Jak korzystać ze swoich supermocarstw – świątynie świadomości, przesłanie Archanioła Ariela, dlaczego dzwonią twoje uszy

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie pisania tego postu 12:34 Brama, data 3D 52220, nowy 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu postępuj zgodnie z tym równoległym na całym świecie, aż dotrze do czasu lokalnego.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06B5∞-∞RA4RA5A6∞-∞G4E4E4E4E4E4∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200521_1228364291370406015237684.jpg

– Gaja jest mocno zamknięta w żywiole Ducha, co oznacza, że z energetycznego punktu widzenia bierze ona na siebie ster. Zwykle przywołuje Ra (nasze słońce), kiedy to robi, ale jasne jest, że Ra jest siłą uspokajającą w tym równaniu. Oczywiście Ra jest również obecny w kalendarzu, ale to tylko wzmacnia jego nową rolę.

– Niektórzy ludzie myślą, że są ponad naturą, podczas gdy w rzeczywistości są naturą. Walka z naturą to walka z własnymi interesami. Nie ma oddzielenia istoty od planety, którą zamieszkuje. Gdy istota wkracza na planetę: atmosferę, siatki i systemy podtrzymywania życia, są one na zawsze bezpośrednio ze sobą powiązane, szczególnie gdy ją zamieszkują.

– „Świątynie Świadomości” to miejsca / w świadomości, w których możesz udać się, by zarządzać boskimi mocami w niezwykle skuteczny sposób. Innymi słowy, dostępne są centra oparte na odczuciach, w których można zarządzać określonymi supermocarstwami. Wyrocznie starożytnej Grecji opisują uczucie, które mieli przed swoimi wizjami. Czasami wywoływały to uczucie i w ten sposób wywoływały te wizje do woli. Tak samo jest z mocami telekinetycznymi, elementarnymi lub innymi, z każdą mocą związana jest specyficzna strefa uczuć, a kiedy możesz przywołać to specyficzne uczucie, możesz przywołać tę konkretną moc.

– Dzwonienie w uszach będzie dominującym objawem wniebowstąpienia w tej chwili, gdy nasze strefy słyszenia dostosowują się do wzrostu częstotliwości. Innymi słowy, dostrajamy się do innej stacji, a dźwięk nie jest jeszcze dostrojony. Kiedy to w końcu się skończy, pojawią się nowe i niesamowite dźwięki dla podniebienia ludzkości.

– WOLA może być, ale CZAS może nie być. Musimy zrozumieć, że musimy być pilni w naszej mentalności, czas jest spostrzegawczy, a jeśli utkniesz w złym postrzeganiu, nic nie pójdzie gładko. Jest to jeden z głównych powodów, dla których przestrzeganie daty kalendarza archaniołowego jest tak ważne, ponieważ kiedy odłączymy się od rytmów 3D, nasze wyczucie czasu staje się nienaganne na 5D, i w ten sposób rozpoczyna się prawdziwa magia.

„Pij z kieliszka w zaufaniu; napełni go boski” – Ariel

– Kule ogniste widoczne na Rezonansie Schumanna są zaskoczeniem tylko dlatego, że Schumman był w stanie go podnieść. Mówiliśmy wam codziennie, że będzie się pojawiać w nowy i ekscytujący sposób, więc dla was nie było to zaskoczeniem. Ta szczególna anomalia jest spowodowana aktualizacją, która nadchodzi z Andromedy i jest dużą częścią przyczyny konfliktu w tym regionie. Ta energia uciekła, aby połączyć się z ludzkością w tej boskiej przestrzeni i czasie.

sr-last5861797449917937699.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame znajduje się w najsilniejszym zestawie 9 w historii. Jest to siła makro jak żadna inna, a ich zdolność do zmiany będzie niesamowita do oglądania, co najmniej. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Abraxos, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Adanchiel, Archanioł Galizur, Archanioł Abrasdashon, Archanioł Dabriel, Archanioł Dalquiel i Archanioł Dardard.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wkracza do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować.

(Bierny)
Boutonniere Archanioła Iofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200521_1233018820021580415074899.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makr, dlatego ten format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Zakłócona jest delikatna równowaga, nasze dzisiejsze działania są zlecane przez wszystkie zaangażowane strony.

Płyty tektoniczne pod Oceanem Indyjskim falują na kawałki, co jest spowodowane masywnymi napływającymi energiami, przyspieszającym przesunięciem biegunów i wznoszeniem się dwóch wielkich mas lądowych. To sejsmiczne zdarzenie może potencjalnie spowodować największego Sunami w naszej historii. Musimy przestrzegać ścisłego protokołu uspokajającego różowego światła na Oceanie Indyjskim. Wyobraź sobie różowe światło skupione na Oceanie Indyjskim i promieniujące na wszystkie inne zbiorniki wodne od tego miejsca, proszę przytrzymaj co najmniej 72 liczyć.

Musimy pomóc w utworzeniu lejka poniżej ogromnej powodzi w stanie Michigan w USA. Lejek ten powinien być srebrny i spiralny w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby zapewnić prawidłowy drenaż, ponownie przytrzymaj przez co najmniej 72 zliczenia.
Następująca prośba była możliwa dzięki wielu nadchodzącym ulepszeniom i możesz spodziewać się bardzo komunikatywnego świata przyrody, który ujawni się w bardzo bliskiej przyszłości z tego powodu. Zwierzęta Afryki proszą o ingerencję w liczne naruszenia praw zwierząt i praw człowieka na tym obszarze. To długoterminowe zadanie zaczniemy od pochłonięcia kontynentu afrykańskiego intensywnymi fioletowymi płomieniami, a następnie szmaragdowo-zieloną plazmą, jak zawsze zaleca się, aby utrzymać je co najmniej 72.

20200521_1229406571813639871675566.jpg

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply