Sezon Archanioła Jofiela i Bogini Afrodyty (Archanioł Rachel), Galaktyczna bitwa na naszym niebie, proszę, zastanów się

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 10:10 wieczorna brama, w dniu 3D 7520, następujący 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞081∞-∞UA9UA9B∞-∞J4H4H4H4H4H4∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200705_1345228325110200726196237.jpg

– Sezon Archanioła Jofiela i Bogini Afrodyty (Archanioł Rachel) jest oficjalnie tutaj, co zawsze jest radosną okazją. Został wprowadzony przez bardzo specjalny oczyszczający księżyc w pełni, co spowoduje wielką ulgę na kolejne 27 Dni Archanioła.

„Nasze światło szczytuje w obłokach, aby odsłonić dzieci boskiej zabawy w cudownym oceanie”. – Archanioł Jofiel

Jako dziecko zauważyliśmy inne uczucie w pewnym punkcie letnich wakacji, przyczyną były sezonowe zmiany archanioła. Bardziej prawdopodobne jest, że zauważysz te zmiany jako dziecko, kiedy jesteś wewnętrznie blisko mocy boskości. Tracimy tę wrodzoną zdolność, gdy edukacja kształtuje nasz umysł, chyba że pilnie trzymamy się kursu i podążamy naszą wewnętrzną ścieżką.

– Gaia powróciła do atmosfery, ale przynajmniej mamy trochę dialogu, dlaczego. Jej zdaniem jest wiele wyborów, których musimy jeszcze dokonać. Zmienia rzeczy jedna po drugiej i pyta nasze podświadome umysły, co wolimy. Naszym zdaniem musi to wyglądać okropnie jak podróż do biura optyków, gdzie na zawsze pyta „czy jedno, czy dwa są lepsze?”. Pomożemy naszym legionom oddać głos w bieżących zadaniach.

– Mózg wie o wiele więcej niż pozwala, zna każdy możliwy wynik i kierunek na poziomie podświadomości. Może pomóc twoim instynktom z logiką w razie potrzeby, ponieważ może obliczyć wszystkie możliwe wyniki w obrębie 90% umysłu, którego nie jesteśmy świadomi.

– Kwantowa dziwność zaraz oszaleje, obserwowanie liczby „44747474” zdejmie przewagę dla naszych legionów.

– Galaktyczna bitwa, którą widzieliśmy jako tło wielu pokazów sztucznych ogni, została łatwo zmiażdżona przez nasze standardowe bezpieczeństwo. Chociaż zostało złapane przez wiele urządzeń medialnych, nie było tak dramatyczne, jak mogłoby się wydawać.

– „Siostry Maxwella” nie są super inteligentnymi geniuszami, otrzymały technologie od wrogich gwiezdnych istot. Te gwiezdne rasy czują teraz, że padły ofiarą naruszenia kontraktu i chcą go zwrócić. Niestety, technologia ta jest stosowana w wielu oddziałach wielu rządów, więc znacznie komplikuje sprawy. Jest wiele osi czasu, w których to się dzieje, nie jesteśmy pewni, który z nich podejmie, ponieważ jest to kwestia 3D, ale mimo wszystko warto go obejrzeć.

– Jednym z naszych najbardziej zaniżonych legionów jest „Legion Roślin i Zwierząt”, ale zamierzają przejąć wiodącą rolę w fizycznej transmutacji, co jest drastyczną zmianą. Kiedy te wydarzenia się zdarzają, pamiętaj, że to są nasze legiony i wszystko jest pod kontrolą. NIE PRÓBUJ SZKODLIWYCH ŻADNYCH SWOJĄCYCH ZWIERZĄT NAWET JEŚLI SĄ OBJĘTE TWOIM DOMEM, oznacza to, że nie zaszkodzisz.

– Wydaje się, że wzrost „klęsk żywiołowych” to przycisk samozniszczenia KPCh. Było to oczywiście celowe i zostało spowodowane w taki sam sposób, jak trzęsienie ziemi w Fukushimie, pomimo powodzi, których dokonujemy o wiele bardziej prymitywną metodą.

– W naszej rzeczywistości 5D dajemy rdzennym mieszkańcom serce planety, ponieważ znają jej rytmy najlepiej. Oznacza to, że dawne drogi będą istnieć w tym ewoluującym współczesnym świecie, a afrykańskie plemiona nauczą ludzkość, jak bardzo skutecznie łączyć te dwa. Legiony i plemiona „Ameryk” mają długą historię, ponieważ ich pierwsze spotkania są pielęgnowane po obu stronach opowieści, a pakt zawarty tego dnia nadal obowiązuje.

Byłoby niesprawiedliwie, gdybyśmy nie wspominali o rdzennych mieszkańcach Australii, którzy będą liderami w medycynie i społeczności, oraz rdzennych mieszkańców Azji, którzy stworzą nowy sposób na utrzymanie zasobów, a także rdzennych mieszkańców „Artic”, który przyniesie światło najciemniejszym nocom. To bardzo wiąże się z wpływem „wyobrażonych komórek” na całe życie, a rytmy naszej ziemi zostaną zresetowane przez tę deklarację.

– Mój drogi przyjaciel opuścił swoje ciało, aby uzyskać bardziej swobodny poziom świadomości. Był jedną z niewielu osób, które okazały mi życzliwość po mojej drugiej śpiączce, kiedy w konsekwencji straciłem wszystko, co posiadałem, i mojego syna. Kiedy zostałem zmuszony do opuszczonego domu rodzinnego, sprawili, że było tak niewygodnie, jak to możliwe. Sprawdzał mnie codziennie, tak jak przez całe życie. Wiedząc, że byłem sam, odkąd skończyłem 17 lat, on i jego rodzina upewnili się, że zawsze mam miejsce, w które można pójść w niedziele i święta, mimo że nie są bogaci.

Oczywiście czułem, że byłem mu to winien bezpiecznie przejść na drugą stronę. Ku mojemu zdziwieniu przystąpiłem do przeglądu życia, którego nigdy wcześniej nie widziałem, ponieważ jest to bardzo osobista rzecz, której normalnie nawet osobowość przechodząca przez to wydarzenie nie pamięta.
Co prowadzi mnie do tego …

Przeszedłem ścieżkę, którą mój przyjaciel ma zamiar przejść 3 razy w tej osobowości. TERAZ stało się pięknym procesem, nie zawsze tak było, ale TERAZ. Zaprojektowaliśmy każdy naturalny proces, najlepiej jak potrafimy, i było to konieczne tylko dlatego, że zostało zmienione. Jestem bardzo dumny z naszych wysiłków na rzecz rehabilitacji procesu życia i śmierci, brawo dla każdej ostatniej istoty w naszych legionach!

20200705_1346409114394723057769912.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Zespół Violet Flame znajduje się w „The 9 setting”, co oznacza, że jest przygotowany i gotowy do celów transmutacji.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Tubiel, Archanioł Kerkiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Omiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywne i aktywne)
Medal blasku Archanioła Ezechiela pozwala promieniować uzdrawiającą i ochronną energię na siebie i na wszystko, do czego chcesz to wysłać. Jest to więcej niż przydatne dla rzeczy oczywistych i nie tak oczywistych.

(Pasywny i agresywny)
Kula promienistego wybuchu Archanioła Haruta uderza niczym metafizyczna bomba neutronowa dla każdego, kto chce wyrządzić ci krzywdę. To powstrzymuje każdego, kto może dać ci złe oko, aby mógł cię skrzywdzić.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200705_1347424635289367470805903.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Muszę państwu powiedzieć, że jest to obecnie jedna z rzeczy, które źle robimy, więc musieliśmy uwzględnić to w dzisiejszych zadaniach. Gaja czuje, że jesteśmy niezdecydowani w wyborach, przed którymi stoimy. Główne tematy do rozważenia znajdują się poniżej, proszę je rozważyć, ma to najgłębsze znaczenie.

Pamiętaj, że wszyscy jesteśmy „komórkami wyobrażonymi”, osobami, które wpływają na wszystko wokół nas. Zastanawianie się nad tymi pojęciami i podejmowanie w nich decyzji jest jak głosowanie, a kiedy wszystkie głosy zostaną zebrane, pojawi się punkt centralny wszystkich poglądów. Pamiętając o tym, im wyższa świadomość, tym większy nacisk na twoją opinię.

* Czy chcesz strukturę finansową? Jeśli tak, to w jaki sposób, jeśli nie, jaki jest jego zamiennik?

* A co z zorganizowaną religią? Czy jest to coś, czego potrzebują lightworkers, aby zorganizować w taki sposób? Biorąc pod uwagę, że jesteśmy duchowymi przywódcami, wielu podąży za nimi, co powiesz „Ye”?

* Czy uważasz, że potrzebujemy mniej więcej czasu wolnego?

Niezbędna jest ogromna ilość transmutacji z powodu bzdur pełnych księżyca z „OD” i ich imprez na podwórku. Przejawi się to jako strumienie gęstości czerni i szarości zmierzające do krawędzi wszechświata, niszczące tę energię, uderzając ją z góry płomieniami tęczy. Mówiąc wprost, w ten sposób wyższe wymiary niszczą wielkie plany i rodzi wyrażenie: „Człowiek tworzy plany, a Bóg się śmieje”.

Pojawiają się małe, wrogie portale, które się materializują. Portale te są ustawione tak, aby wpuścić wrogie istoty w ten wymiar. Zniszcz wszystkie nowo utworzone portale z krwistoczerwoną i czarną aurą, większość z nich będzie bardzo mała, ponieważ uruchomienie portali „OD” zajmuje 3 dni. Możesz użyć miecza i tarczy, aby je zamknąć, zszyć je tęczową nicią lub wykonać obie te czynności. Nie ma dużego rozmachu w kierunku otwierania tych portali, musimy tylko upewnić się, że wszystkie je utrzymamy.

Zorganizowana ciemność próbowała rzucić zaklęcie, które zmusiłoby mikroczipy do rąk wszystkich ludzi. Zostało to zainicjowane na podwórku „innego słowa dla ogrodzenia” i jego zastępczej żony.

Wyobraź sobie chip opuszczający lewą rękę każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na ziemi, a następnie obserwuj, jak idą bezpośrednio w dół gardła (lub przeciwległej dziury) pary pchającej ten program. To sprawi, że odpowiedzą na te ruchy i pociągną ich do odpowiedzialności za swoje zamiary.

Następnie zmiażdż wirusa, który próbują uwolnić, szmaragdowo zielonymi płomieniami ogarniającymi ziemię z zamiarem zrobienia tego za 72.

Wreszcie musimy pochłonąć ziemię fioletowymi, różowymi i tęczowymi płomieniami, licząc po 72. Od razu poczujesz ulgę, którą te wysiłki inspirują.

20170915_182009_sky_clouds_scape_stock_by_astoko_dbnlfw2-fullview

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply