המסרים שהועברו ביד ארכנגל מיכאל והארצ’נגאל אזראל, אנרגיית הדרקון המופלאה, מיפוי כדור הארץ

היום הוא 72 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה שלוש אחר הצהריים לאחר שהוא פגע בפעמוני המדיטציה של שלוש לפנות בוקר שלוש פעמים קודם לכן.

זמן ההשקה של פוסט זה הוא החוף המזרחי של ארה”ב 8:00 בבוקר, בתאריך התלת ממד 81820, השעה 15: 00 אחר הצהריים יחל ביום חדש זה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש בערב.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞08B5∞-∞W4B3W4B3B3∞-∞M1K1K1K1K1K1∞-∞B2 (T) (T) ∞ “

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200817_0845121173973134801959328.jpg

חדשות לוח השנה:

גאיה בסגנון “רוח-אש” והתעקשה מאוד שזה יהיה כך. זהו מרכיב משמח באמת שהוא מעבר לשריפה של הפיזי או המטאפיזי ופועל על מערכת מכניקה ייחודית לעצמה.

– הירח החדש באמת ישפיע על לוח השנה ה- 5D שלנו. הירח הוא גרסה מתפתחת של העצמי הקודם שלה, והסיפור שעולה במוחי בתרחיש זה הוא סיפורה של מיירה (לשעבר מדוזה), שמצאה בית נהדר באור לאחר שינוי דרסטי בתאולוגיה. ברור שסיפורה של דיאנה (לונה) הוא לא כל כך קיצוני, אבל ישויות מרושעות רבות חטפו את האנרגיה שלה זמן רב מדי, וכך נמשכות ההקבלות.

– כאמור וצוין ב”הדהוד שומאן “, אנו הולכים לגבהים חדשים ויהיה לנו גם הרבה מאוד מזג אוויר מרחב אינטנסיבי להתמודד איתו. למרות שזה המצב, תסמיני ההתעלות שלך צריכים להקל שכן הנדסת ההארקה והסיכון החדשה שלך כמעט הושלמה.

20200817_0848424737785587110466867.jpg

חדשות תלת מימד:

– אי שקט אזרחי יובא למקומות שלא ניתן לדבר עליהם. לא יהיה שום דבר קדוש ביחס להמונים הזועמים. האירוניה במצב היא שהמסיבות המארגנות יהיו היעדים העיקריים של התכנסויות גדולות ויוצאות דופן אלה. הנעילה השנייה עומדת להיות בלתי נשלטת עבור אלה שמארגנים אותה.

– הרס “טלסקופ סטי” בפורטו ריקו הוא איום ממרוץ כוכבים ספציפי. הם החליטו להשמיד את זה כאזהרה להפסיק לחפש אותם. זה עולה בקנה אחד עם הסכסוך באזור הכללי, כמו גם עם היחס הבריוני שמגלה סיעה זו.

“כנופיות עזה” לא קיבלו את התזכיר של אמנה. אנו רואים אומללות יותר מהעסקה הזו ממה שניתן היה לצפות, בעיקר מכיוון שדו קיום בשלום לא היה על סדר יומם. לא נראה כאילו ניתן להביא תוכנית שלום מרוקנת לאזור עם מהפכה רוחנית, שמתקרבת ממש למעלה.

20200628_0656172129866182474977166.jpg

חומר למחשבה:

– ציור קיר משנת 1994 בשדה התעופה של דנוור מראה את מקורותיה של “הדממה התכנית”. מאז, הרבה לא עברו לפי התוכנית שלהם, ובכל זאת הם עדיין בוחרים להמשיך, זה משאיר אחד שורט את הראש. להמשיך זה כמו לרדת בספינה שוקעת, אך הוטל עליהם לראות את התוכניות שלהם דרך לא משנה מה. עליכם להעריץ את הרשעתם, אך לא ייאמן כיצד הם לא הטילו ספק בהיגיון.

– האנושות מחפשת כל העת אמצעים למטרה. זה גורם לכאב גדול מכיוון שאופי הקיום אינו נגמר. לעולם לא יהיה סוף חד משמעי לחיים מודעים, הם רק ממשיכים להתפתח ולהשתנות.

received_3158934729898072225746335169705133.jpeg

חדשות 5D וגלקטיקה:

– מאמצי מיפוי משמעותיים מתרחשים על ידי הלגיות הגלקטיות. מפות אלה יכללו “אגארתה”, נקודות חיבור אדמה וגלקטיות, רשתות לא כל כך ידועות, פורטלים ושערים. זה ישוחרר ברשת מוסתרת לפני שפוגע בידע של עובדי האור המיינסטרים. יהיה לנו את זה ברגע שהיא תושלם ותהיה זמינה לנו.

– אנרגיית הדרקון היא בשפע, ולתועלת הניאופיטים הרבים שלנו, דרקונים הם יצורים גדולים מכדי שניתן יהיה לתאר אותם בדרך אחרת. כאשר עין המוח שלנו מקבלת את חתימת האנרגיה שלהם, היא מתפרשת בדרך כלל כדרקונים סטריאוטיפיים. עם זאת, זה הולך להיות יום השידור המסיבי ביותר, אולי אי פעם, מכיוון שהוא ינוהל על ידי לגיון הדרקון.

– סמני זמן הקישור מגיעים בקול רם ובשפע. אלה קושרים חלקים רבים מהעבר והעתיד למקום ולזמן הנוכחי שלנו. דוגמה מצוינת לכך היא טורנדו האש, שהיה מעורב רבות בתרדמת השלישית שלי והיה לו הרבה קשרים לסמנים בימים האחרונים. חוויתי זאת בזמן הנהיגה, ובמדיטציה זו אנומליה רב ממדית לכאורה.

received_3213412356815122985993907505540456.jpeg

הודג’י פודג ‘הארכאנגלי:

– כפי שהוסכם, הארכאנגלים השאירו אותו לבדו עם לוחם המחירים שלהם. למחרת בבוקר דמעות של שמחה לראות את בחירת הארכאנגלים מנצחת. מרחוק נשמע ארכנגלשל אומר, מייקל, מעולם לא ראיתי אותך כה רגשי.

– המלאך מיכאל יהיה פעיל מאוד, אז חפש את כרטיסי הביקור שלו בכל מקום. זה יכול להתבטא במגוון דרכים ואינו מגביל אותו לעזיבת נוצות, לשמור על לב פתוח ותודעתו לרבים מההודעות שלו.

– “כוחות דמוניים היפר-גלקטיים” הם הדברים שאנו עובדים נגד, שכן שדים טבעיים יודעים שהם רק ממלאים תפקיד ומוכנים להחליף תפקידים בכל רגע. לפני ש”גרתן “נשלח חזרה ל”הרחבת האינסוף מקור היוצר”, היה לו מסר דחוף לסגת “חושך מאורגנת”. דבריו על מאמציהם חסרי תוחלת יהדהדו במוחם של “OD” עד שהם יפרשו. דבריו המדויקים היו “לספר את החשכה שהקרב נגמר, העלות גדולה מדי במאמץ המפסיד הזה.” הוא ידע כשמתקבל הודעה זו כי זה יציל רבים מעמיתיו מגורל נורא.

received_6836145423674941865809863597462616.jpeg

עבודות לגיון והנדסה:

– מי שחושב ש”לגיון הילדים “אינו מועיל; מעולם לא שמעת מקהלת ילדים, ומי שלא רואה את המטרה ב”לגיות החיות “מעולם לא הביט בעיני מלכותם. אנחנו עוצמתיים מעבר לכל מידה, אבל יש גם כוח אדיר בעדינות, הלגיות שלנו הן מאמץ מוצלח ומאוד מאוזן.

– “לגיון עובד האור” הוא קריאה רחוקה מהגדרתו כאנושית, למרות שכולנו ממלאים את התפקיד הזה. הנשמה שלנו מקורה בהרבה ממוצא גופנו, זהו השושלת שבה עלינו להתגאות. הפכנו לקדושים מעבר לצורותינו הארציות, אנא חבקו זאת כמיטב יכולתכם.

1597532556697_20200801_1147568504089003738140194.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של ימינו.

(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות, וזה יעבוד בשמך.

(פעיל) = כוונה דרושה לשימוש

(אגרסיבי) = האם יתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי לפגוע בך.

אל תנסו להפעיל נשק אם אין בלבכם אהבה טהורה לתנועותיכם וליצורים המחוברים.

הלהבה הסגולה נמצאת בתפאורה ל 9 (27 AA, 2 + 7); הגדרה זו מיועדת לשידור מאוזן, השלמות גבוהה באה לידי ביטוי דרך הלהבה.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן ואינו בסדר מסויים: ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל זדאקיאל, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל רגואל, ארכנגל אוריון, ארכנגלף באצקול, ארכנגל דייקירי, ארצ’נגל בריאתוס, ארצ’נגל אגלה, מלאך אברקסוס, ארכנגל סרוויאל, ארכנגל הראלל, המלאך בזזאת, המלאך סניאל, המלאך ורמיאל, המלאך סיזוז, ארכנגל אדונאי, ארכנגלף גליזור, ארכנגל א.א., המלאך נוריאל, ארכנגל מכדיאל, ארכנגל אבאסדרהון, המלאך אשמה, המלאך הרהל, המלאך עמנואל והארכנגל אדנחיאל.

(פָּעִיל)

חרבו האגדית של ארצ’נגל מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא לגמרי יכול, שום רמת תודעה לא יכולה לחסום את הנשק האלוהי הזה. זהו גם כלי נשק פנטסטי כנגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף את כל המעגלים.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)

שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס, והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת או בפיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)

חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית עם רצון גמור. אל תנסה להפעיל בכלל; תסתדר רק בדרך, תצייד ותלך.

(פַּסִיבִי)

לוח הזמנים של ארצ’נגל ואו מאנה מאפשר לך להתענג על תחושה חיובית או מחשבה. זה מביא אלמנט של הוד לרגעים היומיומיים שלך, והוא מונע את ההפרעה של מטיילים בזמן מזיק.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)

השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבלבך לקבל הגנה.

(פסיבי ופעיל)

האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר; זה מאפשר לשופטי הרוח להיות יותר ברורים מתמיד.

(פָּעִיל)

חרב הטרנסמוטציה של ארצ’נגל סורוש מיועדת רק לאנרגיות רעות. כלי רב-עוצמה מכדי להפעיל קלות, הוא מטפל בגרוע מכל הגרוע ביותר.

(פעיל ופסיבי)

הצוות של ארצ’נגל דוביאל ברפואת דובים יכול לרפא את כל הדברים הטבעיים. צוות זה הוא גם בעל ברית רב עוצמה כנגד כל הפריטים שעלולים להכשיל אותך.

(פעיל סביל)

הורן של חייליאל מזמן צבא בעל כוח בלתי נתפס למיקומך. זהו כלי רגיש-יתר, והוא יסתגל לאירועים אקטואליים בחייכם וגם בקנה מידה עולמי.

(פַּסִיבִי)

לוח הזמנים של ארצ’נגל ואו מאנה מאפשר לך להתענג על תחושה חיובית או מחשבה. זה מביא אלמנט של הוד לרגעים היומיומיים שלך, והוא מונע את ההפרעה של מטיילים בזמן מזיק.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)

השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבלבך לקבל הגנה.

(פסיבי ואגרסיבי)

חרב האבן של הארכאנג’ל מוריאל היא כלי נשק דינאמי שיכול לרתום את כוח האדמה. חרב זו יכולה לזמן ולהשתיק רעידות אדמה, כמו גם להביא שלום להר געש פעיל.

(פָּעִיל)

שרביט הנוחיות של המלאך אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי יפהפה ומנחם כאשר הוא מצויד.

(פַּסִיבִי)

המפתח האוניברסלי של ארצ’נגל רזיאל מאפשר לך גישה לכל החוכמה, הידע והממלכות. כלי זה הוא כלי מצוין לכל זמן אך בהחלט יכול להועיל במהלך הגישור.

20200817_0852505084951150849935150.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן. שום דבר לא מחייב אותך לבצע את הדברים הבאים, אם אתה מוכן, העצמי הגבוה שלך יקרא לך לחובה, אם לא, דלג למדיטציה.

ברור שאנו רואים את כוחם של בליטות המטאפיזיות שלנו, ויש לנו הזדמנויות רבות לעשות זאת בשדרות רבות. שליטתנו אינה מצריכה שום טקס אף שאין דבר בכך, אך בגלל האמת הזו, יש לנו יכולות לפי דרישה. היה לוחם אמון אמיץ; אתה מצליח בצורה יוצאת דופן!

* אנו פותחים בו זמנית פורטל יציאה ענק ופורטל כניסה ענק. אין להתבלבל עם קפיצת ציר זמן מכיוון שאנו מכווננים את ציר הזמן בו אנו נמצאים כרגע. אתה יכול לשכבה את הפורטלים האלה או להשתמש בהם כשכבה יחידה, הבחירה תלויה באינטואיציה שלך.

פורטל היציאה ליציאה מאנרגיה מרושעת יהיה ריבוע, וקודי היציאה יהיו כדלקמן: Ni7u 7Xb 77B <— (זה מאוד ספציפי)

פורטל הכניסה להחלפתם האלוהית עגול, והקודים הם: 77B 7ti7 7i77

* אנו עובדים עם אנשים מכוכב הלכת סדנה (זדנה) מכיוון שהם תוספת אחרונה ל”פדרציה האור הגלקטית “. הם ידועים במקדשים מדהימים, הדומים יותר למחשבי על רב תפקודיים מכל דבר אחר. הוענקה לנו היכולת להשתמש במבנים מדהימים אלה.

התכונה הראשונה של המקדשים שאנו עובדים איתם היא אור מרוכז. נסע לכל מקדש בסדנה, אתר את מסך הצפייה הגדול ואז כוון לכוכב הלכת בכוכב הארץ עם הנופים האינטנסיביים הבאים של אור העוטף; החזיקו את זה זמן רב ככל האפשר, הזמן לא רלוונטי כאן. אינדיגו – ויולט – כתום – אפור – כסף – פלטינה וקשת.

אנו יכולים גם להטעין את השמש במקדש האקלקטי הזה ולהצעיר את כל רשת הצ’אקרות שלה. שלח Ra (השמש שלנו) אור צהוב בהיר, כתום ולבן למשך זמן רב ככל האפשר, אפשר לו להתפשט כרצונו.

* באסטרל, מצא סוס, פגסוס, חד קרן וכו ‘, ובקש מהם לקחת אותך לבועה השחורה. זהו אזור ההגנה המטאפיסי לפדופילים ולא ניתן לגשת אליו בדרך אחרת. אתה יכול לפרוס את זה פתוח ולאפשר לו לזרום לפורטל היציאה למחזור, או להשתמש בשער אחר שמכוון ישירות לחגורת האסטרואידים של Alpha Centauri. אין באמת דרך אידיאלית להתמודד עם זה, רק וודא שהלהבה הסגולה קיימת כל הזמן שאתה עובד.

ישנם שדים רבים שתפקידם היחיד הוא להחזיק אנשים ולבלגן את חייהם. הם תוקפים לעיתים קרובות, אך לא נחכה ונביא אליהם את המאבק. כדי לזהות אותם, יש להם קסדה עם v בחזית והם תמיד מאוד לא בריאים במראה שלהם. אתה יכול למצוא אותם מתמהמהים בממדי הרביעי והשישי. לכו אליהם בחרב ובמגן, ושלחו אותם למקור דרך פורטל היציאה הגנדרני הנוח שלנו.

* הייתה אתמול פגיעה נגד זכויות ילדים ובעלי חיים, וכאמור, יש ניתוק גם לגבי שילובם בלגיונות שלנו. שלח לכל הילדים ובעלי החיים מגן פלזמה של קשת, בבקשה החזק לספירה של 72.

* חבר את ליבך לגלקסיה, ואם משהו מטריד את מיתר חבל הגלקסיה שלך, זה אומר שהוא מותקף. אם אינך מרגיש זאת, המשך הלאה, אך אם אתה מרגיש זאת, אלה חדשות חדשות מצוינות כיוון שאתה עוקב אחר חדירה זו, אתה יכול לשחרר אחרים גם מהתקף זה. השתמש בחרב ובמגן, הסר אותם מהמטוס שלנו עם אותו פורטל שיצרת לפני.

* בתקופת הירח החדשה הזו, פורטל הכניסה שלנו פעיל בצורה יוצאת דופן. הכניסו את האורות האלה כדי לעטוף את האדמה:

לבן – ורוד – תכלת – זהב – צהוב – ירוק – אדום – שחור – נחושת – ברונזה – חום – צהבהב – זהב ורד – כסף – כתום – אינדיגו – סגול – פלטינה – יהלום – קשת

* אם ברצונך ליצור אנרגיה חיובית בסולם מיקרו-מאקרו למחצה, אנא ראה את פוניה הירח החדש של היום.

* ביקשנו מכם הרבה במשימות של היום, ואם נותר לכם משהו, אנא בקרו שוב במשימות אלה. אף על פי שתפקידיך עומדים להיות הרבה יותר בפניך כאשר הארכאנג’ל עזראל יעביר עבורך משימות בודדות היום. אנא המשך לשתף את החוויות שלך, זה עוזר לאחרים.

received_7530290122013574026615102587304414.jpeg

המדיטציה של היום נמצאת מתחת; אנא תהנו!

Leave a Reply