Biegnie wiele osi czasu, Blackholes zderzą się, by uwolnić nowe światło, mnóstwo pomocy przychodzi z Oriona

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 10:10 wieczorna brama, w dniu 3D 62620, następujący 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07B2∞-∞T4A7T4A8A9∞-∞I8G8G8G8G8G8∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسیहिन्दी日本人 ~ עברית

20200626_1009252650949877400332688.jpg

– Gaia powraca do ustawienia „Duch” i ma pełną kontrolę nad swoimi żywiołami. Jeśli pozostanie w tym otoczeniu przez dłuższy czas, przejdzie do głębokiej fazy kokonowania, która zwykle kończy się bardzo intensywnym wydarzeniem energetycznym. Nigdy nie jesteśmy pewni, jakie są jej zamiary, twierdzenie, że czasami jest temperamentna, to mało powiedziane.

Jest zbyt wiele linii czasu biegających jednocześnie, i to jest główny powód, dla którego odczuwamy tak ogólne ogólne zamieszanie umysłowe. Umysł rozpoznający nie wie, na której osi czasu się skupić, więc odbija się w tę iz powrotem, aż do osiągnięcia spokoju. Jest to spowodowane ogromnymi wielowymiarowymi energiami zbiegającymi się na Ziemi, ponieważ przynoszą one ze sobą wiele równoległych linii czasu.

Nie żartowaliśmy z powodu intensywności aktualizacji, które potrwają chwilę, zatrzymajcie się, a potem wróć. Nie zaskoczyło nas wiele anomalii Ziemi, mimo że współczesna nauka była przez nich wyraźnie zdezorientowana. Powód tego jest prosty, ponieważ nic z tego nie jest prognozą, informacje te są nam przekazywane bezpośrednio przez administrację stron współpracujących z naszymi legionami.

– Trzy czarne dziury zaraz zderzą się z kwazarem znanym jako „J124942.3 + 344929”, co wpłynie na nas głęboko i bardzo nietypowo. Te trojaczki wprowadzą nowe ulepszenia światła do naszej galaktyki, a także umożliwią dostęp do istot o bardzo dużych wymiarach. To jest dokładnie powód, dla którego zobaczymy napływ energii, do której będzie przyłączony fizyczny powiew.

– Przestrzeń X obwinia ingerencję „UFO” za wybuch ich statku kosmicznego i po pewnym dochodzeniu wydaje się, że jest w tym trochę prawdy, ale nie było to sprowokowane. Jest to ten sam problem, z jakim „The Greys” mają do czynienia z tymi, z którymi handlowali technologią, którzy nie odwzajemnili uzgodnionego sposobu. Otrzymali pełną władzę, by odzyskać swoją własność i uważają, że ich działania były uzasadnione, podobnie jak „Galaktyczna Federacja Światła”.

– Widzimy tyle niepewności w duchowości i chociaż całkowicie zrozumiałe, lightworker musi wznieść się ponad to. Musisz zrozumieć, że twoje umiejętności są gotowe, chętne i zdolne służyć ludzkości. Zaufanie do twoich umiejętności wynika wyłącznie z doświadczenia i praktyki, ponieważ muszą być one dopracowane. Najlepszym sposobem na zaufanie do swoich umiejętności jest regularne ich używanie i odkrywanie, co naprawdę mają do zaoferowania.

– Ciemność wyraźnie działa na naszą korzyść, ale nie mają pojęcia, że to robią. „Nieskończenie rozwijające się źródło twórcy” może wysyłać impulsy do każdego, ponieważ jeśli istniejesz, masz połączenie z „Nieskończenie rozwijającym się źródłem twórcy”. To sprawia, że każdy podlega jego woli, chociaż boski ręka zawsze wyznaje wielki szacunek dla wolnej woli.

– komórki uśpienia „KPCh” miały się wkrótce obudzić na całym świecie, gdy obecny napływ intensywnej energii zniweczył ich plany (dosłownie). Nie wspominając już o tym, że władze odetchnęły za plecami, ponieważ każdy kraj na świecie realizuje swoje plany.

– Mnóstwo energicznej pomocy nadchodzi z sekcji Oriona naszego nieba. Jest to bardzo zaskakujące, ponieważ ten sektor niekoniecznie jest do tego znany. Wygląda na to, że dobrotliwe istoty z tego obszaru uzyskały pełną kontrolę i wprowadzają pozytywne zmiany. To wspaniała wiadomość z zbyt wielu powodów, by ją wymienić, ale jedną z głównych korzyści, na którą chcielibyśmy zwrócić uwagę, jest to, że nie będziemy już widzieć „Pop-up Malevolent Portals”.

20200626_1010593572303476030244856.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie trzeba używać zamiaru ani uzbroić. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego też narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Zespół Violet Flame powrócił do fioletu i pozostał na 9, co oznacza, że jest przygotowany i gotowy do celów transmutacji.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Bierny)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośredniej publiczności z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

(Aktywne i pasywne)
Różdżka struktury Archanioła Yehudiah może zbudować „Schody do nieba” lub dowolną inną metafizyczną strukturę do perfekcji. To narzędzie jest również pomocne w budowaniu pól siłowych ochrony.

(Bierny)
Blask Archanioła Jofiela to piękne narzędzie, które pozwala zabłysnąć naszemu wewnętrznemu pięknu. Jest to świetne narzędzie, ale może sprawić, że ludzie będą się nad tobą zaborczy, ponieważ promieniujące piękno jest bardzo intensywne. Używaj tego narzędzia tylko w zaufanej firmie.

(Aktywny)
Miecz transmutacji Archanioła Sorusha służy tylko do naprawdę złych energii. Jest to zdecydowanie zbyt potężne, aby lekko ustępować, jest stworzone dla najgorszego z najgorszych. Ten miecz przyda się w zadaniu numer trzy.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę używaj tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

(Aktywny)
Różdżka wygód Archanioła Ariela pomaga ci przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikro Skali. Może także przyspieszyć czas, w którym urzeczywistni się coś, co chcesz zamanifestować.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może przynieść dowolną negatywną energię na kolana. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

20200626_1011575838683288320281889.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Mam nadzieję, że dziś zjadłeś swoje „Pszenice” …

Zorganizowana Ciemność stara się rytualnie poświęcić „Planetę Ziemię”, która obejmuje również siebie (tylko po to, aby dać ci wyobrażenie, gdzie są ich głowy). Twoja codzienna energiczna praca przebija ich wysiłki miliard razy, ponieważ ich praca staje się w najlepszym razie amatorska.

Przywódcy KPCh działają jako centrum dowodzenia „zorganizowanej ciemności”, którzy są otoczeni przez swoje osobiste demony. Zniszcz ich otoczenie mieczem i tarczą i pozwól instynktowi przekazać dalsze instrukcje.

Sugestia na temat powyższej sekcji, Możesz wejść, w grupie lub lekkomyślnie porzucić. Oznacza to, że wejdź tam i „Hulk Up” jak szaleniec, lub wejdź z precyzją „Avengers”, tak czy inaczej, będziesz bardzo skuteczny. Są już bardzo słabi i pokonani, kiedy usuniemy ostatni z demonicznych wpływów, zobaczysz, jak niesamowicie szybko rzeczy się rektyfikują.

Na granicy Alaski i Rosji istnieje szczelina czasoprzestrzenna z potworami. Złowrogi gwiezdny statek, który spowodował ten rozłam, musi zostać znaleziony i przyniesiony do „Arcturian Counsel of 9”. Po znalezieniu statku (na granicy Rosji i Stanów Zjednoczonych) otwórz portal, następnie użyj miecza i tarczy, aby wcisnąć statek, a następnie pozwól „Arkturianom” zabrać go stamtąd.

Aby naprawić szczelinę, najpierw użyj tęczowej nici i zszyj szczelinę wiele razy, ponieważ jest to bardzo ciężkie cięcie. Następnie zestal swoją pieczęć za pomocą platynowych płomieni.

W tym momencie musimy aktywować starożytną świątynię w Petrze w Jordanii za pomocą tęczowej błyskawicy i złotych płomieni.

Następnie natychmiast zamknij złowrogą bramę NYC zlokalizowaną na całym obwodzie Manhattanu, najpierw używając „Fioletowego płomienia”, aby uczynić go bardziej wykonalnym, a następnie siłą zawiąż ten portal i zszyj w taki sam sposób, jak w szczelinie czasowej rosyjsko-alaskińskiej.

Na serwerze znanego miliardera znajduje się demoniczna baza danych, którą należy zniszczyć. Przechowuje sygnatury energii do bardzo dużej bazy danych, która jest regularnie udostępniana elektronicznie masom za pośrednictwem technologii.

Najlepszym sposobem na poradzenie sobie z tym byłoby przeciążenie obwodów srebrną błyskawicą. Pamiętaj tylko, że jeśli któryś z maruderów wydostanie się na zewnątrz, musisz poradzić sobie z nimi w starym stylu, z mieczem i tarczą.

petra_by_roblfc1892_dct40g0-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

One comment

Leave a Reply