiarowości, zobacz poprzednie wydania, aby uzyskać więcej informacji.

20200622_200653566843878187592222.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie trzeba używać zamiaru ani uzbroić. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Zespół Violet Flame powrócił do fioletu i pozostał na 9, co oznacza, że jest przygotowany i gotowy do transmutacji.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Bierny)
Personel Archanioła Azraela pozwala widzieć rzeczy z boskiej perspektywy. To symbol mądrości, a wyposażenie to ma niesamowity wpływ na percepcję myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

(Agresywny i pasywny)
(Artemis) Płonące strzały Diany są agresywnym ostrzałem ognistych strzał, które trafiają we wszystkie cele, zanim wyrządzą szkodę tobie lub twoim interesom.

(Bierny)
Skok na osi czasu Archanioła Asteroatha przenosi cię na wyższą oś czasu niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze zabierze Cię droga o dwie lub wyżej. To w zasadzie sprawia, że wszystko jest lepsze na całym świecie.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może być wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur uzdrawiający Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200622_2008075222584105316451243.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Aktywność sejsmiczna już się rozpoczęła i wszystko, co możemy zrobić, to kontrola szkód i mam nadzieję, że nie wpłynie ona zbytnio na zbyt wielu.

Przepływ wody i ostatecznie przepływ energii jest obecnie poważnym problemem na ziemi. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby uwolnić to ciśnienie i umożliwić tej energii swobodny przepływ. Nasze ruchy tutaj również oczyszczą wody ziemi, które zostały uderzone różnymi składnikami chemicznymi przez „Zorganizowaną ciemność”.

W koordynacji z naszymi wczorajszymi wysiłkami musimy aktywować świątynie Shivas wzdłuż brzegów rzeki Penna w Indiach, to nie tylko pomoże złagodzić presję, ale będzie także aktywne już pobrane i dawno zapomniane starożytne zdolności. Zaletą korzystania z tych energii jest to, że nie przyczynią się one do wystąpienia naszych symptomów wniebowstąpienia, ponieważ zawsze były one dostępne dla ludzkości.

Olbrzymie wiry na dnie oceanu wirują zgodnie z ruchem wskazówek zegara, ale jeśli możemy sprawić, że będą wirować w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, zresetuje systemy wentylacji oceanu, umożliwiając zalanie słodkiej wody i energii naszym oceanom i ostatecznie naszej ziemi. Użyj dowolnej siły niezbędnej do odwrócenia ich przepływu, możesz użyć prądu tęczy lub innej metody uzdrawiania na odległość, aby to osiągnąć.

W tym momencie musimy popłynąć następującymi rzekami, kierując się na południe, stosując agresywny prąd tęczy we właściwym kierunku.

W Egipcie: rzeka Nil
W Rosji: rzeka Ob, rzeka Alena i rzeka Jenisej
W USA: rzeka Wallkill, biała rzeka Dakoty Południowej, rzeka Withlacoochee, rzeka Arecibo i rzeka Walker.

Po zakończeniu tej operacji zobaczymy niezwykle elektryczne anomalie, ponieważ wszystkie te zadania powodują przemieszczanie się dużej ilości elektryczności statycznej. Aby temu zaradzić, pochłoniemy ziemię plazmą tęczową w liczbie 72.

out_of_time_by_ellysiumn_ddzt7jk-fullview8975689727493284995.jpg

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

 

Leave a Reply