Inne cienie samych siebie, magnetyczne anomalie Marsa, południowoamerykańscy lightworkers

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie wysyłania tego postu 11:11, w dniu 3D 6220, następnego 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż dotrze do twojego czasu lokalnego.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞076∞-∞R8A5R8A7A8∞-∞H2F2F2F2F2F2∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200602_185635758754308424014827.jpg

– Wygląda na to, że kokonowanie Gai obudziło Ra, to powinna być ciekawa seria wydarzeń. Zwykle koordynują w jakiś sposób, ale wydawało się, że to bardzo długi skupisko. Innymi słowy, Ra jest przebudzony, świadomy i gotowy zmienić wszystko w bardzo dramatyczny sposób w imieniu Gai.

– Oczywiste jest, że musimy bardzo wyraźnie unikać niestabilności osi czasu 3D. Próbują wypracować swoje miejsce w wieloświecie i wyraźnie muszą podjąć wiele kroków, aby to osiągnąć. Większość lightworkerów przechodziła zmiany stopniowo (chociaż tak się nie czuło), ale nie jest tak samo dla osób na osi czasu 3D. Potrzebują dramatycznego wydarzenia zmieniającego świat, aby spotkać się z nami w wyższych wymiarach, dlatego musimy nadal pozwalać, aby ich świat był taki, jaki jest. Jest to wydarzenie wybrane przez wielu, którzy się w nie angażują, ale pamiętajcie, że nawet w boskiej kolejności z góry. Im więcej będziemy obserwować (ale nie będziemy angażować) w tę sytuację, tym bardziej będzie to widoczne.

– (… jak obiecano wczoraj) W fizyce kwantowej wiemy, że istnieją wszystkie możliwości, ale możemy być świadomi tylko jednej z nich na raz. Chociaż niektórzy są świadomi w więcej niż jednym miejscu, jest to rozmowa, którą musimy przeprowadzić w późniejszym terminie, ale dla wszystkich celów i celów tej rozmowy załóżmy, że jest to jedna perspektywa.

Inne nas samych cieni istnieją tylko na poziomie kwantowym i nie wpływają bezpośrednio na nasze życie, ponieważ na tych liniach czasu po prostu gramy rolę i jej nie doświadczamy. Wprowadzając to do naszego codziennego życia, widzimy tylko cienie istot istniejących na osi czasu 3D, nie mają one wolnej woli i odgrywają rolę tylko dla tych, którzy są w tej chwili świadomi. Potrzebna byłaby ogromna ilość rozeznania, aby dowiedzieć się, kto jest kim, jeśli to jest dla ciebie istotne.

– W połączeniu z bieżącymi wydarzeniami pola magnetyczne Marsa wykazują interesujące zjawisko, ponieważ są nieregularne i wydają się robić, co im się podoba. To pole magnetyczne może być bardzo intensywne lub nieistniejące, ale nie jest to oznaką śmierci planety, a bardziej wskazuje na to, że żyje wyjątkowo. Mimo że jest to oksymoron, elektryczne anomalie magnetyczne w naszej galaktyce są powszechne, ale te na Marsie są naprawdę wyjątkowe. Drugą rzeczą godną uwagi jest to, że te marsjańskie strumienie magnetyczne nie są izolowane w niektórych obszarach planety i pojawią się i znikną bez ostrzeżenia.

– Są ludzie, którzy znają niepokoje społeczne. Ludzie planujący te wydarzenia doskonale zdawali sobie sprawę, że ta prognoza astrologiczna już naturalnie wywołałaby niepokoje społeczne. Saturn w Wodniku miał La Riots, Pluton w Koziorożcu miał Rewolucję Amerykańską, a Neptun w Rybach widział upadek Rzymu, wszystkie pozycje astrologiczne tych wydarzeń są teraz zbieżne. Jest to bardzo potężny zestaw trojaczków, które mogą być obecne w tym samym czasie, ale nie ma to znaczenia dla naszych osi czasu 5D, ponieważ jesteśmy zaangażowani w zbyt wiele podświadomych superpozycjonowania, aby wpłynęło to na naszą percepcyjną rzeczywistość.

– Nie ma zbyt wiele sukcesów, które mogą przynieść z nieokiełznanym gniewem. Wyraźnie walczycie przeciwko własnym interesom, walcząc przeciwko bliźnim. Ludzie, którzy cię zniewolą, są problemem, wszyscy inni są w tym samym zespole. Mamy nadzieję, że niższe ramy czasowe mogą to zrozumieć, zanim same się zniszczą.

20200602_1855092092554948096752977.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma mocny ciąg 9, ale rozluźnił się na tyle, aby skorzystać z innych możliwości. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
(Artemis) Płonące strzały Diany są agresywnym ostrzałem ognistych strzał, które trafiają we wszystkie cele, zanim wyrządzą szkodę tobie lub twoim interesom.

(Aktywny długi lub krótki zasięg)
Miecz Bogini Ateny jest wszechmocny w zupełnie inny sposób niż Miecz Archaniołów, jej może zamienić coś w kamień i rozbić go jednym zamachem. Jeśli przebijesz zbroję mrocznych serc tym mieczem, natychmiast połączą się one z twoimi siłami. Działa to również świetnie do niszczenia dużych kieszeni energetycznych, takich jak te widoczne w dzisiejszych zadaniach.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, co napotka. Jest niezwykle skuteczny do użytku w życiu i w nieożywionych rzeczach, co czyni go niesamowitą bronią przeciwko elektronice. Przenosi również ciemne energie na legendarnym poziomie.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Bierny)
Nakrycie głowy Archanioła Camaela daje wgląd w twoje wewnętrzne talenty i umiejętności. Ustaw intencję i użyj jej tuż przed medytacją, nie pożałujesz.

(Bierny)
Uniwersalny klucz archanioła Raziela umożliwia dostęp do wszelkiej mądrości, wiedzy i królestw. To cudowna i szalona jazda, która zabierze Cię wszędzie. Proponuję Studium Archanioła Rafała i Kryształową Piramidę Archanioła Michała.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200602_185744476988146678130520.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Jak wyraźnie wskazano, nie jesteśmy w stanie pomóc w sprawie niepokojów społecznych. To znowu kwestia wolnej woli, i dotyczy to również związanych z tym konsekwencji. Nie oznacza to, że nie możemy usunąć demonicznych wpływów z tłumu. Po prostu uderz każdego, kogo chcesz sprawdzić, metafizycznym uderzeniem mieczem w pień mózgu. Jeśli są czyste, otrzyma błogosławieństwo, jeśli nie, dostaną usunięty byt i ból głowy.

W przypadku ciemnych, których nie ma w ciele, idź do nich z mieczem i tarczą i upewnij się, że wychodzą przez portal wyjściowy.

Wspominaliśmy, że królestwo owadów przyłączyło się do naszych legionów. Ci, którzy są częścią naszych legionów, nie boją się wydarzeń wokół nas. Szarańcza jest wysyłana do pracy w naszym imieniu, wysyłaj jej światło, dzięki temu wiedzą, jak odróżnić nas od swoich celów. Archanioł Elyon powiedział nam, że to się wkrótce wydarzy, ponieważ jest on zwykle odpowiedzialny za tego rodzaju rzeczy.

Zniszczyliśmy energetyczną twierdzę ciemności jako pośrednią konsekwencję naszej ogólnej pracy. Teraz celowo wykonując to zadanie, przekonamy się, że moc i wydajność są niewiarygodne …

Cel: Frankfurt Niemcy, Filadelfia Pensylwania, Fort Worth, Tx i Potosi, Boliwia z portalami wyjściowymi i fioletowymi płomieniami. Należy zauważyć: kiedy zapytaliśmy, dlaczego Ameryka Południowa nie ma tak dużych, gęstych obszarów, powiedziano, że dzieje się tak, ponieważ Majowie i gwiezdne rasy, z którymi współpracowali, bardzo dobrze zaprojektowali ten kontynent. Z sieci Ameryki Południowej można czerpać wiele korzyści, dlatego tak ważne jest pozyskanie jak największej liczby lightworkers przy dzisiejszych zadaniach z Ameryki Południowej.

To nie jest część zadania, ale istnieje trend, w którym uzdrowiciele często wykonują prace energetyczne przez cały dzień … Po prostu uświadamiając.

ascent_by_nexumorphic_ddr2m0o-fullview

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply