Sirian Pobierz kod, intensywne przychodzące energie będą kontynuowane, z kim jest najlepszy archanioł, z którym zaczniesz pracować?

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06A1∞-∞P6A3P6A3A3∞-∞FDDDDD∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie pisania tego postu następna godzina 3 nad ranem rozpocznie się tego nowego dnia.

20200430_222330381817033315778976.jpg

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

fb_img_15882994318894715823310961688967.jpg

– Gaia pozostawała w duchu dominującym przez cztery dni z rzędu, bijąc swój rekord trzech. Kiedy to robi, dostrzega głębokie ulepszenia i stało się bardzo przewidywalne, że kiedy pozostanie w duchu przez kilka dni, wkrótce nastąpi skok częstotliwości. Ta bardzo dokładna prognoza została stworzona bardziej przez doświadczenie niż akt jasnowidzenia, chociaż może się wydawać, że zaciera linie na obu kontach.

– Otrzymaliśmy kody pobierania Sirian, które koncentrują się na uzdrawianiu i wzroście na wszystkich poziomach naszego istnienia. Najbardziej oczywistym efektem ubocznym, który zobaczymy, jest złagodzenie objawów wstąpienia, co nastąpi pośrednio. To ulepszenie zmniejszy objawy wstąpienia, chociaż jego głównym celem nie jest celowanie w tym kierunku. Jest to kolejny kod, na który można po prostu patrzeć ze świadomością i z zamiarem efektywnego korzystania z niego.

Sirian Pobierz kod „51111111112”

– Energie, które weszły i które nadchodzą, bardziej przypominają podmuch słoneczny niż rozbłyski słoneczne. Te podmuchy są pozornie lekkomyślne, ale jest to odpowiednia amplituda dla danej sytuacji. Będzie tak wielu, którzy pozornie przebudzą się z nowymi zdolnościami, że poczuje się tak, jakbyśmy właśnie przybyli na planetę krypton. W konsekwencji, im bardziej lightworkers poczują się swobodnie, dzieląc się swoimi umiejętnościami ze światem, tym bardziej świat będzie pocieszany umiejętnościami lightworkers.

– Walk-iny nie są w stanie połączyć się z ich centralnym umysłem, który znajduje się na zdziesiątkowanym statku macierzystym, a zatem nie muszą już mieć dostępu do osobistych wspomnień gospodarza. Zobaczysz ludzi bez pamięci o rzeczach, które znają bardzo dobrze, jest to pewny znak obecności wejścia.

screenshot_20200430-0033534322696319525172547.png– Znaczna liczba dronów plazmowych spadła do atmosfery przez przelot Nibiru. Wiedzieliśmy, że coś zaplanowali, ale nie wiedzieliśmy, co. Jeśli się nie mylę, była to technologia, której używali od pierwszego eksperymentu na Ziemi. Najłatwiejszym sposobem stwierdzenia, czy jest to technologia zastosowana w tej sytuacji, czy nie, to znalezienie używanych urządzeń. Będzie to łatwe zadanie, ponieważ będą one, mówiąc delikatnie, odleżyną.

– Delikatne ujawnianie informacji o istniejących UFO jest początkiem, ale mamy jeszcze wiele do zrobienia, jeśli chcemy mieć splątane społeczeństwo galaktyczne. Na Ziemi nie ma zbyt wielu ludzi, którzy mieliby wątpliwości co do istnienia UFO. W rzeczywistości ludzie wielokrotnie domagali się ujawnienia tego, z pewnością możemy zrobić coś więcej, jeśli chodzi o sferę publicznego ujawnienia. Nie możemy tego wyjaśnić bardziej, istoty gwiezdne są tutaj, będą zajmować niebo przez dłuższy czas, a potem w końcu staną się częścią naszego życia osobistego. Gwiezdne istoty zawsze były skomplikowaną częścią ludzkości, jedyną różnicą jest to, że teraz będzie na zewnątrz.

– Wszyscy jesteśmy za debatą naukową i filozoficzną. Nie opowiadamy się za oszczerczymi „Epickimi bitwami rapowymi”, które pojawiają się w mediach społecznościowych. Jeśli walczysz z tej samej przyczyny, jesteś po tej samej stronie, przynajmniej przez krótką chwilę. Rozsądnie byłoby się dogadać, a na pewno nie ma sensu spierać się o metody, jakich używają inni w swoich bitwach. Dopóki nie przeszkadzają ci, dlaczego w ogóle ma to jakiekolwiek konsekwencje?

– Kiedy powstrzymujesz negatywną energię, nigdy nie powinieneś tego robić z miejsca złośliwości lub nienawiści. Musisz mocno wiedzieć, że to, co robisz, leży w najlepszym interesie wszystkich zaangażowanych stron. Powiedziałem to wiele razy, że suma długu karmicznego, który zgromadziła ciemna istota, jest nie do pokonania, ponieważ już teraz zwiększy to ich cierpienie. Prawdziwym współczuciem jest umieszczenie ciemnej energii na innej ścieżce.

– Jakiś czas temu zaczęliśmy wyprowadzać Atlantydę i Lemurię na powierzchnię w idealnej harmonii. Otrzymujemy doniesienia, że „świątynia tarczy” Atlantydy wznosi się nad wodami w trójkącie bermudzkim. Nieprzypadkowo te ulepszenia zostały wezwane zgodnie z przybyciem tej świątyni. Ci z was, którzy przypominają sobie tę świątynię, przypomną sobie blask, jaki mieli Atlantydzi, ta świątynia była odpowiedzialna za tę „eteryczną tarczę”, która spowodowała, że się jarzą.

– Archanioł Claire jest wyjątkowym Archaniołem, który jest zdecydowanie najbardziej pocieszającym aniołem, jaki można zobaczyć w świecie fizycznym. Wszystkie dzieci ją uwielbiają, a ona je także uwielbia, bardzo łatwo jest interpretować energetycznie, więc komunikacja z nią jest łatwa. Jest bardzo delikatna, ale niezwykle potężna w bardzo magiczny sposób. Jest kochającą, cierpliwą i życzliwą kobietą oraz wspaniałą przyjaciółką. Świetna słuchaczka i jeśli będzie tego potrzebować, będzie cię trzymać aż do rana. Archanioł Claire jest prawdziwą ukochaną. Skłaniam się do stwierdzenia, że jest ona również jednym z najbardziej szanowanych Archaniołów na świecie. Jest idealnym Archaniołem do pracy, jeśli jeszcze z nią nie współpracowałeś (a nawet jeśli masz).

20200430_2224544675846451464760427.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 9, i to jest świetna wiadomość. Pocieszające jest wiedzieć, że kolejka górska energii jest dobrze kontrolowana.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel i Archanioł Abraxos.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Bierny)
Boski teleport Archanioła Rikbiel przenosi cię na bezpieczniejszą oś czasu, jeśli kiedykolwiek pojawi się niebezpieczeństwo. Możesz się zdezorientować, jeśli się zmienisz, ale gwarantuje to lepszą oś czasu niż to, czego miałeś doświadczyć.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Miecz Archanioła Sabaotha przynosi cel nieskończenie rozszerzającemu się źródłu Stwórcy. Walczymy z wieloma istotami, które są wyjątkowo odłączone od boskości, co zaraża ich wiedzą o wielkim duchu.

(Bierny)
Skoczek na osi czasu Archanioła Asteroatha przenosi cię na wyższą oś czasu niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze zabierze Cię droga o dwie lub wyżej. To w zasadzie sprawia, że wszystko jest lepsze na całym świecie.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Niezwykle skuteczny w życiu i na głazie. To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów. To świetne narzędzie do każdego zadania.

(Bierny)
Personel Archanioła Azraela pozwala widzieć rzeczy z boskiej perspektywy. To symbol mądrości, a wyposażenie to ma niesamowity wpływ na postrzeganie myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200430_2226224625030150762344322.jpg

Zadania:

Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostanie wspólnym wysiłkiem, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Bez względu na konsekwencje, bez względu na to, o co poprosi Gaia, dostarczymy. Poprosiła o uzdrowienie przez drugi dzień z rzędu. Proszę pochłonąć Gaję w szmaragdowym zielonym świetle dla liczby 72, a następnie zrobić to samo dla galaktyki. Zachęcam również do wprowadzenia własnych metod leczenia do tego zadania.

2) W czwartym wymiarze są ciemne energie, które podnoszą czyste serca znajdujące się w trzecim wymiarze, powodując, że wznoszą się one szybko, a następnie zrzucają je z jak największej wysokości, aby zniechęcić je do podjęcia tej drogi.

To zadanie wymaga sporo rozeznania, jeśli ciemna istota z pustymi rękami wchodzi z mieczem i tarczą. Jeśli kogoś trzymają, musisz wyzwolić zakładnika, zanim wejdziesz z mieczem i tarczą.

3) Jesteśmy proszeni o zakłócenie sztucznej pogody, która zmierza do życia cywilnego. To leży w zakresie naszej jurysdykcji i zestawu umiejętności.

Strategia polega na tworzeniu „powoli manifestujących się i wolno poruszających się lejków pogodowych” w całym Trójkącie Bermudzkim. To właśnie tam rośnie Atlantyda, więc proszę pamiętać, że ten obszar jest bardzo niestabilny i trochę pójdzie daleko.

Jednocześnie musimy aktywować świątynię Edzna na Półwyspie Jukatan za pomocą złotych uderzeń pioruna. Odciąży to jej wewnętrzne funkcjonowanie, wprowadzając do sieci kolejny terminal energetyczny, aby pomóc w regulacji jej odpływu i przepływu.

photo0jpg

Dzisiejsza mediacja z przewodnikiem nazywana jest „kodami świetlnymi, pięknym wodospadem i lekcją superpozycji”

Leave a Reply