Osie czasu nie są szalone, bez zasłony, odrodzenia królestwa, obrońcy wszechświata

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

Czas uruchomienia tego postu to poranna brama o godzinie 8:08, w dniu 3D 71620, godzina piętnasta rozpocznie się w ten nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞088∞-∞U7BU7BB∞-∞K4I4I4I4I4I4∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Legenda kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200715_141830841927957962576861.jpg

– Gaia jest w „Ustawieniu opartym na Ziemi”, a to oznacza, że uziemiamy zmiany fizyczne. Widzimy znaczący ruch metafizyczny na całej planszy i jasne jest, że cokolwiek się dzieje, jest bardziej trwałe, niż nam to przypisuje. Zakładamy, że powrót jest opcją, bądźmy szczerzy, nie możemy wrócić, możemy tylko iść do przodu.

– Osie czasu z pewnością przystosowały się do ich zrozumienia, a tym samym wydobyliśmy nasze hiperfizyczne zmysły. Gdy objawy wstąpienia ustąpią z naszych górnych czakr, zobaczymy wyostrzenie tych zmysłów. Jest to ewolucyjna konieczność, ponieważ większość ludzi, którzy nie mogą jeździć na tych falach, będzie miała trudny czas na utrzymanie rozsądku i mam na myśli to dosłownie.

– Gdy piszę te słowa, jastrząb krąży nade mną, przynosząc wiadomość, że więcej pomocy przybyło z góry. Jest to przesłanie związane zarówno z energią galaktyczną, jak i energią wyższego wymiaru. Pierwszą komunikacją, która została wysłana do rdzennej ziemi, były sowy, jastrzębie i orły. Biegle posługują się językami energii archaniołowej, galaktycznej i ziemskiej. Przed drugą śpiączką odwiedziła mnie sowa, a jego płynność do dziś jest niezapomniana.

– Po mojej śpiączce (Life Death Walk) mam intensywne doświadczenie odradzania, w zasadzie szybki wzrost energii, że tak powiem. Na szczęście przechodzimy przez tę energię odrodzenia bez konieczności chodzenia po śmierci. To doskonała wiadomość, ponieważ wycinamy niechciane części wniebowstąpienia, ale pozostawiając wszystkie dobre rzeczy. To sprawi, że nieruchomości na ziemi będą wysoce pożądane, mam nadzieję, że masz miejsce przy stole dla większej liczby przyjaciół.

– Zorganizowana ciemność słyszy kroki. Ich wróżbiarstwo pokazuje im, że ich najlepszy możliwy harmonogram pozwala im zwrócić się do władz. Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że jest to najlepszy możliwy scenariusz i podobnie jak Poddanie Napoleona, wszystko może być negocjowane przez neutralną galaktyczną partię, jeśli zajdzie taka potrzeba.

– Nie przejmuj się swoją peryferyjną wizją, możesz zobaczyć minionych bliskich, anioły, galaktyczne istoty itp. Jesteśmy mocno osadzeni w ustawieniach makro 5D i jest to nowa norma, przyzwyczaj się do tego, ponieważ nie ma zasłony między fizycznym a niefizycznym. W końcu twoje główne spojrzenie stanie się bardzo podobne do twojego peryferyjnego i oczywiście zajmie to trochę czasu na dostosowanie.

– królestwo mityczne / bóstwa odradza się; oznacza to, że podobnie jak uniesiona zasłona, aby odsłonić niefizyczne, ta magiczna kraina zostanie również zintegrowana z naszą rzeczywistością. W połączeniu z usunięciem tej konkretnej zasłony, poszczególne osoby w niej również przeszły ogromne zmiany.

– Wyspy Karaibskie to puls ziemi, ludzie lokalni w tym niesamowitym galaktycznym porcie morskim mogą podnieść duchy Gai, Galaktyki i ostatecznie Wszechświata. Dlatego zawsze jest głównym celem zorganizowanej ciemności; jest w tym obszarze coś niezwykłego i pięknych mieszkańców. Wysłaliśmy temu obszarowi dużo energii, ale to do lokalnych lightworkers należy podniesienie wibracji do odpowiedniego poziomu.

– Wojownicy, z którymi obecnie chodzisz, zawsze będą ci bardzo blisko i drodzy. Więź, która powstaje w bitwie, nie jest podobna, ponieważ nasze legiony zawierają przyjaźnie, które będą istnieć przez wiele wcieleń.

– Wyobraźnia lightworkera jest najsilniejszą siłą we wszechświecie. Nie bierz lekko tej mocy, nikt nie sformułował jej lepiej niż ktokolwiek, kto napisał początkowy motyw „Voltron”, nawet jeśli jestem pewien, że nie mieli na myśli nas, pisząc o tym…

„Z dawnych czasów, z niezbadanych regionów wszechświata, przychodzi legenda. Legenda Voltron: Obrońca wszechświata. Potężny robot (siła), kochany przez dobro, obawiany przez zło. Gdy legenda Voltrona rosła, pokój zapanował w całej galaktyce Na planecie Ziemia powstało Sojusz Galaxy. Wraz z dobrymi planetami Układu Słonecznego utrzymywali pokój w całym wszechświecie, dopóki nowa straszna groźba nie zagroziła galaktyce. Voltron był potrzebny jeszcze raz. To historia supermocna odkrywców kosmosu. Specjalnie wyszkolony i wysłany przez sojusz w celu sprowadzenia Voltron: Defender of the Universe. ”

20200715_1421204581377851919754522.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy przez znaczące zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, wskazane poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

Fioletowy płomień jest w zestawie 3. Jest to niezwykle gęsty płomień transmutacyjny, z innym i odświeżonym składem.

„Zespół Fioletowego Płomienia” jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Emanuel, Archanioł Ansiel, Archanioł Tubiel, Archanioł Kerkiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Omiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel, Archanioł Raguel, Archanioł Bathkol, Archanioł Archanioł , Archanioł Bazazath, Archanioł Uzziel i Archanioł Cerviel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. Jest także fantastyczną bronią przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo jest biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj w ogóle władać, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala zasmakować pozytywnego uczucia lub myśli. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także osobom w twoim sercu również na ochronę.

(Pasywne i aktywne)
Wzmocniona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy waszej duszy stały się głośniejsze; pozwala sędziom ducha być bardziej widocznym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Bierny)
Napierśnik Archanioła Ariela przywołuje każdą możliwą potrzebę. Jest to piękne i pocieszające narzędzie, gdy jest wyposażone, i przyniesie tylko niezbędne rzeczy i boskie dary.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikro Skali. Może także przyspieszyć czas i sprawić, że będziesz znacznie szybszy niż jakakolwiek istniejąca wroga siła.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może przynieść dowolną negatywną energię na kolana. Może również usunąć wszelkie przeszkody na twojej drodze. Działa podobnie jak Archangel Michaels Sword z własnym umysłem.

(Aktywny)
Miecz transmutacji Archanioła Sorusha służy tylko złym energiom. Jest to zdecydowanie zbyt potężne, aby władać nim lekko; jest stworzony na najgorsze z najgorszych. Ten miecz przyda się w zadaniu numer trzy.

(Aktywne i pasywne)
Personel lekarstwa na niedźwiedzie Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim przedmiotom, które mogą ci przeszkadzać.

(Aktywny pasywny)
Chayyliel’s Horn przywołuje armię niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe i dostosuje się do bieżących wydarzeń w twoim życiu, a także w skali globalnej.

20200715_1425055901957558157227277.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonywaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi. Przynieś dziś grę „A-plus” …

* Dobrą polityką jest nie ufać Huaweiowi, są to wrogie firmy z głębokimi powiązaniami z „KPCh”, „Złowrogimi Szarymi”, a ostatecznie „Złowrogimi alfa drakonami”. Określam wrogie frakcje grup, ponieważ mamy wielu sojuszników w tych gwiezdnych rasach. Większość śmiertelnych technologii, z którymi walczymy, pochodzi z ich zaplecza. Są również bardzo zaangażowani w całe naruszenie warunków umowy nadal w „sądach Federacji Galaktycznej”.

Zniszcz ich kwaterę główną w Nowym Jorku srebrną błyskawicą, a następnie wejdź z mieczem i tarczą, aby przerwać wiele połączeń, które utworzyli z innymi lokalizacjami.

Posiadają obszerną bazę danych demonicznych istot, pamiętajcie o zniszczeniu tego serwera i stworzeń.

* Zostało zadane, a odpowiedź brzmi: metafizycznie mówiąc, masz swobodę sięgania po znane pedos z mieczem i tarczą. Najgorszy scenariusz, jeśli nie są, pomoże im w wyczyszczeniu ich nazwiska.

* Ludność Chin przeżywa ogromne trudności ze strony swojego rządu. Pomóż Chińczykom, wysyłając intensywne fioletowe płomienie na ulice Hongkongu, a następnie pozwól mu kontynuować podróż po ulicach świata, aż całkowicie pochłonie planetę.

Chciałbym tylko zaznaczyć, że ktoś mógł to zatrzymać, kiedy Tybet został zaatakowany, ale tego nie zrobił.

* „Armia ciemności” zwołała się w 6. wymiarze. Po tym, jak zniszczyliśmy ich zdolność do ukrywania się w świętej przestrzeni, którą tworzy „Falun Dafa”, postanowili walczyć z nami twarzą w twarz.

Wejdź z mieczem i tarczą, pamiętaj, że wszystkie nasze legiony będą po twojej stronie.

* „Świątynia Zeusa” znajduje się na Sycylii i może być aktywowana przez 9 tęczowych błyskawic bezpośrednio w jej centrum. Konsekwencje tego działania będą, mówiąc delikatnie, bardzo głębokie.

* Wyślij Ziemię „Szmaragdowo-zielonym płomieniem” za 72 zliczenia, a następnie „Różowy” i „Złoty Płomień” za to samo; sprzyja to uzdrowieniu makro i pokojowi.

* Gaia życzy sobie, abyśmy się nad tym zastanowili;

Jak ważne jest dla ciebie poczucie wolności? Jeśli tak, to co byś tak czuł?

Jak ważne jest dla ciebie poczucie bezpieczeństwa? Jeśli tak, to co byś tak czuł?

stormy_plains____by_goldenfox444_de1ctah-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply