Archanioł Drah powraca, Wzmacniając wiatry zmian, Smoki wszędzie

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 10:10 rano brama, w dniu 3D 7120, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07B5∞-∞T7A7T7A8A9∞-∞J1H1H1H1H1H1∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200630_1858193274380691858663355.jpg

– Gaia jest w „Hybrydzie – Ogień, Woda i Duch”. Nigdy wcześniej tego nie widzieliśmy i nie mamy pojęcia, co to zrobi na razie. Możemy jedynie założyć, że z Matki Ziemi wyłania się coś nowego i nieoczekiwanego. Zapytamy również Gaię o wszelkie zmiany w jej żywiołach, chociaż teraz nie wydaje się, aby pora była pytana.

– Agendy „Zorganizowanej ciemności” odpierają ich. Zakładali, że mogą zachować kontrolę nad swoimi zamieszkami, teraz idą po swoje rezydencje. Na naszej osi czasu 5D widzieliśmy tę rzeczywistość kilka miesięcy temu, ale nie zdawaliśmy sobie sprawy, ile czasu zajmie manifestacja w 3D, ponieważ nie trwa tak długo, jak w 5D. Jest to wyraźna różnica między osiami czasu i może być widoczna jak dzień, jeśli zwracasz uwagę na Kalendarz.

Oryginalna strategia Ciemności „Zorganizowanej” OD polegała na tym, by przeciwnik zginął własnymi działaniami. Oczywiście to się nie powiodło, a „OD” zdało sobie sprawę, że to, co uważali za łatwe przejęcie, stało się ich ostatecznym upadkiem.

Następnym złowrogim planem z desperackiego think tanku „OD” jest użycie sztucznej inteligencji przeciwko ludzkości. Łatwo to naprawić, ponieważ jak dotąd nie ma sentymentu w żadnych maszynach na ziemi. Tak samo jest, gdy pracujemy nad sytuacjami międzygalaktycznymi, legionowi lightworker bardzo łatwo jest naprawić sytuację, jeśli zajdzie taka potrzeba. Można śmiało powiedzieć, że zapadło się teraz w „Zorganizowaną ciemność”, że nie mogą już kontrolować mas. To ogólnie bardzo dobra rzecz, ale zaostrzy ich desperację.

Aby skomplikować sprawę dla „OD”, płyty tektoniczne będą miażdżyć podziemne bunkry, co oznacza również, że nieuchronnie nastąpi wiele innych trzęsień ziemi. Ilość technologii, którą stracą podczas tych wydarzeń, doprowadzą ich do poziomu niepełnosprawności, którego nigdy wcześniej nie widzieli.

– Archanioł Drah przybył na ziemię po bardzo długiej misji w bardzo odległej galaktyce. To wspaniała wiadomość, ponieważ może łatwo odkryć prawdę i przedstawić ją jak żadna inna. Może także transmutować to, co wykopuje, co czyni go jedną z najbardziej wszechstronnych i potężnych istot na świecie.

– Współczesna nauka mówi o zaginionej galaktyce, nie zdając sobie sprawy, że przenieśliśmy się na linię czasu, w której po prostu nigdy nie istniała. Fakt, że astrofizyka udaje, że fizyka kwantowa nie istnieje, pozostawia astrofizykę bez nóg do oparcia w praktycznym zastosowaniu. Współczesna nauka wymaga gruntownego przeglądu, którego nie można zepsuć. Wydaje się, że wzajemna ocena ustąpiła miejsca zatwierdzeniu osób finansujących badanie.

– Nadchodzące ulepszenia są bardzo męczące i mogą być mylone z wyczerpaniem, gdy w rzeczywistości jest odwrotnie. Dużo wysiłku wymaga strawienie tych nadchodzących energii, które stają się ulepszeniami naszego fizycznego naczynia. Bądź cierpliwy, miły i zdrowy wobec siebie, ciało wiele przechodzi.

– To pewny ruch pędzla sprawia, że magia się dzieje. Musisz mieć duchowe zaufanie w taki sposób, że nawet jeśli utkniesz na bezludnej wyspie, wiesz, że „Nieskończenie rozwijające się Źródło Stwórcy” ma wszystko pod kontrolą. Najłatwiejszym sposobem na obejście tego poznania jest uświadomienie sobie, że jesteście jednym i tym samym i nigdy nie wyrządzicie sobie krzywdy.

– Legion Smoka ujawni swoją obecność w bardzo interesujący i nowy sposób. Leżymy na królestwie, gdzie ich rzeczywistość jest bardzo gęsta, powoduje to połączenie wielu istot, które zwykle nie są znane z interakcji. Spowodowało to, że w sercu galaktyki zagrała piękna nowa piosenka i podobnie jak wielki róg Archanioła Gabrielle, jest ona grana dla wszystkich.

20200630_1859493517173959867436684.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie trzeba używać zamiaru ani uzbroić. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego też narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Zespół Violet Flame znajduje się w „The 9 setting”, co oznacza, że jest przygotowany i gotowy do celów transmutacyjnych.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przebić się. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala zasmakować pozytywnego uczucia lub myśli. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym urzeczywistni się coś, co chcesz zamanifestować.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to sposoby leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może być wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur uzdrawiający Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200630_190101392686499759026666.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Wiele osób na całym świecie nie ma wystarczającej ilości pożywienia, aby ich ciała mogły przetrwać. Bieda zabija każdego dnia miliardy ludzi i cierpi. To jest pandemia, którą można zatrzymać miłością, życzliwością i współczuciem. Masy spoglądają za tym, ponieważ mówi się im, co ich denerwuje, ale zmienimy język ojczysty, zajmując się ich wyższymi sobą.

Możemy zapewnić głodnym zrównoważoną energię, wyobrażając sobie „Złote Brązowe Światło” wchodzące w brzuchy głodnych. Możemy pocieszyć głodne dzieci „białym światłem” i złagodzić smutek dorosłych bezradnych, wysyłając im „różowe światło”.

W miarę jak ciemność staje się coraz słabsza, ubóstwo stanie się bardziej widoczne dla legionów, ponieważ przyczyną ubóstwa jest zorganizowana ciemność. To bardzo intensywna misja uzdrawiająca, która może wywołać smutek empatyczny, dlatego proszę o poradę.

Na tej planecie jest więcej pracy przymusowej, niż można zliczyć. Uwolnij robotników przymusowych, zrywając szare metafizyczne łańcuchy wokół kostek. Jeśli demon trzyma ich w tej rzeczywistości, musisz poradzić sobie z tą istotą za pomocą miecza i tarczy i odesłać ich z powrotem do „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy”. W wielu przypadkach są to te same istoty, którym pomogliśmy z ich głodem.

Kaskada Metatron jest interesującym narzędziem, które jest bardzo skuteczne w manipulowaniu osiami czasu, ale jest tak oczywiste, że uznanie go za zbyt niebezpieczne w przypadku osi czasu 3D. Używanie tego jest jak używanie magicznego pędzla, bardzo szybko zmieni krajobraz i będzie przeciwstawiał się logice. Aby skorzystać z tego narzędzia, zobacz mnóstwo kolorów spływających kaskadowo do celu. To nie jest narzędzie do transmutacji, to urządzenie przejściowe, więc używaj go mądrze. Dziś użyjemy tego na ziemi do 72 obliczeń. Możesz czuć skłonność do używania tego na mniejszych rzeczach, ale jeśli nie masz nic przeciwko, aby sprawy stały się bardzo dziwne, użyj czegoś innego.

Wiatry zmian nadciągają na nas, nie pozostawiajcie wątpliwości w boskim krajobrazie i ujawnijcie naszą wolę, wyobrażając sobie jasnoniebieski wiatr przechodzący przez ziemię dla 72 hrabiów.

forever_ago_by_gydw1n_de0d3xq-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply