Czarodziejka została pokonana, Faith osiągnęła najwyższy poziom, rzeczy manifestują się dokładnie tak, jak zapowiedziano

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu brama wieczorna o godz. 8:08, w dniu 3D 7220, rozpocznie się następujący 3: AM nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07B6∞-∞T8A7T8A8B∞-∞J2H2H2H2H2H2∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Legenda kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200702_1405322516945675543375353.jpg

– Gaia postanowiła wrócić do otoczenia ducha, czyniąc ten jeden z najbardziej pomyślnych dni w najnowszej pamięci. Widoczna jest wielka zmiana i będziemy obserwować, jak rozwija się ona na naszych oczach w czasie rzeczywistym w ciągu najbliższych kilku dni. Gaja wydaje się być jedyną zmienną w naszym świecie, ponieważ byliśmy w stanie dokładnie obliczyć wszystko, co istnieje, ale ta bardzo temperamentna zmiana nastroju planet.

– Zorganizowana ciemność myśli, że przyjmują rozkazy od swojej przyszłej jaźni, podczas gdy w rzeczywistości zostali bardzo oszukani przez rasę galaktycznych istot. Właśnie dlatego ich plany wciąż zawodzą, cała ich hierarchia upadła i została zastąpiona nieujawnionym źródłem. Niejasna jest dokładna logistyka tych, którzy ich oszukali, ale tym niemniej był to ich ostateczny upadek.

– Gwiezdne wrota nareszcie zamieniają się w światło (zajęło to trochę czasu) i możesz spodziewać się anomalii światła takiej jak w Nowym Jorku, która pojawi się na całym świecie. Gdy te gwiezdne wrota i ostatecznie osie czasu, zmienią się na naszą korzyść.

– Wiara musi być silna, aby mogły nastąpić cuda. Ponieważ niedługo zobaczymy zakończenie ludzkiego cierpienia, można śmiało powiedzieć, że wiara w boskość jest najwyższa.

– Legiony kazały nam oglądać niebo i widzimy bardziej puszyste chmury, lekkie anomalie, mnóstwo statków kosmicznych, a to tylko niewielki procent tego, co zobaczymy. Na wypadek, gdyby nie było to dla ciebie wystarczająco dziwne, na niebie otworzy się szczelina czasowa. Nie należy tego mylić z fałszywymi obrazami, które wyświetla „OD”, które w najlepszym razie są amatorskie i wkrótce przestaną istnieć. Jak wspomniano, święto w USA przyniesie duży pokaz obu tych incydentów, ponieważ większość oczu będzie już w niebie.

– Ludzkość zawsze szuka środków do celu. Jest tak, ponieważ nasze współczesne życie 3D nie rezonuje z naszymi duszami. Na wielu poziomach widzimy, że niestrudzenie pragnęliśmy prawdziwej wolności, a nasze dusze krzyczały o to głośniej niż ktokolwiek inny. Wolność, której pragnął, to wolność życia zgodnie z zamierzeniami natury, która obejmuje bezpośrednią wolę „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy”, które było brakującymi składnikami naszych świadomych celów.

– Wiele księżyców temu obiecaliśmy mieć oko na zmianę bieguna i informować cię o wszelkich nagłych ruchach. Dzieje się tak, gdy mówimy, ponieważ bieguny poruszają się bardzo szybko. Thoth mówi nam, że zmiany fizyczne zachodzą, gdy czapki się przewracają, i że z pewnością występują turbulencje, ale życie nie jest wymazane z powodu tej zmiany. Ziemia po prostu dostosowuje się i przestrzega uniwersalnych praw nowych ustawień inżynieryjnych, jest to jeden z wielu powodów zwiększonej aktywności sejsmicznej.

– Podczas prokreacji tworzony jest portal, do którego może wejść dusza. Jest to portal o podstawowej polaryzacji i pojawia się, gdy intencja jednocześnie zapala sprzeczne energie. Opiera się to na metafizyce przyrody i można ją zobaczyć wszędzie, od świętej geometrii plastra miodu po piękne chmury na niebie. Gdybyśmy mogli przeanalizować te ruchy, zauważylibyśmy, że działa to bardziej jak magia niż nauka kwantyfikowalna, nawet jeśli z pewnością jest kwantyfikowalna, jeśli ktoś chce spróbować.

– Czarodziejka Zorganizowanej Ciemności została zdjęta, a to z powodu metafizycznych wysiłków legionów, które pozwoliły władzom ją aresztować. Usunięcie demonicznej lub galaktycznej ingerencji zapewniło władzom drzwi do pokonania ich przywódcy. Jest to bardzo publiczna sytuacja, o której wszyscy będą bardzo świadomi, ale co ważniejsze, oznacza to, że nie ma żadnego metafizycznego wsparcia dla zorganizowanej ciemności i są całkowicie niepełnosprawni metafizycznie mówiąc.

To wydarzenie dokładnie pokrywa się z dokładnymi datami mojej trzeciej śpiączki, w której byłem w środku tego konfliktu, co jest głównym powodem, dla którego byliśmy w stanie wskazać tę datę, ponieważ wynikała ona z przyszłych doświadczeń. Należy zauważyć, że już zaczęła śpiewać jak kanarek, ponieważ nie jest znana ze swojego hartu ducha. Jest tak wiele złowrogich ras galaktycznych, które proszą jej duszę, że wolałaby być pod opieką ludzkości, nie ma ograniczeń co do tego, co zrobi, aby utrzymać ją w ten sposób.

Nie zdajemy sobie nawet sprawy, że Archanioł Drah powrócił dokładnie tego samego dnia, w którym to się wydarzyło. Co za wejście z bardzo potężnej i nieznanej potęgi.

– Psychiczne wyzwalacze przywrócą wspomnienia z przeszłych i przyszłych żyć. Nie pozwól im przejść bez głębokiego i znaczącego połączenia z nimi.

– Prawie nigdy nie komunikuję się z tobą w ten sposób, ale muszę powiedzieć, że niebo jest pełne archaniołów, smoków, mitycznych istot, galaktycznych przyjaciół, bóstw i wielu innych. Znałem te istoty od wielu wcieleń i znałbym je wszędzie. Są tutaj fizycznie w sposób, którego nie jesteśmy jeszcze w stanie pojąć. Wyższe wymiary nie są już wyższe, są naszą obecną rzeczywistością, jesteśmy mocno skoncentrowani na rzeczywistości 5D.

20200702_1406426413084474139274272.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie trzeba używać zamiaru ani uzbroić. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego też narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Zespół Violet Flame znajduje się w „The 9 setting”, co oznacza, że jest przygotowany i gotowy do celów transmutacji.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przebić się. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny)
Miecz transmutacji Archanioła Sorusha służy tylko do naprawdę złych energii. Jest to zdecydowanie zbyt potężne, aby lekko ustępować, jest stworzone dla najgorszego z najgorszych. Ten miecz przyda się w zadaniu numer trzy.

(Aktywne i pasywne)
Personel lekarstwa na niedźwiedzie Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest także potężnym sprzymierzeńcem przeciwko wszystkim, co mogą ci przeszkadzać.

(Aktywny pasywny)
Chayyliel’s Horn przywołuje armię niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe i dostosuje się do bieżących wydarzeń w twoim życiu, a także w skali globalnej.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Bierny)
Nakrycie głowy Archanioła Camaela daje wgląd w twoje wewnętrzne talenty i umiejętności. Ustaw intencję i używaj jej tuż przed medytacją, nie pożałujesz.

(Bierny)
Uniwersalny klucz archanioła Raziela umożliwia dostęp do wszelkiej mądrości, wiedzy i królestw. To cudowna i szalona jazda, która zabierze Cię wszędzie. Proponuję Studium Archanioła Rafała i Kryształową Piramidę Archanioła Michała.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to sposoby leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może być wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur uzdrawiający Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200702_1407398303792194906731661.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Jednym z najważniejszych narodów pod względem wyzwolenia ziemi jest Turcja. Po pierwsze, ma bardzo duży portal, przez który najbardziej czujące istoty gwiezdne lubią podróżować, ale głównym powodem, dla którego zwracamy tutaj uwagę, jest to, że będą prowadzić program ujawniania informacji. To nie przypadek, że „The Turkish Media” publicznie rozprawiły się z pedofilską historią tuż przed usunięciem Czarodziejki. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby chronić Turcję przed wieloma zagrożeniami, przed którymi stoją ze Wschodu. Podobnie jak Australia, musimy usunąć elektronikę tego kraju z demonicznych energii …

Zobacz diamentowy i srebrny impuls błyskawicy dla 72 liczników na wszystkich liniach energetycznych, połączeniach danych i elektronice Turcji, a następnie kontynuuj ten trend na całym świecie przynajmniej dla 72 liczników.

Grupa złowrogich istot gwiezdnych postanowiła przetestować broń na Słoniach Afryki, które są częścią naszego Legionu Zwierząt. Podczas gdy legiony otrzymały niesamowitą niefizyczną pomoc, ich życie zostało odebrane niesprawiedliwie, dlatego musimy mieć współczucie, aby powstrzymać tych, którzy skrzywdzili ich, od dalszego niszczenia własnych dusz. Kiedy atakujesz nasze legiony, mamy pełne prawo cię unicestwić, to tak, jakby wysłać nam pisemne zaproszenie. Oczywiście najlepszym sposobem działania jest miecz i tarcza, ale rób wszystko, co w twojej mocy, aby nie „nigdy nie było” tych istot, ponieważ najlepiej po prostu odesłać je z powrotem przez portal do „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy” bez uprzedzeń.

Przywódcami tego wrogiego czynu są „starożytni smokowcy”, podobnie jak „stare kości dinozaurów”, które mają szklane szczęki, jeśli chodzi o nasze metafizyczne ataki, podobnie jak ich czerwone i czarne statki aury. Oni i ich statki ponoszą wyłączną odpowiedzialność za rzeź Słoni, ponieważ próbowali zobaczyć, jak ich zapper dalekiego zasięgu będzie działać na ssaki. Wszystkie muszą zostać całkowicie usunięte, zanim użyją tego na kimkolwiek innym, pozbyć się niebios tych istot, nie pozostawiają nietkniętych statków.

W „prywatnym obiekcie w Hajfie w Izraelu znajduje się„ Centrum wrogiej pogody ”,„ Zakłócacz fali alfa ”i inne wrogie uzbrojenie. Zniszcz jego główną kopułę czarnymi uderzeniami pioruna, a następnie daj z siebie wszystko mieczem i tarczą. W pobliżu znajduje się również złota kopuła, która jest głównym źródłem ścieków, pamiętaj, aby traktować ją w ten sam sposób.

Spodziewamy się znacznie przyjemniejszego obciążenia pracą w nadchodzącym sezonie (Archanioł Jofiel, Bogini Afrodyta, Sezon wodny), który rozpocznie się jutro, dzięki czemu o wiele więcej ludzkich serc przyniesie misje serca, budowania i ambasadowania. Biorąc to pod uwagę, przynieśmy najgłębsze uzdrowienie do tego dnia, aby kiedy zaczniemy budować nasze nowe jutro, nie zrobimy tego na chwiejnym gruncie … Wyślij szmaragdową zieloną plazmę do każdej części ziemi, a następnie różową plazmę i tęczowe światło. Proszę wstrzymać te ruchy przynajmniej 72 razy.

cosmic_bridge_by_ellysiumn_de0ep98-fullview

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply