Idealna niestabilność księżyca, to nie przypadek, wzmocnienie „ręki, która karmi prawo

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

Ten post został wysłany przez poranną bramę o godzinie 8:08, w dniu 3D 7720, o 15.00 rozpocznie się ten nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞082∞-∞U1BU1BB∞-∞J5H5H5H5H5H5∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Legenda kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200706_1514563744309607341522054.jpg

– Gais jest obecnie w atmosferze ducha wody i jeśli nadal będziemy dokonywać świadomych wyborów, ona będzie nadal iść do przodu. Naprawdę chce mieć swój wkład i wydaje się, że tematem przewodnim tego dnia jest to, że jeśli zmierzymy się z trudnymi wyborami i ujawnimy nasze preferencje, góry natychmiast się poruszą. Będziemy nadal pytać Gaię o to, na jakie kwestie ona potrzebuje wyjaśnienia, ale muszę zachęcić was do dalszego rozważania pytań, które zadaliśmy wczoraj, i mnóstwa innych, które się pojawią.

Aby uosabiać to, o czym mówię, wczoraj był dokładnie dzień, w którym serce planety zostało zwrócone rdzennym mieszkańcom ziemi. Jest to również dokładny dzień, w którym rurociąg Dakoty został zmiażdżony, a następnego dnia bankructwo największej firmy szczelinującej na świecie, najwyraźniej nikt nie czytał, że to przypadek. Jeśli chcesz ująć to w proroctwo, zrób to, z pewnością ma zastosowanie.

Jesteśmy najpotężniejszą siłą metafizyczną w galaktyce, a kiedy jesteśmy decydujący, nie ma nic, czego nie moglibyśmy osiągnąć. Problem w tym, że (i odsyłam do PONOWNIE do wczorajszych zadań) jest to, że nie rozumiemy, czego chcemy. Wszyscy musimy kierować naszym wewnętrznym filozofem w nadchodzących sezonach, aby być najbardziej skutecznym.

– W ciągu całej naszej księżycowej metafizycznej pracy odpowiednie kolumny w naszym kalendarzu powróciły do idealnego wyrównania. To wspaniały znak naszej staranności i precyzji, nasze legiony stają się dobrze naoliwionym mechanizmem Wszechświata, ku czci drużyny.

Anomalie księżycowe i ogromne zmiany inżynieryjne planety zbiegną się ze sobą. Wiele osób donosiło o zauważeniu księżyca poruszającego się do przodu, na boki i do tyłu, ziemia magnetyczna i elektryczna drastycznie się zmieniła, a zatem porusza się po całym miejscu. Jest bardzo możliwe, że w nadchodzącym sezonie straci swoją siłę przyciągania w miarę przesuwania się biegunów, ale pozostaje to do zobaczenia. Niestabilność, jaką wykazuje księżyc, to dokładne ustawienie, w którym musi być, i bez wątpienia przeżyje okres metamorficzny w tym sezonie.

– Doskonałość nie jest boskim pojęciem, odbijamy wszechświat z powrotem jak boskie lustro, ale która strona odzwierciedla to, do kogo. To powiedziawszy, mamy zlecić ucieleśnienie tego pojęcia boskiej doskonałości w niezwykły i głęboki sposób, ponieważ indywidualność naprawdę stanowi cel naszego istnienia.

Osoba w stroju jednorożca, pijąca sok z marynaty, trzymająca do góry nogami parasol, odtwarzająca ostatni odcinek „Złotych dziewczyn” w deszczowy dzień w Tuscon, służy Wszechświatowi znacznie lepiej niż jakakolwiek tak zwana „normalna osoba” ” jest. Dzieje się tak, ponieważ boski taniec ma różnorodną doskonałość, a kompletność osiąga się tylko poprzez indywidualność, która została nam dana przez całość „Nieskończenie rozwijającego się Źródła Stwórcy”.

– Galaktycznie rzecz biorąc, jeśli nie spojrzysz obiektywnie na naszą historię, większość z nich jest całkowitym zawstydzeniem. Nie zawsze byliśmy życzliwi, szczerzy i wybiegający w przyszłość. Mamy okazję zweryfikować wszystkie te rzeczy, stając się bezpośrednim kanałem „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy”. Kiedy odniesiesz sukces ze swoją częścią wyzwolenia ziemi, potwierdzasz całą historię jako część ścieżki do realizacji.

– Aby wdrożyć wymierne prawo, które pozwala na przestrzeganie wolnej woli, ujawniliśmy prawo, które zwraca zamiar energetyczny z powrotem każdemu, kto narzuca swoją wolę innej osobie. Nazywa się to „The Ręka, która karmi prawem”, co powoduje, że ta kontrolująca energia bardzo szybko strzela. Zostało to w większości wdrożone z powodu programu szczepień, ale jest również przydatne w takich czasach.

– Trzęsienia ziemi w amerykańskich bazach wojskowych nie są aktami natury. Są to te same przyczyny, które powodują „trzęsienia ziemi w Fukushimie” i trzęsienia ziemi, które w tej chwili niszczą Chiny. Dopóki inny rząd nie obudzi się na agresywność KPCh, KPCh będzie zwiększać swoje ataki z użyciem broni sejsmicznej, energetycznej i opartej na technologii i nie będzie dyskryminować swoich celów ataku.

– Wow, jest wiele klonów spacerujących i nie tylko celebrytów, ale także wielu z naszego życia osobistego. Nie otrzymaliśmy żadnych wymiernych przesunięć osi czasu, które wywołałyby efekt Mandeli, ale nie możemy również wykluczyć tej możliwości.

20200706_151727-13018430203076500368.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Zespół Violet Flame jest w ustawieniu „Lavender 3” po tym, jak zostaje w „ustawieniu 9”. Jest to interesujące skrzyżowanie, ponieważ lawenda wywołuje spokój, ale „Ustawienie 3” to ciężkie ustawienie transmutacji.

„The Violet (Lavendar) Flame Team” to: Archanioł Agla, Archanioł Harahiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Omiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdaron, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel , Archanioł Bathkol, Archanioł Machdiel i Archanioł Aeshma.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

(Bierny)
Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala zasmakować pozytywnego uczucia lub myśli. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Bierny)
Boutonniere Archanioła Iofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają do twojego życia najwspanialszych ludzi, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami. Zasadniczo jest to szczęśliwy wzmacniacz.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, na wypadek gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym organizatorem imprezy.

(Bierny)
Nakrycie głowy Archanioła Camaela daje wgląd w twoje wewnętrzne talenty i umiejętności. Ustaw intencję i użyj jej tuż przed medytacją, nie pożałujesz.

(Bierny)
Uniwersalny klucz archanioła Raziela umożliwia dostęp do wszelkiej mądrości, wiedzy i królestw. To cudowna i szalona jazda, która zabierze Cię wszędzie. Proponuję Studium Archanioła Rafała i Kryształową Piramidę Archanioła Michała.

(Bierny)
Zbroja Archanioła Fa rosnących powrotów zwróci wszystkie sentymenty wysłane do ciebie wzmocnione w niewyobrażalnej ilości razy. Jest to idealne narzędzie do wyposażenia, gdy jesteś w dużej grupie ludzi, tak jakby ktoś cię błogosławił, działa również w taki sam sposób, jak ktoś robi coś przeciwnego.

20200706_151553-12294302678475140502.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Na ziemi znajdują się dwa gigantyczne ślimaki, jedno lubi pozostać na końcu Long Island w stanie Nowy Jork, a drugie bardzo często odbija się od Węgier do USA. Uderz ich wszystkim, co masz (mieczem i tarczą) i obserwuj, jak wiele problemów Ziemi po prostu magicznie znika.

Aby ukończyć naszą trifectę, w South Tucson znajduje się wroga twierdza, również uderz ją tym, co masz.

Dżumę dymieniczą można łatwo naprawić za pomocą „Orange” i „Emerald Green Flames”. Możesz również użyć tęczowego płomienia, aby zachować dobrą miarę.

Jest więcej do powiedzenia na temat aktywacji naturalnych prądów elektrycznych w powietrzu, niż możemy to wyartykułować. Właśnie dlatego zapalimy te prądy elektrycznymi niebieskimi iskrami i pozwolimy im rozprzestrzenić się na całym świecie. Wystarczy złapać jeden z tych strumieni i zapalić je!

Elektryczność, którą zapaliliśmy w Egipcie, jest gotowa do wykorzystania, ale znowu nie jest przypadkiem, że rebeliancki legion niedawno wydał dokument o Egipcie. „Pomieszczenia pustki”, o których mowa, to pomieszczenia kontrolne znajdujące się w wyższych wymiarach. Po prostu podróżuj do pustki wewnątrz piramid w Gizie (i ogólnie w Egipcie) i zobacz energię piramid wystrzeliwujących ze szczytu i podróżujących po całym świecie. Za pomocą tej metody możesz łatwo aktywować wszystkie inne świątynie i punkty mocy, więc nie zapomnij zrobić tego samego dla „Chavín de Huantar”, Peru i czegokolwiek innego, co cię wzywa.

the_cosmic_eye_by_ellysiumn_de0sroz-fullview

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply