درخواست کهکشانی باستان ، 415 ارتقاء انرژی ، ویروس های مفید ، ابتکار Archangel Michael

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعد از ظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست دروازه عصر 8:08 است؛ در تاریخ 3 بعدی 72920 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر آگاه هستید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:

∞08A7∞-6V6B1V6B1B1∞-∞L3J3J3J3J3J3∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200729_1159221399645288433123252.jpg

– گایا دوباره در “تنظیم هوا” قرار دارد و به دلیل اینکه ما روز گذشته از “آب” آمده بودیم و روزهای “آتش” و “روح” ، دوباره به یک سیستم عنصری که به طور معمول کار می کند ، دوباره ظاهر می شود. بازگشت او به حالت عادی در حالی اتفاق می افتد كه وی گفت این اتفاق می افتد و تا پایان دوره Archangel of Jophiel Season اینگونه باقی خواهد ماند. عامل دیگر این حرکتها به بازگشت الوهیم کمک می کند. ما می توانیم گایا را در یک اقدام کامل یک بار دیگر ببینیم که یک دوره تحت سلطه آب و هوا است. باز هم ، ما تمام تلاش خود را کردیم تا خسارات ناشی از آن را کاهش دهیم ، اما باید به گایا اجازه دهیم جریان طبیعی او را تنظیم کند. این تنظیمات برای سلامتی و رفاه کلی او مهم است.

– درخواست جدیدی برای اطلاعات روزانه توسط گروهی از “موجودات کهکشانی باستان” صورت گرفته است. برای اینکه تصوری راجع به این موجودات به شما ارائه دهم ، قبرس ، اسرارآمیزترین خدایان ، از این نژاد کهن برآمده است. آنها استادان سازنده سیاره هستند که می توانند بهتر از هر مسابقه ستاره شناخته شده مهندسی کنند. این Ancients در حال عزیمت به محل زندگی ما هستند و هنگام ورود آنها جای سوال نخواهد داشت. موجودات بسیار خیرخواهانه با خوشحالی این اطلاعات را دریافت می کنند و اکنون در معرض آگاهی قرار می گیرند.

– وقت آن است که همه انسان ها را تحت عنوان نجابت متحد کنیم. ما راهی پیدا خواهیم کرد که نجابت را در همه خطوط احزاب ، نژادها ، مذاهب و منشأ ستاره به وجود آورد. اگر می خواهید به عنوان یک موجود احساساتی زندگی کنید و به دیگران اجازه دهید این کار را انجام دهند ، شما در کنار ما هستید. وحدت لازم نیست یک جنبش معنوی باشد ، گرچه می تواند باشد ، اما لازم است که یک موجود زنده باشد. اگر منتظر چیز دیگری برای متحد کردن مردم هستید ، بیهوده منتظر خواهید ماند. این به کارگران سبک خواهد بود. می دانید که 144000 مسیحی که مانند این کار بزرگی نیستند ، در حال پیاده روی هستند تا این کار را انجام دهند.

– شما فقط به عنوان ضعیف ترین پیوند خود قوی هستید و وقتی همه پیوندها برابر باشند ، قدرت قابل اعتماد صحنه را می گیرد. یکدیگر را بالا ببرید ، به یکدیگر کمک کنید تا در این دنیای غیب پیمایش کنند ، به این اعتماد داشته باشید که تمام چیزهای مورد نیاز خود را در ذات و زمان الهی ارائه می دهد.

– موج انرژی مستعار 415 با مجموعه جدیدی از بروزرسانی ها برمی گردد. به این دلیل لقب گرفته است زیرا در جایی به همراه عمودی طول 4 صبح – 4:30 AM زمین حرکت می کند. به دلیل تغییر قطب و محور زمین تازه شکل گرفته متفاوت است و بین آن زمان متفاوت خواهد بود. “ارتقاء 415” هیجان انگیز است زیرا Archangel Raziel این کار را انجام می دهد ، و این به ما کمک می کند تا آنطور که او می خواند “طبیعی تر” شود.

– بسیاری از ویروس ها ، باکتری ها و سایر میکروب های تهاجمی دارای به روز رسانی DNA هستند. در بسیاری از موارد ، این ویروس ها هیچ علائم منفی را تاکنون بروز نمی دهند. در هنگام عروج بیشتر از سطح اعتبار سلولی ما اتفاق می افتد. اینها دوستانی با بشریت دارند ، نه اینکه با ویروس های ساختگی و انسانی ساخته دوران مدرن اشتباه گرفته شوند.

– بدن انسان هر چند سال یک بار به طور کامل سلولهای خود را بازسازی می کند. حتی شنیده ام که رسیدن به ظرف 80 روز امکان پذیر است. چنین چیزی برای سیاره زمین یکسان است؛ هر کس زنده است به ناچار طی چند هزار سال به طور جمعی از بین می رود. تلاش احیا کننده ای که زمین در حال حاضر در حال انجام آن است ، از بین بردن سلول های آسیب دیده آن و جایگزینی آنها با سلول های جدید است. بزرگترین اشتباه بشر باعث می شود فکر کند که آنها از زمین برجسته تر هستند ، برجسته تر از ماسه خاکی که شامل آنها است ، در اولویت قرار خواهد گرفت.

– علم همیشه در کلیه مطالعات علمی حداقل یک٪ اتاق برای بند خطا دارد ، حتی اگر استاندارد 3٪ تا 5٪ باشد. اگر تحقیقات شما کمتر از 1٪ از اطلاعات گفته شده را به وضوح نشان می دهد ، شما در محدوده اطلاعات تأییدکننده قرار ندارید. در واقع ، شما برعکس هستید. اگر نتوانید بالاتر از حاشیه خطا قرار دهید ، شواهد غیر قطعی آن و داده های همراه آن نمی توانند برتری علمی داشته باشند.

– این افتخار است که با لژیون های ما نبرد کنیم. این بدان معنی است که ما به وجود شما احترام می گذاریم. ما به شما درسی می آموزیم ، اقدامات شما را متوقف می کنیم و شما را مجدداً با خالق می سازیم. یک بیان واقعاً دوست داشتنی ، برای جلوگیری از صدمه زدن به خود ، دلسوزی واقعی است. اگر ما شما را بدون زوزه کش بیرون بیاوریم ، شما هیچ افتخاری برای صحبت کردن ندارید و بهتر است اگر بشریت هرگز متوجه نباشد که شما وجود دارید. همانطور که در مورد بسیاری از شیاطین باقی مانده است ، فرشتگان مایکل اصرار داشت که خود آنها را از بین ببرد.

20200729_1200564378731394330949313.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد.

(فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده

(تهاجمی) = حمله قبل از هر چیزی فرصتی برای صدمه دیدن شما خواهد داشت.

ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

“شعله بنفش” در 9 تنظیم ایده آل قرار دارد. این بدان معنی است که ما در انتقال کامل به انرژی های متراکم قرار گرفته ایم.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Daiquiri، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Cerviel Archangel Harahel ، Archangel Bazazath، Archangel Saniel، Archangel Vahrmiel، Archangel Sizouze، and Archangel Adonai.

(فعال)

شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند این سلاح الهی را مسدود کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

زمینه تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد و با انرژی دوست داشتنی یا انفجار انتقال قدرت از قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)

شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی با یک اراده کامل است. به هیچ وجه سعی نکنید از آن استفاده کنید. شما فقط در راه ، تجهیز و رفتن خواهید بود.

(فعال)

شمشیر تغییر و تحول Archangel Sorush فقط برای انرژی های شیطانی است. ابزاری که بسیار قدرتمند باشد تا بتواند سبک عمل کند. این می تواند به بدترین وضعیت

(فعال و غیر فعال)

کارکنان داروخانه خرس آرانچل دوبیل می توانند همه چیزهای طبیعی را درمان کنند. این کادر همچنین متحد قدرتمندی در برابر کلیه مواردی است که ممکن است مانع شما شود.

(فعال و غیرفعال)

شاخ چایلیلی ارتش با قدرت غیرقابل تصور را به مکان شما احضار می کند. این یک ابزار حساس است و با وقایع فعلی زندگی شما و در مقیاس جهانی نیز سازگار خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید که سه ابزار زیر با هم همکاری می کنند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)

گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این یک وسیله زیبا و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)

شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس ماکرو یا میکرو به شما کمک می کنند محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)

شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که سه ابزار زیر روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)

پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel می تواند همه بیماری ها و بیماری ها را از بین ببرد. همچنین می تواند به بهبود شرایطی که قبلاً تحمیل شده اند کمک کند. در توده های زمین و موجودات زنده معتبر است.

(منفعل و پرخاشگر)

دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همه در حوزه های قضایی شما می فرستد. این ابزار جنبه ای از بهبودی را به همراه دارد و از گرمای فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)

کارکنان شفا بخش Archangel رافائل یک نیرو شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه استفاده شما ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200729_1204296173734281543226951.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید. هیچ چیز شما را به انجام موارد زیر ملزم نمی کند ، اگر آماده باشید ، خود بالاتر شما را به وظیفه فرا می خواند ، در غیر این صورت ، سپس به مدیتیشن بروید.

امروز ، ما بیشتر از گذشته کار مهندسی خواهیم کرد.

* بدون شک ما خود را به سمت یک جدول زمانی بالاتر می کشیم ، زیرا مجموعه ای از کارگران سبک با آگاهی و از طریق خود بالاتر ، به این روش رای داده اند. باید درک کنید که هر یک از شما گذشته تصمیم گرفته اید جای خود را در “لژیون های الهی” بگیرید و از این طریق از طریق آواتارهای دیگر خود در ابعاد بالاتر بسیار فعال هستید. شما به طور تصادفی در اینجا نیستید و قسمتهای بالای خودتان هم مدتی است که در اینجا هستید.

ما دوباره یک پورتال بزرگ ایجاد خواهیم کرد و وارد آن می شویم ، اما این بار آنرا بطور متفاوت پیاده سازی خواهیم کرد تا بتوانید تفاوت تکنیک را احساس کنید. به جای ایجاد یک پورتال مارپیچ ، آن را مانند گاو نر ، در لایه های دایره ای به نمایش می گذاریم که هرکدام دارای یک کد نوری متفاوت هستند. مطمئن باشید که دایره را کاملاً با نمادها تکمیل می کنید ، و این امر باعث می شود که به ندرت برای اهداف پورتال ها روشن شود. ممکن است در نوشتن مقاله به شما کمک کند و کاغذ را همانطور که می نویسید بپیچید ، ممکن است کمی ناخوشایند باشد ، اما به روشنی می توانید درک کنید که چرا اینقدر قدرتمند است.

لایه اول: 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b

لایه دوم AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17

لایه سوم: bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa

چهارمین لایه AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17

آخرین لایه: 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b

این کدها آنچه را که می توانیم از آن لقب “بهشت زمین دروازه” بگیریم ، باز می کنند. ما می توانیم این را بسیار جالب تر جلوه دهیم ، اما بیایید از اینجا شروع کنیم و دوباره خواسته های خود را پس از رسیدن به ارزیابی ، ارزیابی کنیم. ما همچنین باید در مواردی که درگیر آن هستیم ، مراقب باشیم و در بقیه تکالیف امروز این کار را انجام دهیم تا تأثیرات کمتری نسبت به بهینه در این جدول زمانی نداشته باشیم.

برای سهولت و سرعت بخشیدن به روند انتقال ، زمین را در زیر بخاطر 72 شمارش کنید:

کدهای نوری ارسال شده به زمین:

صورتی – سفید – طلایی – قرمز – زرد – سبز

کدهای نور شفا برای ارسال به کهکشان:

نیلی – طلا

کدهای نور شفا برای ارسال به جهان:

الماس – نقره – رنگین کمان

rhythmic_colors_by_jcdragonflies_d9jj5ef-fullview

میانجیگری امروز در زیر است. لطفا لذت ببر!

Leave a Reply