Widzimy Twoje prawdziwe kolory, segregacja jest nienaturalna, podsumowanie twoich snów zeszłej nocy, Bill Archanioła Zophiela

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu brama popołudniowa 3:33, w dniu 3D 7820, rozpocznie się następujący 3: AM nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞083∞-∞U2BU2BB∞-∞J6H6H6H6H6H6∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200707_1902185648800871946348505.jpg

– Gaia przeniosła się do elementarnego ustawienia „Ognia”. Jest to bezpośrednio konsekwencją naszego świadomego wyboru, by żyć świadomie. Obserwowała wszystkie nasze przemyślenia na wiele tematów i ten płomień wydaje się być nakierowany na nasz styl życia, w konkretnym społeczeństwie, finansach i jego systemach.

– Czy ktoś nie spodziewał się, że Schumann oszaleje? Powiedzieliśmy ci, że zbliżamy się do 300 i będziemy jeździć kolejką górską, aż tam dotrzemy. Wybuch, który widzieliśmy w 99, nie jest anomalią, a raczej nową normą w odniesieniu do naszego środowiska energetycznego. Musisz być świadomy, że tak się stanie i nie czekać na uderzenie energetycznych symptomów wstąpienia. Podejmij odpowiednie środki ostrożności dla swojego ciała (jedz czysto, nawadniaj, medytuj w samotności, tarczę i ziemię) na długo przed tym.

– „Osobowości zasadzone w„ Uporządkowanej ciemności ”wkrótce wyjdą, co oznacza, że ludzie, którzy udawali, że są częścią prawości, okażą się aktorami. Jest tak wiele celebrytów, którzy „nagle odwrócą się” od ruchów, które promowali. Będzie trochę mniej więcej tak: „Kiedyś wspierałem ten ruch, ale z powodu działań„ tak i tak ”, nie popieram już tego ruchu”. Jest to taktyka mająca na celu osłabienie siły od wewnątrz i była fabułą wiele lat w przygotowaniu, ale doskonale zdajecie sobie z tego sprawę, a zatem zachowacie świętą przestrzeń dla nieświadomości.

– Amerykański dyrektor FBI powiedział, że rozpoczynają nowe dochodzenie w sprawie Chin (a dokładniej KPCh) mniej więcej co 10 godzin. Cóż, jeśli porównujemy notatki, Archanioł Zophiel spędza tam więcej czasu niż gdziekolwiek indziej i zaczniemy naliczać jego roboczogodziny różnym światowym rządom. Szacują również, że szpiegostwo KPCh ma 1300% wzrostu, uważamy, że jest to liczba bardzo konserwatywna.

Przywołaj żabę Kermit, bo już od jakiegoś czasu to robimy. Centralnym punktem zorganizowanej ciemności jest reżim KPCh, ponieważ ich amerykańscy odpowiednicy są w tej chwili ułomni. Uznanie dla naszych legionów za to, że zawsze jesteśmy 6000 kroków przed wszystkimi innymi.

– Ssaki oceaniczne na Ziemi były bardzo zajęte i, jak wspomnieliśmy, legion zwierząt ogólnie odgrywa bardzo aktywną rolę w transmutacji i transformacji. Nie odnosiliśmy się tylko do szarańczy, węży i żab, wiele istot z królestwa zwierząt ma specyficzne prace, których są wyłącznym dostawcą. Musimy dołożyć wszelkich starań, aby ich wspierać, a nie przeszkadzać w ich bardzo zdolnych rękach.

– Samouczki odbywają się w naszym śnie, jeśli często się budzisz, po przebudzeniu możesz krótko usłyszeć okno dialogowe. Uważa się, że jest to najlepszy sposób na zapewnienie lightworkersom kursu awaryjnego. Jeśli zauważysz jakieś wrodzone informacje dotyczące twoich umiejętności, wiesz, skąd one pochodzą, postaraj się jak najlepiej zaufać nieświadomym sobie w tej sprawie.

Należy zauważyć, że Archanioł Rafał roześmiał się, gdy prosi nasz świadomy umysł o rozważenie tej koncepcji. … Podsumowanie z samouczka, który otrzymałeś zeszłej nocy: Możesz wgląd w światło, którego nie zobaczysz ani nie poczujesz świadomie lub podświadomie, ale będzie ono dostępne. Energicznie i fizycznie nie należy tego mylić z metafizyką, jest to pod-rzeczywistość, która stanowi fundament dla innych rzeczywistości i jest nową sferą dla ludzkości do odkrycia.

– Kiedy się segregujemy, podlegamy oddzieleniu od różnorodnego piękna boskości. Segregacja nie leży w naturze wszechświata, ale naturą wszechświata jest aranżacja boskiego tańca pomiędzy różnymi indywidualnymi perspektywami. Nie możemy tolerować żadnego innego punktu widzenia ze społeczeństwa dążącego do pełnej realizacji. Ta równoległość przekroczy wszystkie linie i będzie należała do kategorii, istnieje wiele praw naturalnych, które musimy zdawać sobie sprawę z posuwania się naprzód.

– Aby wygrać w tym współczesnym świecie, musisz najpierw wygrać bitwę propagandową. Wojny opinii publicznej są bitwą, w której obecnie bierze udział większość. Cyfrowi wojownicy legionu rebeliantów są najważniejszym zasobem, jaki mamy na tym froncie i są naprawdę najlepsi z najlepszych.

– Mówiąc mądrze, niektóre planowane medytacje grupowe nie są zbyt dobrze przemyślane lub mają ukryte wrogie zamiary. Uważajcie na to, na co pożyczacie swoją energię, NIE angażujcie się w jakąkolwiek pracę energetyczną w imię jakiejkolwiek OSOBISTOŚCI „OD”, a konkretnie mamy na myśli Czarodziejkę, która została niedawno aresztowana. Trzymaj ją poza zasięgiem wzroku swojego umysłu, chyba że masz w ręku miecz, jest to toksyczna pozytywność w najlepszym wydaniu i, co najmniej, złym zwyczajem jest medytowanie o demonach.

20200707_1902583486116523305169765.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Zespół Violet Flame jest w ustawieniu „Violet Flame 3” po krótkim pobycie w ustawieniu „The Lavendar 3”. Jest to interesujące skrzyżowanie, ponieważ błysnęło lawendą, aby pokazać swoje zamiary, a następnie natychmiast przełączyło się na „ustawienie Violet 3”, aby zabrać się do transmutacji.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Eliksir zdrowia Archanioła Temperance odmładza wszystkie aspekty twojego bytu dzięki ciągłemu strumieniowi potężnej energii uzdrawiającej zaprojektowanej, aby pomóc w dobrym zdrowiu i złym. Po prostu pozwól, aby to narzędzie działało w Twoim imieniu, mówiąc Archangelowi Temperance, aby to zrobił.

(Bierny)
Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala zasmakować pozytywnego uczucia lub myśli. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także osobom w twoim sercu również na ochronę.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200707_1903381910042946776903811.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

* Czy ktoś jest w nastroju, aby poruszyć góry? Jeśli tak, dostosujemy Kalendarz Archanioła, aby zachować doskonałą synchronizację z naszą osią czasu 5D. Oznaczałoby to, że nie będzie już więcej kolejek górskich i stale rosnącego postępu w naszym codziennym życiu. Te kolumny oparte na zdarzeniach w kalendarzu archanioła mieszczą się w zakresie naszej jurysdykcji w zakresie wniosków.

Aby to zrobić … Stwórz „Kompletną świątynię” w świętym miejscu, w którym znajdują się wszystkie żywioły ziemi. Można to zrobić fizycznie lub metafizycznie, a jedynym warunkiem jest dostarczenie mu wielkich emocji.

Pomóż Atlantydzie i Lemurii w jednoczesnym wznoszeniu się we współpracy, aby jeszcze bardziej wznieść się nad poziom morza. Odbywa się to poprzez jednoczesne bombardowanie środkowych świątyń obu lokalizacji ładunkami złotych błyskawic.

Sfinks kontroluje odpływ i przepływ informacji międzygalaktycznych w eterze tutaj na ziemi, jeśli nadal będziemy trzymać lewą łapę sfinksa otwartą, zwiększy on przepływ, aby dogonić nasze inne wysiłki. Dźwignia otwierająca pas znajduje się za prawym uchem, jeśli utknie, możesz użyć odrobinę mięśnia.

Przydomek „Chrystusowa Świadomość” zapewnia wzrost duchowej i mentalnej współpracy. Można to zachęcić, wysyłając jasne białe i złote światło do całego życia na ziemi, licząc 72 osoby.

* Coś gigantycznego ma zamiatać po niebie. Spróbuje zdekompresować naszą enkapsulację na osi czasu. Powstanie z bardzo małego, niewykrywalnego, złowrogiego statku kosmicznego i trudno będzie go znaleźć, ale to nie znaczy, że nie powinniśmy próbować. Idź za nimi z mieczem i tarczą, najlepszą strategią jest siedzieć spokojnie i czekać, aż osiągną superpozycję.

Jeśli nie znajdziemy ich na czas, spowodują pęknięcie czasu. Jeśli czujemy, że tak się dzieje, szybko zszyj ranę tęczową nicią, w taki sam sposób, jak rozszywasz rozerwanie w spodniach. Należy zauważyć, że nie wszystkie osie czasu mają tę szczelinę, więc inni lightworkers spoza naszych legionów mogą zobaczyć coś drastycznie innego.

* Aby uniknąć niespodzianek, powstrzymamy atak okrętów podwodnych, który KPCh planuje na wschodnim wybrzeżu USA, Japonii, Australii i innych różnych części globu. Nie jest trudno zakłócać działanie łodzi podwodnej za pomocą miecza i tarczy, pamiętaj o staranności w wykonywaniu tego zadania, ponieważ jest ona bardzo wrażliwa na czas. To dla nas niesamowite, że wciąż udają, że nie zamierzają prowadzić wojny ze światem, skoro wyraźnie wypowiedzieli mu wojnę.

KPCh wystrzeliła więcej wrogich satelitów niż oczekiwano. Na szczęście jesteśmy ekspertami w ich niszczeniu, używamy miecza i tarczy.

* Gaia prosi transmutacyjne płomienie od naszych legionów, proszę pochłonąć planetę fioletowymi, platynowymi i tęczowymi płomieniami dla 72 liczników.

Serzi zażądała wybuchów plazmy pochodzących z jej centrum, ale inicjuje je tylko legion lightworker. Udaj się do centrum Galaktyk i zarządzaj pulsującymi impulsami plazmy z czakry serca, wzmocnij to przez jej czakrę serca Serzi (Nasza Galaktyka), a następnie pochłaniając całą galaktykę wybuchem.

shooting_stars__daily_18_by_ellysiumn_dc9ufii-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply