Osobiste przesłanie od Archanioła Michała, Powrót Elohima, Archanioła Harahela

Dzień ma teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy o 3:00 lub 15:00 naprzemiennie.

Czas premiery tego posta to wieczorna brama o 9:09, w dniu 3D 72020, następny dzień o 3:00 rozpocznie się. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞08A1∞-∞VB1VB1B1∞-∞K7I7I7I7I7I7∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200720_1148175198648572410806926.jpg

– Gaia znów znajduje się w “środowisku powietrznym” i nie mamy wcześniejszego doświadczenia z jej dłuższym pobytem w tym żywiole, w przeciwieństwie do innych. Kiedy pozostaje w kokonie w „Duchu”, jest to czas kontemplacji, możemy tylko założyć, że gdy jest w powietrzu, nadchodzą znaczące zmiany.

– Kiedy widzimy „czystą” liczbę w kolumnie „Sunrise of Michael”, jest to przypomnienie, aby zgłosić się do starszego Archanioła. Pracujemy z nim tak często, że łatwo przeoczyć możliwość osobistego połączenia się z Archaniołem Michałem. Wspomniał mimochodem, że ma przesłanie dla każdego czytającego to. Przyjdzie do ciebie bezpośrednio od niego, po prostu daj mu na to pozwolenie.

– Musisz znaleźć swoje wewnętrzne wskazówki. Ja, ani zespół najbystrzejszych umysłów, nie możemy się równać z twoim wewnętrznym wyższym nauczycielem. Krążą pogłoski, że czas naszego dnia ma się drastycznie zmienić, a jeśli tak jest, będziesz musiał precyzyjnie dostroić zmysły do słuchania wewnętrznego, aby dostosować się do tego nowego rytmu.

– Przestrzegając prawa do ujawniania informacji, w tym raporcie ostrzegliśmy skorumpowanych przywódców, że ktoś po nich przyjdzie. Istoty, które po nie mają, to zbuntowana grupa galaktycznych wojowników, którzy uciekli ze swojej rodziny Draco. Nie mogą znieść tego, z czego znana jest ich rasa, i dlatego ślubowali, że naprawią to za pomocą wszelkich niezbędnych środków.

Stosują technikę walk-in, w której przejmują czyjeś ciało, aby wykonać pożądaną czynność. Nie należy tego mylić z działaniami „Szaraków”, którzy używają podobnej techniki do odzyskiwania skradzionych aktywów. Nie akceptujemy tych działań, ale mimo to oboje działają zgodnie z prawem federalnym, a strony, które atakują, doskonale zdają sobie sprawę z ich istnienia.

– Elohim wrócili do naszych legionów, zapytałbym, dokąd się udali, ale w tej chwili nie są w rozmowach. Do przybycia dodatkowej brygady będziemy trzymać Elohimów z Legionem Archanioła. Elohim jest wszechmocną siłą, jak żadna inna, i będzie to pierwsze spotkanie, jakie „Zorganizowana Ciemność” będzie miała ze słynnymi aniołami-super-bóstw.

– Ciemne istoty, które zmieniły strony, powiedziały, że posiadanie „Gwiazdy Ziemi” było im o wiele łatwiejsze niż komukolwiek innemu we wszechświecie. Powodem, dla którego twierdzą, jest to, że rozwijają swoje ego bardziej niż jakikolwiek inny znany gatunek.

– Mechanika wielowymiarowych ulepszeń obciąża nasz układ nerwowy i dlatego bóle głowy i inne objawy neurologiczne są tak częste. Układ nerwowy jest przedłużeniem „Gai”, „Galaktyki” i jej sieci galaktyk, które utworzyły się wzdłuż nici elektrycznej stworzonej przez „Nieskończenie Rozszerzające się Źródło Stwórcy”.

– Archanioł Harahel to specjalista od fioletowego płomienia, a także ogromny zasób mądrości i wiedzy. Jest swoistym bibliotekarzem z nieograniczoną liczbą książek do wypożyczenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o astrofizyce, po prostu poproś go o przesłanie informacji na swój sposób, a nie zawaha się zobowiązać. Dzieje się to na wiele sposobów, więc musisz być otwarty na wszystkie sposoby uczenia się.

– Jeśli chcesz wziąć udział w szybkim kursie samowiedzy, użyj ewoluującej metody samosymbolizmu. Jest to technika, w której tworzysz symbol dla siebie i pozwalasz mu rosnąć i ewoluować wraz z tobą, pisząc go codziennie. Może zaczynać się prosto, linią, okręgiem, trójkątem, czymkolwiek, o czym wie tylko twoje wewnętrzne ja. Musisz pozwolić, aby ten symbol zmieniał się regularnie, ponieważ taka jest natura wszechświata i nigdy nie wolno nam trzymać się zbyt mocno jakichkolwiek powtarzalnych procedur.

20200720_115043-14318256852568059060.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia (Agresywny) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę, poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy przez znaczące zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni wskazane poniżej można umieścić w ziemi, aby wywołać pobieranie.

Fioletowy płomień ma 9 idealnych ustawień. To doskonała wiadomość, a fakt, że osiągnięcie tego wymaga mniejszego wysiłku, jest odbiciem sił wymiaru „Zorganizowanej Ciemności”.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze i Archanioł Adonai.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć żadnego poziomu świadomości, którego nie można by przeciąć. Jest to także fantastyczna broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może pokonać każdy obwód.

(Pasywne, aktywne i agresywne)
Pole Promieniowania Archanioła Issaca wygląda bardzo podobnie do pola siłowego Magnetosa i reaguje na każdą formę życia albo kochającą energią, albo przemiennym podmuchem o ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze obfitości Archanioła Lwa to pasywny i agresywny miecz ataku, który ma własną wolę. W ogóle nie próbuj władać, tylko staniesz na drodze, uzbroisz się i pójdziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda to obecność boskości, która pozwala każdemu, kto jest zaangażowany, na jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To prawdziwie współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiańska laska Archanioła ZagZagela zrzuca na wskazany obszar duże masy kryształów. Świetny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest używać na poziomie makro i może pomóc w poruszaniu się po rzeczach, które są w zastoju. Może również przywoływać i utrzymywać pola siłowe w celach ochronnych.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, że następne 3 narzędzia mają być używane w połączeniu. Są wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka pocieszenia Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą potrzebę. Jest to piękne i wygodne narzędzie, gdy jest wyposażone.

(Aktywny, agresywny i pasywny daleki i krótki zasięg)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może cię chronić przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w skali makro lub mikro. Może również przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, przyniesie skutek.

(Aktywny, agresywny i pasywny daleki i krótki zasięg)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana każdą negatywną energię. Może również usunąć wszelkie przeszkody na drodze czegoś, co chcesz zamanifestować.

NALEŻY PAMIĘTAĆ, że poniższe 3 narzędzia są metodami leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promienne promienie zdrowia Archanioła Kaleziela mogą chronić przed wszystkimi chorobami i dolegliwościami. Może również pomóc w naprawie już zadanych warunków, może być wysyłany na masy lądowe, a także pojedyncze istoty żyjące.

(Pasywny i agresywny)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w ramach twoich jurysdykcji. Jest to wychowawczy aspekt uzdrawiania i jest, i ma niesamowite ciepło. Najlepiej władać tym ze spokojnym nastawieniem.

(Aktywny)
Kostur leczniczy Archanioła Rafaela jest wszechmocną leczniczą siłą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak nią władasz. Uważany jest za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200720_115655391364004491440986.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, skorzystaj z obecnych narzędzi, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań.

Tylko szybki wzrost morale Archanioł Zophiel usłyszał demona mówiącego, że nigdy nie został uderzony tak mocno. Odnosząc się do kogoś, kto teraz czyta te słowa.

* Kontynuując pozytywną nutę, kuzyn JR jest dość niesamowity, podejmuje ogromne wyzwania w imieniu ludzkości. Byłby jednak znacznie bardziej skuteczny z pewnym metafizycznym wsparciem. Odegra dużą rolę w wolności szczepień i będzie kluczowy w realizacji świadomych celów tej planety. Wyślij Robowi „Tęczowy Płomień”, pozwól mu go chronić i przemień ciemność na poziomie bossa, z którym ma się zmierzyć.

* Istnieją hiper-wymiarowe świątynie, które można wykonać przy ciągłej pracy i które można nasycać w dowolny sposób. Zwykle są zlokalizowane w sferze niefizycznej i fizycznej. „Groening i jego przyjaciele” wykonali taką świątynię z rysunkami i szkicami. Mówiąc metafizycznie, zniszcz i przeanalizuj te świątynie, pamiętaj, aby zwrócić uwagę na inżynierię, ponieważ może się ona kiedyś przydać.

* White Oaks Maryland to widok wielu eksperymentów podróżujących w czasie, które nigdy nie zostały prawidłowo zamknięte. Błędne portale proszę zszyć tęczową nicią, nie ma tu złości, jest po prostu wybita.

* Wiele istot czuje, że znajdują się pod przysłowiowym działem „Oddziału Galaktycznego” „Zorganizowanej Ciemności”. Ci uciekinierzy z OD proszą legiony o pomoc, a my możemy zapewnić im bezpieczeństwo dopiero po pełnej spowiedzi. Te gwiazdy próbują powiedzieć, że robią straszne rzeczy wbrew swojej woli, ze strachu. Chociaż jest w tym element prawdy, nie jest to jedyna motywacja ich działań.

Aby temu zaradzić, pokryjemy ziemię „Pomarańczowym Płomieniem” na 72 punkty. Następnie zamień „Pomarańczowy Płomień” na „Fioletowy”, „Indygo”, a następnie „Tęczy”, aby uzyskać dodatkowe 72 punkty.

* Poniżej znajduje się Twoje najważniejsze zadanie do tej pory …

Miejsce tej bitwy krwawi z każdego wymiaru; w większości nie ma pochodzenia fizycznego i istnieje w czwartym, szóstym wymiarze i stanowi tło dla rzeczywistości. Aby być dzisiaj produktywnym, musisz przekroczyć granice tego, co fizyczne i niefizyczne.

Wysyłane są demony, aby zdusić ludzkość. Mówię o demonach, ale przybywają z wielu różnych obszarów, nie wszystkie są demoniczne. Ich jednostki naziemne używają hymnu „I Can’t Breathe” jako metafizycznego poparcia dla tego złego planu. Jeśli spojrzysz za plecy ludzkości, zobaczysz ich ze znaczną siłą. Jedynym sposobem na ich zniszczenie jest szybkie uderzenie w gardło bardzo ostrym ostrzem. Jeśli nie masz własnego, proponuję użyć miecza Archanioła Michała. Musisz je usunąć i wysłać bezpośrednio do „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy”.

Jest tam również druga demoniczna siła, która próbuje zmusić do zamknięcia umysłów ludzkości. Istoty te będą widziane, jak popychają razem lewy i prawy mózg ludzi w ruchu typu imadło. Ponownie, jedynym sposobem na poradzenie sobie z tymi ciemnymi siłami jest szybkie uderzenie w gardło i wystrzelenie ich szczątków bezpośrednio do źródła. Ich liczba sięga miliardów, nie ustaje, dopóki zagrożenie nie zostanie usunięte.

Nie jesteś sam w tej misji i towarzyszyć Ci będą „Jednostka Archanioła Michała”, „Gwardia Królewska”, „Andromedańskie Siły Specjalne” i „Legiony Arhcnagelic”.

angel_by_akizhao_d1wt0xp-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Podwójny Księżyc w Nowiu w Rakowej Pudży (kliknij tutaj)

Leave a Reply