מכתבי אהבה מהיקום, ממש כמו נשיקה ראשונה, זמן נסיעה בקרוואן צועני, תהנו מהמופע

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשלוש לפנות בוקר או שלוש אחר הצהריים באופן לסירוגין.

זמן ההשקה של פוסט זה הוא שער הערב 8:08; בתאריך התלת ממד 8120, שלוש לפנות בוקר יתחיל יום חדש זה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:

∞08A9∞-∞V8B1V8B1B1∞-∞L5J5J5J5J5J5∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200801_0853427139524160899826930.jpg

גאיה נמצאת בסביבה של “מים-רוח”, וזה דבר מצוין. אנחנו זורמים כמו זרם עם כוח האנרגיה שיצרנו. אנרגיה זו תביא בסופו של דבר שלום לכל הגלקסיות, ככל שאנו הופכים למהנדסים פורים. איזו נסיעה ראויה לציון, מגלה את הכוח של יצירת נסים.

– “לגיון עובדי האור” זכה לשבחים מכריעים על כך שהציג את היוזמה ואת הידע כיצד לקפוץ צירי זמן באופן מכוון. כעת אנו יכולים לסווג זאת כ”אלוהות מסייעת למי שעוזר לעצמם. ” פתחנו את הדלתות לשפע של “ציר זמן גבוה בתקווה” שיזם האני הגבוה שלנו. זה הרבה כמו “נשיקה ראשונה של אהבה אמיתית;” ברגע שהתחיל, זה פותח את הדלתות לרבים אחרים.

– הגענו על ציר זמן נהדר; אנו רואים את זה קורה ממש לנגד עינינו. תהיה לנו הזדמנות נוספת לעלות עוד יותר ברגע שנאסוף כמה חברים. זה אולי מרגיש כמו “שיירת צוענית בזמן” כי זה מה שהיא. הנושא של ציר הזמן הזה הוא “ליהנות מההצגה”, קודואים לצוות שהביא אותנו לכאן כל כך מהר.

ציר זמן זה אינו מכיל כמעט כל רעלה, ותראה פיזית הרבה דברים שלא ראית קודם. מלאכים, יקיריהם שעברו, ויצורים לא פיזיקליים אחרים יהיו בתצוגה מלאה של כל העיניים לראות, הם גם יבהלו עד כמה לא יעילים טכניקות הסוואה שלהם על ציר הזמן הזה.

“האיסיים” היו על ציר הזמן הזה לפני אלפי שנים והמשיכו לרוץ גם אחרי שעזבו. אנו נמצאים במציאות המעורבת ביותר עד כה; יש אירועים מדהימים יותר על ציר הזמן הזה מכפי שעלינו לחשב. עלינו לראות זאת כציר הזמן האידיאלי לשידור צפוף מכיוון שהוא כה קל.

– אנו מוכנים ועוברים לשלב הבא ואנחנו ממשיכים לשמוע זאת ממקורות אמינים מאוד. אנו עוברים רשמית לעידן החדש, ואנחנו נבנה את חלומותינו כמו שלא היו מעולם. ראינו את עצמנו משיגים ניסים רבים כשאנחנו מכוונים לזה את האנרגיה, ואתם יכולים להתרגש לקראת העתיד. אנו עומדים לראות גם שינויים משמעותיים בלוח השנה; אירועים אלה תמיד חופפים במהות ותזמון אלוהיים.

– איננו יכולים לאפשר את הזריחה והתקבע להכתיב את ימינו; זה גורם לדימוי מקטב מאוד. השגרה שלנו תגדיר אותנו בסופו של דבר, ועלינו לזכור את כולם, כולל כיצד אנו בוחרים למדרג את היום שלנו.

– הורנטס הם חלק מהלגיות שלנו וזו הסיבה שהזהרנו אותך עד כה מראש. אנו מודיעים לכם היטב על אירועים משמעותיים אלו לפני שהם מתרחשים כך שתוכלו להגיב בהתאם. תוכלו לתקשר איתם בקלות באמצעות טלפתיה, אך עליכם לפנות אליהם בכבוד.

– הזכרנו את חריגות המרחב בזמן סביב גבול רוסיה – ארה”ב. מישהו כנראה היה צריך לקחת זאת ברצינות, והעיניים הימניות רואות זאת.

הגלקסיה שלחה לנו ענק אני אוהב אותך בתדירות. עלינו להתרגש מאוד מהרעיון שזה יתבטא איכשהו באופן פיזי.

20200801_0854573717997155130844100.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.
השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של ימינו.

(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות, וזה יעבוד בשמך.

(פעיל) = כוונה דרושה לשימוש

(אגרסיבי) = האם יתקוף לפני שיש למשהו סיכוי לפגוע בך.
עברנו שינויים משמעותיים, וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.
“הלהבה הסגולה” נמצאת בתשע ההגדרות האידיאליות; המשמעות היא שאנחנו במצב מושלם להעביר אנרגיות צפופות.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן ואינו בסדר מסויים: הארכאנג’ל ז’רמיין, הארכאנגל צדיקיאל, הארכאנג’ל אנסיאל, הארכאנג’ל ראגואל, הארכאנג’ל אוריון, האשל המלאך באצ’קול, האצ’נג’ל דוויקירי, האצ’נג’ל סריאתוס, הארכאנג’ל אריה, המלאך אברקסוס, האשל המלאך סרוויאל, הארכנגל הראלל, המלאך בזאזאת, המלאך סניאל, המלאך ורמיאל, המלאך סיזוז, והארכנגל אדונאי.

(פָּעִיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא לחלוטין יכול, שום רמת תודעה לא יכולה לחסום את הנשק האלוהי הזה. זהו גם כלי נשק פנטסטי כנגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף את כל המעגלים.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נג’ל איזאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס, והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת או בפיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית עם רצון גמור. אל תנסה להפעיל בכלל; תסתדר רק בדרך, תצייד ותלך.

(פסיבי ואגרסיבי)
הכדורגל של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת למטרה שלך דרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. כלי זה הוא כלי חמלה של תזמור אלוהי.

(פָּעִיל)
צוות ארצ’נגל זג-זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים על אזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פָּעִיל)
צוות הצדק של ארכנגלף צדקקיאל הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה.

אנא שימו לב לשלושת הכלים הבאים פועלים בשיתוף פעולה. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני.

(פָּעִיל)
שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי יפהפה ומנחם כאשר הוא מצויד.

(פעיל, אגרסיבי ופסיבי)
החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים שמופנים אליך בסולם מאקרו או מיקרו. זה יכול גם לזרז את הזמן בו משהו שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי ייצא לפועל.

(פעיל, אגרסיבי ופסיבי)
חרבו הלהבה של ארצ’נגל נסאראגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית על ברכיה. זה גם יכול להסיר את כל המכשולים בדרך של משהו שאתה רוצה להתבטא.

לידיעתך, שלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק לאהובים.

(פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של ארצ’נגל קלייאל יכולות להגן על כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות התנאים שכבר הושפעו; זה תקף להמוני יבשה ויצורים חיים.

(פסיבי ואגרסיבי)
החמלה הקורנת של המלאך המלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. הכלי מביא פן מטפח לריפוי, ויש לו חום מדהים. עדיף להעביר זאת למסגרת נפשית רגועה.

(פָּעִיל)
צוות הריפוי של ארכנגלאל רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה משתמש בזה. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200801_0859351107555113866504334.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן. שום דבר לא מחייב אותך לבצע את הדברים הבאים, אם אתה מוכן, העצמי הגבוה שלך יקרא לך לחובה, אם לא, דלג למדיטציה.

* “המק”ס” הוא “דיג” על ידי הגלפגוס. כשאנו אומרים “לדוג”, אנו מתכוונים להרוס מקצבים פלנטריים טבעיים. הכו בסירות עם כל מה שיש לכם, לא רק שהם מתכלים באוקיאנוס עם מרחף ענק אחד, אלא שהם גם מרעילים את הים בו זמנית. שביתה מטאפיזית קשה תהיה שיעור יקר ערך לחברינו המבולבלים, הדבר האוהב ביותר שאנו יכולים לעשות הוא למנוע מהם לצבור קארמה שהם לא יכולים להחזיר להם.

סרזי (הגלקסיה שלנו) ביקש “הלהבה הקדושה” שלא להתבלבל עם הלהבה הסגולה ואחרים. מנקודת המבט שלך, ההבדל היחיד בין אש קדושה לכל הלהבות האחרות הוא אופן השימוש בה. “להבה קדושה” מודע ומודע יותר מהאחרים; אינך יכול לכוון את דפוסי הצבע שלה; היא מחליטה מה היא צריכה ומתי. כדי להשתמש בלהבה זו עליכם “לזמן אותה ביד פתוחה”, שמשמעותה לעורר אותה ולתת לו לעשות את הדבר שלו בזמן שאתה מתבונן בו. הגלקסיה קוראת ללהבה כזו, הישאר באופק כל עוד צריך. המלצנו לעשות את אותו הדבר גם עבור גאיה.

בהמשך לעצות הקול שקיבלנו מהארכנג’ל רפאל, נעגן את קו הזמן הזה בריפוי עמוק והורדות. הצורך הבולט ביותר שיש לנו הוא להחזיר תחושה לאנושות. הם סומנו, צונזרו וסוממו בכיוונים רבים. אנו יכולים להשפיע לאט על ריפוי ההמונים הכלליים על ידי חיטוי האדמה בפלזומת הקשת לספירה של 72.

שלח את הלהבות הבאות לשמות ברשימה של מקסוול: “הלהבה הכתומה” תחשוף את כל האמת, ואם הם אשמים או חפים מפשע, זה יביא את זה לאור. בשלב זה, עלינו להשתמש בלהבה הסגולה על כל הצדדים כדי להעביר את הנזק שנגרם.
שלח “אור ירוק אמרלד” לקורבנותיהם עבור ספירה לפחות 72.

* הזמן את “תדירות הכרת הטוב” מבפנים, אפשר לו להקרין החוצה עד למרחקים של מציאותנו.

journey_to_the_sky_night_by_as07_de2d6pg-pre

המדיטציה של היום נמצאת מתחת; אנא תהנו!

Leave a Reply