3D zauważa naszą oś czasu 5D, błędnie interpretowane pojęcie, zejście w szeregach, Święty Fioletowy Płomień

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

Czas uruchomienia tego postu to poranna brama o 8:08, w dniu 3D 71020, godzina piętnasta rozpocznie się w ten nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞084∞-∞U3BU3BB∞-∞KIIIII∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 Polski German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200709_1807415411873116141797224.jpg

– Gaia jest teraz w „Ustawieniu Ziemi”, utrwalając wybory, których dokonujemy w naszym świadomym umyśle. Większość z was zauważyła, że zmiany klimatu zmieniają się w oparciu o decyzje podjęte w zaciszu własnego umysłu. Czy czujesz się wyjątkowo potężny, a poza tym jeszcze ważny?

Dzięki naszym wysiłkom udało nam się zharmonizować kalendarz Archanhgeliczny i teraz zostaliśmy umieszczeni bezpośrednio w środku wydarzeń, które przyniosą świat fizyczny 5D. Ciężka praca i staranność z wczorajszych zadań zwrócą się wielokrotnie, ponieważ szybko prześledzą nas do zaktualizowanego środowiska 5D. Musimy zdawać sobie sprawę, że nie jest to droga słońca i tęcz, lecz droga głębokich i długotrwałych zmian.

Jesteśmy na osi czasu, w której efekty Mandeli są łatwe do kwantyfikacji, dlatego znaleźliśmy co najmniej 2 kolejne brakujące dni, co daje nam w sumie 3 z 9. Możesz poczuć je u swojego wyższego administratora, trudno to opisać po prostu spójrz na siebie.

– „The Schuman” odbiera piosenkę z innej galaktyki i to niesamowite, co się dzieje. Energia, która jest do nas wysyłana, jest tak piękna, a teraz, gdy jest kwantyfikowalna i wizualnie słyszalna, można z łatwością zrobić głęboką sztukę, dostosowując się do niej.

– Musimy skorzystać z okazji, aby wskazać błędnie rozumiane pojęcie duchowości nowej ery. Ten, w którym zniechęcasz się do rozważania wszystkiego, co może być postrzegane jako negatywne. Głoszone jest, że jeśli pomyślisz o czymś, czego nie chcesz, będziesz miał „przyciągać” się do siebie. Jest to nie tylko logistycznie fałszywe, ale także niebezpieczne, ponieważ pozwala innym świadomie wybierać dla ciebie makro. Przez większość czasu ci, którzy mają moc wyboru makro, mają mniej niż czystą intencję, a ta specyficzna filozofia nowej ery jest niczym więcej niż sprytnym sposobem na kradzież władzy.

Nie zrozum nas źle, wyraźnie możesz kształtować swoją rzeczywistość (robimy to codziennie), ale potrzeba na to czegoś więcej niż zwykłej myśli. Mamy doświadczenie w pracy z parametrami tej mocy i jest to wyraźnie więcej „długopisów w ręku”, niż może w to uwierzyć filozofia New Age. Kiedy potrzebujemy deszczu, przychodzi deszcz, kiedy każemy górom się ruszać, one biegną, ale dzieje się tak tylko dlatego, że mamy do tego boskie prawo. Miejsce, w którym działamy, wykracza poza krajobraz uniwersalnego prawa, a dziedzina, w której przewodniczymy, obejmuje wszystko ponad i poniżej. Musieliśmy wejść w świadomość, w której było to możliwe, ta moc nie poprzedza ciężkiej pracy i wysiłku, jaki trzeba opanować.

– Ludzie w 3D zaczęli zgłaszać, że widzą inną Ziemię na niebie, to są osie czasu 5D odsuwające się od osi czasu 3D. Ciekawie będzie zobaczyć, co odzwierciedlają dla nas z ich perspektywy, gdy zmiana ta staje się dla nich coraz bardziej oczywista.

– Praca zorganizowanej ciemności staje się niechlujna i jest wyraźnie zakodowana. Powodem tego jest duży rozdźwięk w działach „Rozrywka OD” i „Polityka OD”. Chodzi o to, że jeśli poszczególne frakcje z twojej grupy mają ukryte plany przeciwko innym frakcjom, nie będziesz miał zbyt dużej szansy na sukces. Mówi się, że jeśli chcesz przejąć wyspę, spal łodzie. Oznacza to, że nie w pełni zaangażowali się w swoje własne plany i jest to lekcja dla wszystkich obserwujących, aby odnieść sukces zarówno ty, jak i twoja załoga, muszą w 100 procentach poświęcić się celowi.

20200709_1803107801609671688109259.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

Fioletowy płomień nigdy nie był tak cięższy niż ten dzień. Fioletowy płomień jest w zestawie 6 z co najmniej 33 archaniołami na zadaniu, które nie obejmują stacji ziemi, które ma sześciu specjalistów strzegących fioletowego płomienia, trzymaj się mocno.

„Zespół Fioletowego Płomienia” jest następujący i nie ma szczególnej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Tubiel, Archanioł Kerkiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Omiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel, Archanioł Ragiel , Archanioł Machdiel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Bazazath i Archanioł Cerviel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj w ogóle władać, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Bierny)
Boutonniere Archanioła Iofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają do twojego życia najwspanialszych ludzi, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami. Zasadniczo jest to szczęśliwy wzmacniacz.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, na wypadek gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym organizatorem imprezy.

(Bierny)
Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala zasmakować pozytywnego uczucia lub myśli. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także osobom w twoim sercu również na ochronę.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

20200709_1806305091817687606237000.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

* Istnieje wiele „wrogich strumieni świadomości”, które mają różne pochodzenie, ale wszystkie działają w ten sam sposób. Zasadniczo jest to strumień procesów myślowych, które mogą kogoś opętać i doprowadzić do skrajnie negatywnych sytuacji i działań. W eterze strumienie te przypominają bladą taffy i można je zniszczyć mieczem i tarczą. Powinieneś fioletowy płomień pozostałości po ich zniszczeniu, ponieważ te rzeczy wydają się mieć zdolności regeneracyjne.

* Na prośbę Legionów Galaktycznych w Izraelu czują, że nadchodzi tam duża gęstość … Rozświetl Izrael intensywnymi fioletowymi płomieniami co najmniej 72. W okolicy jest także więcej niż kilka wrogich kopuł , przeładuj ich fioletową błyskawicą, a następnie wejdź z mieczem i tarczą.

* W Aleppo znajduje się podziemna, wroga baza, w której przebywa wielu wrogów ludzkości. Użyj ciężkiego fioletowego płomienia, a następnie wejdź z mieczem i tarczą. Pamiętaj, że jest tam również wiele złych, niefizycznych istot, dlatego dobrą strategią jest zabranie ich w pierwszej kolejności.

* Iran wkrótce rozpocznie wojnę z wrogiem, który używa portalu do strzelania z broni na ich ziemi. Ten portal nie jest z tej ziemi, ale jest pośrednio powiązany z naszym ulubionym reżimem powodującym problemy „KPCh” i ich mało prawdopodobnym „sojusznikiem z Bliskiego Wschodu”. Próbują namówić Iran na wojnę z krajami, w których potajemnie wypowiedzieli wojnę.

* Wola rdzennej ludności z pewnością odgrywa dużą rolę w kształtowaniu świata jutra. Wzywają do głębokiego uzdrowienia ziem, które mają być podawane bezpośrednio do gleby. Wydaje się, że chemikalia (Chem Trails) rozpylone w powietrzu zainfekowały glebę. Użyj portalu w stylu lejków, aby przesiewać gęste cząsteczki z ziemi, a następnie nasycić glebę szmaragdowym zielonym światłem, licząc 72.

* Wciąż jest zbyt wiele dzieci będących ofiarami handlu ludźmi, aby je policzyć, i najczęściej znajdują się one w kontenerach na całym świecie. Oczyściliśmy wiele tuneli, ale góry dzieci potrzebują natychmiastowej pomocy, ponieważ są pozostawione na śmierć w kontenerach transportowych. Pomóż im znaleźć ratunek, umieszczając złoty symbol nieskończoności na trzecim oku, a następnie podtrzymaj ich wróżby, wysyłając brzuchy złotobrązową plazmę i światło. W przeszłości odnieśliśmy ogromny sukces z tego rodzaju misjami, więc proszę o zaufanie do tego bardzo gęstego zadania.

20200709_by_lali_lilou_de0zryp-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply