Łączenie z trzema galaktykami, nowymi trzecimi oczami, wyzwalaczami, ochroną czystych serc, tajną komunikacją publiczną

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0M3AM6AA∞-∞B999999∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje o kalendarzu ~ Wersja YouTube ~ 中文版Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ Ελληνικά ~ English Version

20200321_1240545895400271347779467.jpg

Gaia jest w dominującej wodzie i duchu, co oznacza, że będzie dokonywała długotrwałych zmian, co również przywoła wszystkie dostępne „Wodne Smoki Żywiołów”. To ustawienie wody przyniesie rezultaty jak tajfun, ale będzie nas bardziej przypominało stały strumień umiarkowanych bystrz w słoneczny dzień. To wspaniały czas, aby znaleźć się na osi czasu 5D, w której istniejemy.

Kiedy coś cię wyzwala, dzieje się tak, ponieważ jest coś, co możesz zobaczyć. Jeśli nie masz nic do wzięcia, to z łatwością się potoczy. Gdyby ktoś nazwał cię kaczką, śmiałbyś się z tego. Nawet gdyby było to coś tak okropnego, jak nazywanie mordercy, wyśmiałby się, gdyby nie było elementu prawdy. Jest to wyjątkowo widoczne na światowej scenie wielkich mediów.

Zorganizowana ciemność opiera się plecami o ścianę, a jedyną obroną, jaką mają, jest zaprzeczenie ich okrucieństwom lub ich objęcie. „Ciccone” i „GaGa Number 2” postanowiły zaakceptować swoje okrucieństwa i szydzili z wiedzy o tajemniczych tweetach na temat tej prawdy, miej to na uwadze dla zadania nr 3. Są też w ścisłej kolejności w ciszy radiowej ponieważ są ściśle monitorowani przez Legion Rebeliantów. Oznacza to, że jedynym sposobem, w jaki mogą się komunikować, jest symbolika w mediach społecznościowych i tak właśnie było między Mike’em R i Ellen Lee, ponieważ mieli oni całą wymianę zdań na temat tego, jak wiele mieli kłopotów. Podobnie jak podsłuch z drugiej wojny światowej, każdy monitorujący tę celebrytę komunikacja dostarcza kluczowych informacji i jest równie ważna dla tego zadania, jak ci, którzy sami dokonują najazdu na pierścienie handlu ludźmi.

Wielu z nas opowiedziało się za ostatnim opcjonalnym ulepszeniem, co spowodowało, że czakra trzeciego oka rozciąga się wokół czaszki i wbija się głęboko w rdzeń. To równoważy fizyczne i niefizyczne, a kiedy przejdziesz do Super Saiyana (Supermana), byłby to jeden z fizycznych powodów, dla których tak się dzieje. To ulepszenie zawiera również zwiększone zdolności psychiczne i sygnaturę energetyczną, która pomaga gwiazdom zidentyfikować nas indywidualnie.

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. Legion lightworker miał fortunę wielkich umiejętności, liczy się to, co robimy z tym. Jeśli sobie tego życzysz, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ Twoja wiara w tę istotę również wejdzie w grę.

20200321_1243316099648099506156278.jpg

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następny dzień), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Zadekiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Cerviel, Archanioł Nuriel Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma i Archanioł Adonai.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny i agresywny)
(Diana) Ogrom płonących strzał bogini Artemidy rozświetli planetę Ziemię z miłością. Przywołaj ją do celu lub pozwól jej działać w twoim najlepszym interesie bez Twojej wiedzy, to potężne narzędzie.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Jest niezwykle skuteczny w życiu i na głazie (nie żyje). To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów.

(Bierny)
Urok boskiego pozwolenia Archanioła Ophamiela pozwala boskiej ręce nieskończenie rozszerzającego się źródła, by bezpośrednio ingerować w wasze życie.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

20200321_1242149067522134404360491.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólnym wysiłkiem, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej obecnej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Bardzo dawno temu nasze indywidualne połączenia zostały odcięte od galaktyk, w naszej hierarchii galaktyk (Serzi). Galaktykami tymi są: Duża Dwarf Galaxy (Schize) Canis, Dwarf Galaxy Sagittarius (Therth) i Galaxy Andromeda (Amina). Musimy ponownie połączyć nasze fizyczne naczynia z tymi galaktykami. Nie możemy tego zrobić w linii prostej, ponieważ połączenie to musi zostać wykonane w korkociągu lub innej spiralnej konstrukcji schodów, a także musi przejść przez wszystkie wasze czakry i kontynuować w głąb ziemi.

This slideshow requires JavaScript.

2) Jest wiele czystych serc, które chodzą po ziemi, naszym absolutnym obowiązkiem jest ich chronić, ponieważ nie są w stanie się chronić. Możesz łatwo dostrzec lekkie serce, gdy jest wyraźnie napisane na ich twarzy. Te czyste serca nie były przygotowane na oszustwo, w obliczu którego stanęli, aw wielu przypadkach są przesiąknięte dogmatem.

Naszą mocą jest powstrzymanie tych istot przed szczękami drapieżników poprzez zainstalowanie osłony promienistej, która umieszcza tarczę ochronną wszystkich czystych serc ziemi. Aby to zrobić, elektryzujemy dolną atmosferę za pomocą Różowej, Szmaragdowej Zieleni i Żółtej Plazmy, a następnie wyobrażamy sobie, że łączy ona i chroni czyste serca ziemi.

3) Wspominaliśmy wczoraj, że zorganizowana ciemność chce negocjować, a mimo to nadal przetrzymują ofiary wbrew swojej woli. Wydaje się, że potrzebują przypomnienia o wszechmocy, którą emitują nasze boskie siły i nie potrzebujemy negocjacji. Próbowaliśmy tę trasę wiele razy i za każdym razem zostaliśmy spaleni.

Niech to będzie nasza odpowiedź, wybierz co najmniej 3 pedofilów i / lub kierownictwo kabały, na których chcesz się skupić, i nie przestawaj, dopóki dzieci ziemi nie uwolnią się od wykorzystywania. Nie ma możliwości, abyśmy mogli dopuścić do wyrządzenia krzywdy niewinnym i dopóki każda ostatnia istota nie zostanie przywrócona do bezpieczeństwa, nadal jest to problem ciągły.

Pamiętaj, że przy tym zadaniu będziesz asystować legionom Gwardii Królewskiej, Templariuszy, Rebeliantów i Andormedean Special. Nie powinno być nikogo, kto zna prawdę, który przymyka oczy na handel ludźmi niewinnych.

Dzisiejsza oferta medytacji pomaga nam tworzyć pozytywne rzeczy w zabawny i ekscytujący sposób. Proszę cieszyć się!

Leave a Reply