Jesteśmy ZAWSZE 6000 kroków przed Ciemnością, Kim są czterej jeźdźcy, nagły ruch Polaków

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0M4AM7AA∞-∞B9AAAA∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Kalendarz Legenda ~ Wersja YouTube ~ 中文版 ~ Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ Ελληνικά ~ English Version

20200322_1236327985739706698652962.jpg

Gais dominuje nad duchem, ale ma również wpływ wody, o czym świadczy również stała kontrola, którą wykazuje. Najwyraźniej czuje się znacznie lepiej i była w stanie uzyskać pełną kontrolę nad swoimi funkcjami. Jest to również zsynchronizowane z boską esencją i czasem otwarcia bramy „AAAA”, która ma dwie bramy pomocnicze „AAA” i „AA”, z których wszystkie są wyłącznym na ziemi punktem centralnym odżywiania, który zaprasza również 5d ( i wyższe) kody świetlne do wprowadzenia. Ta brama nie została otwarta od czasów Atlantydy i od tego momentu będzie miała bezpośredni wpływ na rośliny i zwierzęta. Oznacza to również, że Atlantyda i Lumeria wykonują bezpośredni ruch do nieba w boskiej synchronizacji.

screenshot_20200321-2307483853006618291987512.pngCzterej jeźdźcy, którzy zorganizowali ciemność, próbowali zmusić ludzkość do stworzenia poprzez wydzieliny ich podświadomości, zamanifestowali się w czterech asteroidach, które będą przenosić ulepszenia DNA do naszej atmosfery. Wskazuje to na to, jak dobrze opanowaliśmy zdolność naszego umysłu do zwalczania negatywnych myśli. Pomaga wiedzieć, że te myśli nie pochodzą z naturalnego źródła i że mechanizmy podprogowe, które je wywołały, zostały trwale wyłączone z dalszego szkodzenia ludzkości. Innym elementem prawdy w proroctwie dotyczącym 4 jeźdźców jest to, że istnieje zespół wysoce zaawansowanych Archaniołów, którzy sprzątają rzeczy, ale liczba ta wynosi 144, a nie 4, a oni są ponad kochaniem ludzkości, a nie tylko ich oprawcami.

Najważniejszą rzeczą, którą zrobił prezydent Trump, było nawiązanie silnej więzi z sojuszem Sirian – Pleiadian – Arcturian. Stanowiłoby to bezpośrednie naruszenie wcześniejszych umów, które honorował każdy prezydent USA, ponieważ prezydent Johnson był niechętnie zmuszony do podpisania go wiele księżyców temu. Ciągłe spotkania obecnych prezydentów USA z frakcją sojuszu w Plejadach sprzyjały temu, co dzieje się dzisiaj w naszym świecie. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że większość tego planu powstaje w wyniku współpracy obecnych administracji prezydenckich i sojuszu Sirian-Piadiadian-Arcturain.

Codziennie śledzimy pozycję Słońca, aby zapewnić dokładność daty kalendarza, i jest ona czterokrotnie sprawdzana przez lustro wielu źródeł, z których jednym jest pozycja Ra na niebie. Nastąpił szerszy ruch niż zwykle i rodzi to pytanie, czy było to spowodowane przesileniem, czy też jest oznaką nadchodzących wydarzeń?

Pamiętam, że Ziemia przewraca się wiele razy, ale nigdy wcześniej nie przewróciła się z siłą oporu działającą przeciwko niej. Ta połowa obrotu otwiera ostatnią bramę, a kiedy w nią wejdziemy, izoluje naszą oś czasu od manipulacji. Zwykle zajmuje to pozycję w ciągu 12 lat, a nawet najbardziej doświadczeni z nas przewidują coś, czego jeszcze nie widzieliśmy. Będziemy to ściśle monitorować i jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie poradzić sobie z wszystkim, co przyniesie nam ta sytuacja.

Najlepiej jest być bezpośrednim, więc pozwól mi być pierwszym, który oficjalnie powita cię w „The Light at the End of the Tunnel”. Rozpoczęło się ujawnianie i jesteśmy bezpośrednio w centrum trwającej apokalipsy. Te proroctwa nigdy nie miały na celu nikogo przestraszyć, to połączenie nieuczciwej redakcji, złego wyboru terminologii i współczesnej propagandy spowodowało tę rozbieżność w interpretacji. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o tym, że nadszedł czas, abyśmy stali mocno w naszym świetle, ponieważ scena jest dla nas przygotowana. Drugą częścią przepowiedni, którą przeoczamy, jest ilość chrztu pośród nas, która w tym momencie jest już liczna w milionach.

Wielu jest otoczonych ciemnością, niezwykle ważne jest, abyśmy byli światłem, które prowadzi wielu utraconych domów. Nie musimy robić nic specjalnego poza światłem, w którym naprawdę jesteśmy. Wielu z nas przygasło światło w odbiciu oka społeczeństwa, teraz, gdy społeczeństwo się rozpadło, nic nie powstrzymuje nas przed życiem w świetle, w którym chcemy istnieć. Jesteśmy latarniami morskimi we mgle, jesteśmy dziećmi tęczy, które obiecały powrócić i jesteśmy nadzieją, która przeszła przez ciemność i stała się nowym dniem.

20200322_0723558263764723778990586.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następny dzień), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna. Mimo że fioletowy płomień również nieco rozjaśnił lawinę, oznacza to, że pokój nastąpi po transmutacji.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Zadekiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Cerviel, Archanioł Nuriel Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma i Archanioł Adonai.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny)
Różdżka energetycznego przepływu Archanioła Nahaliela może wytworzyć niesamowitą wodę święconą, a także pomóc ci płynąć w boskiej esencji i czasie. Jest to różdżka kosmicznej symfonii i może z łatwością tworzyć magiczne struktury.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

(Bierny)
Tarcza Archanioła Umabiela nie pozwala, aby infekcja spowodowana przez człowieka lub wirus wyrządziły ci krzywdę. Pozwala tylko na stosowanie procedur inspirowanych matką ziemią i nie można go oszukać żadną ilością chemii. Pozwala także poczuć subtelności zmiany naszego wymiaru fizycznego.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela, chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją wydacie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200322_1238476506992098049765029.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej obecnej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

Jeśli przeczytasz WAY BACK, zobaczysz, że wyczerpaliśmy każdą możliwą opcję radzenia sobie ze zorganizowaną ciemnością, a przekroczonych granic nie można cofnąć. Naszą decyzją jest utrzymywanie presji, aż każda niewinna istota powróci do bezpieczeństwa. Do tego czasu nie będzie kompromisu, negocjacji ani ustąpienia, przynieś zamieszanie.

1) Wykorzystywanie niewinnych ludzi nie kończy się na ludziach i nie wolno nam zapominać o roślinach, galaktyce i zwierzętach. Musimy otrzeć łzy z oczu ludzkości uzdrawiającym Szmaragdowym Zielonym Deszczem Plazmowym, który pochłania całą planetę w liczbie 72, a następnie resztę otrzyma pomoc, wysyłając ją do galaktyki w celu uzyskania dodatkowych 72 liczby szmaragdowych zielonych plazm.

2) Pozostali prezesi, którzy bezpośrednio skrzywdzili ludzkość i którzy nie zostali jeszcze aresztowani, myślą, że będą jeździć w podziemnych bunkrach. Wypal je, wyobrażając sobie dym cyrankowy w każdej jaskini, jaskini i bunkrze, w którym próbują się ukryć. Najlepiej trzymać ten dym przez co najmniej 72 punkty na lokalizację.

3) Cały czas obserwujemy daty 3D w dniach 21–26 kwietnia, a konkretnie 24 kwietnia. Archanioł Zophiel dał nam bardzo zaawansowane ostrzeżenie, że właśnie w tym okresie Zorganizowana Ciemność zwykle wykonuje większość swoich uprowadzeń. Zophiel jest głównym powodem, dla którego zawsze jesteśmy 6000 kroków przed tymi, którzy chcą wyrządzić nam krzywdę, jego ciężkiej pracy i poświęcenia ludzkości nie można przecenić.

Jest to szczyt wokół ciemnego święta zwanego „Wigilią Świętego Marka”, który jest świętem, w którym ofiary przemocy są zmuszane siedzieć w ciszy od 23:00 do 1:00 i zostać zabite w nadziei, że dołączą do czarnej armii demonów, która będzie paradować tego wieczoru. Jest to jedno z ich głównych źródeł pożywienia (adrenochrom) dla pasożytów ziemi, a jeśli chcemy je raz na zawsze usunąć, musimy przerwać ich żywienie. Jesteśmy całkowicie przekonani, że informacje te pochodzą z każdego Legionu i powinniśmy być bardzo gotowi na takie wydarzenia, ponieważ natychmiast rozpoczniemy naszą działalność.

Ta bardzo mroczna energia, którą celebrują, przynosi procesję podbitych demonicznych dusz dla widzących świata, aby mogli to zobaczyć, poradzimy sobie z tym wieczorem, kiedy się pojawią. W rzeczywistości jest tak wiele jasnych istot sprawiedliwości po tym, że będziemy mieli za sobą wiele kopii zapasowych, aby zapewnić nasz sukces.

Podobnie jak super bowl i Oscary, wykorzystamy fioletowy płomień jako ekran i wejdziemy z mieczami i tarczami, aby dokończyć robotę. Pamiętajcie, że anielskie ataki będą działać tylko na mroczne serca, jeśli przypadkiem nie traficie lub uderzycie w czyste serce, to tylko wyostrzy to miejsce i pozwoli na transmutację w późniejszym terminie.

Istnieje wiele celów dla tego zadania, które nie są ograniczone do tej listy:

Każdy kościół z dołączonym cmentarzem, jak wskazuje to w pewnym momencie, został uhonorowany festiwal św. Marka.

Wszelkie znane elity Peddofile lub Dark i / lub ich rezydencje.

Prywatne wyspy Mrocznej Elity

Prywatne jachty i samoloty mrocznej elity

Punkty gromadzenia społeczności z dołączoną ciemną symboliką, miej oko.

Centra edukacyjne z ciemnymi symbolami.

Firmy i korporacje z Dark Symbology.

20200322_1237157149560684385278813.jpg

Dzisiejsza medytacja to powrót do medytacyjnej podróży do niewinności, która odbywa się przez egzystencję Gai, ciesz się!

Leave a Reply