Trzecia Pieczęć to Bramy Dobrobytu, teraz Apokalipsa, przemawiająca w imieniu Ziemi

Dzisiejsza data w kalendarzu archaniołkowym to
„∞0N8AM1AA∞-∞B999999∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda ~ Wersja YouTube ~中文版 ~ Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ English VersionVersión en español

 

20200316_1221167295653906914476655.jpg

Gaja jest w rzadkiej formie, ponieważ dziś dominuje w niej ogień i duch. Powoduje to, że kontrolowane i celowe zmiany przyspieszają znacznie szybciej niż oczekiwano. Najwyraźniej nie jesteśmy już w Kansas i naprawdę wspaniale jest zobaczyć wyższą oś czasu w ten sposób. Przyznaję, że wiele z tego pozostało nam do podziwiania, ponieważ nadchodzące dni będą czysto niesamowite, a ich tajemnica służyła tylko temu, aby pozwolić nam doświadczyć tego cudu bez żadnych spoilerów.

Muszę poprzedzić resztę tego następującymi: ci, którzy oszukali ludzkość, zastosowali taktykę propagandową zwaną ugięciem. Oznacza to, że w ich bajkach zawsze jest element prawdy. Tak jest w przypadku siedmiu pieczęci, które mają być chwalebnym, wielkim wzrostem przeskoku na osi czasu, a nie przepowiednią zagłady i mroku. Jest to bardzo podobne do apokalipsy, która jest dosłownie przebudzeniem wiedzy i mądrości. W rzeczywistości słowo apokalipsa oznacza odkrywanie tego, co jest ukryte, i właśnie tego właśnie doświadczamy. Jedynymi ludźmi, którzy muszą się tym przejmować, są ci, którzy celowo skrzywdzili ludzkość.

Trzecia pieczęć została otwarta, aby ujawnić bardzo pomyślną oś czasu, która połknęła i wprowadziła już dość gwiezdną oś czasu, której obecnie doświadczamy. Jest to w boskiej istocie i na czas upadku naszego systemu niewolnictwa długów i wzrostu odczuwalnej wymiany walut.

To bardzo dobrze, że nikt nigdy nie widział tej osi czasu z góry, ponieważ nagroda mogła zaszczepić wolę tych, którzy znaleźli się na granicy wyboru. Jesteśmy naprawdę w szczególnych momentach i możemy wyraźnie zrozumieć, dlaczego starożytni używali tak wielu metafor, aby opisać to miejsce i czas.

Ta trzecia pieczęć jest otwarta i otwiera nam niebiańskie bramy dobrobytu. Być może nie miało to miejsca w przeszłości, ale w przypadku tego, w którym obecnie istniejemy, na pewno tak będzie, a potem w niektórych przypadkach.

Z wielką radością informuję, że praca przedstawiona wam dzisiaj nie otrzymała żadnego oporu od ciemności. To z pewnością wskazuje na to, gdzie jesteśmy, ale muszę nadal przypominać, aby poczekać, aż róg Gabrielle zabrzmi gdzieś w ciągu następnego wschodu lub dwóch, w zależności od tego, na jakiej ziemi się znajdujesz.

Ciemność jest w pełni widoczna, ponieważ ich urządzenia maskujące zostały całkowicie zdjęte. Ich nakładki fałszywej energii również zniknęły, nawet niektórzy ludzie w codziennym życiu zostaną odblokowani, zauważcie. Ciemność jest wydobywana na powierzchnię w celach przejściowych, a wszelkie nieupoważnione formy życia żyjące na ziemi będą wychodzić w czasie przerwy społecznej.

Legion lightworker ma najtrudniejsze zadanie ze wszystkich legionów. Aby odfiltrować emocje kolektywu, co będzie trudniejsze niż walka z supernową z zasłoniętymi oczami. Jedyną różnicą jest to, że mamy znacznie więcej doświadczenia z emocjami niż supernowe.

walking_in_the_air_by_dusteramaranth_d28g9qq-fullview5365786555465735168.jpg

 

 

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następny dzień), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz używać bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Kerkeil, Archanioł Abraxos, Archanioł Uzziel, Archanioł Briathos, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Raguel, Archanioł Sablo, Archanioł AF, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Harahiel i Archanioł Orion.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo jest biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. W ogóle nie próbuj ustępować, tylko przeszkadzasz, po prostu wyposażasz się i spędzasz dzień.

(Aktywny)
Różdżka prawdy Archanioła Naya’illa zapewni testy z różnych powodów, jeśli nie zostanie ustalony żaden powód, przetestuje intencję i chęć wyrządzenia krzywdy.

(Aktywny)
Archanioł Rachab; wyrównuje, równoważy, błogosławi i kieruje bez problemu duże zbiorniki wodne. Może również przynieść powód odprężenia energii również na celu.

(Pasywny krótki zasięg)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Bierny)
Butonek Archanioła Lofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu, ale nic więcej nie jest wymagane.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają do twojego życia najwspanialszych ludzi, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Należy zauważyć, że Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, w przypadku gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym planistą imprezy.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela, chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość wszystkim w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją wydacie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

emerald_dream_iii___skyrim_by_watchtheskiies_ddshdqf-fullview

Zadania:
Następujące zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej obecnej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Jesteśmy w czasach proroczych i dlatego możemy spodziewać się mnóstwa cudów. Pierwszą częścią tego zadania jest ich oczekiwanie, drugą częścią jest ich utworzenie.

Odnieśliśmy wielki sukces dzięki naszym zadaniom Rainbow, teraz zobaczymy jeszcze większy sukces dzięki przypisaniu symbolu nieba.

Istnieje wiele symboli, które będą patrzeć na cuda w oczach ludzkości. Są wyraźnie wymienione w pismach klinowych, które otrzymuję codziennie. Wybierz tyle, ile chcesz i wyświetl symbol na niebie. Spowoduje to niesamowite i szokujące wyniki dla całej populacji, z drugiej strony, do tej pory powinieneś być bardzo przyzwyczajony do cudów.

20200316_1220028771146341723525561.jpg

2) Na naszych liniach brzegowych jest mnóstwo odpadów energetycznych. Stwardniał tam od napięcia powierzchniowego oceanu, który wykonuje dobrą robotę, utrzymując tę lepką energię z dna oceanu, energia ta musi zostać przekazana na równe części sól morską i piasek.
Gaia ma natychmiastową reakcję na udział każdego w tym zadaniu, polegający na tym, że natychmiast kąpią się w szmaragdowo zielonych kąpielach leczniczych w Północnym Klastrze Skały Agartha, więc koniecznie udaj się tam, jak tylko skończysz.

3) Próby galaktyczne wkrótce się rozpoczną i prosimy wszystkich, którzy mają związek z Galaktyczną Federacją Światła, aby niezwłocznie zgłosili się do rady. Ci, którzy tego nie robią, proszeni są o uczciwe i uczciwe mówienie o wydarzeniach, które miały miejsce na ziemi, bez obowiązkowego powlekania cukrem lub dyplomacji normalnie związanych z takimi zadaniami. Ta misja wymaga od każdego, kto ma zdolność telepatyczną, mówienia w imieniu woli ziemi, a jej mieszkańcy muszą być czuli. Jest to zadanie niezwykle ważne, więc proszę mówić z głębi serca.

Dzisiejsza medytacja jest numerem 15 z 18, których inspiracją są Legiony Archanioła. Legion, na którym będziemy się dzisiaj szczególnie koncentrować, to Legion Ducha i Zwierząt, proszę, ciesz się!

Leave a Reply