“خدمه 1873” ، بیرون راندن “Squidworth” ، “کار با” Neowise “

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست دروازه بعد از ظهر 1:11 و غروب 8:08 است ، در تاریخ 3 بعدی 72320 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:
∞08A3∞-∞V2B1V2B1B1∞-∞K9I9I9I9I9I9∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200723_1143072081557748319398889.jpg

– گایا در شرایط آب قرار دارد و این معمولاً نشان می دهد که او تغییر طولانی مدت را آغاز کرده است. ما حرکات او را نمی بینیم که نوع خاصی را نشان دهد ، اما فقط می توانیم فرض کنیم که این مربوط به پورتال بزرگی است که ما در تکالیف دیروز ایجاد کردیم. هرچه ممکن است دقیق باشد ، تا زمانی که علائم خاصی را که می خواهیم ببینیم ، داوری خود را حفظ خواهیم کرد.

– اگر همه چیز مبهم است ، به این دلیل است که زمان سریعتر از ادراک پیش می رود. این نتیجه ای نیست که دیگر در همان زمین نباشید. تنها دلیل عدم نمایش این نمایشنامه هولوگرافیک ، اجتناب از قسمت های جنون آمیز مربوط به تغییر حاد است. بنابراین ، به عنوان جمعی ، ما تصمیم گرفتیم که به تدریج خود را در این الگوی قدم برداریم و پیشانی را فرو نبریم.

– بعضی از موجودات با یک مسئله در تنظیم 36 ساعت روز مشکل دارند زیرا روز و شب درک آنها را کنترل می کند. اگر در نزدیکی قطب های مغناطیسی زندگی می کردید ، نور روز باعث دلگرفتگی و جاری شدن شما نمی شود. شما فقط با نحوه انتخاب واقعیت خود محدود خواهید شد. با تمام انصاف ، افرادی که این مسئله را دارند ، تصوری ندارند که تقویم Archangelic حتی وجود داشته باشد ، و بنابراین این مزیت مشخص را ندارند.

– “تاریکی سازمان یافته” به سختی سقوط کرده و بسیار ناامید شده است. مثل این است که آنها می دانند کشتی در حال غرق شدن است و آنها به هر دکمه ای روی پل ضربه می زنند ، به امید اینکه یکی آنها را نجات دهد.

اسلحه های CCP به درستی کار نمی کند و بنابراین قابلیت های دوربرد آن در بهترین حالت نادرست است ، اما هنوز در محلی کار می کند. حملات آب و هوا به همسایگان آنها تقریباً به هر آنچه می توانند انجام دهند ، وظیفه کارگران سبک ساز محلی است که جلوی این حملات آب و هوایی را بگیرند. این به این دلیل قرار می گیرد که چرا ما همراه با یک حضور کلان قوی به حضور محلی قوی نیاز داریم. تکنیک برای متوقف کردن این الگوهای آب و هوایی شدید مستقیماً از چاکراها (پورتال ها ، مناطق) در کف دستان شما به دست می آید.

اولین باری که با موفقیت از چاکراهای دست برای تحقق این امر استفاده کردم ، وقتی من از طوفان طوفان دلسرد شدم زیرا متوجه شدم آقا در ویلچر دچار خیس شدن می شود و به هیچ وجه نمی توانم به او کمک کنم. من در جهانی که این اتفاق می افتاد ، بسیار جوان و پریشان بودم و آنگاه طوفان به طرز فجیعی پایان داد. درسی که من از این مورد گرفتم این است که وقتی احساسات شما بسیار زیاد است ، شما قدرتمندترین خود خواهید شد. شما باید واقعاً منظور شما از کاری باشد که انجام می دهید تا مؤثر باشد. صرفاً با هدف رسیدن به آنها این کار را نمی کنند ، باید از اعماق روح احساسی شما احضار شود.

– به خاطر داشته باشید که این نوشتارها تلاشی گروهی هستند و آنها فقط در اینجا هستند تا ما را در همان صفحه نگه دارند. ما صرفاً انرژی خود را سامان می دهیم ، با قسمتهای بالاتر خود ارتباط برقرار می کنیم و یاد می گیریم چگونه از توانایی های خود به صورت سازمان یافته استفاده کنیم. دلیل انعطاف پذیری بسیار سخت این است که یک جنبه خاص از خود شما مستقیماً مسئول اطلاعاتی است که در اینجا به شما ارائه می شود.

– اتحاد همه مردم آنقدر که به نظر می رسد دور از درک ما نیست. اگر شرایط و رهبری صحیح باشد ، توده ها بیش از آنکه حاضر باشند این را بپذیرند. آنها یک شخص خاص دارند که برای این موقعیت در ذهن دارند و آن شخص بیش از آنکه مایل باشد این کار را انجام دهد. این دانش رایج نیست که این حتی یک گزینه است ، اما خود را به سرعت چنین نشان می دهد.

– شما باید خیلی با احتیاط به سکوت گوش کنید ، زمینه ارتباطی وجود دارد ، همه زمان ها شروع به تنظیم صدا در این شبکه کنید.

– من سوالات زیادی در مورد مسیر شخصی دریافت کرده ام ، و کنجکاوی را می فهمم ، اما لطفاً به دنبال اعتبار خود نباشید ، زیرا ممکن است ما را از هدف ما منحرف کند. واضح است ، من نمی خواهم معلم شما باشم ، می خواهم شما یکی را در آن پیدا کنید. من نمی خواهم چیزی از دستاوردهای شخصی شما دور شود. اگر تا به حال گم شده باشید ، وظیفه من این است که شما را به عقب برگردانم ، نه اینکه شما را به زیر بال من بگذارم و شما را به امنیت برسانم. زندگی کاملاً چشم انداز است و بنابراین باید روش های اول خود را بکشید ، حتی اگر انجام این کار سخت باشد. اعتبار سنجی که می خواهید بین شما و پیوند شما با “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” است ، هیچ کس نمی تواند تصور کند که به عنوان یک مربی عالی است.

– از زندگی خود بهترین استفاده را نکنید ، از آن استفاده کنید. “هدف” نیروی محرکه زندگی ماست ، وقتی می توان دیدگاههای خود را روی آن تنظیم کرد ، می توان کارهای شگفت انگیز را انجام داد.

20200723_1145204744326655803774291.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد.

(فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده

(تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

“شعله بنفش” در 9 تنظیم ایده آل است. این بدان معنی است که ما در انتقال کامل به انرژی های متراکم قرار گرفته ایم.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Daiquiri، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Cerviel Archangel Harahel ، Archangel Bazazath، Archangel Saniel، Archangel Vahrmiel، Archangel Sizouze، and Archangel Adonai.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد که با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش در این زمینه مشغول باشید ، امکان پذیر است. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
ممکن است کارکنان Archangel ZagZagel از آسمانی توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان استفاده می شود و می تواند به حرکت در مسیرهایی که راکد است کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

(منفعل)
پیشانی Archangel Camael بینشی در استعدادها و توانایی های درونی شما به شما می دهد. قبل از مدیتیشن قصد را تنظیم کنید و از آن استفاده کنید ، پشیمان نخواهید شد.

(منفعل)
کلید جهانی Archangel Raziel به شما امکان می دهد تا به همه خرد ، دانش و پادشاهی دسترسی داشته باشید. این یک سواری زیبا و وحشی است که می تواند شما را به هر مکانی سوق دهد. من مطالعه Archangel Raphael و Archangel Pyramid کریستال مایکل را پیشنهاد می کنم.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیر سنگی Archangel Muriel یک سلاح پویا است که می تواند قدرت زمین را مهار کند. این شمشیر می تواند زمین لرزه ها را احضار و ساکت کند ، و همچنین صلح را به یک آتشفشان فعال برساند.

(فعال)
Trident Kali Ma می تواند هر کاری را انجام دهد ، زیرا کاملاً توانا است. در زندگی و یک تخته سنگ فوق العاده مفید است (زنده نیست). این سلاح فوق العاده در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل)
قایق جدول زمانی Archangel Asteroath شما را به یک جدول زمانی بالاتر از هدف شما می رساند. مهم نیست کی یا کجا جهش می کنیم ، همیشه یک جاده یا بالاتر را به شما منتقل می کند. این اساساً همه چیز را در بین صفحه بهتر می کند.

(منفعل)
کارکنان Archangel Azrael به شما امکان می دهد چیزهایی را از منظر الهی مشاهده کنید. این نمادی از خرد است ، و تجهیز این امر تأثیرات باورنکردنی در درک و توانایی فکر شما برای مقابله با زندگی روزمره دارد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این یک وسیله زیبا و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس ماکرو یا میکرو به شما کمک می کنند محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

20200723_1148151481222022642179911.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

* پس از جنگ با عقب و جلو با این ، CCP سدهای خود را منفجر کرد. دلیل چنین بحثی این است که این “دکمه خود تخریب تاریکی سازمان یافته” است و سیگنالی به بقیه نیروهایشان برای فعال کردن یک برنامه خود تخریب است. لازم به ذکر است ، آنها هیچ توجهی به هزاران جان از دست داده توجهی ندارند.

در مقیاس جهانی ، بسیار عاقلانه است که جلوی این جناح بدخواه را بگیرید ، قبل از آنکه به دکمه های خود ویرانگر بیشتری ضربه بزنند. ما قصد داریم با یک “شعله پرتقال آشکار” برای یک تعداد 72 کل آسیا را درگیر کنیم. اگر کشورهای همسایه آنها این تهدید را جدی تر نگیرند ، سطح خرابکاری های سیاره ای فقط افزایش می یابد.

“شعله نارنجی” آسیا را دنبال کنید ، با همان شدت برای کل سیاره. سپس ، با “نور رنگین کمان” زمین را برای یک شمارش 72 روشن کنید.

* فرزندان زمین در موقعیت بسیار بهتری از چند ماه پیش قرار دارند ، اما ما هنوز همه آنها را از اسارت رها نکردیم. یک زنجیره خاکستری تیره وجود دارد که “منجنیق واتیکان” را به مناظر مختلف در سراسر زمین وصل می کند ، از آنها پیروی کرده و روح های متصل به این حرم شرارت را رها می کند. این در سال سه بعدی سال 1236AD توسط خدمه مسافرتی بسیار دردسر 1873 که ذكر شده در لژیونهای ما ایجاد شده اند ، ایجاد شده است. اگر با تیم 1873 روبرو شدید ، بهتر است آنها را با یک درگاه آدرس داده شده به “منبع” برگردانید. اگر مسئله ای به شما دادند ، با شمشیر و سپر به سمت آنها بروید ، اما آنها وقتی به آنها فریاد می زنید ، باید فقط وارد دروازه شوند.

* چشم خود را به لهستان نگاه دارید زیرا در حال حاضر بیش از یک تهدید در منطقه وجود دارد. مهمترین این که این منبع درگاه های بدخواهی است که به ما حمله می شود. این انرژی در ابعاد بالاتر شناخته شده است و همه را برای اجرای پول در اختیار همه قرار می دهد. این مورد برای ما اتفاق نخواهد افتاد و ما به راحتی قادر خواهیم بود این ماهی مرکب را که به نظر می رسد و خوراک پورتال را که محافظت می کند ، کنترل کنیم.

دلیل اینکه ما در این سناریوها بسیار قدرتمندتر از غیر فیزیکی هستیم به دلیل شناخت محکم ما در واقعیت جسمی است. این امر تلاشهای ما را در جهان متراکم متضاد ، بر خلاف تلاشهای غیرمستقیم غیرفیزیکی ، پایه گذاری می کند. این باعث می شود همه ابعاد دیگر در برابر تلاش های متافیزیکی ما آسیب پذیر باشند و آنها به خوبی از این واقعیت آگاه باشند.

“Squidworth” را با شمشیر و سپر بیرون بیاورید ، پس از اینکه شکست خورد ، پورتال را با نخ رنگین کمان ضخیم ببندید ، سپس آن را با شعله شدید پلاتینیوم جوش دهید. لطفاً در هنگام انجام این کار ، مراقب یکدیگر باشید.

* “دنباله دار نویز” در نزدیکترین نقطه به زمین است که قرار است باشد ، و این یک فرصت بی نظیر برای تقویت نور ماست. حداقل یک تعداد 72 گل دنباله دار زیبا را با نور رنگین کمان از منظر انسانی خود منفجر کنید. این نور را منعکس و تقویت می کند. شما می توانید از هر ترکیب نوری که می خواهید استفاده کنید ، اما اگر به موقع محدود باشید ، “نور رنگین کمان” همه طیف ها را در بر می گیرد.

* مختصر توجیهی؛

– ما در حذف 6 بعدی و 4 بعدی موجودات بدخواه موفقیت کاملی کسب کرده ایم.

– ما در حال ورود به پورتال هستیم که وقتی صحبت می کنیم ایجاد کردیم.

– Archangel Elyon هنوز در حال نمایش است.

warmth_of_the_morning_suns_by_uxmal750ad_dbqdfr3-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply