לענות על תפילות הנוער, חלל מטורף ומזג אוויר אדמה, מכשפות של היער

היום הוא 72 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה שלוש אחר הצהריים לאחר שהוא פגע בפעמוני המדיטציה של שלוש לפנות בוקר שלוש פעמים קודם לכן.

זמן ההשקה של פוסט זה הוא החוף המזרחי של ארה”ב 8:08 בבוקר, בתאריך התלת ממד 81520, השעה 15: 00 אחר הצהריים יחל ביום חדש זה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לשעה המקומית שלך בשלוש בלילה.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:

∞08B4∞-∞W3B2W3B3B3∞-∞MKKKKK∞-∞B2 (T) (T) ∞ “

אגדת לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200813_0903261545682628771958643.jpg

היומן:

גאיה היא במרכיב של “אש” מההיבט של “רוח-אש”. שינוי ספציפי זה בתכונות מראה שיש לה את היעד שלה והיא משנה טרנספורמציה, שידור והקצאה מחדש. אין לדעת כמה רחוק הלהבה הזו תתפשט מכיוון שנדמה שיש לה מידה רבה של דלק, אבל בטוח לומר שהיא לפחות תביא חלק טוב מהגלקסיה שלנו.

– אנו רואים טורים רבים בלוח השנה שלנו שעברו ל”מכתב טהור “, זו אינדיקציה לכך שהאירועים נמצאים בקו אחד מושלם ביחס להתעלות המונית. זה לא משנה מה הגוף חווה, שכן האלוהות היא מעל לכל הדברים. הקודם הוא גם הצהרת פיסיקה קוונטית, שיכולה לכמת בקלות את כל יכולת המטאפיזיה שלנו.

– אנו יודעים איך זה נגמר; האם נוכל פשוט להתקדם בלי הקולנוע? קיפאון זה תלוי במוחנו המודע, אשר מאוד מתעקש למצוא נתיבים הגיוניים לעתידנו. רובם אינם יכולים להתמודד עם כוחותיהם עד כה, מסיבה מדויקת זו, הם עדיין מנסים להביא היגיון למכניקת הקוונטים. אם היה לנו נוח להתעורר קסם לאוטופיה, זה היה קורה באותה מהירות.

20200813_0903261545682628771958643.jpg

חדשות תלת מימד:

– האנושות מתחילה לחפש את מקור מחלותיה. לא יהיה קשה למצוא מי שעומד מאחורי המצב הפדופיליה או את הזוועות הרבות האחרות נגד האנושות. ישנם שבילי נייר לכל האנשים האלה, והאנושות סוף סוף הבינה כיצד לחבר את הנקודות כראוי. כתוצאה מהמאמצים שלנו לעבור לתוואי זמן גבוהים יותר, הצלחנו להפגין מציאות כזו, ואם היינו נשארים עומדים הם היו נשארים בורים.

– “חושך מאורגן” פגע בכפתור ההרס העצמי שלהם, וזה נושא הרצון החופשי מכיוון שהם מכניסים את עצמם למדורה. כך איננו יכולים להפריע לחורבן המסיבי אלא אם כן חיים מודעים בסכנה.

“OD” מקריב את מנהיגיהם בניסיונות להחזיר את עזרתם המטאפיזית. השדים שהם מזמנים הובסו וכבר אין להם שום כוח בתחום זה עוד.

20200813_0911459202418076783371537.jpg

הַנדָסָה:

עלינו לאפשר למזג האוויר בחלל המטורף להמשיך ללא הפרעה שכן האקלים הגלקטי הטבעי הוא מקרוקוסמוס של כדור הארץ. בקשה זו נכנסה מהבקשה של גאיה לאפס את המקצבים הטבעיים שלה ללא התערבות, פשוט להחזיק חזק.

– “הספינקס” הוא חממה ל”אפקטים של מנדלה “, זה ככל הנראה מכיוון שזו דלת הכניסה לשער אדיר. הכניסה הזו השתנתה תריסר פעמים בעונה האחרונה, והיא סימן בטוח לתנועות הקוונטים המהירות שלנו.

– אפריקה נפרדת לשניים; זהו סימן מצוין שכן אוקיינוסים של כדור הארץ מתחילים “לווריד”. ההפרדה הזו שנגרמה על ידי עליית אטלנטיס ולומריה תביא אותנו למקום מרתק. שתי היבשות המסתוריות פונות לממד השמיני, כפי שאנו רואים אותן עוקבות אחר ספירלת פיבונאצ’י הממדית. כדי להגיע לתודעה חציונית ממדית חמישית, יש לשרש היטב את הכמות הנכונה בשמינית.

– היום הוא אחד מימי השידור המאסיביים ביותר בזיכרון האחרון. יש לו קודים משתנים חיים המחוברים למאקרו בדינמיקה שלה. שארית הבעירה תשחרר פעולות מאוחרות שאינן שייכות לגורמים המחזיקים.

received_3020589877691926732114190730192883.jpeg

חומר למחשבה:

– בתהילים 91:11 נאמר “כי יצווה על מלאכיו בך, ישמור עליך בדרכייך.” מזמור זה יכול להילקח בדרכים שונות אם אתה מזדהה עם האני האנושי אז אתה צריך להתנחם ברעיון שאתה בטוח. אם כי מנקודת מבט של עובדי אור, מזמור זה צריך להיות תזכורת לכך שאתה חלק מצוות רב עוצמה, וזה הזמן להגיע לעבודה.

– ישנן נבואות רבות משני צידי המציאות, פיזיות ולא לא. אנו מכירים היטב את תחזיות הארץ, 144,000, והחזרה לתמימות בה. לנבואה מנקודת מבט עצמית לא פיזית / גבוהה יותר יש נבואה על גדלותו של האדם בגיל זה בזמן, ואנחנו ממלאים את כל גרם זה.

– ברור כי לאנושות אין מושג מה היא רוצה. עלינו להרהר ולעשות בחירות ולעודד אחרים לעשות זאת גם כן. אלה המכריעים הם הרעים שבינינו; הגיע הזמן להשתמש בכוח הבחירה בסולם מאקרו. האנושות לא תורשה לחיות בסביבתיות עד לשיא; זה יכול להשתנות בכל עת בכוח הבחירה.

received_2445076865856131363479853672019867.jpeg

חדשות 5D וחדשות אנג’ליק:

– בא מלאך וניגן בשבילי את השיר ההוביט מלור הטבעות. הם באמת יצורים חברתיים, והמסר שלה היה פשוט, אנחנו הולכים הביתה. הדרך הקלה ביותר לזהות מלאך היא הארומה המענגת שהם מביאים. אין חיסרון בחיבור למלאך; מטרתם העיקרית היא אינטראקציה עם האנושות, בניגוד לארכנגלים, שבדרך כלל עובדים רק בסולם מאקרו.

ליהנות מתהליך ההפיכה; זו תקופה קדושה, וכשאנחנו משתקפים בה, היא תחושה תחושה מיוחדת.

הלגיות הגלקטיות שלנו פעילות להפליא באירועים הנוכחיים שלנו. הם להוטים מאוד לספק לנו אינטליגנציה אינדיבידואלית, אנא התחבר אליהם כפי שאתה מונחה.

through_the_tree_by_fortuneseeksthesun63_de38ooi-fullview

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של ימינו.

(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות, וזה יעבוד בשמך.

(פעיל) = כוונה דרושה לשימוש

(אגרסיבי) = האם יתקוף לפני שיש למשהו סיכוי לפגוע בך.

אל תנסה להפעיל נשק אם אין בלבך אהבה טהורה לתנועות שלך ולייצורים המחוברים.

הלהבה הסגולה נמצאת תחת 9 (27 AA, 2 + 7); הגדרה זו מיועדת לשידור מאוזן, השלמות גבוהה באה לידי ביטוי דרך הלהבה.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן ואינו בסדר מסויים: הארכאנג’ל ז’רמינה, הארכאנגל צדיקיאל, הארכאנג’ל אנסיאל, הארכאנגל ראגואל, הארכאנג’ל אוריון, האצ’נג’ל באצ’קול, האצ’נג’ל דוויקירי, האצ’נג’ל סבריו, הארינג’ל בריאתוס, האשל המלאך אגלה, הארכאנג’ל אברקסוס, האשל המלאך סרוויאל, ארכנגל הראלל, המלאך בזאזאת, המלאך סניאל, המלאך ורמיאל, המלאך סיזוז, המלאך אדונאי, המלאך גאליזור, ארכנגל א.א., המלאך נוריאל, המלאך מכדיאל, הארכאנג’ל עבאסדרהון, המלאך אשמה, המלאך הרהל, המלאך עמנואל והארכנגל אדנחיאל.

(פָּעִיל)

החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא לחלוטין יכול, שום רמת תודעה לא יכולה לחסום את הנשק האלוהי הזה. זהו גם כלי נשק פנטסטי כנגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף את כל המעגלים.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)

שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס, והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת או בפיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)

חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית עם רצון גמור. אל תנסה להפעיל בכלל; תסתדר רק בדרך, תצייד ותלך.

(פַּסִיבִי)

לוח הזמנים של ארצ’נגל ואו מאנה מאפשר לך להתענג על תחושה או מחשבה חיובית. זה מביא אלמנט של הוד לרגעים היומיומיים שלך, והוא מונע את הפרעות המטיילים בזמן המזיק.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)

השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבלבך לקבל הגנה.

(פסיבי ופעיל)

האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר; זה מאפשר לשופטי הרוח להיות יותר ברורים מתמיד.

(פַּסִיבִי)

אלקסיר הבריאות של ארצ’נגל טמפרנס מחדש את כל תחומי הייצור שלך עם זרם קבוע של אנרגיית ריפוי עוצמתית שנועד לעזור בבריאות טובה וברעה. פשוט הרשה לכלי זה לעבוד בשמך על ידי אמירת ארכנגלנג טמפרנס לעשות זאת.

(פָּעִיל)

חרב הצדק המהירה של הארכאנג’ל מיטטרון שמה קץ לכל הדברים בקיפאון. חרב זו תעביר הרים בדרך זו או אחרת.

(פסיבי ואגרסיבי)

הקרן השמימית של המלאך המלאך הרמישאל הוא הכלי הראשי בכל המקהלה השמימית. זה ניתן לזיהוי מיידית שכן הוא מעביר אהבה ישירות דרך צ’אקרת הלב שלנו. זה ידוע לשנות את הדינמיקה של כל הדברים בתחום השיפוט שלך. כאשר זה חמוש, מגן רטט ממוקם סביב היקףך.

(פסיבי ואגרסיבי)

קרני הבריאות הקורנות של ארצ’נגל קלייאל יכולות להגן על כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות התנאים שכבר הושפעו; זה תקף להמוני יבשה ויצורים חיים.

(פסיבי ואגרסיבי)

החמלה הקורנת של המלאך המלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. הכלי מביא פן מטפח לריפוי, ויש לו חום מדהים. עדיף להעביר זאת למסגרת נפשית רגועה.

(פָּעִיל)

צוות הריפוי של ארכנגלאל רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה משתמש בזה. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200813_0909041195318806657503579.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן. שום דבר לא מחייב אותך לבצע את הדברים הבאים, אם אתה מוכן, העצמי הגבוה שלך יקרא לך לחובה, אם לא, דלג למדיטציה.

* העצמי הגבוה של בני הנוער צורח על המבוגרים שמשאירים אותם עולם מאוכלס. הלגיונות לא יאפשרו לאנושות לעשות זאת וכך יביאו את “הלהבה הקדושה” למאמצי ריפוי האדמה הטבעית. רצף הלהבה שלהלן הוא שיטה קיצונית לתיקון התנהגות. ובכל זאת, מכיוון שהאנשים הפוגעים בכוכב הלכת עושים זאת בצורה כה מתואמת, הוא בהחלט מצדיק זאת.

* לעטוף את האדמה עם הלהבות שלהלן לספירה של 72: לבן – ורוד – תכלת – זהב – צהוב – ירוק – אדום – שחור – נחושת – ברונזה – חום – צהבהב – זהב ורד – כסף – כתום – אינדיגו – סגול – פלטינה – יהלום – קשת

* חלק ניכר מהאנרגיה שהאפלה המאורגנת מאחוריהם מגיעה מהטרגדיות של 911. כמו שעשינו בדטרויט, חזרו אחורה בזמן העבירו את אירועי 911 עם רצפי האור הבאים לספירה של 72: שחור – נחושת – ברונזה – חום – טורקיז – זהב ורד – כסף – כתום – אינדיגו – ויולט

* “המכשפות של היער” הם ארגון נרחב של קוסמים שחורים ומרושעים, שמבוססים בעיקר באזורים עשירים מאוד. אסור להתבלבל בין מכשפות אלה עם רוב המכשפות המיטיבות ברחבי העולם. המסורות האליליות מכבדות את האדמה ואת מלכותה; בגבולות אלה אסור לפגוע שלא הוכר, אלה שתי תיאולוגיות שונות מאוד.

ה- “WOTW” ידוע בסחר בילדים, במיוחד בהאיטי, הם אינם מתגוררים שם, למרות שהם בעלי עסק באזור. אברום ומקסוול שניהם חברים בקבוצה הברברית הזו, והדבר שחבריהם, משפחותיהם וארגונים אחרים שהם שייכים לא מצליחים להגשים; הוא ש”כל ההסכמים האחרים מתייבשים בקרב חברי הכת הזו. ” פירושו של שבועה זה הוא ש”רצון הקבוצה “מקבל עדיפות לכל הקבוצות או האיגודים האחרים; שהם חברים. קבוצה תיאטרלית מאוד זו תיקח

* עלינו לראות שכל מה שנלקח מוחזר מוחזר לבעליהם החוקיים. האופן בו אנו משתמשים הוא להבה מראות המחזירה סחורה גנובה ומספקת שלב של השתקפות עצמית למפלגה הגנבנית.

המק”ס הציבה ראש נפץ גרעיני במקומות נבחרים בתחתית האוקיינוסים. זו אחת המשימות הלא ידועות של סירות הדייג שלהם. כמו כל דבר שאנחנו רוצים למצוא, שימו סמל אינסוף כתום על ראש הקרב. לאחר מכן נסה להשבית אותו עם פרצי חשמל תכלת, הארכאנג’ל מייקל יכול להיות עזרה נהדרת במשימה זו.

* אנו יכולים לראות בבירור את האנרגיה הרוחנית שלנו משפיעה על האירועים הנוכחיים. הקדשנו תשומת לב רבה לישראל החל מאיחור, וחוזה היסטורי נוצר. כעת נסייע בחיפוש אחר שלום, יושר ואמת באמצעות “לבן, ורוד, סגול, כתום ושחור, להבות” שיועברו לישראל, והמזרח התיכון בכלל, יקיימו ספירה של 72. קחו בחשבון שהמרכז הרוחני של העולם כבר לא שוכן בישראל, וכך יתרחשו שינויים רבים.

reservoir_by_man90ray_de38nyt-fullview

המדיטציה של היום נמצאת למטה; אנא תהנו!

Leave a Reply