Po drodze nie zatrzymasz się, ludzie będą widzieć nowe rzeczy, które będą się poruszać, jeśli ruch

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 10:10 wieczorna brama, w dniu 3D 62920, następnego dnia 3: AM rozpocznie się ten nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07B4∞-∞T6A7T6A8A9∞-∞JHHHHH∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200629_1330047920806800889698945.jpg

– Gaia pozostaje w „Dominującym Duchu” i przynajmniej zainicjowała fizyczną zmianę na niskim poziomie, ale nie oczekujemy, że będzie to jej ostateczny cel. Nie ma zbyt wielu innych rzeczy, które możemy zgłosić w tej sprawie, poza tym, że wszystko, co możemy zrobić, to czekać i zobaczyć, co robi.

– Jak wspomniano, rezonans Schummana pęknie, a następnie ponownie wzrośnie. Jest to „Sygnatura Galaktycznej Bramy”, a zawarte w niej ulepszenia wpłyną na całą galaktykę. Możesz spodziewać się różnych objawów fizycznych, z których najczęstszymi są masywne bóle głowy, które są spowodowane jednoczesnym ulepszaniem naszej czakry korony, czakry trzeciego oka i wszystkich naszych zmysłów jednocześnie. Jest to specyficzne ulepszenie, z konkretnymi wynikami i dyskomfort głowy jest konieczny, aby odpowiednio podłączyć ponownie neuro-sieć.

– Wspomnieliśmy o tym wcześniej, ale w grze jest tak wiele wrogich planów naraz, z których wszystkie wydają się wzajemnie znoszone. Jest to przeciwieństwo kół zębatych, dzięki którym rozkwitają efekty końcowe dodatniej energii, natomiast koła zębate zatrzymują ciemność. To niesamowite, że ciemność współpracuje z „Nieskończenie rozwijającym się źródłem twórcy”, nie zdając sobie sprawy, że są częścią boskiego planu ich przejścia na emeryturę.

– Nadchodząca „tragiczna śmierć” dominującego polityka jest fałszywa, wiedząc, że dzięki temu bardzo łatwo będzie ją zidentyfikować. Nie zdecydowali, która z zorganizowanych ciemnych fabryk politycznych będzie najskuteczniejsza w tej roli, ale kiedy to się stanie, będziesz o tym dobrze świadomy.

– Maski znacznie ułatwiają przekazywanie klonów. KPCh jest ekspertem w klonowaniu, wydaje się, że zmiany osobowości bogatych i sławnych zbiega się z ich wizytami w Chinach.

– Świadomość nie może opuścić zwykłej wiedzy, będąc w pewien sposób bezpośrednio zasymilowana z „Nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórcy”. Podczas tej podróży może być wiele przystanków, ale żaden z nich nawet nie jest idealny. Jest to bezpośrednio spowodowane życiem, które przeżyło, a to będzie dyktować objazdy, które podejmie lub nie podejmie. W przeważającej części 99% całego życia nie doświadczy tego w żaden sposób, ale dla tych, którzy zjadli naprawdę okropne, rehabilitacja musi zostać rozpoczęta, zanim nastąpi boskie zjednoczenie. To nie jest tak przyjemne, jak się wydaje, i jest zarezerwowane dla bardzo małego odsetka istot naprawdę złych. Właśnie dlatego współczuciem jest powstrzymanie kogoś, kto popełnia złe uczynki, ponieważ jego dusza może nie być w stanie spłacić długu.

– Wielokrotnie wyjaśnialiśmy, że rasizm nie jest ważną przeszkodą. Kolor skóry jest znacznie mniej istotny niż gęstość jej kości, jest całkowicie absurdalne, aby cokolwiek na niej opierać. Wynika to z tej planety, ponieważ każdy z afrykańskim pochodzeniem (grupa krwi typu O) ma wysoki koncentrat „Ulepszeń DNA Annunaki”, które niedługo wyruszy Nibiru. Agitatorami tej sytuacji są ci sami „smokowcy”, którzy bezskutecznie narzucali swoje DNA na planecie Ziemia, raz po raz.

– Mityczne stworzenia będą widoczne dla mas, a dla większości ludzi będzie to bardzo dezorientujące. Nasze legiony są w tym królestwie całkowicie wygodne, więc pod wieloma względami „Legion Lightworker” musi być ambasadorem „Legionu Mitycznego”.

– Jak statek zbliżający się do brzegu, „Zamek Światła” zbliża się do naszej ziemi.

20200629_1332066028277129479183083.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie trzeba używać zamiaru ani uzbroić. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego też narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Zespół Violet Flame znajduje się w „The 9 setting”, co oznacza, że jest przygotowany i gotowy do celów transmutacji.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przebić się. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala zasmakować pozytywnego uczucia lub myśli. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym urzeczywistni się coś, co chcesz zamanifestować.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to sposoby leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może być wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur uzdrawiający Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200629_133439453357241939085478.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Dolina San Luis w Kolorado (USA) ma klaster wysoce niestabilnych portali. Nie zawsze tak było iw pewnym momencie było to preferowane wejście na ziemię. Aby wyprostować te portale, musimy konsekwentnie wzmocnić obwód otworu złotą błyskawicą i wzmocnić jego zwężenie złotą plazmą, która będzie łączyła się bezpośrednio z „Nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórcy”.

Istnieją małe tunele, w których ofiary handlu ludźmi są transportowane z lokalnych rezydencji do innych lokalnych rezydencji. Podobnie jak udane misje z przeszłości, znajdziemy ofiary i umieścimy symbol nieskończoności na ich trzecim oku, aby można je było łatwo zlokalizować. Zazwyczaj są strzeżeni przez wrogich ludzi, ale z łatwością można nimi posługiwać się mieczem i tarczą. Po obsadzeniu ich przywódców umieść duży symbol nieskończoności w miejscu, w którym się znajdują. Władze nie będą miały łatwego czasu na dotarcie do tych ofiar, więc być może będziesz musiał być kreatywny w swoich metodach pomocy. Sugeruje się, abyś wtedy sygnalizował „Legion Galaktyczny” obszarowi, nad którym pracujesz, ponieważ będą oni mogli dotrzeć do ofiar szybciej niż siły ludzkie. Tunele te znajdują się w każdym mieście, miasteczku i kraju na ziemi, prosimy o staranność.

Haiti jest siedliskiem demonicznych istot, usuń je, używając bardzo dużego portalu i zmuszając je do powrotu do źródła z mieczem i tarczą.

Inteligentne masy skalne znajdują się na obrzeżach naszej galaktyki. Próbują znaleźć się w domu na pustej odległej planecie na naszych obrzeżach. Ich celem jest pomoc ludzkości z daleka, ale spotykają ich wrogie siły galaktyczne. Proszę udać się tam i usunąć zagrożenie za pomocą wszelkich niezbędnych środków.

Bardzo potrzebujemy „Fioletowego płomienia” w wewnętrznych i zewnętrznych działaniach Ziemi. Ogarnij ziemię, jej mieszkańców i wszystkie jej zakamarki intensywnym fioletowym płomieniem, licząc 72 osoby.

vision_gift_from_the_peaks_of_my_soul____by_iosifchezan_d88xfgy-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply