Przetrwanie sprawnych, ulepszenia w porównaniu z przybyciem Ducha Świętego, przypisanie wody

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu, popołudniowa brama 1:11, w dniu 3D 62520, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07B1∞-∞T3A7T3A8A9∞-∞I7G7G7G7G7G7∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200624_2011427917882724524913861.jpg

– Gaia jest dziś w dominującym środowisku wodnym, ponieważ woda była głównym punktem centralnym naszej transformacji i ostatecznie w naszym wyewoluowanym świecie. Woda ostatnio napotkała wielki atak, ale mamy ogromną moc nad tym bardzo otwartym elementem.

Zorganizowana ciemność uwolniła ich matki i są one obciążone wysoce toksycznymi materiałami, musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby uzdrowić i oczyścić wody Ziemi. Dzięki przodkom wielu wielkich rdzennych narodów poradzimy sobie z tym skutecznie w dzisiejszych zadaniach.

– Nadeszły nowe aktywacje, energie te będą hiperkoncentrowane na nadludzkich zdolnościach i boskim prawie do ich wydania. O tych konkretnych ulepszeniach pisano w wielu starożytnych tekstach, a niektórzy nazywali je również „Duchem Świętym”, chociaż nie jest to do końca dokładne. Powinno to spowodować eklektyczne zmiany ulepszeń, ale nic więcej, niż jesteśmy obecnie przyzwyczajeni,

– Zaczyna nam się wydawać, że jesteśmy bezpieczni i rozbrzmiewamy na pokładzie statku ewakuacyjnego, podczas gdy statek-matka eksploduje. Sprawy są tak niepewne, a jednocześnie nigdy nie były tak pewne. To tylko kolejny sposób powiedzenia, że obserwujemy świat z bezpieczeństwa naszych linii czasu 5D. Wiemy jako absolutnie niepodważalną prawdę, że boskość ma nasze plecy pod każdym względem w każdym kształcie i formie, i musimy spoczywać spokojnie wiedząc, że nie ma żadnych trudności, aby nie chcieć wyzwolić swoich dzieci.

– Tajemnica nadchodzących brakujących dziewięciu dni staje się coraz mniej tajemnicą. Chociaż skomplikowane, ma to związek z anomaliami, które spowodowały, że moje ciało zapadło w 3. śpiączkę (spacer śmierci), gdzie straciłem 9 dni i wyszedłem do nowego świata. Oszczędzę ci szczegółów, ale sprawy staną się bardzo dziwne bardzo szybko, ale ostatecznie wszystko się ułoży.

– Jeśli zastanawiasz się, co wywołuje tak wielu, to byłoby to wewnętrzne, wiedząc, że nie wykorzystali oni wielu okazji, jakie im dali, aby iść naprzód duchowo. Teraz, gdy upadają stare świątynie fałszywych bożków, świątynie legionów powstaną i przyniosą głębokie urzeczywistnienia boskiej energii. Po prostu wiedz, że pewnego dnia będą mówić o tobie pod tym samym względem, co „bogowie i boginie starożytnej ziemi”.

– Ci, którzy nie dostosują się do zmian, upadną, odpowiednim terminem jest „Przetrwanie sprawnych”, a nie popularnie źle sformułowany termin „Przetrwanie najsilniejszych”. Innymi słowy, jeśli jesteś odpowiedni dla swojego środowiska, będziesz prosperować, jeśli nie, nie będziesz. Dotyczy to również zmian metafizycznych, możesz dostosować się lub zostać pochłoniętym przez proces ewolucyjny. Tak czy inaczej, kiedy nastąpi ewolucja, wiele zmian nastąpi w bardzo nagły i najbardziej bezpośredni sposób.

– Bez wiedzy wielu światowych liderów czyta te słowa w celu uzyskania wskazówek i wsparcia. Pocieszające jest to, że nasze głosy niosą się tak daleko i szeroko, ponieważ słowa te nie mówią w odniesieniu do indywidualnego pisma, tak samo, jak w odniesieniu do kolektywu legionów. Te słowa zawsze są zgodne z wszystkimi niepisanymi zasadami, których musieliśmy przestrzegać, aby osiągnąć globalny sukces, ponieważ jako kolektyw poradziliśmy sobie niesamowicie dobrze i będziemy to robić przez wiele tysiącleci.

– Ulepszenia podnoszą poziom, a to dlatego, że sobie z tym poradzimy. Wygląda na to, że boska ręka wprowadza rzeczy tak, jak tego potrzebujemy, i to wyjaśnia, dlaczego „rezonans Schumanna” był tak rzadki. Pracujemy ramię w ramię z boskimi inżynierami tego wszechświata i oni mikromantują sytuację. W grze jest również dużo energii rodzimych zamiarów, ponieważ marzenia przodków realizują się w pełni na tej osi czasu.

– Po latach samokształcenia można poznać tylko niewielką część ich nieograniczonego ja. Jeśli jeszcze nie wybraliście się na tę podróż wewnętrznego poznania, muszę was do tego zachęcić, ponieważ to właśnie tam rozpocznie się cała wasza moc. Jeśli jesteś zaawansowanym weteranem sztuk wewnętrznych, muszę zachęcić cię do kontynuowania studiów, ponieważ, zgodnie z naturalnym porządkiem, zawsze jest o wiele więcej do nauczenia.

20200624_2013363427844355309109274.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie trzeba używać zamiaru ani uzbroić. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Zespół Violet Flame powrócił do fioletu i pozostał w 9, co oznacza, że jest on przygotowany i gotowy do celów transmutacyjnych.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może być wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur uzdrawiający Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200624_2015268155818531164896570.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

W dzisiejszych zadaniach asystować nam będzie „Legion Przewodnika Ducha i Zwierząt”. Te rzeczy podlegają ich jurysdykcji i mogą być najskuteczniejszą opcją w tych bardzo gęsto ziemskich zadaniach. Jak wspomniano wcześniej, w tej chwili odbywa się wiele sabotaży, dlatego musimy pilnie dbać o zdrowie planety.

Archanioł Zophiel przekazał nam zaawansowane informacje o spisku bombowym, który ma wybuchnąć w kilku miastach świata jednocześnie prowadząc do amerykańskich wakacji. W tej sytuacji możemy zrobić kilka rzeczy, ponieważ wiele niewinnych osób doznałoby krzywdy, a to daje nam pełną władzę do interwencji.

Istnieje kilka strategii, które będą działać, ale kombinacja metod będzie najbardziej prawdopodobną aplikacją …

1) Możemy tłumić wszystkie wrogie pożary, które w jakiś sposób wpłynęłyby na wszystkie płomienie ziemi. Odbywa się to poprzez wysłanie jasnoniebieskiej mgły, która okryje ziemię.

2) Możemy stworzyć portal wyjściowy (ponownie wejść z mieczem i tarczą), aby w czasie rzeczywistym wybierać wrogie energie (fizyczne i nie), ale musimy upewnić się, że zdobędziemy KAŻDE duże miasto i zrobimy to w bardzo skuteczny sposób.

3) Zaatakuj myśli stron próbujących to zrobić i zniechęcaj je do próby.

… Wybierz to, co najbardziej ci odpowiada, lub wszystkie, jeśli tak wybierzesz.

Wody Plutona pochodzą z tego samego kosmicznego jeziora, co wody ziemi. Dlatego oryginalne ramy dla naszej wody są bezpiecznie przechowywane w Plutonie. Musimy połączyć oba zbiorniki wodne, aby zresetować pierwotną inżynierię wodną dla Gai. Odbywa się to za pomocą różnych świateł łączących, które połączą wody ziemi i wody Plutona. Po prostu połącz punkt A z punktem B za pomocą następującej sekwencji lampek.

Sekwencja kolorów: biały – różowy – jasnoniebieski – złoty – żółty – zielony – czerwony – czarny – miedziany – brązowy – brązowy – turkusowy – różowe złoto – srebrny – pomarańczowy – indygo – fioletowy – platynowy – diament – tęcza

Jak wyżej tak poniżej, a energetyczne zamieszanie ziemi i wewnętrznej ziemi jest mikrokosmosem tej prawdy. Istnieją konkretne istoty przypisane do inżynierii energetycznej wewnętrznej Ziemi (Agartha), ale z jakiegoś powodu wydają się być nieobecne. Wyślij Agarthę podmuch fioletowego i tęczowego płomienia za 72 liczyć, a następnie zdiagnozujemy sytuację i uzyskamy większą jasność.

ddzx88a-8b751905-413c-4022-b7a3-7e9004bfb116 (1)

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply