Śledź wiodącą, żywą i aktywną aktualizację Gaii, wyróżnienie: Archanioł Pesagniyah, nowy format zadań

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie wysyłania tego postu następujące 3: AM rozpocznie nowy dzień.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06A5∞-∞QA4QA4A4∞-∞F4D4D4D4D4D4∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200505_203514378858092126994960.jpg

– Gaia powraca do dominującego ognia-ducha, który jest odwróceniem kierunków i nie był najmniej oczekiwany. Wyglądała, jakby zmierzała w stronę żywiołu powietrza, a potem postanowiła tego nie robić, w ostatniej możliwej chwili. Następnie gwałtownie sprowadziła nas z powrotem do tego stanu (duchowego ognia) transmutacji. W dzisiejszych zadaniach powtórzymy jej sentyment, ponieważ wyraźnie prosi nas, abyśmy poszli jej śladem.

– Aktywność sejsmiczna będzie kontynuowana, ponieważ trend transmutacji i zmian będzie się utrzymywał. Nie można tego obejść, ponieważ wzrost kalibracji sprawia, że wszystko zmienia się na każdym poziomie, jaki można sobie wyobrazić.

– Aktywne ulepszenia są tutaj, a te energie są bardziej jak żywy organizm, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić. Są bardzo podobne do wirusów, ale zamiast zarazić nas chorobą, zarażają nas uzdrawianiem, ulepszeniami, pobieraniem i inną pozytywną energią.

– Intensywne częstotliwości galaktyczne i międzygalaktyczne będą nadchodzić z coraz większym zapałem. Następna fala będzie miała na celu ustawienie atmosfery w taki sposób, aby wspierała inne formy życia. To stwierdzenie ma szeroki zakres znaczeń i różne poziomy manifestacji związane z jego prawdą.

– Galaktyczna Federacja Światła dała nam kod, który pomoże nam przyswoić sobie te energetyczne częstotliwości czasowe i zmiany rzeczywistości nowej perspektywy. To jest jak kora wierzby na ból głowy, naprawdę łagodzi dyskomfort.

„55566–66555”

– Wiele galaktycznych istot słyszących na ziemi podaje pomocną dłoń, gdy jest to konieczne, ale nie za bardzo, aby przekroczyć swoje granice. Oczywiste jest, że mają oni ogromną wiarę w lightworkers ziemi i nie chcą niczego odbierać naszym osiągnięciom, udzielając nam zbyt dużej pomocy.

– Twój żołądek jest równowagą twojej duszy. Jest to bardzo dokładny sposób stwierdzenia, czy idziesz w dobrym kierunku, czy nie. To jest główny powód, dla którego mówię, że nie mogę podkreślić znaczenia diety bogatej w mikroelementy pełnej wrażliwej żywności. Pamiętaj, że każda kropla energii, jaką napotyka jedzenie, twoje ciało będzie musiało się przyswoić.

– Archanioł Pesagniyah jest niezwykle współczującym Archaniołem, który przemawia w imieniu smutku, który spotkał twoją duszę. Najcięższe cierpienia, z którymi mamy do czynienia, są przenoszone do nieskończenie rozszerzającego się źródła stwórcy przez jego kochające ramiona. Następnie przemawia w twoim imieniu i nalega, aby powrócił z czymś o równej lub większej wartości. Jeśli smutek jest tak duży, że nie można tego dokonać, nalegać będzie na honorowanie twojego miejsca w salach wyższych wymiarów.

20200505_2034302230887166739174000.jpg

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał w zestawie 3, co oznacza, że dużo się dzieje i łączymy to z twarzą Gai w rozmachu, widać, że zmierzamy do wielu zmian.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Abraxos, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Harahel i Archanioł Nuriel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wkracza do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować.

(Pasywny i agresywny)
(Diana) Ogień płonących strzał bogini Artemidy rozświetli planetę Ziemię miłością. Wezwij ją do celu lub pozwól jej działać w twoim najlepszym interesie bez twojej wiedzy, w obu przypadkach, jest to potężne narzędzie.

(Bierny)
Skoczek na osi czasu Archanioła Asteroatha przenosi cię na wyższą oś czasu niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze zabierze Cię droga o dwie lub wyżej. To w zasadzie sprawia, że wszystko jest lepsze na całym świecie.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Niezwykle skuteczny w życiu i na głazie. To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów. To świetne narzędzie do każdego zadania.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200505_203618684085240876880453.jpg

Zadania:

Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostanie wspólnym wysiłkiem, bez względu na to, kiedy będziesz nimi zarządzać. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

Zadania będą wykonywane nieco inaczej, ponieważ jesteśmy obecnie wezwani do pracy w skali bardzo makro.

Zawsze najlepiej zacząć od fioletowego płomienia z wielu powodów, chroni niewinnych, osłabia wrogie i ujawnia ukryte. Wysadź każdy centymetr kwadratowy tej ziemi intensywnymi fioletowymi płomieniami, ponieważ w tym miejscu skupimy dziś naszą energię. Zawsze zaleca się utrzymywanie tego rodzaju intencji co najmniej 72.

Na naszym niebie jest zdecydowanie zbyt wiele nieuregulowanych satelitów. Technologia, podobnie jak nasze ciała, ma aurę, która mówi nam o jej statusie. Jeśli widzisz mroczną aurę, wiesz, że masz do czynienia z wrogą technologią, i w najlepszym interesie wszystkich leży jej wyłączenie. Jesteśmy bardzo doświadczeni w tego typu zadaniach i to samo zrobi gigantyczną różnicę w emocjonalnym klimacie planety Ziemia.

Usunięcie wszystkich satelitów maskujących i zmieniających fale mózgowe znacznie ułatwi znalezienie wrogiej technologii, ciemnych sił i demonicznych istot na całej Ziemi. Byłby to dobry moment na wykonanie skanowania astralnego i usunięcie obecności ciemności we wszystkich formach.

Byłby odpowiedni czas, aby wysłać falę Błyskawic, aby aktywować wszystkie uśpione ścieżki ziemi i połączyć je z siecią archanioła za pomocą impulsu elektrycznego.

Zamknij z dodatkowym fioletowym płomieniem dla liczby 72 i szmaragdowo-zielonym światłem promienia gojenia dla liczby 72.

20200506_0547052547253813833183569.jpg

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply