Rozległa mgławica przybyła, szukając was, dwie żony, przesuwające się linie czasu

Dzień ma teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy o 3:00 lub 15:00 naprzemiennie.

Czas premiery tego posta to 8:08 rano brama, w dniu 3D 72220, o godzinie 15:00 rozpocznie się ten nowy dzień. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞08A2∞-∞V1B1V1B1B1∞-∞K8I8I8I8I8I8∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200721_1759463201844336142493309.jpg

– Gaia przełączyła się na „Podpalenie” po wielu bieżących wydarzeniach, które jej nakazały. Desperacko próbowała przenieść nas w spokojniejsze czasy, ale wygląda na to, że mamy dużo pracy do wykonania, zanim tam dotrzemy. Raz po raz warstwy cebuli odklejają się i odsłaniają to, co drzemie. Liczyliśmy, że możemy ruszyć dalej, ale nadal wydaje się, że pierwszeństwo ma sprzątanie na ziemi.

„Ziemia była pod wpływem ciemności przez wiele tysiącleci; nie możemy oczekiwać, że zmieni się to z dnia na dzień”. – Archanioł Rafał

– Występuje olbrzymia epidemia „walk-in” i „przejęć klonów”, a ci, którzy mają władzę, są w poważnym niebezpieczeństwie. Dobrze byłoby regularnie sprawdzać grupę krwi i DNA wpływowych osób. Nie można tego przeoczyć, ponieważ kilku z naszych ulubionych ludzi zostało już przejętych. Rozwiązaniem tego będzie przeskok na osi czasu do nieplątanego wszechświata, w którym to nie istnieje (patrz dzisiejsze zadania).

Na tej osi czasu musielibyśmy uporać się z ogromną ilością nieporządku; Dzieje się tak, ponieważ wszystkie strony konfliktu są ze sobą głęboko powiązane. Na tej osi czasu KPCh atakuje wszystkich trzęsieniami ziemi spowodowanymi przez człowieka. Nie zajmiemy się bezpośrednio tą sytuacją, ponieważ najlepszym sposobem działania jest pozwolenie, aby ta linia czasu odeszła od wygód znacznie bezpieczniejszej rzeczywistości. W dodatkowej konsekwencji zmusi to Atlantydę i Lemurię do pełnego wzniesienia się w większości makro terminów.

– Jeśli jesteś na drodze zorganizowanej ciemności, po prostu klonują i zastępują cię. To znaczy, oczywiście, zakładając, że kiedy cię adrenalizują, nie idziesz na „Super Saiyanina”. Najbardziej dotknęło to naszych światowych liderów, ponieważ zazwyczaj są oni idealnymi kandydatami do takich rzeczy. W nocy słyszymy płacz dwóch żon; wiedzą, że ich mężowie zostali zastąpieni.

– Jest rozległa mgławica nadchodząca z „Konstelacji Łabędzia” i, jak wszystkie, makrofale energii, pojawiają się one w określonym celu. Ta specyficzna fala zawsze szuka wysokich wibracji, takich jak ty, a kiedy ją znajdą, ulepszają je. Można również spojrzeć na to, że gdy osiągniesz pewien poziom świadomości, możesz złapać te ulepszenia, ponieważ jesteś bardziej na jego poziomie. Następna fala już nadeszła i istnieje duże prawdopodobieństwo, że pochłonie ona całą planetę, ponieważ nasza mediana częstotliwości jest tak wysoka.

– Poczujesz się naprawdę dziwnie po ustąpieniu objawów wniebowstąpienia i całkowicie zanurzysz się w tych nowych ustawieniach. To prawie jak uczucie detoksykacji, które odczuwasz po zarażeniu się wirusem. Jest to dość wyjątkowa okoliczność i nie ma co się pomylić, kiedy uderza, każda uncja siebie jest inna.

– Nie bój się, jeśli wszystko inne zawiedzie, pamiętaj, że aby cokolwiek osiągnąć, zawsze zaczyna się i kończy na „Nieskończenie rozszerzającym się źródle twórcy”. Boskość nie może zawieść, potrzebujemy silnej wiary w nasze wyższe ja, ale nic więcej. W ciągu najbliższych kilku dni to, co myśleliśmy, że wiedzieliśmy, okaże się fałszywe. Nawet ci, którzy zostali „czerwonymi pigułkami”, będą świadomi czegoś od dawna ukrywanego przed nimi.

– Jedynym obowiązkiem lidera jest upewnienie się, że ludzie mają wszystko, czego potrzebują. Kiedy nawet bezpańskie koty mają w twoim królestwie dostateczną miłość, pożywienie i schronienie, wtedy król może jeść. To nie jest mentalność naszych światowych przywódców i nadszedł czas, abyśmy nalegali, aby tak było. Przed nami wielkie odkrycie, które zmieni sposób, w jaki myślimy o społeczeństwie.

– Jako dziecko Ziemia wydawała się zupełnie inna, ponieważ istniał zły plan, aby ją genetycznie zmodyfikować. Ten program wymagał wielu lat i dużo planowania. Jestem pewien, że możesz się domyślić, kto za tym stoi, potrzebujemy całkowitego wysiłku, aby uleczyć Gaję w bardziej bezpośredni sposób. Lightworkers będą musieli włożyć ręce w oceany, rzeki, skały, piaski i gleby Gai. Gaia tęskni za naszym połączeniem, a te sposoby uziemienia są wzajemnie korzystne dla wszystkich.

– Jeśli kiedykolwiek skrzywdziłeś niewinnego, wkrótce zostaniesz odwiedzony.

20200721_1802391851449012395279178.jpg
Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia (Agresywny) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę, poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy przez znaczące zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni wskazane poniżej można umieścić w ziemi, aby wywołać pobieranie.

„Fioletowy Płomień” jest w idealnych 9 ustawieniach, ale zmienił kolor na lawendowy. Oznacza to, że transmutacja znacznej masy jest prawie zakończona i jest gotowa do wprowadzenia jej zastąpienia.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze i Archanioł Adonai.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć żadnego poziomu świadomości, którego nie można by przeciąć. Jest to także fantastyczna broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może pokonać każdy obwód.

(Pasywne, aktywne i agresywne)
Pole Promieniowania Archanioła Issaca wygląda bardzo podobnie do pola siłowego Magnetosa i reaguje na każdą formę życia albo kochającą energią, albo przemiennym podmuchem o ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze obfitości Archanioła Lwa to pasywny i agresywny miecz ataku, który ma własną wolę. W ogóle nie próbuj władać, tylko staniesz na drodze, uzbroisz się i pójdziesz.

(Bierny)
Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wnosi element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji złowrogich podróżników w czasie.

(Pasywne, aktywne i agresywne)
Promienny spokój Archanioła Chamuela pozwala ci znaleźć się w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Zapewnia również ochronę osobom w Twoim sercu.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela sprawia, że głosy twojej duszy stają się głośniejsze; pozwala sędziom ducha być bardziej widocznym niż kiedykolwiek wcześniej.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, że następne 3 narzędzia mają być używane w połączeniu. Są wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka pocieszenia Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą potrzebę. Jest to piękne i wygodne narzędzie, gdy jest wyposażone.

(Aktywny, agresywny i pasywny daleki i krótki zasięg)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może cię chronić przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w skali makro lub mikro. Może również przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, przyniesie skutek.

(Aktywny, agresywny i pasywny daleki i krótki zasięg)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana każdą negatywną energię. Może również usunąć wszelkie przeszkody na drodze czegoś, co chcesz zamanifestować.

NALEŻY PAMIĘTAĆ, że poniższe 3 narzędzia są metodami leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promienne promienie zdrowia Archanioła Kaleziela mogą chronić przed wszystkimi chorobami i dolegliwościami. Może również pomóc w naprawie już zadanych warunków, może być wysyłany na masy lądowe, a także pojedyncze istoty żyjące.

(Pasywny i agresywny)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w ramach twoich jurysdykcji. Jest to wychowawczy aspekt uzdrawiania i jest, i ma niesamowite ciepło. Najlepiej władać tym ze spokojnym nastawieniem.

(Aktywny)
Kostur leczniczy Archanioła Rafaela jest wszechmocną leczniczą siłą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak nią władasz. Uważany jest za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200721_1807166668136382927718912.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, skorzystaj z obecnych narzędzi, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań.

Dziwne wrogie portale otwierają się i atakują lightworkers, a jeśli poczujesz, że utkniesz, poproś o pomoc. Docelowo staramy się zapieczętować te portale, ale gdy przyjdzie po Tobie w nocy, ciężko będzie to zrobić bez pomocy. Najlepszymi istotami, które można poprosić o pomoc w tej konkretnej sprawie, byliby Archanioł Vahu Mana, Archanioł Michał, Archanioł Raziel i Archanioł Camael. Aby być proaktywnym, zlokalizuj te portale w szóstym wymiarze, zapieczętuj je fioletowym płomieniem „Fioletowy płomień”, a następnie zaszyj portal „tęczową nicią”.

* Wczoraj dokonaliśmy niesamowitego usuwania złowrogich sił, ale jeszcze nie skończyliśmy. Poprosiłem cię, abyś ponownie zajrzał do sekcji „Najważniejsze przypisanie do daty”, która została skopiowana poniżej. Ukończyliśmy to zadanie w około 80%, kontynuuj.

Poniżej znajduje się Twoje najważniejsze zadanie do tej pory…

Miejsce tej bitwy krwawi z każdego wymiaru; w większości nie ma pochodzenia fizycznego i istnieje w czwartym, szóstym wymiarze i stanowi tło dla rzeczywistości. Aby być dzisiaj produktywnym, musisz przekroczyć granice tego, co fizyczne i niefizyczne.

Wysyłane są demony, aby zdusić ludzkość. Mówię o demonach, ale przybywają z wielu różnych obszarów, nie wszystkie są demoniczne. Ich jednostki naziemne używają hymnu „I Can’t Breathe” jako metafizycznego poparcia dla tego złego planu. Jeśli spojrzysz za plecy ludzkości, zobaczysz ich ze znaczną siłą. Jedynym sposobem na ich zniszczenie jest szybkie uderzenie w gardło bardzo ostrym ostrzem. Jeśli nie masz własnego, proponuję użyć miecza Archanioła Michała. Musisz je usunąć i wysłać bezpośrednio do „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy”.

Jest tam również druga demoniczna siła, która próbuje zmusić do zamknięcia umysłów ludzkości. Istoty te będą widziane, jak popychają razem lewy i prawy mózg ludzi w ruchu typu imadło. Ponownie, jedynym sposobem na poradzenie sobie z tymi ciemnymi siłami jest szybkie uderzenie w gardło i wystrzelenie ich szczątków bezpośrednio do źródła. Ich liczba sięga miliardów, nie ustaje, dopóki zagrożenie nie zostanie usunięte.

Nie jesteś sam w tej misji i towarzyszyć Ci będą „Jednostka Archanioła Michała”, „Gwardia Królewska”, „Siły specjalne Andromedan” i „Legiony Arhcnagelic”.

Archanioł Zophiel jest najlepszym istniejącym oficerem wywiadu. Jego Pomarańczowy płomień objawienia pomaga nam odróżniać dobro od zła. Jeśli chcemy wydobyć na światło dzienne wielu fałszywych pracowników światła, guru, widzących i mędrców, przywołaj pomarańczowy płomień za 72 liczby,

* Jak wspomnieliśmy, istnieje zbyt wiele klonów i wejść, aby je zliczyć. Zamiast tego rozplątywać, celowo przeniesiemy się do innej osi czasu. Najłatwiejszy sposób, w jaki mogę wyjaśnić, jak to zrobić, nazywa się „metodą spiralnej spirali”, ale istnieje niezliczona ilość innych sposobów, aby to zrobić, więc nie krępuj się. Wyobraź sobie następującą sekwencję liczb Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I wirującą spiralnie od twojego trzeciego oka w nieskończoność. Niektórzy uważają, że pomocne jest do tego użycie długopisu i podkładki. To jest specyficzna kombinacja portalu, do którego chcemy wejść.

Dwa znaczniki, których użyjemy do naszego sukcesu, są następujące: jeden – trzęsienia ziemi nagle ustaną, a po drugie – konferencja prasowa będzie drastycznie inna niż dzień wcześniej.

* Fioletowy Płomień spala całą planetę, licząc do 72, wydaje się to być logicznym planem działania, który należy zamknąć.

night_flowers_by_jabroyles_de1prxx-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply