Archanioł Ariel, Witaj w domu, przycinanie osi czasu

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie publikacji tego postu 11:11 Poranna Brama, w dniu 3D 52620, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu postępuj zgodnie z tym równoległym na całym świecie, aż dotrze do czasu lokalnego.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞071∞-∞R3A5R3A6A7∞-∞G7E7E7E7E7E7∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人עברית

 

20200525_1919057459980517176934200.jpg

– Gaja jest „Dominującą Duchem” i najprawdopodobniej będzie tam dla wielu wschodów słońca. Nie ma innego wyjścia, ponieważ Gaia wzywa najpotężniejsze aktualizacje i pliki do pobrania, mimo że już ustanowiła nowe rekordy. Nieprzypadkowo oznacza to bardzo pomyślny i pełen akcji sezon Archanioła Ariela, który przynosi szybkie zmiany i pozytywną obfitość wszystkich rzeczy.

– Przychodzące i wychodzące energie, które zapewniają nam ulepszenia, zostały nazwane „Witaj w domu Energie Niebios” i mówiąc metaforycznie, właśnie to. Proroctwa, na które czekamy, przejawiają się w każdym istniejącym wymiarze, pamiętajcie, że potrzeba trzeciego oka, aby zobaczyć wszystkie te ruchy wyraźnie.

– Gaia wyjaśniła, że obecnie w jej obiektach znajdują się 4 główne centra naturalnego trzęsienia ziemi, Afryka Północna, Europa, Azja Południowa oraz zachodnie wybrzeże i Ameryki. Jest to istotne stwierdzenie, ponieważ wiele naszych trzęsień ziemi nie jest naturalnych, a mówiąc nam o tych miejscach, potwierdza fakt, że trzęsienia ziemi są z jej boskiej ręki. Wyjaśniła również doskonale, że ekstremalne warunki pogodowe również będą rosły, więc proszę o poradę. To ogłoszenie jest konieczne, ponieważ toczyła się wojna przeciwko wszystkim rzeczom naturalnym, wydarzenia te przywrócą boską wolę do naszych fizycznych wymiarów raz na zawsze.

– Na osi czasu makr, w której się obecnie znajdujemy, nastąpią wyraźne i oczywiste punkty zwrotne. Chwile te są gigantycznymi wydarzeniami historycznymi, które mają się wkrótce objawić, i będą na skalę „Boston Tea Party”, „Pearl Harbor” i „Czarnobyl”, co oznacza, że to wydarzenie jest tak duże, że przyszli historycy nie mogą go zignorować . Jest to zdarzenie makro i obejmuje wszystkie znane ramy czasowe, ponieważ są one związane z wolną wolą wyborów ludzkości, a zatem nie mogą być zmienione przez żadną siłę zewnętrzną. W Stanach Zjednoczonych zostanie to podpalone przez niemożność przeprowadzenia uczciwych wyborów, ale prawdę mówiąc, będzie to jeden z ostatnich frontów, który się zapali. Istnieją konkretne rozwiązania tego problemu, ale należy je wdrożyć, zanim sprawy wymkną się spod kontroli i nie jest to prawdopodobny scenariusz.

Inne ważne wydarzenie makro na tej osi czasu z pewnością wywoła wiele, ponieważ widzimy rozdzielenie frakcji w ramach „Galaktycznej Federacji Światła”. Zaczęliśmy widzieć, jak to się dzieje, wraz z utworzeniem bardzo aktywnego „Sojuszu Sirian – Plejadan i Arcturian”, który był przyjaznym i opartym na współpracy pół-separacją. Federacja zobaczy, że segregowane grupy stają się coraz bardziej powszechne, a niektóre z nich będą bardziej niezadowolone, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.

– Nigdy nie można ukończyć studiów, ponieważ nauka jest zawsze obecna, pojęcie linii mety dla edukacji jest barbarzyńskie. Mamy obsesję na punkcie zakończeń, a ponieważ systemy edukacji ludzkości są tak bolesne, uczeń opuszcza granice systemu edukacji z całkowitym przeznaczeniem na poszukiwanie wiedzy. Zorganizowana edukacja wymaga gruntownego przeglądu, ponieważ jest to duży powód, dla którego byliśmy tak zahamowani jak rasa ludzka.

– Twoi wysłannicy światła są jak twój niefizyczny zespół prawny, który kłóci się w imieniu wszystkich rzeczy w twoim interesie. To nie jest tak czarno-białe, jak może się to wydawać, i czasami twoi wysłannicy muszą dopilnować, aby walki, które sam sobie postawiłeś, dotarły na twoją ścieżkę, tak jak prosiłeś o nie. To bardzo trudna praca i nie przypomina roli anioła stróża w twoim życiu. Muszą widzieć twój najwyższy cel przez cały czas, i przez większość czasu jest to bardzo trudna droga do przebycia, ale muszą cię utrzymać.

– Archanioł Tzedikiel złożył obietnicę, aby zapewnić sprawiedliwość na wszystkich talerzach obiadowych na całej planecie. To jasne stwierdzenie, że będziemy mieli bardziej zrównoważony i współczujący świat, na który czekamy po tym, jak wszystko zostanie powiedziane i zrobione.

20200525_1923496342141767864700537.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma mocny ciąg 9, ale rozluźnił się na tyle, aby skorzystać z innych możliwości. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kamienny miecz Archanioła Muriela to dynamiczna broń, która może wykorzystać moc ziemi. Ten miecz jest w stanie przywoływać i tłumić trzęsienia ziemi, a także zapewnia spokój aktywnemu wulkanowi.

(Bierny)
Nakrycie głowy Archanioła Camaela daje wgląd w twoje wewnętrzne talenty i umiejętności. Ustaw intencję i użyj jej tuż przed medytacją, nie pożałujesz.

(Bierny)
Uniwersalny klucz archanioła Raziela umożliwia dostęp do wszelkiej mądrości, wiedzy i królestw. To cudowna i szalona jazda, która zabierze Cię wszędzie. Proponuję Studium Archanioła Rafała i Kryształową Piramidę Archanioła Michała.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200525_1920084051286864074699116.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Utrwalamy i izolujemy nasze oś czasu makro 5D, dlatego musimy dalej niszczyć niższe osie czasu, które kończą jazdę. Kiedy spojrzysz na kontinuum czasoprzestrzenne, zobaczysz wiele pasm czasu (linii czasu), są to metafizyczne interpretacje, które pomogą twojemu poznającemu umysłowi zidentyfikować to, co widzi. Jeśli nie znasz tej pracy, użyj miecza i wytnij wszystkie napotkane linie czasu o ciemnych i gęstych kolorach.

Podczas gdy czekamy na określone wydarzenie, które opisaliśmy wcześniej, będziemy używać jasnoniebieskiej chłodzącej plazmy, aby ograniczyć wpływ tych zdarzeń na „Czyste serca”. Proszę pochłonąć ziemię jasnoniebieską plazmą chłodzącą dla liczby 72, aby zmniejszyć niepotrzebne cierpienie.

Wspominaliśmy, że przygotowujemy grunt pod niektóre duże metafizyczne projekty budowlane. Kontynuując tę drogę inżynierii, położymy podwaliny pod wspaniały cud naszej galaktyki. To powiedziawszy, „The Rainbow Grid Overlay Assission” było wielkim sukcesem, teraz musimy wnieść więcej „Power Flow” do Overlay, wysyłając Diamentową Błyskawicę przez jego żyły.

Następnie możemy ręcznie połączyć naszą tęczową nakładkę z centrum galaktyki. Proszę przeplataj tęczową powłokę Ziemi ze złotą siatką galaktyczną w centrum naszej galaktyki (Serzi).

our_new_home_by_whendell_d7lxfnt-pre

Dzisiejsza medytacja jest ćwiczeniem w strefach odczuwania i absorpcji energii, ciesz się!

Leave a Reply