Prezentacja statku kosmicznego, dziękuję Kimkolwiek jesteś, Drżenie Wniebowstąpienia, Prośba o sprawdzenie bezpieczeństwa, Intel Schumana Archanioła Zophiela

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

∞062∞-∞08A2O8A2A2∞-∞E2C2CC2C2C2∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00. W momencie pisania tego postu następna 3 rano (lokalna) rozpocznie nowy dzień.

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~  हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200418_202002127606678458382670.jpg

– Gaja jest w czystej postaci dominującej w powietrzu i czujemy to w każdym znaczeniu tego słowa. Zobaczymy to nie tylko w skali globalnej, ale także na poziomie bardzo osobistym. Te zmiany mogą być skaliste, ale naprawdę będą błogosławieństwem w najczystszej postaci.

– Na niebie jest więcej nowych statków kosmicznych niż można by sobie wyobrazić. Prezentowana różnorodność jest tak ogromna i eklektyczna, że ​​w tej chwili trudno byłoby rozszyfrować, kto jest kim. Następnym razem, gdy wyścigi gwiezdne zechcą pochwalić się swoimi statkami, daj nam zaawansowane ostrzeżenie, abyśmy mogli przygotować nasze kamery i programy. Czekamy również na gigantyczny przelot, więc miej oczy otwarte na niebo.

– Nie możesz walczyć z wymiarem, który jest ponad twoją świadomością. Biorąc to pod uwagę, istnieje w pełni zrealizowana wszechmocna siła boskości, która z każdą chwilą staje się coraz bardziej fizyczna i wpływowa.

– Istniała niezależna siła (z naszych legionów), która wyjęła układy maskujące różne wrogie gwiezdne istoty zamieszkujące Ziemię. Z tego powodu prawdziwa forma wielu istot ujawni się na chwilę. Jest to stosunkowo nowa grupa, która nie ma głównej planety, którą można by uznać za miejsce zamieszkania.

– Jako kolektyw nadszedł czas, aby przywrócić ludzkości honor. Podczas gdy ludzie twierdzą, że semantyka, wrogie rasy gwiazd oblizują wargi. Większość wojen wygrywa się i przegrywa w propagandzie, czas zmienić język ojczysty. To od lightworkersów zależy świecenie cnót, moralności i mocy boskości na czele ludzkości.

– Każda istota ma sygnaturę energetyczną, ciało ludzkie jest przewodnikiem tej sygnatury energetycznej i dlatego z tego powodu powstają objawy fizyczne. Jeśli negatywne wkłady są stale podawane do ludzkiego ciała, przejawi się to jako choroba. Żeby przypomnieć wam, że energia przybiera wiele form, fizycznych, mentalnych, emocjonalnych i duchowych.

– Ogólna inteligencja nadchodzącego pokolenia znacznie przewyższyła tych, którzy przyszli przed nimi. Zmiany, które zaszły w ciągu ostatnich 30 lat, nie mogą zostać zdyskontowane, Internet stworzył nowy świat, w którym dawna strażnik gubi się. Stara gwardia musi zdać sobie sprawę, że nadszedł czas, aby ustąpić i powołać nowego strażnika, który jest bardziej w kontakcie z dzisiejszym człowiekiem. To oświadczenie wykracza poza wszystkie branże, grupy, granice i ideologie.

– Objawy wniebowstąpienia są najwyższe w historii. Nie przejmuj się, jeśli ty lub Ziemia zaczniecie się trząść bez żadnego ostrzeżenia. Jest to całkowicie normalna reakcja na plazmę elektryczną nadchodzącą od słońca, które przybiera formę świętych wzorów geometrycznych. Właśnie dlatego w tym momencie jest tak wiele szczytów rezonansu Schumanna i dramatycznych obrazów ze słońca. Archanioł Zophiel mówi, że przynajmniej część kolca Schulmana jest sztucznie produkowana, ale nie odbiera to faktu, że liczba pobrań jest najwyższa.

– Spadek kosmicznej presji, którego właśnie doświadczyliśmy, był przyjemny. Zbiegło się to również z nową osią czasu makro, która najwyraźniej pojawiła się znikąd i zamanifestowała się w naszych snach.

– Istnieją technologie, które odczytują impuls myśli, podczas gdy może to wydawać się science fiction tajnych projektów, jest to po prostu bardzo otwarty kryształ kwarcu znajdujący się we wszystkich procesorach twoich technologii. Biorąc pod uwagę okropne public relations, jakie ostatnio otrzymał przemysł technologiczny, rozsądnie byłoby zbadać bezpieczeństwo wielu rzeczy, które uważaliśmy za pewne.

Nie wspominając już o publicznie ogłoszonym programie, aby wstrzyknąć wszystkim chip RF, na co ludzie Ziemi odmawiali NIE raz po raz. To naruszenie nie będzie dozwolone nie przez ręce legionów, ale przez ręce ludzkości na całym świecie. To prawie tak, jakby ludzie stojący za tym programem starali się umrzeć z powodu gniewnego motłochu i muszę nalegać, aby nie obrać tej drogi. Ponieważ tego właśnie chcą, aby zostać poświęconym przez rękę światła i przywrócić ich moce w następnym życiu.

– Zaleca się powstrzymanie się od niepokojów społecznych, nie obejmuje to pokojowych protestów i wypowiadania się za tym, w co wierzysz, oznacza po prostu utrzymanie wszelkiej komunikacji. Nawet jeśli dojdzie do silnego sporu, należy zawsze budzić spokój. Komunikacja bilidgerant jest bardzo nieefektywnym sposobem na osiągnięcie rzeczy w naszym nowoczesnym społeczeństwie.

– David Wilcox jest atakowany przez wrogie gwiezdne istoty, które próbują wejść do jego ciała, proszę pomóż Davidowi walczyć z wieloma niewidzialnymi siłami, które w tej chwili za nim podążają. Lubimy Dawida takim, jakim był, a nasze codzienne narzędzia metafizyczne pomogą naszemu przyjacielowi bardzo skutecznie wyjść.

– Wyraźnie istnieje obcy wpływ infekujący działania wielu przywódców rządowych, musimy być pewni, że chronimy tych, którzy podejmują decyzje, za pomocą narzędzi metafizycznych. Jeśli nie jest to potrzebne, po prostu pobłogosławi je w wyjątkowo pozytywny sposób, jeśli to konieczne, odzyskają ból głowy i duszę.

„Nie dziedziczymy ziemi od naszych przodków, pożyczamy ją od naszych dzieci”. – Szef Seattle

20200418_2021521207735109731807575.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, nie możemy już pozwolić, aby narzędzia metafizyczne były otwarte, dawać mądrze.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Drużyna Violet Flame jest w zestawie 9, o ile!

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo i Archanioł Uzziel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygód Archanioła Ariela pomaga ci przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikro Skali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może przynieść dowolną negatywną energię na kolana. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

20200418_2022363651315377645129984.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Niektóre z najgłębszych aspektów wszechświata wymagają Szmaragdowej Zielonej Plazmy. Wezwanie to zostało wyraźnie odebrane przez wszystkie aspekty naszych legionów i wkrótce rozpocznie się DUŻA kampania uzdrawiająca. Celami są obecnie masy ziemi, wody i powietrza. Szmaragdowo zielona plazma jest bardzo wrażliwa i potrzebujemy elementu współczucia, aby wydzielała się również z tej plazmy. Przytrzymaj 72 liczenie dla każdego celu. Następnie proszę pochłonąć ziemię plazmą tęczową, aby otrzymać 72 liczyć.

2) Zrób szybki skan wszystkich przywódców rządowych, nie ma znaczenia twoja opinia o nich, jeśli są zarażeni szkodliwą duszą, taką jak oni, czy nie, pomaga to całej ludzkości. Mądrze byłoby zachować to w naszym codziennym arkuszu zadań. Jesteśmy w skomplikowanym świecie, ponieważ usuwanie szkodliwych bytów z każdego człowieka może tylko pomóc ludzkości.

3) Właśnie zakończyło się bardzo duże wydarzenie syfonowania, musimy zastąpić udaremnioną energię czystą miłością. Przywołaj następujące światła, aby przepłynęły przez twoje naczynie i pozwoliły mu płynąć bezpośrednio do serca Gai:

Biały – Różowy – Jasnoniebieski – Złoty – Żółty – Zielony – Czerwony – Czarny – Miedziany – Brązowy – Brązowy – Turkusowy – Różowe złoto – Srebrny – Pomarańczowy – Indygo – Fioletowy – Platyna – Diament – Tęcza

glacier_meltdown_by_eresaw_ddv5q4z-pre

Dzisiejsza medytacja ma na celu stworzenie euforycznego świata współtworzenia.

Leave a Reply