ניסים טבעיים, יעד ציר הזמן שהושג, אנו נעבור בזמן קצר

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשלוש לפנות בוקר או שלוש אחר הצהריים באופן לסירוגין.

זמן ההשקה של פוסט זה הוא שער הבוקר 8:08; בתאריך התלת-ממד 73120, השעה 15: 00 אחר הצהריים יחל ביום חדש זה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:

∞08A8∞-∞V7B1V7B1B1∞-∞L4J4J4J4J4J4∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200730_182013547142398066852231.jpg

גאיה היא במרכיב של “רוח”, וכך השלמות נכנסה לאתר. קפצנו צירי זמן כמו אלופה, והתוצאות היו מאוד מיידיות, וזה בדיוק הסנטימנט שגאיה לקחה איתה לאלמנט “הרוח” כיום. למרות שזה לא היה לפני שיחה ארוכה על הימים הקרובים.
היא רצתה שנדע שהיא תסייע לנו כשאנו זקוקים יותר לסיוע. קיבלתי רעיון מה המשמעות של זה, והדרך הטובה ביותר לתאר את זה הייתה “ניסים טבעיים”. היא המשיכה ואמרה כי הצמחים, בעלי החיים והיצורים המיתיים יתנהגו באופן שמעולם לא נראה ונזכה ביכולות חדשות.
– יש לנו הרבה אמרות נפוצות שמסירות את כוחנו, כמו “זה מה שהוא”, “אתה יכול לעשות כל כך הרבה”, ו”כל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לקוות לטוב. ” רעיונות ואידיאולוגיות אלה צריכים להתנקות מהנפש הקולקטיבית שלנו. אנחנו לא משקיפים חסרי אונים; אנחנו יצורים רבי עוצמה עם הכוח והידע להנדס יקומים.
הלגיון של עובדי האור הוכיח לעצמם שהם יצורים עוצמתיים מעבר לכל מידה. זה מכוחנו לשנות דברים, והעובדה ש”הרחבת מקור בורא אינסופי “מתעקשת שנעשה זאת, מציבה סימן קריאה לאמירה זו. האלוהות חזרה על זמן וזמן; אנחנו התשובה לתפילות שלהם. תפילות האנושות ביקשו התערבות אלוהית. התערבות זו תגיע בעיני מי שקורא זאת.
– הצלחנו פנטסטי לעבור לציר זמן גבוה יותר, ממה שאנחנו אוספים אנו הולכים לקחת כמה עובדי אור כאן ולבחור לעבור שוב. העובדה שלגיון שלנו כל כך נוח לעבוד בסביבה זו משתלמת יותר ממה שיכול היה לדמיין. אם לא היינו כל כך בנוח עם המוזרות של הנדסת הקוונטים, המאמצים שלנו לא היו מועילים כל כך.
– הלגיות שלנו כוללות מיגון, הארקה, כלים ושיפורים מקרו לשילובם. כיום יישמנו שריון עבה מאוד, רק בגלל שעברנו לציר זמן לא מוכר. אנו תמיד מקפידים על אמצעי זהירות אך איננו רואים שום סיבה לדאגה.
– לך קשה כמו לרפא כמו שאתה עושה כל דבר אחר שחשוב לך. אם היית רוצה לעשות 1,000 שכיבות סמיכה, היית עושה צעדים יומיים לעשות זאת. מחויבות להצלחה חיונית לכל מטרה. אם התשוקה העיקרית שלך אינה עומדת בראשך לעתים קרובות, הצעדים הרבים שנדרשים כדי להשיג מטרה זו לא יציגו את עצמם. בהשגת יעדים המכילים תנופה, זה לא דבר מסיבי שאתה עושה נכון, הדברים הקטנים והרבים שלו.
– היום עובר ל 72 שעות בהן אנו עוברים את נקודת האיפוס הגלקסית, דבר שלא קרה עדיין וזו הסיבה שלא הרגשת את השינוי הזה. החישובים אינם זמינים במועדי התלת מימד; המתמטיקה שלהם אינה מתייחסת להיבטים אחרים של לוחות הזמנים של 5D. במוקדם או במאוחר, המחוננים יבינו שהם כבר לא בקנזס וישתנו את מספרם. זכור, לא לכולם יש את היתרון של לוח השנה הזה. היו מוכנים למשמרת ל 72 שעות; זה יקרין על כל רובד בהוויה שלך. הלוגיסטיקה של זה היא בעלת אופי הנדסי גרידא ותקדם את ההפרדה בין תלת מימד ל- 5D.
– לאחר אקלים חללי יחסית יחסית, אווירת החלל ובסופו של דבר “תהודה שומאן” עומדת לעלות למעלה. אתה יכול לפקוח על סמלים, אבל לרוב זה פשוט יהיה פיצוץ עז של אנרגיה עמוקה.
– תגובה מופעלת היא משהו שמישהו מושרש בתלת מימד לא יעשה באופן לא מודע. לדוגמא, תגידו מה שלום הצ’יפס הללו, והם יתנו לכם תגובה כאילו היו ברשת המזון. הם אולי לא מבינים זאת, אך הם מגיבים באופן בו צפו לרוב. באותה דרך, רבים חווים את טקטיקות הפחד ההמוני המוצגות ב- MSM.
– אני חושב שהיינו די ברור באמירה שאין הרבה קווי זמן שאין בהם כאוס קיצוני סביב “הבחירות בארה”ב”. ספר הברון טראמפ אינו צירוף מקרים; מעמדו של כל דבר מאורגן נמצא תחת איום ממשי.
– האלקטרוניקה הולכת להשתבש מסיבות רבות, אך בעיקר מכיוון שהאינטרנט לא הגיע לנקודה בה הוא יכול לחתוך דרך מציאויות חלופיות. עם זאת, טכנולוגיה זו אכן קיימת בממדים גבוהים יותר. ההתקדמות אליהן אני מתכוון מאפשרות לך לשלוח נתונים לאורך כל זמן, בין אם זה קדימה, אחורה או לצדדים.

20200730_1821303469426276826829331.jpg
הכלים של היום:
הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.
השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של ימינו.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות, וזה יעבוד בשמך.
(פעיל) = כוונה דרושה לשימוש
(אגרסיבי) = האם יתקוף לפני שיש למשהו סיכוי לפגוע בך.
עברנו שינויים משמעותיים, וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.
“הלהבה הסגולה” נמצאת בתשע ההגדרות האידיאליות; המשמעות היא שאנחנו במצב מושלם להעביר אנרגיות צפופות.
צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן ואינו בסדר מסויים: הארכאנג’ל ז’רמיין, הארכאנגל צדיקיאל, הארכאנג’ל אנסיאל, הארכאנג’ל ראגואל, הארכאנג’ל אוריון, האשל המלאך באצ’קול, האצ’נג’ל דוויקירי, האצ’נג’ל סריאתוס, הארכאנג’ל אריה, המלאך אברקסוס, האשל המלאך סרוויאל, הארכנגל הראלל, המלאך בזאזאת, המלאך סניאל, המלאך ורמיאל, המלאך סיזוז, והארכנגל אדונאי.
(פָּעִיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא לחלוטין יכול, שום רמת תודעה לא יכולה לחסום את הנשק האלוהי הזה. זהו גם כלי נשק פנטסטי כנגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף את כל המעגלים.
(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נג’ל איזאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס, והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת או בפיצוץ של כוח עצום.
(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית עם רצון גמור. אל תנסה להפעיל בכלל; תסתדר רק בדרך, תצייד ותלך.
(פָּעִיל)
חרב הטרנסמוטציה של ארצ’נגל סורוש מיועדת רק לאנרגיות רעות. כלי רב-עוצמה מכדי להפעיל קלות; זה יכול להתמודד עם הגרוע מכל.
(פעיל ופסיבי)
הצוות של ארצ’נגל דוביאל ברפואת דובים יכול לרפא את כל הדברים הטבעיים. צוות זה הוא גם בעל ברית רב עוצמה כנגד כל הפריטים שעלולים להכשיל אותך.
(פעיל סביל)
הורן של חייליאל מזמן צבא בעל כוח בלתי נתפס למיקומך. זהו כלי רגיש-יתר, והוא יסתגל לאירועים אקטואליים בחייכם וגם בקנה מידה עולמי.
(פסיבי ואגרסיבי)
הכדורגל של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת למטרה שלך דרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. כלי זה הוא כלי חמלה של תזמור אלוהי.
(פָּעִיל)
צוות ארצ’נגל זג-זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים על אזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.
(פָּעִיל)
צוות הצדק של ארכנגלף צדקקיאל הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה.
אנא שימו לב לשלושת הכלים הבאים פועלים בשיתוף פעולה. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני.
(פָּעִיל)
שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי יפהפה ומנחם כאשר הוא מצויד.
(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים שמופנים אליך בסולם מאקרו או מיקרו. זה יכול גם לזרז את הזמן בו משהו שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי ייצא לפועל.
(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
חרבו הלהבה של ארצ’נגל נסאראגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית על ברכיה. זה גם יכול להסיר את כל המכשולים בדרך של משהו שאתה רוצה להתבטא.

20200730_1824321197630861364030654.jpg
המשימות של היום:
אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן. שום דבר לא מחייב אותך לבצע את הדברים הבאים, אם אתה מוכן, העצמי הגבוה שלך יקרא לך לחובה, אם לא, דלג למדיטציה.
* ישנם דחפים תת-מודעים העוברים בכל גדיל DNA, וכפי שניתן היה לדמיין. דברים אלה יכולים להשתנות מקרציות עצביות, חזיונות או מחלות, אך התכונות הללו הרבה יותר רעות בקווי הדם של “Royalty Royalty Darkness Organised.”
כדי להפסיק את הרוע התת-מודע הזה, אנו נבצע את הדברים הבאים. דחפים אלה נראים כמו קווי אנרגיה של ברקים; לכל אדם שני מיתרים מחוברים: “אפור כהה” ו”זהב “. הרס את רצונותיהם של קווי הדם באמצעות מכה חרבית מטאפיזית מהירה ל”אפור “והרס את ההשפעה שיש להם על האנושות בכך שהם עושים את אותו הדבר על” הזהב “. אז אתה חופשי ללכת אחרי הקוביה השחורה בחרב ובמגן, ואם אתה תוהה היכן למצוא את הקוביה הזו, זו מלאכת הצילום מאוד שמאחורי השמש שלנו.
* כאמור עברנו דרך הפורטל שיצרנו מהר מאוד, והארכנגל רפאל המליץ להשתמש בהורדות כבדות בצומת זה. ההורדה הראשונה שניישם תהיה עבור אלה שנמצאים בתקופות הזמן התחתונות; אנו נבלע את כדור הארץ בפלזמה כתומה בהירה, זה יעזור לעודד ידע.
השנייה תהיה “פלזמה ירוקה אמרלד” לקידום ריפוי, והגמר יהיה “קשת פלזמה” לשימוש כללי. אנא החזק את כולם לספירה של 72.
* כשדיברה היום עם גאיה, היא הזכירה שרק עכשיו התחלנו לעבוד איתה כמו שצריך. היא נרגשת מאוד מהרעיון של מאמצים אינטראקטיביים מאורגנים בינה לבין הלגיות. היא נמצאת באלמנט “הרוח”, וכך אנו יכולים לעגן את המאמצים שלה להתעורר יותר.
רטט את כדור הארץ הפנימי בעזרת גלי אנרגיה של “Teal” ואחריהם “כתום” ו”ירוק “, החזיקו כל אחד בספירה של 72. ואז, זימן ריפוי גלקטי על ידי הקרינת אותם גלי אנרגיה בכיוון אינדיגו.
מנהיגי העולם חושבים שהם הולכים לשחק משחקי מלחמה כמו משחק פוקר. שכנינו הגלקטיים הבהירו בשפע כי התקפות גרעיניות לא יעופו מכיוון שהיא משפיעה על הגלקסיה כולה.
למרבה המזל, קיים מרק פלזמה לדברים כאלה, מאפשר לפלסמה החומה האיטית הזו להיכנס לכל פינה ומטלטלת מכל ראשי הנץ הגרעיניים. יש כ- 14,000 פצצות אטום על פני כדור הארץ, מסננים את כולם ומרווים את מעגליהם.
החלק האחר של זה הוא שאם נניח סמל אינסוף פלטינה על הפצצות. בדרך זו אנו יכולים להציג כלים הרסניים אלה למשפחתנו הגלקטית לסילוק בטוח.
צור פורטל יציאה אל “כוכבי הלכת העקרים הגדולים של אלפא קנטאורי” “מהקוטב הצפוני המגנטי של כדור הארץ, ואז הטמיע בריזה של קשת בענן שתשליך כל מלחמה כימית, נגיפית, חיידקית או מיקרוביאלית, ותשטוף אותה לפורטל היציאה. .

the_miracle_of_nature__crystal_tree_of_life_by_pepiczech_ddu132i-pre

המדיטציה של היום נמצאת מתחת; אנא תהנו!

Leave a Reply